Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 4401 - 4420 Napsat příspěvek
reaguje na: Godlike
A nVidie tohle s řadou RTX30xx ještě v horším nedělá že? Nebo jsem si nikde nevšiml grafik za doporučené ceny.
772394
A nVidie tohle s řadou RTX30xx ještě v horším nedělá že? Nebo jsem si nikde nevšiml grafik za doporučené ceny.
772374
1 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Gonzi
"Random kritiky téhle show mají podstatně víc shlédnutí než show samotná"
Smutné...
772378
"Random kritiky téhle show mají podstatně víc shlédnutí než show samotná" Smutné...
772366
2 0
reagovat

Bokem

Kvůli hrozně nízkým maržím, které AMD dovoluje, stojí třeba 6800XT Nitro+ 770 dolarů a 6800XT Red Devil 800 dolarů. :D:D

Není o čem, nesahat. 
772374
Kvůli hrozně nízkým maržím, které AMD dovoluje, stojí třeba 6800XT Nitro+ 770 dolarů a 6800XT Red Devil 800 dolarů. *:D**:D* Není o čem, nesahat. 
Bokem
1 0
reagují: thomopulus
reagovat

Dragon Age Inquisition

Když jsem se tu před časem ptal na doporučení nějakého herního fantasy, myslím, že HAL nebo někdo mi připomněl DAI. První dva díly mám fakt rád, je to parádní fantasy popcorn. 
Ale po jednotkách hodin hraní trojky mi to opravdu nesedlo. Nebaví mne souboje, příběh je mi u prdele, nic :D Ještě že to stálo jenom 10 dolarů :) 
Nejspíš to zabalím a hodím tam Skyrim, kterýho se bojím předem, protože jsem Morrowind dohrál hodně dávno a i tak to podle mne nebyla topka.
772372
Když jsem se tu před časem ptal na doporučení nějakého herního fantasy, myslím, že HAL nebo někdo mi připomněl DAI. První dva díly mám fakt rád, je to parádní fantasy popcorn.  Ale po jednotkách hodin hraní trojky mi to opravdu nesedlo. Nebaví mne souboje, příběh je mi u prdele, nic *:D* Ještě že to stálo jenom 10 dolarů :)  Nejspíš to zabalím a hodím tam Skyrim, kterýho se bojím předem, protože jsem Morrowind dohrál hodně dávno a i tak to podle mne nebyla topka.
Dragon Age Inquisition
1 0
reagují: Spazz
reagovat
reaguje na: Gonzi
No tak to každopádně, spíš proto mě to teď zaujalo, jinak Golden Joystick Awards vůbec nesleduji.
No podíval jsem se aspoň co za hry vyhrálo v předchozích letech a vidím že je nesleduju z dost dobrého důvodu, když tam remake dvacet let starého Resident Evil vyhraje nad třeba Disco Elysium, a rok předtím dají GOTY rovnou Fortnite :D
772367
No tak to každopádně, spíš proto mě to teď zaujalo, jinak Golden Joystick Awards vůbec nesleduji. No podíval jsem se aspoň co za hry vyhrálo v předchozích letech a vidím že je nesleduju z dost dobrého důvodu, když tam remake dvacet let starého Resident Evil vyhraje nad třeba Disco Elysium, a rok předtím dají GOTY rovnou Fortnite *:D*
772366
5 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Je, ale ony to nejsou zrovna Oscary že... na games.tiscali o tom není ani zmínka jestli vidím dobře a mezi gamesradar a techradar streamem na youtube to má 34tis shlédnutí :D. Random kritiky téhle show mají podstatně více shlédnutí než show samotná :D
772366
Je, ale ony to nejsou zrovna Oscary že... na games.tiscali o tom není ani zmínka jestli vidím dobře a mezi gamesradar a techradar streamem na youtube to má 34tis shlédnutí *:D*. Random kritiky téhle show mají podstatně více shlédnutí než show samotná *:D*
772303
2 0
reagují: FallenMaia, HAL
reagovat
V RDR2 se teď blížím ke konci, a je to super hra, vizuálně dokonalá a hrozně mě baví v tom světě trávit čas (a že je to hodně času), ale s nějakou ultra realističností a nejlepším scénářem všech dob bych se fakt krotil :D 
Ten hlavní příběh je fajn kvůli tomu jak a jaké postavy představí, ale je hrozně jednoduchý a ve finále se v něm ty hlavní chovají dost jako debilové a navíc jistá přeskriptovanost tlačí hráče do nesmyslných situací, takže mě spíš zklamal, podle toho jak vypadá zbytek té hry měli na víc, a vlastně i epilog který hraju teď mi připadá mnohem zajímavější a nosnější než všechno co bylo před ním. Škoda že Rockstaři nenajali pár scénáristů z CD Projectu, aby jim z toho udělali skutečné rpg :))
772365
V RDR2 se teď blížím ke konci, a je to super hra, vizuálně dokonalá a hrozně mě baví v tom světě trávit čas (a že je to hodně času), ale s nějakou ultra realističností a nejlepším scénářem všech dob bych se fakt krotil *:D*  Ten hlavní příběh je fajn kvůli tomu jak a jaké postavy představí, ale je hrozně jednoduchý a ve finále se v něm ty hlavní chovají dost jako debilové a navíc jistá přeskriptovanost tlačí hráče do nesmyslných situací, takže mě spíš zklamal, podle toho jak vypadá zbytek té hry měli na víc, a vlastně i epilog který hraju teď mi připadá mnohem zajímavější a nosnější než všechno co bylo před ním. Škoda že Rockstaři nenajali pár scénáristů z CD Projectu, aby jim z toho udělali skutečné rpg *:))*
5 -3
reagovat
Dle všeho „obraz X1X“ odpovídá low settings s ultra texturama na PC. Prej. Imo i to vypadá výborně…
Já bych s kyllerem nesouhlasil v tom, že se oplatí jet jen ty hlavní mise. Jako takhle – při druhém/třetím průchodu už jo, ale napoprvé bych vyzobal i všechny vedlejší questy. A teď nemluvím o tom rybolovu a bylinkách (což už je hardcore a dosažení všech archievmentů prej trvá 300+ hodiny), ale o plnohodnotných misích, které ale nemají dopad na hlavní děj. To je nějakých 15+ dalších linek (jako zmiňovaný sériový vrah) a každá má kolem pěti misí. Takže i to dokáže vytrhnout „ze sedla“...
772364
Dle všeho „obraz X1X“ odpovídá low settings s ultra texturama na PC. Prej. Imo i to vypadá výborně… Já bych s kyllerem nesouhlasil v tom, že se oplatí jet jen ty hlavní mise. Jako takhle – při druhém/třetím průchodu už jo, ale napoprvé bych vyzobal i všechny vedlejší questy. A teď nemluvím o tom rybolovu a bylinkách (což už je hardcore a dosažení všech archievmentů prej trvá 300+ hodiny), ale o plnohodnotných misích, které ale nemají dopad na hlavní děj. To je nějakých 15+ dalších linek (jako zmiňovaný sériový vrah) a každá má kolem pěti misí. Takže i to dokáže vytrhnout „ze sedla“...
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
celkem mě i překvapilo, jak hezky ta hra vypadá i na mém už pár let starém kompu, kde mám Ryzen 5, 16 GB RAM a RX580. Jedu sice jen ve FullHD, ale většinu z nastavení mám na Medium/Ultra a hra jede hezky plynule.
772361
celkem mě i překvapilo, jak hezky ta hra vypadá i na mém už pár let starém kompu, kde mám Ryzen 5, 16 GB RAM a RX580. Jedu sice jen ve FullHD, ale většinu z nastavení mám na Medium/Ultra a hra jede hezky plynule.
772353
3 0
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
Jsem cca ve stejné části, ještě jsem pod mostem u tábora našel dílo sériového vraha, ale pak jsem dal reklamovat grafiku a už 25 dní čekám.:(:D
772353
Jsem cca ve stejné části, ještě jsem pod mostem u tábora našel dílo sériového vraha, ale pak jsem dal reklamovat grafiku a už 25 dní čekám.*:(**:D*
772348
2 0
reagují: l-e-t-o
reagovat
RDR2 je westernová epika, u které na konci brečí i ti nejtvrdší chlapi.

A spolu s GoW, TLoU 1,2 a Witcherem 3 a Uncharted 4 patří k tomu nejlepšímu, co se na té předchozí generaci objevilo. A na CP2077 se už taky mega těším.
772351
RDR2 je westernová epika, u které na konci brečí i ti nejtvrdší chlapi. A spolu s GoW, TLoU 1,2 a Witcherem 3 a Uncharted 4 patří k tomu nejlepšímu, co se na té předchozí generaci objevilo. A na CP2077 se už taky mega těším.
6 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
před nějakou dobou jsem dohrál Watch Dogs 2 a poté nainstaloval RDR2. A musím teda uznat, že je to neskutečně realisticky ztvárněná hra (oblečení, jídlo, vzhled, rozhodování, apod). Oproti WD2 úplně jiná liga. Ale samozřejmě srovnávám nesrovnatelné.
Jsem teprve na začátku, přesunul jsem se konečně ze zimy do tábora a jen jsem byl ve městě, kde jsem si dal do hubě v baru :) Ale děsně se mi to líbí. Na začátku tábora jsem šel lovit srnky a pak asi půl hodiny hrál domino :-D no, čeká mě asi ještě hooooodně hodin v této hře. Naštěstí teď přítelkyně jede na víkend k rodičům, takže budu moct celou sobotu i neděli prosedět u RDR2.
772348
před nějakou dobou jsem dohrál Watch Dogs 2 a poté nainstaloval RDR2. A musím teda uznat, že je to neskutečně realisticky ztvárněná hra (oblečení, jídlo, vzhled, rozhodování, apod). Oproti WD2 úplně jiná liga. Ale samozřejmě srovnávám nesrovnatelné. Jsem teprve na začátku, přesunul jsem se konečně ze zimy do tábora a jen jsem byl ve městě, kde jsem si dal do hubě v baru :) Ale děsně se mi to líbí. Na začátku tábora jsem šel lovit srnky a pak asi půl hodiny hrál domino :-D no, čeká mě asi ještě hooooodně hodin v této hře. Naštěstí teď přítelkyně jede na víkend k rodičům, takže budu moct celou sobotu i neděli prosedět u RDR2.
772334
3 0
reagují: Godlike
reagovat
S God of War mám jediný problém. Ta hra je boží ALE nikdy jsem neměl chuť to narozdil od RDR 2 nebo TLoU2 hrát znovu... Prostě jsem si to užil, ale nechci se k tomu vracet. RDR 2 je hlavně ta hra, kde jezdíte na koni, zachraňujete lidi od oběšení nebo hadů a z ničeho nic si uvědomíte, že utekly tři hodiny a vy jste se zase neposunuli v příběhu:D
772347
S God of War mám jediný problém. Ta hra je boží ALE nikdy jsem neměl chuť to narozdil od RDR 2 nebo TLoU2 hrát znovu... Prostě jsem si to užil, ale nechci se k tomu vracet. RDR 2 je hlavně ta hra, kde jezdíte na koni, zachraňujete lidi od oběšení nebo hadů a z ničeho nic si uvědomíte, že utekly tři hodiny a vy jste se zase neposunuli v příběhu*:D*
5 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
"poměr akce vs všechno ostatní je tak třetinový v „neprospěch“ té akce."

Ani by som nepovedal. Ak teda nestráviš sto hodín zbieraním vzácnych bylín a rybolovom.... :D Ale tieto hardcore sandbox veci robí podľa štatistík menej ako jedno percento hráčov. Keď sa sústredíš na príbeh a ten sandbox okolo neriešiš, tak akcie je tam určite viac než dosť. A treba povedať, že tie westernové prestrelky sú jednou z najlepších akcií "out there".
Keby som to hral len raz, tak s pomalým tempom by som súhlasil, ale hral som to trikrát a znova keď už som hral len príbehové misie to už na mňa pomaly nepôsobilo. Ono je ten scenár len veľmi poctivo vystavaný. Vzhľadom na to, že sa tu operuje na hracej dobe okolo 50 hodín (iba hlavný príbeh) a scenáristi veľmi šikovne a postupne predstavujú celú radu postáv, ktoré hráč detailne spoznáva a vytvára si k nim vzťah, imho ten scenár je to najlepšie čo kedy vzniklo na hernej scéne. 
772343
"poměr akce vs všechno ostatní je tak třetinový v „neprospěch“ té akce." Ani by som nepovedal. Ak teda nestráviš sto hodín zbieraním vzácnych bylín a rybolovom.... *:D* Ale tieto hardcore sandbox veci robí podľa štatistík menej ako jedno percento hráčov. Keď sa sústredíš na príbeh a ten sandbox okolo neriešiš, tak akcie je tam určite viac než dosť. A treba povedať, že tie westernové prestrelky sú jednou z najlepších akcií "out there". Keby som to hral len raz, tak s pomalým tempom by som súhlasil, ale hral som to trikrát a znova keď už som hral len príbehové misie to už na mňa pomaly nepôsobilo. Ono je ten scenár len veľmi poctivo vystavaný. Vzhľadom na to, že sa tu operuje na hracej dobe okolo 50 hodín (iba hlavný príbeh) a scenáristi veľmi šikovne a postupne predstavujú celú radu postáv, ktoré hráč detailne spoznáva a vytvára si k nim vzťah, imho ten scenár je to najlepšie čo kedy vzniklo na hernej scéne. 
772334
3 0
reagovat
Jako náruživý hráč RDR2 jen doporučím k němu přistupovat „s otevřenou myslí“. Začátek je ultra pomalý (a jestli můžu porovnávat s videi z tlou2, tak ještě pomalejší), hraje to na ultra realističnost (takže duše netrpělivé si budou trhat vlasy u každé animačky lootování těl, nedej bože, když se začne pomáhat v kempu) a příběh jako takový může snadno ztratit tah na branku (jestli zabřednete do těch milionů vedlejších aktivit, stane se to stoprocentně). Že to má přísnou stylizaci netřeba připomínat.
Nemá to navíc tuzemskou lokalizaci, takže pokud jdete po příběhovém zážitku a nejste jazykově dostatečně připraveni, odradí vás to úplně. Je to kekací hra, jakože hooodně a poměr akce vs všechno ostatní je tak třetinový v „neprospěch“ té akce.
Hra vás za to ale odmění naprosto úchvatnými charaktery, které jsou možná důležitější, jak samotný příběh, bezbřehými možnostmi toho daného openworldu (a to je Story ještě dost uzamčená oproti Onlinu, který je víceméně takový sandbox hry) a audiovizuálem, který si zamilujete (nemluvím o technickém zpracování, které je ale taky výborné, ale skutečně o uměleckých kvalitách).
772334
Jako náruživý hráč RDR2 jen doporučím k němu přistupovat „s otevřenou myslí“. Začátek je ultra pomalý (a jestli můžu porovnávat s videi z tlou2, tak ještě pomalejší), hraje to na ultra realističnost (takže duše netrpělivé si budou trhat vlasy u každé animačky lootování těl, nedej bože, když se začne pomáhat v kempu) a příběh jako takový může snadno ztratit tah na branku (jestli zabřednete do těch milionů vedlejších aktivit, stane se to stoprocentně). Že to má přísnou stylizaci netřeba připomínat. Nemá to navíc tuzemskou lokalizaci, takže pokud jdete po příběhovém zážitku a nejste jazykově dostatečně připraveni, odradí vás to úplně. Je to kekací hra, jakože hooodně a poměr akce vs všechno ostatní je tak třetinový v „neprospěch“ té akce. Hra vás za to ale odmění naprosto úchvatnými charaktery, které jsou možná důležitější, jak samotný příběh, bezbřehými možnostmi toho daného openworldu (a to je Story ještě dost uzamčená oproti Onlinu, který je víceméně takový sandbox hry) a audiovizuálem, který si zamilujete (nemluvím o technickém zpracování, které je ale taky výborné, ale skutečně o uměleckých kvalitách).
6 0
reagují: l-e-t-o, kyller
reagovat
reaguje na: Godlike
Red Dead Redemption 2 je aj môj veľký rest, jeden z najväčších, nikdy som ho nehral, videl len pár videí ale rozhodne verím že je to výborná hra, len mňa toľko neláka to westernové prostredie ktoré ma moc nebaví ani vo filmoch, ja som skôr zamerný na to fantasy/sci-fi.

No a Cyberpunk, čo k nemu dodať, čo som pozeral videá vyzerá to výborne, neviem síce aký tam bude príbeh a čo bude hlavná zápletka ale s tým nemali majstri z CD Projektu nikdy problém, uvidíme, dôležité je sa príliš nenahypovať lebo potom je človek zbytočne sklamaný keď má príliš vysoké očakávania a na koniec si vlastne tým hypom len pokazí zážitok. Príde mi že toto bude hlavný problém u mnohých hráčov ktorý na Cyberpunk čakajú ako na nejakú spásu.
772329
Red Dead Redemption 2 je aj môj veľký rest, jeden z najväčších, nikdy som ho nehral, videl len pár videí ale rozhodne verím že je to výborná hra, len mňa toľko neláka to westernové prostredie ktoré ma moc nebaví ani vo filmoch, ja som skôr zamerný na to fantasy/sci-fi. No a Cyberpunk, čo k nemu dodať, čo som pozeral videá vyzerá to výborne, neviem síce aký tam bude príbeh a čo bude hlavná zápletka ale s tým nemali majstri z CD Projektu nikdy problém, uvidíme, dôležité je sa príliš nenahypovať lebo potom je človek zbytočne sklamaný keď má príliš vysoké očakávania a na koniec si vlastne tým hypom len pokazí zážitok. Príde mi že toto bude hlavný problém u mnohých hráčov ktorý na Cyberpunk čakajú ako na nejakú spásu.
772327
3 0
reagují: CAPS_LOCK
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Hrál jsem pouze tento díl, ale zbytek jsem poctivě nakoukal na Youtube, abych Kratosovi rozuměl. Bez vědění toho, čím si Kratos prošel, by byl ten zážitek ze skvěle napsaného příběhu poloviční.

Nikdy jsem konzoli neměl, plánuji až PS5, teď mám půjčené PS4 kvůli Last of Us 1/2 a právě God of War. Nevím, jestli do Cyberpunku stihnu i Ghost of Tsushima.

Jo, GoW, Witcher i to mnou ne tolik chválené Last of Us 2 tam patří, jednoznačně. Pořád jsem ale taky nedohrál RDR2, které má být taky velmi silný zážitek. 
Nejvíc však doufám, že tu výše zmíněnou trojičku rozbije právě nadcházející Cyberpunk. Já se fakt strašně těším. 
772327
Hrál jsem pouze tento díl, ale zbytek jsem poctivě nakoukal na Youtube, abych Kratosovi rozuměl. Bez vědění toho, čím si Kratos prošel, by byl ten zážitek ze skvěle napsaného příběhu poloviční. Nikdy jsem konzoli neměl, plánuji až PS5, teď mám půjčené PS4 kvůli Last of Us 1/2 a právě God of War. Nevím, jestli do Cyberpunku stihnu i Ghost of Tsushima. Jo, GoW, Witcher i to mnou ne tolik chválené Last of Us 2 tam patří, jednoznačně. Pořád jsem ale taky nedohrál RDR2, které má být taky velmi silný zážitek.  Nejvíc však doufám, že tu výše zmíněnou trojičku rozbije právě nadcházející Cyberpunk. Já se fakt strašně těším. 
772326
3 0
reagují: FallenMaia
reagovat
reaguje na: Godlike
:+ God of War je pecka jak hrom, hral si čisto len ten nový diel alebo máš skúsenosti aj s predchádzajúcou sériou? Trojka bola svojho času epická jazda od prvého momentu po posledný, kvôli God of War 3 som si prvý krát kúpil PS3 (aj keď ako malý hrozne dávno som mal staré PSko, inak som bol PC hráč) a vlastne kvôli tejto hre som sa zamiloval do konzolového hrania. Úvodná sekvencia s Titánmi a Gaiou šplhajúcou na Olymp s Kratom na rameni a následný fight s Poseidonom je za mňa ten najúžasnejší úvod aký som v nejakej hre videl a hral. Kto nehral, odporúčam aspoň pozrieť video na youtube ak už nič, graficky to už možno trošku zostarlo ale atmosféru to má neskutočnú a tá hudba do toho, uf.

Inak čo sa týka nového God of War tak za mňa patrí spolu s Last of Us 2 a Zaklínačom 3 do absolútnej Top 3 tejto generácie takže môžem len spokojne prikyvovať a tešiť sa že si zase niekto ďalší užil tento skvost, pretože ono sa to ani inak ako skvost nazvať nedá ;)
772326
*:+* God of War je pecka jak hrom, hral si čisto len ten nový diel alebo máš skúsenosti aj s predchádzajúcou sériou? Trojka bola svojho času epická jazda od prvého momentu po posledný, kvôli God of War 3 som si prvý krát kúpil PS3 (aj keď ako malý hrozne dávno som mal staré PSko, inak som bol PC hráč) a vlastne kvôli tejto hre som sa zamiloval do konzolového hrania. Úvodná sekvencia s Titánmi a Gaiou šplhajúcou na Olymp s Kratom na rameni a následný fight s Poseidonom je za mňa ten najúžasnejší úvod aký som v nejakej hre videl a hral. Kto nehral, odporúčam aspoň pozrieť video na youtube ak už nič, graficky to už možno trošku zostarlo ale atmosféru to má neskutočnú a tá hudba do toho, uf. Inak čo sa týka nového God of War tak za mňa patrí spolu s Last of Us 2 a Zaklínačom 3 do absolútnej Top 3 tejto generácie takže môžem len spokojne prikyvovať a tešiť sa že si zase niekto ďalší užil tento skvost, pretože ono sa to ani inak ako skvost nazvať nedá *;)*
772321
2 -1
reagují: Godlike
reagovat

God of War

Konečně jsem to dohrál. A tak nějak si říkám, že TLOU je sesazeno z mé top 1 hry, co jsem odehrál na PSku. 

Ještě pořád jsem nehrál jediné Uncharted, Horizon Zero Dawn (to si nechám na PC) nebo třeba Bloodborne či Ghost of Tsushima. 

Ale tý vole. Kratos a Atreus se mi pod kůži dostali strašně (ten konec!). Přemýšlím, jestli ještě víc než Joel a Ellie. Asi ne, ale zase hratelnostně to byl úplně jinej level, takže asi remíza. Nevím. 
772321
Konečně jsem to dohrál. A tak nějak si říkám, že TLOU je sesazeno z mé top 1 hry, co jsem odehrál na PSku.  Ještě pořád jsem nehrál jediné Uncharted, Horizon Zero Dawn (to si nechám na PC) nebo třeba Bloodborne či Ghost of Tsushima.  Ale tý vole. Kratos a Atreus se mi pod kůži dostali strašně (ten konec!). Přemýšlím, jestli ještě víc než Joel a Ellie. Asi ne, ale zase hratelnostně to byl úplně jinej level, takže asi remíza. Nevím. 
God of War
7 -1
reagují: FallenMaia
reagovat
reaguje na: HAL
Pokud se nepletu, tak většina např. hudebních žebříčků taky obvykle vychází na přelomu listopadu prosince, takže to nic zvláštního není. Naopak MZ s bestofkama v březnu je v tomhle dost výjimka. :D
772319
Pokud se nepletu, tak většina např. hudebních žebříčků taky obvykle vychází na přelomu listopadu prosince, takže to nic zvláštního není. Naopak MZ s bestofkama v březnu je v tomhle dost výjimka. *:D*
772303
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se