Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 4021 - 4040 Napsat příspěvek
reaguje na: SteKi
A co teprve, když se člověk dostane sem...
Jo, tak za pět let si dám zase repete... A teď to zkusím s Triss:D
Hrál jsem hodně open world her, ale Zaklínač 3 je prostě jen jeden... A to jsem si solidně pobrecel u Red Dead Redemption 2...
785458
A co teprve, když se člověk dostane [url=https://youtu.be/Tpe9yND6Sok]sem... [/url]Jo, tak za pět let si dám zase repete... A teď to zkusím s Triss*:D* Hrál jsem hodně open world her, ale Zaklínač 3 je prostě jen jeden... A to jsem si solidně pobrecel u Red Dead Redemption 2...
785455
11 0
reagovat
Ja čakám na ten nextgen update na witchera 3. Teším sa ako sa bachnem do tulivaku pred telku, otvorím si pivo, dám si slúchadlá na uši a velice pomalým tempom to prejdem tretí krát ?) Tá hudba.....tá hudba je moja slabina link
785455
Ja čakám na ten nextgen update na witchera 3. Teším sa ako sa bachnem do tulivaku pred telku, otvorím si pivo, dám si slúchadlá na uši a velice pomalým tempom to prejdem tretí krát *?)* Tá hudba.....tá hudba je moja slabina https://www.youtube.com/watch?v=zpBSp3r-gAM
3 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Kostěj
Jo, povedlo se. Třetí díl jsem hrál naposledy těch cca 18 let dozadu, ale nacpali tam xxx pomrknutí a na pár podzimních večerů to bylo super, kór hrát to v coopu.
785453
Jo, povedlo se. Třetí díl jsem hrál naposledy těch cca 18 let dozadu, ale nacpali tam xxx pomrknutí a na pár podzimních večerů to bylo super, kór hrát to v coopu.
784998
1 -1
reagovat

CP2077

Ta horka pachuť se těžko smyva... Doufal jsem ve Witcher 3 x2, dostal jsem deleno 2 :( ale jestli za par let vyjde pokračování, je dost možné, ze to vychytají a bude to strašná parada :)
785452
Ta horka pachuť se těžko smyva... Doufal jsem ve Witcher 3 x2, dostal jsem deleno 2 :( ale jestli za par let vyjde pokračování, je dost možné, ze to vychytají a bude to strašná parada *:)*
CP2077
2 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Čítať tie patch notes je sranda sama o sebe :D Je to pekný zoznam, ale určite tam ešte veľa bugov zostalo. A niekedy sa stáva, že jeden fixnutý bug = ďalšie dva nové. Ale tak snáď to nebude tento prípad.
785443
Čítať tie patch notes je sranda sama o sebe *:D* Je to pekný zoznam, ale určite tam ešte veľa bugov zostalo. A niekedy sa stáva, že jeden fixnutý bug = ďalšie dva nové. Ale tak snáď to nebude tento prípad.
785427
1 -1
reagovat
Já to dohrál včera. :D Vrátím se až na DLC, chci si odpočinout. Nakonec 46 hodin, a převládá spokojenost. Ale třetí Witcher to není, no.
785434
Já to dohrál včera. *:D* Vrátím se až na DLC, chci si odpočinout. Nakonec 46 hodin, a převládá spokojenost. Ale třetí Witcher to není, no.
5 0
reagovat
reaguje na: HAL
Už jsem na to taky přišel, díky. S mym netem za týden hraju.:D
785430
Už jsem na to taky přišel, díky. S mym netem za týden hraju.*:D*
785429
2 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Ten patch už je venku. Má kolem 30GB
785429
Ten patch už je venku. Má kolem 30GB
785427
2 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: kyller
Dneska oznámili, že patch 1.2 bude brzy. Kdyby někdo fakt neměl, co dělat, tak tady notes:
link

Mě ta hra dost baví, ale čekám s dohráním přesně na tohle. Je škoda, že to tak dopadlo, ale pořád je to super kousek.

A jsem rád, že ti 3080 tolik pomohla, měl jsem to stejně a to jsem měl 2080 Ti. I tak je to fakt neskutečnej skok. 
785427
Dneska oznámili, že patch 1.2 bude brzy. Kdyby někdo fakt neměl, co dělat, tak tady notes: [url=https://www.cyberpunk.net/en/news/37801/patch-1-2-list-of-changes]https://www.cyberpunk.net/en/news/37801/patch-1-2-list-of-changes [/url] Mě ta hra dost baví, ale čekám s dohráním přesně na tohle. Je škoda, že to tak dopadlo, ale pořád je to super kousek. A jsem rád, že ti 3080 tolik pomohla, měl jsem to stejně a to jsem měl 2080 Ti. I tak je to fakt neskutečnej skok. 
785321
2 0
reagují: kyller, HAL
reagovat
Tak som si konečne našiel čas na otestovanie nového pc s rtx3080. Skúsil som WD:Legion (bolo to teraz na víkend zadarmo a už tam funguje aj online multiplayer) a 4K ultra+raytracing ultra+dlss on => nádherne stabilných 55fps a akože fakt kvalitka. Nečakal som, že ma to až tak posadí na zadok, ale naozaj to za tie prachy stálo. Škoda, že zrovna táto hra nemá lepší gameplay a viac lepšieho obsahu, lebo inak sú to vizuálne orgie. A funguje aj ten freesync, hoci to nie je úplne bezchybné... treba to niekedy reštartovať, minimálne vždy pred každým zapnutím hry, čo je trochu otravné, ale na druhú stranu ten smooth obraz je nádhera :+
Skúšal som znova aj Cyberpunk... a je to rozdiel jak hovado. Ten vizuál je na tej hre proste to najlepšie a posúva to celkový experience o dosť vyššie. Ale gameplay ma stále nebaví, no a aj po mesiacoch a neviem koľkých patchoch je to stále brutálne zabugované... tie menej závažné bugy sú tam v podstate stále všetky tak ako pri release. A niektoré aj horšie... ako napríklad, sadol som do auta a to vybuchlo... (why not?) Ale možno je to nejaká herná mechanika, rovnako ako tá polícia čo sa teleportuje do stien, fakt netuším. Každopádne, je to ako tak hrateľné, miestami by som povedal, že ma to aj trochu baví... taký lepší priemer.
785321
Tak som si konečne našiel čas na otestovanie nového pc s rtx3080. Skúsil som WD:Legion (bolo to teraz na víkend zadarmo a už tam funguje aj online multiplayer) a 4K ultra+raytracing ultra+dlss on => nádherne stabilných 55fps a akože fakt kvalitka. Nečakal som, že ma to až tak posadí na zadok, ale naozaj to za tie prachy stálo. Škoda, že zrovna táto hra nemá lepší gameplay a viac lepšieho obsahu, lebo inak sú to vizuálne orgie. A funguje aj ten freesync, hoci to nie je úplne bezchybné... treba to niekedy reštartovať, minimálne vždy pred každým zapnutím hry, čo je trochu otravné, ale na druhú stranu ten smooth obraz je nádhera *:+* Skúšal som znova aj Cyberpunk... a je to rozdiel jak hovado. Ten vizuál je na tej hre proste to najlepšie a posúva to celkový experience o dosť vyššie. Ale gameplay ma stále nebaví, no a aj po mesiacoch a neviem koľkých patchoch je to stále brutálne zabugované... tie menej závažné bugy sú tam v podstate stále všetky tak ako pri release. A niektoré aj horšie... ako napríklad, sadol som do auta a to vybuchlo... (why not?) Ale možno je to nejaká herná mechanika, rovnako ako tá polícia čo sa teleportuje do stien, fakt netuším. Každopádne, je to ako tak hrateľné, miestami by som povedal, že ma to aj trochu baví... taký lepší priemer.
2 -2
reagují: Godlike
reagovat

It Takes Two

Máme dva levely a je to krásne hrave, ale překvapivě i docela tezke a věřím, že míň stabilní páry to poznamená:D
785091
Máme dva levely a je to krásne hrave, ale překvapivě i docela tezke a věřím, že míň stabilní páry to poznamená*:D*
It Takes Two
2 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Ciwe, to je taková paráda. A ten soundtrack, panebože ?):o:+

EDIT: Mluvím samozřejmě o Streets of Rage 4 :)
784998
Ciwe, to je [b]taková[/b] paráda. A ten [url=https://www.youtube.com/watch?v=8f3pJNbcUKU]soundtrack[/url], panebože *?)**:o**:+* EDIT: Mluvím samozřejmě o Streets of Rage 4 *:)*
783773
2 -1
reagují: Ash_Black
reagovat
reaguje na: studo
Meh, přitom remaster Starcraftu jsem kupoval v den vydání za nějakých 15 eur.
784901
Meh, přitom remaster Starcraftu jsem kupoval v den vydání za nějakých 15 eur.
784900
1 0
reagovat
D2 remaster urcite budeme kupovat, ale Bnet nemam, takze preorder asi robit nebudem. a velmi pochybujem ze cena ostane 1 eur 8) celkom ma nepotesilo ked sa spominalo 40 eur ci kolko?
784900
D2 remaster urcite budeme kupovat, ale Bnet nemam, takze preorder asi robit nebudem. a velmi pochybujem ze cena ostane 1 eur *8)* celkom ma nepotesilo ked sa spominalo 40 eur ci kolko?
1 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: xxendxx
No taky doufám že se to povede - Path of Exile je sice fajn náhrada, ale stejně bych si ten návrat ke klasice dal rád.
784889
No taky doufám že se to povede - Path of Exile je sice fajn náhrada, ale stejně bych si ten návrat ke klasice dal rád.
784886
2 -1
reagovat
reaguje na: HAL
mě uklidňuje to, že kod nechavaj starej a jen davaji nad puvodni D2 3D overlay.... vicarious vission dělali crashe a tonyho hawka remastery, což jsou oboje pecky, takže mě to nechává celkem v klidu....   W3 reforged byl provar jako prase, o tom žádná
784886
mě uklidňuje to, že kod nechavaj starej a jen davaji nad puvodni D2 3D overlay.... vicarious vission dělali crashe a tonyho hawka remastery, což jsou oboje pecky, takže mě to nechává celkem v klidu....   W3 reforged byl provar jako prase, o tom žádná
784884
3 -1
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: xxendxx
Netuším jak to mají s preorderem, ale po tom co Blizzard předvádí v posledních letech bych si u nich hru nepředobjednal ani za nic.

A Brothers - A Tale of Two Sons se sice má hrát v jednom člověku, a je to tak i velice fajn hra, ale napodruhé jsem si to dal dohromady s jinak nehrající přítelkyní a to nás taky hodně bavilo. A obtížnost pro ni pak byla tak akorát :D
 (mačkali jsme se u jedné klávesnice - na jednom gamepadu by jsme to asi nedali)
784884
Netuším jak to mají s preorderem, ale po tom co Blizzard předvádí v posledních letech bych si u nich hru nepředobjednal ani za nic. A Brothers - A Tale of Two Sons se sice má hrát v jednom člověku, a je to tak i velice fajn hra, ale napodruhé jsem si to dal dohromady s jinak nehrající přítelkyní a to nás taky hodně bavilo. A obtížnost pro ni pak byla tak akorát *:D*  (mačkali jsme se u jedné klávesnice - na jednom gamepadu by jsme to asi nedali)
784883
3 0
reagují: xxendxx
reagovat

dotaz Diablo 2 remaster

nepredobjednaval nekdo? ted jsem udelal preorder na battlenetu a strhlo mi to jen 1 euro...  hra je jako "ready to install"  

Maj to nějak buglý, nebo je to u preorderu normální?   za 27 korun by to byl dobrej kauf.... takže pokud někdo hodlá kupovat, zkusil bych to teď (kartou, ne paypalem)   Je dost šance, že jestli to maj buglý, tak to už nebudou chtít doplatit (až si toho všimnou)



BTW Brothers - A Tale of Two Sons je singl..... levym joyconem ovladas jednoho panacka a pravym druhyho.... a nejde to hrat ve dvou, že by měl každej svýho
784883
nepredobjednaval nekdo? ted jsem udelal preorder na battlenetu a strhlo mi to jen 1 euro...  hra je jako "ready to install"   Maj to nějak buglý, nebo je to u preorderu normální?   za 27 korun by to byl dobrej kauf.... takže pokud někdo hodlá kupovat, zkusil bych to teď (kartou, ne paypalem)   Je dost šance, že jestli to maj buglý, tak to už nebudou chtít doplatit (až si toho všimnou) BTW Brothers - A Tale of Two Sons je singl..... levym joyconem ovladas jednoho panacka a pravym druhyho.... a nejde to hrat ve dvou, že by měl každej svýho
dotaz Diablo 2 remaster
2 0
reagují: HAL
reagovat
Hodně casual couch coop je celkem zapadlý Chariot. Není to úžasné, ale je to super pro lidi, co třeba nejsou vyloženě hráči. Je to designované tak, aby to nebylo "stresující".:+
784869
Hodně casual couch coop je celkem zapadlý Chariot. Není to úžasné, ale je to super pro lidi, co třeba nejsou vyloženě hráči. Je to designované tak, aby to nebylo "stresující".*:+*
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Huh, what do you know. Dik za info
784863
Huh, what do you know. Dik za info
784856
2 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se