Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 4041 - 4060 Napsat příspěvek
reaguje na: Snipsley
Brothers je mrcha... Stahl jsem to na PS a tam je to pro jednoho:D Na Xboxu a PC je to taky tak, jen Switch má možnost dvou hráčů...
784856
Brothers je mrcha... Stahl jsem to na PS a tam je to pro jednoho*:D* Na Xboxu a PC je to taky tak, jen Switch má možnost dvou hráčů...
784844
2 -1
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: Snipsley
Díky moc za široký výběr, o kupě toho jsem ani neslyšel, takže se jistě inspiruji. :+ A myslel jsem to online, jen nemám PS ani XBOX.

@(=LIFTY=) Taktéž děkuji. O It Takes Two vím a doufám, že to dopadne dobře. :+
784854
Díky moc za široký výběr, o kupě toho jsem ani neslyšel, takže se jistě inspiruji. *:+* A myslel jsem to online, jen nemám PS ani XBOX. @[url=https://www.moviezone.cz/forum/hry#comment_784843](=LIFTY=)[/url] Taktéž děkuji. O It Takes Two vím a doufám, že to dopadne dobře. *:+*
784844
2 0
reagovat
GOG má 60 % slevu na Divinity Original Sin II. Jsem tak rád, že jsem to vydržel a koupil až teď. :D
784845
GOG má 60 % slevu na Divinity Original Sin II. Jsem tak rád, že jsem to vydržel a koupil až teď. *:D*
4 -1
reagovat
reaguje na: Ne__Ty
Myslíš pro dva na jednom PC?

Náročné & na zabití, ale hrozná sranda: Overcooked (teď vyšla "All You Can Eat" edice s oběma díly v sobě), Speedrunners, Lance-A-Lot, Towerfall: Ascension, Spelunky 2, Lovers in a Dangerous Spacetime, Keep Talking and Nobody Explodes, teoreticky Rocket League, free bojovka Brawlhalla

Medium obtížnost: Unravel Two, Lara Croft and the Guardian of Light (+ druhý díl Temple of Osiris), Hammerwatch (má to i dvojku, ale tam už nejde hrát na jednom PC), sportovní hry (Fifa, nějaké závody)

Příběhové: A Way Out (to mě osobně nudilo, prostě jen koukáš a držíš šipku vpřed)

Chill: ručně kreslená hra Spiritfarer, kterou teďka s přítelkyní dohráváme.

Osobně jsem nehrál: Brothers - A Tale of Two Sons, teď pozítří vychází úžasně vypadající It Takes Two, RPGčko Divinity: Original Sin 2
784844
Myslíš pro dva na jednom PC? Náročné & na zabití, ale hrozná sranda: Overcooked (teď vyšla "All You Can Eat" edice s oběma díly v sobě), Speedrunners, Lance-A-Lot, Towerfall: Ascension, Spelunky 2, Lovers in a Dangerous Spacetime, Keep Talking and Nobody Explodes, teoreticky Rocket League, free bojovka Brawlhalla Medium obtížnost: Unravel Two, Lara Croft and the Guardian of Light (+ druhý díl Temple of Osiris), Hammerwatch (má to i dvojku, ale tam už nejde hrát na jednom PC), sportovní hry (Fifa, nějaké závody) Příběhové: A Way Out (to mě osobně nudilo, prostě jen koukáš a držíš šipku vpřed) Chill: ručně kreslená hra Spiritfarer, kterou teďka s přítelkyní dohráváme. Osobně jsem nehrál: Brothers - A Tale of Two Sons, teď pozítří vychází úžasně vypadající [url=https://store.steampowered.com/app/1426210/It_Takes_Two/]It Takes Two[/url], RPGčko Divinity: Original Sin 2
784841
2 -1
reagují: (=LIFTY=), Ne__Ty
reagovat
reaguje na: Ne__Ty
Počkej si do pátku na It Takes Two. Jinak je fakt pecka od stejných tvůrců A Way Out...
Hodně lidí frčí Borderlands 2. 
Jinak jsem PSkar, takže víc nevím, když nepočítám staré pecky, jako Jazz Jackrabbit 2.
784843
Počkej si do pátku na It Takes Two. Jinak je fakt pecka od stejných tvůrců A Way Out... Hodně lidí frčí Borderlands 2.  Jinak jsem PSkar, takže víc nevím, když nepočítám staré pecky, jako Jazz Jackrabbit 2.
784841
2 0
reagovat
Zdravím, které dobré hry pro dva hráče na PC znáte? Předem děkuji. :)
784841
Zdravím, které dobré hry pro dva hráče na PC znáte? Předem děkuji. *:)*
1 0
reagují: Snipsley, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
No, jenže já tu pětku nemůžu nikde vyhustlit.:D
783899
No, jenže já tu pětku nemůžu nikde vyhustlit.*:D*
783892
1 0
reagovat
783892
[url=https://blog.playstation.com/2021/03/17/play-at-home-2021-update-10-free-games-to-download-this-spring/?emcid=so-st-275086&utm_medium=Social&utm_campaign=20210318_siee_socialpaid_playathome&utm_source=&utm_term=so-st-275086&utm_content=Play_At_Home&fbclid=IwAR27cuM8JImNSBuTO-z8cAziYgZ8q7cibw0Jd_5BSsXrElGUBoG8iqMPwGk]A ke konci dubna bude zdarma Horizon Zero Dawn[/url]*8)*
3 0
reagují: Godlike
reagovat
Nehraje náhodou někdo reálně na Nvidia Shieldu? 
783891
Nehraje náhodou někdo reálně na Nvidia Shieldu? 
1 0
reagovat
Play at home
PS nabízí deset titulů zdarma, i když nejste členy PS Plus. Subnautica:+
783890
[url=https://scontent.fprg4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/162057398_1817678788406851_3735078348584919707_o.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=2d5d41&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=1RMGKtQ-DJwAX94g0PW&_nc_oc=AQl1XCNK-995yrbBHcJqncZfzM5MIe5Hr6qlEthzUa-_WDleL5sBnfyINsmEFCoRah4nSs5fEn_YxgRkPBNPPRrf&_nc_ht=scontent.fprg4-1.fna&tp=14&oh=c7d592a088fe1b41f3634166f8390d39&oe=607A7CB4]Play at home [/url]PS nabízí deset titulů zdarma, i když nejste členy PS Plus. Subnautica*:+*
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To oznámení data vydání je fakt dobré :+

Doomguy vs Justice League? Vítěz je předem jasný. RIP AND TEAR! :D
783876
To oznámení data vydání je fakt dobré *:+* Doomguy vs Justice League? Vítěz je předem jasný. RIP AND TEAR! *:D*
783874
2 0
reagovat
Doom Eternal: Datadisk č. 2
To oznámení data vydání... WOW:+
783874
[url=https://m.youtube.com/watch?v=Q1ucPLwJFDc]Doom Eternal: Datadisk č. 2 [/url]To oznámení data vydání... WOW*:+*
3 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Gonzi
Nerozumel som v tom jeho poste všetkému...predsa len moje "dev skills" začínajú pri vbscripte a končia pri blueprintoch v UE, ale rozhodne pobavilo :+ "Armed with such powerful tools as the Task Manager I began to investigate... What, is it mining crypto or something?" :D Inak oficiálny update GTA už vyšiel a niektorým hráčom to údajne skrátilo loadingy až o 80%.
783867
Nerozumel som v tom jeho poste všetkému...predsa len moje "dev skills" začínajú pri vbscripte a končia pri blueprintoch v UE, ale rozhodne pobavilo *:+* "Armed with such powerful tools as [i]the Task Manager[/i] I began to investigate... What, is it mining crypto or something?" *:D* Inak oficiálny update GTA už vyšiel a niektorým hráčom to údajne skrátilo loadingy až o 80%.
783555
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
na phoenix rising jsem se tesil celkem hodne, a to nic moc extra nehraju, ale asi po hodine jsem to refundnul... ten styl me vubec nesednul. Nevim, jestli je to tim, ze jsem do toho sel po asi 200 hodinach v AC:Oddysey, ale tak divne cellshade grafiku, styl akce jako v Onimushe 3 bych asi prekousnul, ale ten scenar a to, jak strasne radoby cool se hlavni postava chova, to je cringe jak prase (a to tenhle styl namacchrovanejcj spratku mam celkem rad, treba DMC me uplne rozsekalo, a z nejakyho zahadnyho duvodu nejsem schopnej vydrzet ani hodinu u jinyho mejkráje, nez je ten od ninja theory).... takze jsem asi divnej ja... ale moje rada je o Phoenix rising si neopirat ani kolo.
783811
na phoenix rising jsem se tesil celkem hodne, a to nic moc extra nehraju, ale asi po hodine jsem to refundnul... ten styl me vubec nesednul. Nevim, jestli je to tim, ze jsem do toho sel po asi 200 hodinach v AC:Oddysey, ale tak divne cellshade grafiku, styl akce jako v Onimushe 3 bych asi prekousnul, ale ten scenar a to, jak strasne radoby cool se hlavni postava chova, to je cringe jak prase (a to tenhle styl namacchrovanejcj spratku mam celkem rad, treba DMC me uplne rozsekalo, a z nejakyho zahadnyho duvodu nejsem schopnej vydrzet ani hodinu u jinyho mejkráje, nez je ten od ninja theory).... takze jsem asi divnej ja... ale moje rada je o Phoenix rising si neopirat ani kolo.
783765
2 -1
reagovat
Někdy na podzim jsem tu psal o nostalgickejch pár večerech s novým dílem „Street of rage“. Na letošek to samý studio chystá tohle, takže nostalgická radost pokračuje dál (tentokrát jak na konzole, tak pc).
783773
Někdy na podzim jsem tu psal o nostalgickejch pár večerech s novým dílem „Street of rage“. Na letošek to samý studio chystá [url=https://www.youtube.com/watch?v=ijKD0HIpgJM]tohle[/url], takže nostalgická radost pokračuje dál (tentokrát jak na konzole, tak pc).
1 0
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Práve ako u čoho. Valhalla alebo Miles Morales ešte snáď ani cenovo neklesli ale Cyberpunk padá každý mesiac o 200-300 kč. :D Ale asi máte pravdu a bude lepšie dať CD Projektu čas nech to spraví a užiť si to potom poriadne. :)
783772
Práve ako u čoho. Valhalla alebo Miles Morales ešte snáď ani cenovo neklesli ale Cyberpunk padá každý mesiac o 200-300 kč. *:D* Ale asi máte pravdu a bude lepšie dať CD Projektu čas nech to spraví a užiť si to potom poriadne. *:)*
783765
1 0
reagovat
reaguje na: RidleyCrowe
Vzhledem k tomu, ze PS ma speciální odkaz na reklamaci Cyberpunku ze staršího Xboxu a PS4, tak bych to fakt neriskoval. Pockej pul roku a bude to za pakatel. Ja tak čekám teď s Fenyx Rising a ty ceny jdou fakt nizko (po trech mesicich od vydání to kleslo z 1500 na 850...)
783765
Vzhledem k tomu, ze PS ma speciální odkaz na reklamaci Cyberpunku ze staršího Xboxu a PS4, tak bych to fakt neriskoval. Pockej pul roku a bude to za pakatel. Ja tak čekám teď s Fenyx Rising a ty ceny jdou fakt nizko (po trech mesicich od vydání to kleslo z 1500 na 850...)
783754
2 0
reagují: xxendxx, RidleyCrowe
reagovat
reaguje na: RidleyCrowe
Neriskoval bych. Na PS5 to má pořád dost bugů, ale aspoň to hezky vypadá a plynule se to hraje. Velký patch, co měl do hry přijít, navíc před časem odložili kvůli nějakému hacku. PS4 verze bude imho furt garbage :/ KarelR to pak myslím zkoušel na PS4 Pro a nedalo se to.
783760
Neriskoval bych. Na PS5 to má pořád dost bugů, ale aspoň to hezky vypadá a plynule se to hraje. Velký patch, co měl do hry přijít, navíc před časem odložili kvůli nějakému hacku. PS4 verze bude imho furt garbage :/ KarelR to pak myslím zkoušel na PS4 Pro a nedalo se to.
783754
2 0
reagovat
reaguje na: RidleyCrowe
Netuším, ale osobně si myslím že když jsi to nehrál "hned" tak si to více užiješ "rok po vydání".
783755
Netuším, ale osobně si myslím že když jsi to nehrál "hned" tak si to více užiješ "rok po vydání".
783754
1 0
reagovat

Haiko dotaz

Neviete v akom stave je teraz Cyberpunk 2077 na PS4? V JRC to majú už asi dva týždne za 900kč a hrozne ma to láka. Ale bojím sa, že sa to nebude dať hrať a mňa to potom nasere. :)
783754
Neviete v akom stave je teraz Cyberpunk 2077 na PS4? V JRC to majú už asi dva týždne za 900kč a hrozne ma to láka. Ale bojím sa, že sa to nebude dať hrať a mňa to potom nasere. *:)*
Haiko dotaz
1 0
reagují: (=LIFTY=), do_Od, Gonzi
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se