Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 3141 - 3160 Napsat příspěvek
D4 vypadá famózně no, snad to nebude tak přehuštěný systémy jako Immortal. Plus bez predátorské monetizace, jinak už je Blizzard fakt v prdeli.

Starfield naopak vypadá, že to bude ještě větší průšvih než Cyberpunk. Jako mají rok na to to optimalizovat a dodělat, ale tvle, ta hra i gameplay vypadají fakt hnusně. 
830984
D4 vypadá famózně no, snad to nebude tak přehuštěný systémy jako Immortal. Plus bez predátorské monetizace, jinak už je Blizzard fakt v prdeli. Starfield naopak vypadá, že to bude ještě větší průšvih než Cyberpunk. Jako mají rok na to to optimalizovat a dodělat, ale tvle, ta hra i gameplay vypadají fakt hnusně. 
4 0
reagují: RidleyCrowe, Snipsley
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ved je to uplne rovnake ako (skvela) jednotka. A s tou absenciou na PS4 ma nasrali, nema to nic z nextgen.
830981
Ved je to uplne rovnake ako (skvela) jednotka. A s tou absenciou na PS4 ma nasrali, nema to nic z nextgen.
830969
1 0
reagovat

Diablo 4 gameplay

vypadá to fakt nádherně. Ty kouzla jsou fakt moc povedený...

link
830980
vypadá to fakt nádherně. Ty kouzla jsou fakt moc povedený... https://www.youtube.com/watch?v=94wQxtv_sAc&ab_channel=Diablo
Diablo 4 gameplay
4 0
reagují: Pe7er
reagovat

Želví novinky

Před cca 1,5 rokem se začali objevovat útržky na želví mlátičku a nejprve jsem si myslel, že konečně - je to tu.

Neni, je to sbírka 8bit-16bit her s želvami. Ten “Shredder’s Revenge“  vychází příští týden. Tak uvidíme, třeba se sem v krabicovce taky dostane.
830972
Před cca 1,5 rokem se začali objevovat útržky na želví mlátičku a nejprve jsem si myslel, že konečně - je to [url=https://www.xzone.cz/katalog.php?term=cowabunga]tu.[/url] Neni, je to sbírka 8bit-16bit her s želvami. Ten [url=https://www.ign.com/articles/teenage-mutant-ninja-turtles-shredders-revenge-release-date-collectors-editions]“Shredder’s Revenge“[/url]  vychází příští týden. Tak uvidíme, třeba se sem v krabicovce taky dostane.
Želví novinky
1 0
reagovat
830969
[url=https://youtu.be/V_UCuz9uaWU]Plague Tale: Requiem[/url]*:+**:+*
4 0
reagují: Gorecki
reagovat
Že by vyšla krásná hravá hopsačka ve stylu toho nejlepšího z Maria/Zeldy i mimo Switch?:+
830887
Že by vyšla [url=https://games.tiscali.cz/novinky/plucky-squire-je-pohadkovym-pribehem-ktery-micha-zanry-i-perspektivu-536451]krásná hravá hopsačka[/url] ve stylu toho nejlepšího z Maria/Zeldy i mimo Switch?*:+*
1 0
reagovat
reaguje na: SteKi
MW trilogii určitě doporučju. Zvláště, pokud máš rád destruktiví filmy od Emmericha, tak to je pro tebe jak dělané. Ono samotné MW už mnohdy vypadá spíš jak interaktivní film, než hra. K tomu Zimmerova hudba v druhém díle, spousta hereckých hvězd za mikrofonem, sem tam nějaká ta snaha o emoční ždímačku, a hlavně Kapitán Price a Soap McTavish jako určitě nejlepší charaketery CoD světa.

Já ti klidně doporučim i World of War + Black Ops 1,2, pokud máš výrazné choutky na masakrování nepřátel a je třeba je ukojit. 
830821
MW trilogii určitě doporučju. Zvláště, pokud máš rád destruktiví filmy od Emmericha, tak to je pro tebe jak dělané. Ono samotné MW už mnohdy vypadá spíš jak interaktivní film, než hra. K tomu Zimmerova hudba v druhém díle, spousta hereckých hvězd za mikrofonem, sem tam nějaká ta snaha o emoční ždímačku, a hlavně Kapitán Price a Soap McTavish jako určitě nejlepší charaketery CoD světa. Já ti klidně doporučim i World of War + Black Ops 1,2, pokud máš výrazné choutky na masakrování nepřátel a je třeba je ukojit. 
830676
3 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Jo, rozhodne je to nejlepsi z tech tri dilu. Ale MW 2019 je taky dobra. Pokud se to povede koupit ve sleve, tak :+ A za me jeste Infinite Warfare, ktery schytalo nezajem jen protoze se jmenuje Call of Duty, ale pritom je to skvela hard military sci-fi.
830774
Jo, rozhodne je to nejlepsi z tech tri dilu. Ale MW 2019 je taky dobra. Pokud se to povede koupit ve sleve, tak *:+* A za me jeste Infinite Warfare, ktery schytalo nezajem jen protoze se jmenuje Call of Duty, ale pritom je to skvela hard military sci-fi.
830676
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Je to strašné. Hudba super, ale provedení a zábavnost nula. Grafiku má lepší původní Painkiller... Asylum Doom.
830712
Je to strašné. Hudba super, ale provedení a zábavnost nula. Grafiku má lepší původní Painkiller... Asylum Doom.
830688
1 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Jestli je to to první Modern Warfare, tak to byla jedna z posledních her, co jsem kdy hrál a strašně mě to bavilo. 
830695
Jestli je to to první Modern Warfare, tak to byla jedna z posledních her, co jsem kdy hrál a strašně mě to bavilo. 
830676
1 0
reagovat
Ja chtěl hrát Ratcheta a Clanka, ale tohle má venku demo:+
830688
Ja chtěl hrát Ratcheta a Clanka, ale [url=https://youtu.be/5HyYnSm_QF8]tohle[/url] má venku demo*:+*
1 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Keď som nikdy nehral žiadne Call of Duty (teda myslím z tých nových), tak je toto to Modern Warfare o ktorom vždy čítam, že má perfektnú singleplayer kampaň? link
830676
Keď som nikdy nehral žiadne Call of Duty (teda myslím z tých nových), tak je toto to Modern Warfare o ktorom vždy čítam, že má perfektnú singleplayer kampaň? https://store.steampowered.com/app/393080/Call_of_Duty_Modern_Warfare_Remastered/
2 0
reagují: fabec, yeniczek, verbst
reagovat
Já dement si teď hlavně sypu popel na hlavu za to, že jsem Part II prodal. Nejradši bych si to teď totiž zahrál. :D aneb masterpiecy se neprodávají!
830674
Já dement si teď hlavně sypu popel na hlavu za to, že jsem Part II prodal. Nejradši bych si to teď totiž zahrál. *:D* aneb masterpiecy se neprodávají!
2 0
reagovat
reaguje na: departed
"Vychutnejte si zcela přepracovaný původní zážitek, který obsahuje modernizovanou hratelnost, vylepšené ovládání a rozšířené možnosti přístupnosti."

A nejsem si jistý, je možné, že tam budou přidané nové pasáže, segmenty, které buďto museli v originálu vystřihnout nebo si pro remake vymysleli.
830672
"Vychutnejte si zcela přepracovaný původní zážitek, který obsahuje modernizovanou hratelnost, vylepšené ovládání a rozšířené možnosti přístupnosti." A nejsem si jistý, je možné, že tam budou přidané nové pasáže, segmenty, které buďto museli v originálu vystřihnout nebo si pro remake vymysleli.
830658
2 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Síce som to hral už 3x a videl asi 4x. Ale nedá sa nič robiť... :D 

Departed - myslím že som niekde čítal že by to malo mať hrateľnosť dvojky. 
830670
Síce som to hral už 3x a videl asi 4x. Ale nedá sa nič robiť... *:D*  Departed - myslím že som niekde čítal že by to malo mať hrateľnosť dvojky. 
830650
2 0
reagovat
Nejlepší na tom traileru je "Also in development for PC". :+
830668
Nejlepší na tom traileru je "Also in development for PC". *:+*
2 0
reagovat
reaguje na: departed
Tak jestli to bude remake tak čekám i něco víc nad standardní rámec vyžehleného vizuálu. Což by bylo ještě lepší samozřejmě.
830661
Tak jestli to bude remake tak čekám i něco víc nad standardní rámec vyžehleného vizuálu. Což by bylo ještě lepší samozřejmě.
830658
1 0
reagovat
Není to remake? Remake a Remaster dvě odlišný věci. Osobně mi to přijde zbytečný, ale to je jen můj osobní pocit, protože jsem TLoU hrál cca 13x, takže už nemám potřebu to hrát znovu jen ve vyžehleným vizuálu.
830658
Není to remake? Remake a Remaster dvě odlišný věci. Osobně mi to přijde zbytečný, ale to je jen můj osobní pocit, protože jsem TLoU hrál cca 13x, takže už nemám potřebu to hrát znovu jen ve vyžehleným vizuálu.
2 0
reagují: Ex-SOLDIER, do_Od
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Kolikrát v historii se stalo, aby jedna hra dostala dokonce dva remastery? :D Ne že bych si stěžoval, možná si už konečně koupím tu sběratelku aspoň.
830655
Kolikrát v historii se stalo, aby jedna hra dostala dokonce dva remastery? *:D* Ne že bych si stěžoval, možná si už konečně koupím tu sběratelku aspoň.
830650
1 0
reagovat
The Last of Us Part I Teaser

2. září... 29.8. mám narozeniny. Už vím, co mi koupí stará.:D
830650
[url=https://media.direct.playstation.com/is/content/sierialto/ps5-the-last-of-us-part-1-game-announcement-trailer]The Last of Us Part I Teaser [/url] 2. září... 29.8. mám narozeniny. Už vím, co mi koupí stará.*:D*
3 0
reagují: RidleyCrowe, do_Od
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se