Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 3081 - 3100 Napsat příspěvek

Crusader Kings 3

Pre milovníkov žánru stratégie je táto hra jedným z vrcholov tohto žánru čo do komplexnosti a aj náročnosti. Popisovať herné mechaniky by bolo zbytočné, je ich naozaj veľa na pochopenie, sú navzájom prepojené a každá má svoj význam. Základom je to, že si človek zvolí jednu dynastiu v rámci sveta a za tú potom hrá. Hra pritom nemá konkrétny cieľ, ktorý treba dosiahnuť a tak hráč si môže vybrať či bude rozširovať svoje územie alebo len tak blbnúť s postavami a ich vzťahmi. Pritom keď vaša postava umrie, hráte za jej nástupcu, takže vždy hráte za nejakú postavu, pričom závisí od nástupníckeho práva, že za koho konkrétne budete hrať, to samozrejem môžete a mali by ste ovplyvňovať. Jediné čo je limitujúce je že hra končí v roku 1453. Čo by som hre vytkol je vyhľadávanie a filtre, ktoré by si zasúžili prepracovať, nakoľko nie sú veľmi nápomocné. Tiež by som doladil niektoré mechaniky ohľadom možnosti dobytia a následného priameho pripojenia k cisárstiev k vašej ríši. Osobne som teraz dohral jednu hru za Přemyslovcov a myslím, že by boli na mňa hrdí  :D link Za mňa veľmi spokojných 9,5/10.
838832
Pre milovníkov žánru stratégie je táto hra jedným z vrcholov tohto žánru čo do komplexnosti a aj náročnosti. Popisovať herné mechaniky by bolo zbytočné, je ich naozaj veľa na pochopenie, sú navzájom prepojené a každá má svoj význam. Základom je to, že si človek zvolí jednu dynastiu v rámci sveta a za tú potom hrá. Hra pritom nemá konkrétny cieľ, ktorý treba dosiahnuť a tak hráč si môže vybrať či bude rozširovať svoje územie alebo len tak blbnúť s postavami a ich vzťahmi. Pritom keď vaša postava umrie, hráte za jej nástupcu, takže vždy hráte za nejakú postavu, pričom závisí od nástupníckeho práva, že za koho konkrétne budete hrať, to samozrejem môžete a mali by ste ovplyvňovať. Jediné čo je limitujúce je že hra končí v roku 1453. Čo by som hre vytkol je vyhľadávanie a filtre, ktoré by si zasúžili prepracovať, nakoľko nie sú veľmi nápomocné. Tiež by som doladil niektoré mechaniky ohľadom možnosti dobytia a následného priameho pripojenia k cisárstiev k vašej ríši. Osobne som teraz dohral jednu hru za Přemyslovcov a myslím, že by boli na mňa hrdí  *:D* https://ibb.co/ysW26DS Za mňa veľmi spokojných [b]9,5/10[/b].
Crusader Kings 3
5 0
reagovat
Teď sjíždíme Dark Pictures sérii (máme za sebou první dva díly) a další díl vypadá dost dobře.
838567
Teď sjíždíme Dark Pictures sérii (máme za sebou první dva díly) a další díl vypadá [url=https://youtu.be/AjFpYqVNpOM]dost dobře. [/url]
2 0
reagovat
reaguje na: do_Od
GMG už to má zase klasicky v akci za 82, klíč hned přišel.

link
838494
GMG už to má zase klasicky v akci za 82, klíč hned přišel. https://www.greenmangaming.com/games/destiny-2-lightfall-annual-pass-pc/
838487
1 0
reagovat
reaguje na: Vardant
Jako jo, sice mi těch 2,5k za de facto rok nového obsahu na týdenní bázi furt za to stojí, ale jestli jsem doteď váhal nad koupí remaku The Last of Us, tak už mám bohužel jasno. S Ellie a Joelem se sejdu až to bude někde ve slevě za polovinu.
838487
Jako jo, sice mi těch 2,5k za de facto rok nového obsahu na týdenní bázi furt za to stojí, ale jestli jsem doteď váhal nad koupí remaku The Last of Us, tak už mám bohužel jasno. S Ellie a Joelem se sejdu až to bude někde ve slevě za polovinu.
838479
2 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: do_Od
Tak oni si to dost vynahrazují zdražením snad všeho, od samotné hry až po IG věci v Eververse...

300€ za kolektorku je už šílené, hlavně když je tam jako hlavní tahák lampička :D

Na druhou stranu update byl fakt snad minutu po launchi a lognul jsem se skoro hned. 
838479
Tak oni si to dost vynahrazují zdražením snad všeho, od samotné hry až po IG věci v Eververse... 300€ za kolektorku je už šílené, hlavně když je tam jako hlavní tahák lampička *:D* Na druhou stranu update byl fakt snad minutu po launchi a lognul jsem se skoro hned. 
838438
2 0
reagují: do_Od
reagovat
tá duna je strašný hype. úžasný trailer.
838478
tá duna je strašný hype. úžasný trailer.
1 0
reagovat
Duna Open world survival:+
A Dead Island 2 fakt vyjde a docela brzo 
838463
[url=https://m.youtube.com/watch?v=cz5Pk1uhyFc]Duna[/url] Open world survival*:+* A [url=https://youtu.be/Am8ET6CgJy8]Dead Island 2[/url] fakt vyjde a docela brzo 
2 0
reagovat

Destiny 2

Jestli někdo zvažoval, že to zkusí, tak tenhle týden počínaje dneškem je celá hra zpřístupněná kompletně for free, na Epicu to je i s nějakými bonusy. Doporučuju. 
838438
Jestli někdo zvažoval, že to zkusí, tak tenhle týden počínaje dneškem je celá hra zpřístupněná kompletně for free, na Epicu to je i s nějakými bonusy. Doporučuju. 
Destiny 2
3 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
takže Sun wukong aka opičí král má konečně videoherní adaptaci ? :+
838202
takže Sun wukong aka opičí král má konečně videoherní adaptaci ? *:+*
838169
2 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
vypada to jako mod elden ringu z vlhkyho snu 12letyho cinana
838193
vypada to jako mod elden ringu z vlhkyho snu 12letyho cinana
838169
5 -2
reagovat
Black Myth: Wukong 8 Minute Exclusive Gameplay
Scéna s číňankami

Vypadá to čím dál lépe.:+ Už jen doufat, že se dočkáme i u nás. Herní studio si chce titul vydat samo.
838169
[url=https://www.youtube.com/watch?v=bJuLthUOssY]Black Myth: Wukong 8 Minute Exclusive Gameplay [/url][url=https://www.youtube.com/watch?v=AedjfaOlkPs]Scéna s číňankami[/url] Vypadá to čím dál lépe.*:+* Už jen doufat, že se dočkáme i u nás. Herní studio si chce titul vydat samo.
4 0
reagují: RainMakeR, xxendxx
reagovat
reaguje na: kyller
Nekoukám, ale zkusím tedy. Bavil mě teď dost i Arlington major.
837596
Nekoukám, ale zkusím tedy. Bavil mě teď dost i Arlington major.
837530
1 0
reagovat
reaguje na: kyller
Ne :)
837540
Ne :)
837530
5 0
reagovat

Majstrovstvá sveta v Rocket League

Pozerá niekto? Nechce sa mi veriť, že Moist vypadli. Myslel som, že to celé vyhrajú, ale spravili tam pár hlúpych chýb asi z pocitu neporaziteľnosti. Každopádne, zápas Moist vs Furia bol naozaj niečo neskutočné a ten infarktový záver :o

Inak pozerám to tento rok prvýkrát a fakt super. Baví ma to ešte viac než International (Dota2). Akurát teda ten prize pool je celkom srandovný oproti zrovna takej International.

A objavil som vďaka tomu túto vypalovačku link
837530
Pozerá niekto? Nechce sa mi veriť, že Moist vypadli. Myslel som, že to celé vyhrajú, ale spravili tam pár hlúpych chýb asi z pocitu neporaziteľnosti. Každopádne, zápas Moist vs Furia bol naozaj niečo neskutočné a ten infarktový záver *:o* Inak pozerám to tento rok prvýkrát a fakt super. Baví ma to ešte viac než International (Dota2). Akurát teda ten prize pool je celkom srandovný oproti zrovna takej International. A objavil som vďaka tomu túto vypalovačku https://www.youtube.com/watch?v=Xv3rgPuU_bk
Majstrovstvá sveta v Rocket League
4 0
reagují: Godlike, xxendxx
reagovat
837407
[url=https://m.youtube.com/watch?v=oe4WfAuvd6A]Gothic remake[/url]
5 0
reagovat

The Order: 1886

Opožděně rest a fajn překvapení, na 7 let starou hru. Respektive, já asi nečekal nic moc a nakonec si to dávkuju napříč tímhle tejdnem po večerech, blížím se ke konci. Jasně, neříkám že je to dokonalý a vím, že kdybych to nedávkoval, moc dlouhá hra to nebude. Ale - a to snad neni spoiler - když jsem začal hrát, říkal jsem si, že se to zlomí jako třeba první Far Cry, první Uncharted, kde když se do toho přimotali ne lidi, ale monstra, vůbec mě to nebavilo.

A nakonec, ty monstra beru v tý hře spíš jako bonus, ne jako „nepřítele na každym kroku“.:+
837400
Opožděně rest a fajn překvapení, na 7 let starou hru. Respektive, já asi nečekal nic moc a nakonec si to dávkuju napříč tímhle tejdnem po večerech, blížím se ke konci. Jasně, neříkám že je to dokonalý a vím, že kdybych to nedávkoval, moc dlouhá hra to nebude. Ale - a to snad neni spoiler - když jsem začal hrát, říkal jsem si, že se to zlomí jako třeba první Far Cry, první Uncharted, kde když se do toho přimotali ne lidi, ale monstra, vůbec mě to nebavilo. A nakonec, ty monstra beru v tý hře spíš jako bonus, ne jako „nepřítele na každym kroku“.*:+*
The Order: 1886
4 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Jediný Star Wars projekt, který dává opravdu smysl úplně ze všech úhlů pohledu... samozřejmě, že na něj nedojde :D
835446
Jediný Star Wars projekt, který dává opravdu smysl úplně ze všech úhlů pohledu... samozřejmě, že na něj nedojde *:D*
835441
4 0
reagovat
Když už jsem tu nedávno zmiňoval ten remake KOTOR, tak ho odložili na neurčito. A pokud by ho přece jen dodělávali, tak prej nejbližší reálný datum je 2025. 

Na to co cítím tady není emoji.
835441
Když už jsem tu nedávno zmiňoval ten remake KOTOR, tak ho odložili na neurčito. A pokud by ho přece jen dodělávali, tak prej nejbližší reálný datum je 2025.  Na to co cítím tady není emoji.
6 0
reagují: Snipsley
reagovat
To jste věděli, že Piráti jedou v kampani vizuál ve stylu Mafie
835407
To jste věděli, že Piráti jedou v [url=https://twitter.com/PiratskaStrana/status/1551527608021557249]kampani vizuál ve stylu Mafie[/url]? 
1 -2
reagovat
reaguje na: Vardant
To je na tom prave pro me obrovske zklamani, ze sice to hodili do nove enginu, zlepsi AI protivniku, ale vsechno ostatni zustane puvodni? Za me velke WTF, nejde si lehnout (chapu, kvuli designu map), ale ze nejde parry/uskok v boji nablizko, coz byl ve 2 oproti prvnimu velky gamechanger, to me fakt zklamalo a uz v tom taky vidim vicemene moneyhunt.. 
834816
To je na tom prave pro me obrovske zklamani, ze sice to hodili do nove enginu, zlepsi AI protivniku, ale vsechno ostatni zustane puvodni? Za me velke WTF, nejde si lehnout (chapu, kvuli designu map), ale ze nejde parry/uskok v boji nablizko, coz byl ve 2 oproti prvnimu velky gamechanger, to me fakt zklamalo a uz v tom taky vidim vicemene moneyhunt.. 
834740
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se