Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 4501 - 4520 Napsat příspěvek
Ach Mass Effect. Keď som hral upirátenú jednotku bol som z toho taký unesený, že v určitom bode som to proste vypol, šiel do brlohu kúpiť si originálku, prišiel domov a zálohoval uloženú pozíciu, upirátenú verziu odinštaloval a znova nainštaloval z originálky a spokojne hral ďalej :D Ten začiatok dvojky som skoro ani nedýchal a keď vyšla trojka to som si prvý krát kvôli hre zobral dovolenku v práci. Panebože a TÁ HUDBA.....tá hudba :+
770446
Ach Mass Effect. Keď som hral upirátenú jednotku bol som z toho taký unesený, že v určitom bode som to proste vypol, šiel do brlohu kúpiť si originálku, prišiel domov a zálohoval uloženú pozíciu, upirátenú verziu odinštaloval a znova nainštaloval z originálky a spokojne hral ďalej *:D* Ten začiatok dvojky som skoro ani nedýchal a keď vyšla trojka to som si prvý krát kvôli hre zobral dovolenku v práci. Panebože a TÁ HUDBA.....tá hudba *:+*
6 -1
reagovat
Jednička by potřebovala spíš už remake než jen remaster, ale uvidíme. 
770445
Jednička by potřebovala spíš už remake než jen remaster, ale uvidíme. 
6 0
reagovat
Mass Effect Legendary Edition teaser

Jaro 2021.
Nejvíc jsem zvědavý, jak překopali jedničku. Ta zestárla opravdu nejvíc. Ty výtahy maskující loading...
770442
[url=https://youtu.be/1HirtVXyKOU]Mass Effect Legendary Edition teaser[/url] Jaro 2021. Nejvíc jsem zvědavý, jak překopali jedničku. Ta zestárla opravdu nejvíc. Ty výtahy maskující loading...
4 -1
reagovat
Moja najmilovanejšia trilógia dostane remaster Link :+:+:+:+:+:+ 
770440
Moja najmilovanejšia trilógia dostane remaster [url=https://m.youtube.com/watch?v=-bc48CZD26w]Link[/url] *:+**:+**:+**:+**:+**:+* 
3 -1
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
mod nainstaluj do slozky, kde mas nainstalovany orig D2 i s datakem... a pak se jen prihlasit pres tu jejich registraci
770434
mod nainstaluj do slozky, kde mas nainstalovany orig D2 i s datakem... a pak se jen prihlasit pres tu jejich registraci
770432
2 0
reagují: Ravenhorn
reagovat
reaguje na: xxendxx
Zkouším i podle návodu nejde mi to spustit. Kde asi dělám chybu :(
770432
Zkouším i podle návodu nejde mi to spustit. Kde asi dělám chybu *:(*
770414
1 0
reagují: xxendxx
reagovat

Project Diablo 2

vim, ze to asi nikoho netankuje, ale vysel tenhle mod, kterej v podstate remasteruje D2, pridava vlastni ladder, tunu quality of life zmen, anticheat, predelany nektery skilly a itemy... atd. 
to vsechno bez spamu v chatu od prodejnich webu.
770414
vim, ze to asi nikoho netankuje, ale vysel [url=https://www.projectdiablo2.com/]tenhle mod[/url], kterej v podstate remasteruje D2, pridava vlastni ladder, tunu quality of life zmen, anticheat, predelany nektery skilly a itemy... atd.  to vsechno bez spamu v chatu od prodejnich webu.
Project Diablo 2
2 -2
reagují: Ravenhorn
reagovat
reaguje na: Godlike
Možná od nějakýho překupníka. Ale žádného neznám a cizím nevěřím.
770354
Možná od nějakýho překupníka. Ale žádného neznám a cizím nevěřím.
770353
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jo no.

Nicméně teď jsem prostě bez šance, když bych ho chtěl v den vydání co?
770353
Jo no. Nicméně teď jsem prostě bez šance, když bych ho chtěl v den vydání co?
770293
1 -1
reagují: do_Od
reagovat
Ja tie konzoly moc nesledujem, ale akurat sa u nas typek v skupine pytal, ktory kurier mu prepravi 100ks PS5 do Ciech. Easy money?
770304
Ja tie konzoly moc nesledujem, ale akurat sa u nas typek v skupine pytal, ktory kurier mu prepravi 100ks PS5 do Ciech. Easy money?
1 0
reagovat
Spíš bych řekl že se hlavně snaží nalákat nové zákazníky, takže těm co už mají to logicky moc necpou.
770296
Spíš bych řekl že se hlavně snaží nalákat nové zákazníky, takže těm co už mají to logicky moc necpou.
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Firma jako Vodafone si tohle asi dovolit nemůže. U Xzone a JRC ale pevně věřím, že si to rozebrali přednostně zaměstnanci a zbytek šel zákazníkům. Šulini.
770294
Firma jako Vodafone si tohle asi dovolit nemůže. U Xzone a JRC ale pevně věřím, že si to rozebrali přednostně zaměstnanci a zbytek šel zákazníkům. Šulini.
770293
4 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Hele nasralo to víc lidí. Na mne dělá dojem že si to rozebrali zaměstnanci. Ale asi se jim nedivime, ne?
770293
Hele nasralo to víc lidí. Na mne dělá dojem že si to rozebrali zaměstnanci. Ale asi se jim nedivime, ne?
770283
3 -1
reagují: Godlike, do_Od
reagovat
reaguje na: do_Od
No jako těch předobjednávek je tolik, že bych se tomu nedivil, že se fakt nic do obchodů ani nedostane.
770287
No jako těch předobjednávek je tolik, že bych se tomu nedivil, že se fakt nic do obchodů ani nedostane.
770282
1 0
reagovat
To je patová situace. Buď si koupit xbox bez her, nebo ps5 hry bez konzole. 
770285
To je patová situace. Buď si koupit xbox bez her, nebo ps5 hry bez konzole. 
6 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
No ty vole jsem s nima přes 10 let a nic mi nepošlou?
770283
No ty vole jsem s nima přes 10 let a nic mi nepošlou?
770275
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Vardant
Jako nechce se mi věřit, že by do Vánoc nedodali nové kusy. 
770282
Jako nechce se mi věřit, že by do Vánoc nedodali nové kusy. 
770281
3 0
reagují: Vardant
reagovat
Co se týče PS5, tak prý půjdou objednat další kusy i v den vydání, ale v obchodech žádné volné být nemají. Takže nemá cenu zkoušet někam vůbec chodit. 
Což je docela divné, když nedokázali pokrýt ani současné předobjednávky.
770281
Co se týče PS5, tak prý půjdou objednat další kusy i v den vydání, ale v obchodech žádné volné být nemají. Takže nemá cenu zkoušet někam vůbec chodit.  Což je docela divné, když nedokázali pokrýt ani současné předobjednávky.
1 0
reagují: do_Od
reagovat
Jestli T-Mobile přijde s nabídkou přejděte k nám, připlaťte 4 tisíce a dáme vám PS5, tak neváhám. :D
770280
Jestli T-Mobile přijde s nabídkou přejděte k nám, připlaťte 4 tisíce a dáme vám PS5, tak neváhám. *:D*
2 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
No právě, taky mne to nasralo, za tu nižší cenu bych to asi koupil. :-

A hádám že ty i za nějakou vyšší :D
770279
No právě, taky mne to nasralo, za tu nižší cenu bych to asi koupil. *:-* A hádám že ty i za nějakou vyšší *:D*
770278
2 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se