Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 3561 - 3580 Napsat příspěvek
tak LGD su team to beat, ale vo finale by som rad videl Team Spirit. PO dnesku - wow. TorontoTokio je gigachad 8)
805782
tak LGD su team to beat, ale vo finale by som rad videl Team Spirit. PO dnesku - wow. TorontoTokio je gigachad *8)*
3 0
reagovat
reaguje na: studo
Jop, PSG a Secret vypadaji o level vys nez ostatni.
805699
Jop, PSG a Secret vypadaji o level vys nez ostatni.
805680
2 0
reagovat
+ prediction: tento rok to chinese team uz da imho
805680
+ prediction: tento rok to chinese team uz da imho
3 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Godlike
of course. niektore hry a comebacky su eno nuno :+
805679
of course. niektore hry a comebacky su eno nuno *:+*
805656
2 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
Zkoušel jsem to, ale prostě se v tom nevyznám :D až bude finále, napiš to sem, to zkusím kouknout pro ty emoce.

Za dva týdny začíná major v CS:GO, na to se těším moc :)
805662
Zkoušel jsem to, ale prostě se v tom nevyznám *:D* až bude finále, napiš to sem, to zkusím kouknout pro ty emoce. Za dva týdny začíná [url=https://liquipedia.net/counterstrike/PGL/2021/Stockholm]major [/url]v CS:GO, na to se těším moc *:)*
805656
2 -1
reagovat

The International 10

Koukate btw? Je to uplne vyborny.
805656
Koukate btw? Je to uplne vyborny.
The International 10
2 -1
reagují: studo, Snipsley
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Měla stejný problém, ano. Nedokázala se s Abby absolutně sžít nebo ji pochopit. Stejně jako já. Prostě to imho není přirozené. Ale o tom už jsme napsali moc)
805580
Měla stejný problém, ano. Nedokázala se s Abby absolutně sžít nebo ji pochopit. Stejně jako já. Prostě to imho není přirozené. Ale o tom už jsme napsali moc)
805578
2 -3
reagovat
reaguje na: Godlike
Takže tiež mala problém s tým koncom a radšej by ju bola zabila? Či ku koncu už zmenila trošku pohľad?
805578
Takže tiež mala problém s tým koncom a radšej by ju bola zabila? Či ku koncu už zmenila trošku pohľad?
805501
2 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Líbilo, ale Abby by rozsekala úplně stejně. Nesnášela za ní hrát, neustále nadávala. A to jsem jí vůbec nic neřekl a nenaváděl, slibuju. 
805501
Líbilo, ale Abby by rozsekala úplně stejně. Nesnášela za ní hrát, neustále nadávala. A to jsem jí vůbec nic neřekl a nenaváděl, slibuju. 
805491
2 -1
reagují: FallenMaia
reagovat
reaguje na: Godlike
A čo hovorila priateľka na TLOU2? Čo som si všimol aj na streamoch tak ženy to predsalen vnímajú o niečo pozitívnejšie ako muži.
805491
A čo hovorila priateľka na TLOU2? Čo som si všimol aj na streamoch tak ženy to predsalen vnímajú o niečo pozitívnejšie ako muži.
805363
2 -2
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: KARLOS
Jo, já jsem to nakonec nevydržel a ve slevě to koupil na PS5, přítelkyně hraje a já zády k ní to stejné na PC. Zakázala si dívat se na můj monitor, protože to mám moc plynulý.:D Po jejím dohrání God of War, TLOU2 a Ghost of Tsushima je ten propad na 30 fps prostě znatelný. 
805363
Jo, já jsem to nakonec nevydržel a ve slevě to koupil na PS5, přítelkyně hraje a já zády k ní to stejné na PC. Zakázala si dívat se na můj monitor, protože to mám moc plynulý.*:D* Po jejím dohrání God of War, TLOU2 a Ghost of Tsushima je ten propad na 30 fps prostě znatelný. 
805296
1 0
reagují: FallenMaia
reagovat
reaguje na: Godlike
DLSSko na PCčka přidali letos v létě, takže enhanced verzi pro PS5/XBSX tak nejdřív za rok ;) :)
805296
DLSSko na PCčka přidali letos v létě, takže enhanced verzi pro PS5/XBSX tak nejdřív za rok ;) :)
805160
2 0
reagují: Godlike
reagovat
Co se týče asijských her, ještě že mi Elden Ring zhruba v lednu zkrátí čekání na  tyto dva oku lahodící čínské kousky- Black Myth: Wu Kong
 a Wuchang: Fallen Feathers
 :+:+
805191
Co se týče asijských her, ještě že mi Elden Ring zhruba v lednu zkrátí čekání na  tyto dva oku lahodící čínské kousky- [url=https://www.youtube.com/watch?v=uT6RZBz9ueM]Black Myth: Wu Kong [/url] a [url=https://www.youtube.com/watch?v=XPo73-CTqsU]Wuchang: Fallen Feathers [/url] *:+**:+*
1 -1
reagovat

Astral Chain

Vychází vylepšený switch a kdo ještě nemá a uvažuje o dárku na Vánoce, tak do toho jděte. Už jen kvůli téhle hře... Je to to nejlepší, co se asijských her týká.. Ale to se těžko popisuje, to musíte zažít...
805180
Vychází vylepšený switch a kdo ještě nemá a uvažuje o dárku na Vánoce, tak do toho jděte. Už jen kvůli téhle hře... Je to to nejlepší, co se asijských her týká.. Ale to se těžko popisuje, to musíte zažít...
Astral Chain
2 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
Za 10 let vydá Rockstar RDR2 Expanded Edition s podporou 60fps, takže pohoda. :+:D
805166
Za 10 let vydá Rockstar RDR2 Expanded Edition s podporou 60fps, takže pohoda. *:+**:D*
805160
2 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
:o:+
805162
*:o**:+*
805159
1 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
Já bych fakt rád RDR2 ve víc než 30fps na PS5... 
805160
Já bych fakt rád RDR2 ve víc než 30fps na PS5... 
805159
3 -1
reagují: KARLOS, Cinefil
reagovat

GTA: The Trilogy

Rockstar konečně oznámil vydání remasteru GTA III, San Andreas a Vice City. :+

Na GTA 6 to stále nevypadá, ale i za toto budu rád.
805159
Rockstar konečně [url=https://www.rockstargames.com/newswire/article/3933o7ko43o839/grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-and-more-coming-so]oznámil [/url]vydání remasteru GTA III, San Andreas a Vice City. *:+* Na GTA 6 to stále nevypadá, ale i za toto budu rád.
GTA: The Trilogy
7 -1
reagují: verbst, Godlike
reagovat

Battlefield 2042

Tak já hraju a teda jako. Meh? Beta zatím vůbec hezký dojmy nezanechává. A hlavně působí spíš jak alpha.:D
804847
Tak já hraju a teda jako. Meh? Beta zatím vůbec hezký dojmy nezanechává. A hlavně působí spíš jak alpha.*:D*
Battlefield 2042
2 -1
reagovat
Tohle vypadá cool, někdo vytáhnul Lešíje a dal mu samostanou hru link
804697
Tohle vypadá cool, někdo vytáhnul Lešíje a dal mu samostanou hru https://www.youtube.com/watch?v=qPx_CIPycUM
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se