Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 4361 - 4380 Napsat příspěvek
Ještě aby ho zajímala hra, ve které je zlá a.i..
773563
Ještě aby ho zajímala hra, ve které je zlá a.i..
7 -1
reagovat
To je snad první samovolná oznamovací věta od Haiko, co jsem tady četl:D
773559
To je snad první samovolná oznamovací věta od Haiko, co jsem tady četl*:D*
11 -1
reagovat
Já bych všechny ty Cyberpunky zakázal.
773545
Já bych všechny ty Cyberpunky zakázal.
3 -2
reagovat
reaguje na: Gonzi
Já viděl taky dvě, obě dvě říkaly "málo trans lidí" a donutily mě cítit se jako vola, že se na takovou povrchní věc, co se zařadí vedle GTA a RDR vůbec můžu těšit. Fakt.:D

Bugů bude pravděpodobně hromada, ale to se asi dalo čekat.
773536
Já viděl taky dvě, obě dvě říkaly "málo trans lidí" a donutily mě cítit se jako vola, že se na takovou povrchní věc, co se zařadí vedle GTA a RDR vůbec můžu těšit. Fakt.*:D* Bugů bude pravděpodobně hromada, ale to se asi dalo čekat.
773530
1 -1
reagovat

Cyberpunk 2077

v 18 padlo embargo, zatím jsem viděl dvě recenze, obě prý úžasný svět, skvělé minipříběhy, relativně krátký hlavní příběh (s tím že ty minipříběhy do něj zapadají atd. takže ne jako negativum) a obecně celkem kritika bugů, většinou maličkosti, ale "smrt tisíci řezy".
Mno, nevím jak vydržet do víkendu :D:D:D
773530
v 18 padlo embargo, zatím jsem viděl dvě recenze, obě prý úžasný svět, skvělé minipříběhy, relativně krátký hlavní příběh (s tím že ty minipříběhy do něj zapadají atd. takže ne jako negativum) a obecně celkem kritika bugů, většinou maličkosti, ale "smrt tisíci řezy". Mno, nevím jak vydržet do víkendu *:D**:D**:D*
Cyberpunk 2077
3 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Někteří už to dostali zásilku koncem týdne, studio to posílalo někde předem kvůli očekávaným návalům
773529
Někteří už to dostali zásilku koncem týdne, studio to posílalo někde předem kvůli očekávaným návalům
773527
2 0
reagovat
Cyberpunk asi fakt vyjde, na Tiscali má recenzi:D
773527
Cyberpunk asi fakt vyjde, na Tiscali má recenzi*:D*
2 0
reagují: Fanous21
reagovat

MTG Arena

Pokud to chces jen tak na zabavu a budes to hrat jen obcas, skladat decky pouze z toho co bude poruce, je to fajn. Idealne kdyz mas nejake kamarady, se kterymi si muzes dohodnout na jake urovni budete hrat.

Pokud jsi zkuseny drafter, tak Limited se tam docela da hrat dlouhodobe i za pomerne nizke castky. 

Na cokoliv dalsiho, tedy skladani konkurenceschopnych decku v menici se metagame, uz narazis na docela prisny ekonomicky model. Pak uz jen zalezi kolik penez a jak casto jsi ochotny to do toho sypat.
773442
Pokud to chces jen tak na zabavu a budes to hrat jen obcas, skladat decky pouze z toho co bude poruce, je to fajn. Idealne kdyz mas nejake kamarady, se kterymi si muzes dohodnout na jake urovni budete hrat. Pokud jsi zkuseny drafter, tak Limited se tam docela da hrat dlouhodobe i za pomerne nizke castky.  Na cokoliv dalsiho, tedy skladani konkurenceschopnych decku v menici se metagame, uz narazis na docela prisny ekonomicky model. Pak uz jen zalezi kolik penez a jak casto jsi ochotny to do toho sypat.
MTG Arena
773258
1 -1
reagovat
po poslednim updatu to slo do prdele.... balanc karet = 0
773294
po poslednim updatu to slo do prdele.... balanc karet = 0
773258
2 0
reagovat
Není to tím, že dnes je na ně méně času?
773208
Není to tím, že dnes je na ně méně času?
773199
1 0
reagovat
Ne, je mi líto, že prekopali svého času Cinemu... 
773203
Ne, je mi líto, že prekopali svého času Cinemu... 
773199
5 0
reagovat
Mne tam teda rozsekal ten koncentrační tábor. Viděl a četl jsem k tomu asi všechno co se dá a když si to člověk prochází ve hře, ještě puštěné na velké TV, tak jsem dost zblednul. Podobné pocity jsem měl na konci fantastické hry Valiant Hearts. 
772849
Mne tam teda rozsekal ten koncentrační tábor. Viděl a četl jsem k tomu asi všechno co se dá a když si to člověk prochází ve hře, ještě puštěné na velké TV, tak jsem dost zblednul. Podobné pocity jsem měl na konci fantastické hry Valiant Hearts. 
3 -2
reagovat
WWII bylo příjemný zjevení, asi dost i z tý nostalgie, anebo že mě úplně nevzaly ty moderní (respektive za nejhorší díl z těch, co jsem hrál, beru Advanced Warfare).

PS k remakům a remasterům - při tom všem, co dostalo novej kabát, škoda, že nedošlo na Dead Space.
772833
WWII bylo příjemný zjevení, asi dost i z tý nostalgie, anebo že mě úplně nevzaly ty moderní (respektive za nejhorší díl z těch, co jsem hrál, beru Advanced Warfare). PS k remakům a remasterům - při tom všem, co dostalo novej kabát, škoda, že nedošlo na Dead Space.
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Mňa z toho dobrého zážitku vytrhávali tie prehnané akčné scény - vlak, naháňanie nákladiaku - ktoré mi proste do daného príbehu nepasovali. Pôsobia ako úlidba fanúšikom klasických COD aby tam mali ten spektákl. Ale zbytok je velmi kvalitný, hlavne špionážna misia v Paríži, oslobodenie zajateckého kempu. 
772830
Mňa z toho dobrého zážitku vytrhávali tie prehnané akčné scény - vlak, naháňanie nákladiaku - ktoré mi proste do daného príbehu nepasovali. Pôsobia ako úlidba fanúšikom klasických COD aby tam mali ten spektákl. Ale zbytok je velmi kvalitný, hlavne špionážna misia v Paríži, [spoiler]oslobodenie zajateckého kempu. [/spoiler]
772810
3 0
reagovat
Mě přijde WWII jako jeden z těch lepších za poslední dobu, vyloženě nejlepší od MW3 (2011... nový MW jsem ještě nehrál) a dodneška hraju MP.

Kampaň působila svěžím dojmem, vcelku stejný jako předešlý díly, výbušná akce apod, ale jednotlivý aspekty a mise působily osvěžujícím dojmem. A ano, závan nostalgie na nejlepší prvotní díly série to rozhodně vyvolalo. :+
772822
Mě přijde WWII jako jeden z těch lepších za poslední dobu, vyloženě nejlepší od MW3 (2011... nový MW jsem ještě nehrál) a dodneška hraju MP. Kampaň působila svěžím dojmem, vcelku stejný jako předešlý díly, výbušná akce apod, ale jednotlivý aspekty a mise působily osvěžujícím dojmem. A ano, závan nostalgie na nejlepší prvotní díly série to rozhodně vyvolalo. *:+*
3 -1
reagovat

Call of Duty WWII

Včera jsem měl volno, tak jsem to za odpoledne dohrál. A popravdě jsem si docela zavzpomínal na nejlepší díly série. Jasně, je to trochu slabší, ale pořád je to sakra zábavný popcorn. Hlavně mne teda bavil i příběh a cut scény, kde překvapil Jonathan Tucker a Josh Duhamel. 
772810
Včera jsem měl volno, tak jsem to za odpoledne dohrál. A popravdě jsem si docela zavzpomínal na nejlepší díly série. Jasně, je to trochu slabší, ale pořád je to sakra zábavný popcorn. Hlavně mne teda bavil i příběh a cut scény, kde překvapil Jonathan Tucker a Josh Duhamel. 
Call of Duty WWII
5 -1
reagují: RidleyCrowe
reagovat
Arx Fatalis :)
772751
Arx Fatalis *:)*
2 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
+KOTOR

Toho Maxe bych si dal taky, sakra. :)
772749
+KOTOR Toho Maxe bych si dal taky, sakra. *:)*
772740
1 0
reagovat
Meli se vykašlat na Beyond good & evil 2 (ktere stejne nikdy nevyjde) a radeji zremasterovat jednicku... A taky jsem pro remaster druheho a tretiho Raymana:+
772742
Meli se vykašlat na Beyond good & evil 2 (ktere stejne nikdy nevyjde) a radeji zremasterovat jednicku... A taky jsem pro remaster druheho a tretiho Raymana*:+*
3 -1
reagovat

Remake her přání

Jedi outcast a jedi Academy .... 8):D:+:+
772740
Jedi outcast a jedi Academy .... *8)**:D**:+**:+*
Remake her přání
6 -1
reagují: Memphis
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se