Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 3121 - 3140 Napsat příspěvek
Já mám u Extra doplatek 205 Kč za 71 dní a pak 2600 za dalších 12 měsíců, u Premium doplatek 307 a pak 3120. Ale nejspíš zůstanu zatím u toho Essential. 
831996
Já mám u Extra doplatek 205 Kč za 71 dní a pak 2600 za dalších 12 měsíců, u Premium doplatek 307 a pak 3120. Ale nejspíš zůstanu zatím u toho Essential. 
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Vardant
Mně to nabízí tuto cenu za zbývajících 309 dní.
831977
Mně to nabízí tuto cenu za zbývajících 309 dní.
831974
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Hmmm, takže diskriminace? Já tam mám 140 dní a nabízí mi jen doplatek na těch 140 dní a pak plnou cenu na rok.
831974
Hmmm, takže diskriminace? Já tam mám 140 dní a nabízí mi jen doplatek na těch 140 dní a pak plnou cenu na rok.
831973
1 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Nove PS Plus předplatné je venku. Nabízí mi to upgrade (protože mi zbývá 60 dni) jen za 1300 na Premium a 880 na Extra na rok:+
831973
Nove PS Plus předplatné je venku. Nabízí mi to upgrade (protože mi zbývá 60 dni) jen za 1300 na Premium a 880 na Extra na rok*:+*
2 0
reagují: Vardant
reagovat
odedneska na epicu Fall guys.... free to play.... to je muj lvl esportu :D8)
831832
odedneska na epicu Fall guys.... free to play.... to je muj lvl esportu *:D**8)*
4 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Ja furt RDR2 jeste, Horizon a pak pokracovani opravdove nejlepsi hry, God of War, ano.:D Tesim se az bude ten TLOU remake, dam si zase obe... treba behem peti let timhle tempem:D
831821
Ja furt RDR2 jeste, Horizon a pak pokracovani opravdove nejlepsi hry, God of War, ano.*:D* Tesim se az bude ten TLOU remake, dam si zase obe... treba behem peti let timhle tempem*:D*
831810
2 0
reagovat
reaguje na: do_Od
To už je dva roky? Stejně, až letos přijde znovu jednička, dám si to na repete i s dvojkou. I přes remcání, že na hry nějak nemám čas a první Horizon hraju někdy od února.

A timhle mym pomalym tempem ... pak přijde konečně Ragnarök.
831810
To už je dva roky? Stejně, až letos přijde znovu jednička, dám si to na repete i s dvojkou. I přes remcání, že na hry nějak nemám čas a první Horizon hraju někdy od února. A timhle mym pomalym tempem ... pak přijde konečně Ragnarök.
831619
3 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: zahron
aké je to v porovnaní s Until Dawn? je to tak komplexné? je to lepšie/horšie?
831741
aké je to v porovnaní s Until Dawn? je to tak komplexné? je to lepšie/horšie?
831735
1 0
reagovat

The Quarry

Hodně jsem si to užil 8) jakože dobrá kvalitka :o vždycky mě tento typ her strašně bavil :+
831735
Hodně jsem si to užil *8)* jakože dobrá kvalitka *:o* vždycky mě tento typ her strašně bavil *:+*
The Quarry
3 0
reagují: Muel
reagovat
Taky někdo už mastíte kapsu na The Callisto Protocol? Tak dlouho jsme chtěli nový Dead Space, až nám konečně přistál z čirého nebe a vypadá líp, než jsem doufal.

Tohle bude brutální jízda, do které se budu chtít plně ponořit a rád se nechat děsit.
831712
Taky někdo už mastíte kapsu na [b]The Callisto Protocol[/b]? Tak dlouho jsme chtěli nový Dead Space, až nám konečně přistál z čirého nebe a vypadá líp, než jsem doufal. Tohle bude brutální jízda, do které se budu chtít plně ponořit a rád se nechat děsit.
5 0
reagovat
reaguje na: do_Od

Heroes

Doteď nedokážu říct, který Heroes mě bavil nejvíc. Mám v PC 1-7 a víceméně ve všech (v Heroes 7 asi ne tolik, nehrál jsem ani datadisk Trial by fire) , jsem utopil moře času. Aktuálně se asi nejvíc vracím ke 2. dílu, ta grafika je prostě kouzelná. 
831623
Doteď nedokážu říct, který Heroes mě bavil nejvíc. Mám v PC 1-7 a víceméně ve všech (v Heroes 7 asi ne tolik, nehrál jsem ani datadisk Trial by fire) , jsem utopil moře času. Aktuálně se asi nejvíc vracím ke 2. dílu, ta grafika je prostě kouzelná. 
Heroes
831619
5 -1
reagovat
Dneska slaví dva roky nejlepší hra všech dob.

No dobře, druhá, první je Heroes 3.
831619
Dneska slaví dva roky [url=https://www.youtube.com/watch?v=NKeU1twQYX4]nejlepší hra všech dob[/url]. No dobře, druhá, první je Heroes 3.
10 -9
reagují: Ash_Black, Papros
reagovat
Crisis Core: Final Fantasy VII Annoucement trailer

Bože, na PSP originálu jsem musel nechat stovky hodin...

Final Fantasy VII: Rebirth First Look trailer

Druhá část Remake trilogie:+
831388
[url=https://youtu.be/RjXBCaZexK4]Crisis Core: Final Fantasy VII Annoucement trailer [/url] Bože, na PSP originálu jsem musel nechat stovky hodin... [url=https://youtu.be/H_4CkyOmuuU]Final Fantasy VII: Rebirth First Look trailer [/url] Druhá část Remake trilogie*:+*
1 0
reagovat
Kdyby někdo chtěl veřejně psát o hrách, tak mi napište do vzkazníku. 

Sorry všem za spam.
831370
Kdyby někdo chtěl veřejně psát o hrách, tak mi napište do vzkazníku.  Sorry všem za spam.
1 0
reagovat
Když jsme u těch hodin strávených ve hře. Kdo z vás tady psal, že strávil v ARKu miliardy hodin?
Oznámili dvojku s Dieselem?
"That raptor might be a strong dinosaur....
But it's not as strong as family":D
831013
Když jsme u těch hodin strávených ve hře. Kdo z vás tady psal, že strávil v ARKu miliardy hodin? [url=https://youtu.be/D8KbXpk2J9Y]Oznámili dvojku s Dieselem? [/url]"That raptor might be a strong dinosaur.... But it's not as strong as family"*:D*
4 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Tak to je ešte horšie ak budú pusté. :D čo tam potom budeš robiť...
830991
Tak to je ešte horšie ak budú pusté. *:D* čo tam potom budeš robiť...
830989
1 0
reagovat
Tak většina bude víceméně pustá. Jako i tak je to gigantický, neberu jim to, ale třeba ta akce s piráty mi přišla fakt špatná. A ten combat ve vesmíru měly stejný už deset let starý Star Wars The Old Republic. V blbým Battlefrontu 2 to pak vypadalo daleko líp. Kdyby ta hra běžela na UE5 tak je to asi jiná, tohle mi přijde fakt to samý co Cyberpunk, mega ambiciózní produkt na zastaralým enginu kterej ve finále nebude nikdy tak dobrej jak si ho mezitím za ty roky hráči vysnili.
830989
Tak většina bude víceméně pustá. Jako i tak je to gigantický, neberu jim to, ale třeba ta akce s piráty mi přišla fakt špatná. A ten combat ve vesmíru měly stejný už deset let starý Star Wars The Old Republic. V blbým Battlefrontu 2 to pak vypadalo daleko líp. Kdyby ta hra běžela na UE5 tak je to asi jiná, tohle mi přijde fakt to samý co Cyberpunk, mega ambiciózní produkt na zastaralým enginu kterej ve finále nebude nikdy tak dobrej jak si ho mezitím za ty roky hráči vysnili.
4 0
reagují: RidleyCrowe
reagovat
reaguje na: do_Od
Hlavne Starfield vyzerá že bude gigantický veľké - 1000 planet na ktorých môžeš pristáť. Panebože. Už teraz viem že to nechcem hrať, pretože kdo má na to čas - to musí byť tak na 200 hodín aj viac. A hlavne nikto nemôže prinášať niečo nové a nebyť repetetívny pri tak veľkej hre. 
830988
Hlavne Starfield vyzerá že bude gigantický veľké - 1000 planet na ktorých môžeš pristáť. Panebože. Už teraz viem že to nechcem hrať, pretože kdo má na to čas - to musí byť tak na 200 hodín aj viac. A hlavne nikto nemôže prinášať niečo nové a nebyť repetetívny pri tak veľkej hre. 
830984
2 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Spíš realisticky. Takže to průser nebude jak CyberPunk, kde šlo o to, že ukázky lhaly ve hrozně moc věcech.
830987
Spíš realisticky. Takže to průser nebude jak CyberPunk, kde šlo o to, že ukázky lhaly ve hrozně moc věcech.
830984
2 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Podla mňa to teda vyzerá hnusne.
830985
Podla mňa to teda vyzerá hnusne.
830980
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se