Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 4521 - 4540 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Ty vole. Kontaktují mě s každou píčovinou, ale že by mi dali vědět s tímhle, to ne...
770278
Ty vole. Kontaktují mě s každou píčovinou, ale že by mi dali vědět s tímhle, to ne...
770275
3 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
No inak ak sa niekto zázrakom dostane k ps5 a nebude ju potrebovať, tak ja ju určite odkúpim. Samozrejme som ochotný si aj niečo priplatiť. Mám síce zarezervovanú v alze, a aj keď som ešte zastihol tú prvú novembrovú vlnu, tak neverím ze sa mi ujde. 
770277
No inak ak sa niekto zázrakom dostane k ps5 a nebude ju potrebovať, tak ja ju určite odkúpim. Samozrejme som ochotný si aj niečo priplatiť. Mám síce zarezervovanú v alze, a aj keď som ešte zastihol tú prvú novembrovú vlnu, tak neverím ze sa mi ujde. 
1 0
reagovat
Občas by se vyplatilo číst newslettery včas, Vodafone měl v předprodeji pár kusů PS5 se slevou 4 tisíce pro lidi co se zavážou na 400 měsíčně  na dva roky minimálně, což já mám násobně a nemůžu to zrušit v podstatě.  link
770275
Občas by se vyplatilo číst newslettery včas, Vodafone měl v předprodeji pár kusů PS5 se slevou 4 tisíce pro lidi co se zavážou na 400 měsíčně  na dva roky minimálně, což já mám násobně a nemůžu to zrušit v podstatě.  https://www.vodafone.cz/playstation5/
1 -2
reagují: Godlike, do_Od
reagovat
reaguje na: Gonzi
TY děláš i s voxely?:+
770185
TY děláš i s voxely?*:+*
770183
2 0
reagovat

well, that was fun

link

Jsem si relativně úspěšně naprogramoval minecraft klon (čistě jako techdemo).
770183
https://www.youtube.com/watch?v=1Wvfge7E3ts Jsem si relativně úspěšně naprogramoval minecraft klon (čistě jako techdemo).
well, that was fun
7 -1
reagují: KARLOS
reagovat
Kdyby někdo sháněl menší herní myšku za rozumné peníze, tak tohle je hodně dobrá nabídka  link
769957
Kdyby někdo sháněl menší herní myšku za rozumné peníze, tak tohle je hodně dobrá nabídka  https://www.datart.cz/razer-viper-mini-wired-gaming-mouse-rz01-03250100-r3m1.html
4 0
reagovat
reaguje na: HAL
Docela mi vyrazilo dech, jak to na Androidu vypadá. Už bylo na čase, na ten monstr výkon jsou tam hry pozadu. A další věc jsou tržby 250 mil USD za první týden instalací. :D
769902
Docela mi vyrazilo dech, jak to na Androidu vypadá. Už bylo na čase, na ten monstr výkon jsou tam hry pozadu. A další věc jsou tržby 250 mil USD za první týden instalací. *:D*
769863
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Možná za pár let až bude ten příběh kompletní.
769863
Možná za pár let až bude ten příběh kompletní.
769860
3 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Legend of Zelda: Breath of the Wild

Můžu říct, ze po Tsushime, která vede všechny za ručičku, byl tohle pro mě docela šok. Ty vedlejší questy, bez nějakých ukazatelů kde a kdo, jen podle orientace na mapě. Kůň, který se neteleportuje a samostatná výroba jidla a lektvaru. Ten nezvyk, že můžu vylézt prakticky kamkoli.. Zbraně, které se rozbíjí! Ale jak si na to člověk zvykne, tak dostane jeden z nejlepších otevřených světu všech dob a hru, která je poctivá a zábavná na tolik různých způsobů, že je u ní člověk schopny prosedět celý den a ani mu to nepřijde...
769862
Můžu říct, ze po Tsushime, která vede všechny za ručičku, byl tohle pro mě docela šok. Ty vedlejší questy, bez nějakých ukazatelů kde a kdo, jen podle orientace na mapě. Kůň, který se neteleportuje a samostatná výroba jidla a lektvaru. Ten nezvyk, že můžu vylézt prakticky kamkoli.. Zbraně, které se rozbíjí! Ale jak si na to člověk zvykne, tak dostane jeden z nejlepších otevřených světu všech dob a hru, která je poctivá a zábavná na tolik různých způsobů, že je u ní člověk schopny prosedět celý den a ani mu to nepřijde...
Legend of Zelda: Breath of the Wild
5 0
reagovat
Nezkoušel někdo ten Genshin impact ?
769860
Nezkoušel někdo ten Genshin impact ?
1 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: kyller
Tak on někdo říkal, že aby ten recruitment system měl smysl, tak je potřeba zapnout permadeath.

Já jsem to zatím hrál jen chvíli, ale počkám na pár patchů. Ten výkon je dost nevyrovnaný a ty propady fps ze 100+ na 40 nevyrovná ani ten softwarový G-Sync.
769858
Tak on někdo říkal, že aby ten recruitment system měl smysl, tak je potřeba zapnout permadeath. Já jsem to zatím hrál jen chvíli, ale počkám na pár patchů. Ten výkon je dost nevyrovnaný a ty propady fps ze 100+ na 40 nevyrovná ani ten softwarový G-Sync.
769852
2 0
reagovat
Chcel som to dohrať čo najskôr, aby som mohol hrať od desiateho Valhallu. No netušil som, že to dohrám až takto rýchlo. Fakt to nie je dlhé. Samozrejme, zostala mi tam hromada collectibles, rôzne aktivity pre achievementy ako chlastanie v puboch, doručovanie balíkov alebo žonglovanie s loptou... a hlavne kontrakty a recruitment misie, ktoré sa generujú donekonečna. Všetko z toho som vyskúšal a nie je to nič pre mňa. Ale keď to niekoho baví, nech sa páči, kľudne sa tam dá nahrať aj stovka hodín. V decembri majú pridať aj nejaký multiplayer.
769852
Chcel som to dohrať čo najskôr, aby som mohol hrať od desiateho Valhallu. No netušil som, že to dohrám až takto rýchlo. Fakt to nie je dlhé. Samozrejme, zostala mi tam hromada collectibles, rôzne aktivity pre achievementy ako chlastanie v puboch, doručovanie balíkov alebo žonglovanie s loptou... a hlavne kontrakty a recruitment misie, ktoré sa generujú donekonečna. Všetko z toho som vyskúšal a nie je to nič pre mňa. Ale keď to niekoho baví, nech sa páči, kľudne sa tam dá nahrať aj stovka hodín. V decembri majú pridať aj nejaký multiplayer.
2 -1
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: departed
Je to open world od Ubisoftu, ty za nějaké zdržování obvykle nestojí... každopádně podle statistik toto nevypadá na nijak dlouhou hru.
769851
Je to open world od Ubisoftu, ty za nějaké zdržování obvykle nestojí... každopádně podle statistik toto nevypadá na nijak dlouhou hru.
769850
6 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Taky tohle upřímně nechápu, kór přesně u open-world hry. To to hráči prosviští schválně rychle, aniž by si ji pořádně užili, jen proto, aby si ji mohli odfajfkovat na listu odehraných her? ?) Jak to hráči dělají?! 
769850
Taky tohle upřímně nechápu, kór přesně u open-world hry. To to hráči prosviští schválně rychle, aniž by si ji pořádně užili, jen proto, aby si ji mohli odfajfkovat na listu odehraných her? *?)* Jak to hráči dělají?! 
769848
2 -1
reagují: HAL
reagovat
Nevyšlo to minulý týden? To fakt někoho baví dohrát open world hry za týden?
769848
Nevyšlo to minulý týden? To fakt někoho baví dohrát open world hry za týden?
6 -3
reagují: departed
reagovat

WD Legion

Tak dohraté, hlavný príbeh aj vedľajšie misie. Nakoniec tam bolo tých bugov ešte celkom dosť. Niektoré celkom vtipné ako napríklad motorka, ktorá uprostred križovatky sama jazdila dokola alebo npc čo išlo so mnou si namiesto sadnúť do auta sadlo na zem vedľa auta :D
A stále nechápem pointu milión hrateľných npc namiesto jedného hlavného hrdinu s jedným inventárom. To je proste ideálny kandidát na toto 

Každopádne, je to o dosť temnejšie, vážnejšie a akčnejšie ako dvojka. Celkovo by som to videl na takých klasických ubisoftských 6-7/10. Pre mňa slabšie ako dvojka, ktorá ma bavila o dosť viac, ale prikláňam sa skôr k tej sedmičke. Predsa len to prostredie s európskymi reáliami miestami pripomínajúcimi aj tie naše je fakt super a v hustote a kvalite detailov to asi nemá v takýchto open-world hrách konkurenciu. Určite sa k tomu ešte na chvíľu vrátim, keď už budú vonku všetky DLC a ja snáď už konečne budem mať novú kartu čo to utiahne v natívnom 4K Ultra na 60fps.Od včera som to hral v natívnom 4K, ale okrem textúr som mal všetko na medium, aby to išlo aspoň na nejakých 40-50 fps. Vyšiel prvý väčší patch a aj drivery od Nvidie, tak minimálne jedno z toho asi pomohlo.

BTW: Je to prvá hra, kde som si vyskúšal aj ray tracing po tom, čo som si spomenul, že to vlastne funguje už aj na GTX kartách. Akurát v 4K som nedal viac ako 10fps, plynule to išlo iba v 1080p/30fps. Ale ako som si myslel, že túto technológiu nejak moc nevyužijem, tak musím uznať že to vyzerá naozaj parádne a keď budem mať kartu čo to zvládne, tak to okamžite zapínam. :+
769843
Tak dohraté, hlavný príbeh aj vedľajšie misie. Nakoniec tam bolo tých bugov ešte celkom dosť. Niektoré celkom vtipné ako napríklad motorka, ktorá uprostred križovatky sama jazdila dokola alebo npc čo išlo so mnou si namiesto sadnúť do auta sadlo na zem vedľa auta *:D* A stále nechápem pointu milión hrateľných npc namiesto jedného hlavného hrdinu s jedným inventárom. To je proste ideálny kandidát na [url=https://www.youtube.com/watch?v=JBVWkvMuh_k]toto[/url]  Každopádne, je to o dosť temnejšie, vážnejšie a akčnejšie ako dvojka. Celkovo by som to videl na takých klasických ubisoftských 6-7/10. Pre mňa slabšie ako dvojka, ktorá ma bavila o dosť viac, ale prikláňam sa skôr k tej sedmičke. Predsa len to prostredie s európskymi reáliami miestami pripomínajúcimi aj tie naše je fakt super a v hustote a kvalite detailov to asi nemá v takýchto open-world hrách konkurenciu. Určite sa k tomu ešte na chvíľu vrátim, keď už budú vonku všetky DLC a ja snáď už konečne budem mať novú kartu čo to utiahne v natívnom 4K Ultra na 60fps.Od včera som to hral v natívnom 4K, ale okrem textúr som mal všetko na medium, aby to išlo aspoň na nejakých 40-50 fps. Vyšiel prvý väčší patch a aj drivery od Nvidie, tak minimálne jedno z toho asi pomohlo. BTW: Je to prvá hra, kde som si vyskúšal aj ray tracing po tom, čo som si spomenul, že to vlastne funguje už aj na GTX kartách. Akurát v 4K som nedal viac ako 10fps, plynule to išlo iba v 1080p/30fps. Ale ako som si myslel, že túto technológiu nejak moc nevyužijem, tak musím uznať že to vyzerá naozaj parádne a keď budem mať kartu čo to zvládne, tak to okamžite zapínam. *:+*
WD Legion
3 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Já nepíšu právě. Nemám na to talent.:D Jenom známého, co recenzuje.
769822
Já nepíšu právě. Nemám na to talent.*:D* Jenom známého, co recenzuje.
769797
3 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Pro koho píšeš? Předpokládám, že si recenzent 8)...
ps: Klíďo do vzkazníku, jestli to nechceš rozmazávat...
769797
Pro koho píšeš? Předpokládám, že si recenzent *8)*... ps: Klíďo do vzkazníku, jestli to nechceš rozmazávat...
769766
1 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat

Miles Morales PS5

Into the Spiderverse suit

Líbí se mi, že snížili fps jako ve filmu.:+ 

Celá hra načtená během pár vteřin
:o
Teď už to na hajzlík během nahrávání nestihnu.
769766
[url=https://youtu.be/TFf4G6MaMw8]Into the Spiderverse suit [/url] Líbí se mi, že snížili fps jako ve filmu.*:+*  [url=https://m.imgur.com/ojMm3pa] Celá hra načtená během pár vteřin[/url]*:o* Teď už to na hajzlík během nahrávání nestihnu.
Miles Morales PS5
10 0
reagují: KARLOS
reagovat

Taktování

Tak jak jsme se bavili o Ryzenech apod., tak jsem konečně sáhnul na tu svoji i7-9700k. Nataktoval jsem na stabilních 5 Ghz při voltáži 1.370.

Ještě si s tím zkusím pohrát. Teploty nejdou přes 60 stupňů s Krakenem x62, ale větráky někdy jedou až 2,6-2,7k RPM, což je imho zbytečné a hlučné. I za cenu nějakých stupňů nahoru (protože 60 je imho top a mám rezervu), se to pokusím trochu snížit.
769757
Tak jak jsme se bavili o Ryzenech apod., tak jsem konečně sáhnul na tu svoji i7-9700k. Nataktoval jsem na stabilních 5 Ghz při voltáži 1.370. Ještě si s tím zkusím pohrát. Teploty nejdou přes 60 stupňů s Krakenem x62, ale větráky někdy jedou až 2,6-2,7k RPM, což je imho zbytečné a hlučné. I za cenu nějakých stupňů nahoru (protože 60 je imho top a mám rezervu), se to pokusím trochu snížit.
Taktování
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se