Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 2941 - 2960 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
2003 :o
843063
2003 *:o*
843047
2 -1
reagovat
reaguje na: Vincent
Dvojka byla boží a koupil jsem si kvůli ní i v reálu Peugeota 206, protože jsem s ním odjel celou hru:D
843056
Dvojka byla boží a koupil jsem si kvůli ní i v reálu Peugeota 206, protože jsem s ním odjel celou hru*:D*
843046
5 -1
reagují: Vincent, rollman69
reagovat
To už je dvacet let? Mondieu...
843047
To už je dvacet let? Mondieu...
1 -1
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: do_Od
Je to hrozny, ale asi fakt starnu. Stahnul jsem si NFS Heat na PS5 (bylo to v ramci clenstvi zdarma) a ze by me to nejak extra bavilo, to asi ne. Kdyz si vzpomenu jak jsem pred 20 lety hltal NFS Underground, to byla uplne jina doba.
843046
Je to hrozny, ale asi fakt starnu. Stahnul jsem si NFS Heat na PS5 (bylo to v ramci clenstvi zdarma) a ze by me to nejak extra bavilo, to asi ne. Kdyz si vzpomenu jak jsem pred 20 lety hltal NFS Underground, to byla uplne jina doba.
843036
5 -1
reagují: fabec, (=LIFTY=)
reagovat
Overwatch 2 - brutální lagy a gameplay je dost "clunky" oproti tomu co si pamatuju. Asi se k tomu už nevrátím.

NFS Unbound - chtěl jsem tomu dát šanci a pořád čekám na zítřejší reveal, ale ty první leaknutý screenshoty s anime postavama teda vypadají fakt děsivě. A to jsem si NFS Heat užil víc, než si to možná zasloužilo. :D
843036
Overwatch 2 - brutální lagy a gameplay je dost "clunky" oproti tomu co si pamatuju. Asi se k tomu už nevrátím. NFS Unbound - chtěl jsem tomu dát šanci a pořád čekám na zítřejší reveal, ale ty první leaknutý screenshoty s anime postavama teda vypadají fakt děsivě. A to jsem si NFS Heat užil víc, než si to možná zasloužilo. *:D*
2 -1
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: do_Od
Hype asi jo, ale jsem s tím opatrný. Očekávání už jsou malinko menší. Já osobně očekávám Remake Max Payne a Alan wake 2. 
843018
Hype asi jo, ale jsem s tím opatrný. Očekávání už jsou malinko menší. Já osobně očekávám Remake Max Payne a Alan wake 2. 
842936
2 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Pro nas hrace super zpravy, ale prijde mi to spise jako zprava pro uklidneni akcionaru. Stejne myslim ze slibuji hory doly, protoze tu witcher trilogii urcite behem 6let nestihnou, uz vime jak dopredu hry oznamuji ( viz CP, ktery vysel 7let od oznameni ).. Kdyz budeme mit novou hru do 4let tak si budeme piskat.
843017
Pro nas hrace super zpravy, ale prijde mi to spise jako zprava pro uklidneni akcionaru. Stejne myslim ze slibuji hory doly, protoze tu witcher trilogii urcite behem 6let nestihnou, uz vime jak dopredu hry oznamuji ( viz CP, ktery vysel 7let od oznameni ).. Kdyz budeme mit novou hru do 4let tak si budeme piskat.
842936
5 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Nástřel je to hezký, ale hrát to zřejmě budou až moje děti :D
842954
Nástřel je to hezký, ale hrát to zřejmě budou až moje děti *:D*
842936
3 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Áno to máš pravdu a malo by im to zjednoduchšiť prácu. Ale nemyslím si že by to malo zjednoduchsit tak že budú každé dva roky vydávať jednu veľkú hru. A na ďalších troch pracovať. Nemám pocit že by sa CD Projekt rozrástol na úroveň Ubisoftu, že by si toto mohol dovoliť. 
842947
Áno to máš pravdu a malo by im to zjednoduchšiť prácu. Ale nemyslím si že by to malo zjednoduchsit tak že budú každé dva roky vydávať jednu veľkú hru. A na ďalších troch pracovať. Nemám pocit že by sa CD Projekt rozrástol na úroveň Ubisoftu, že by si toto mohol dovoliť. 
842944
4 0
reagovat
reaguje na: RidleyCrowe
Pokud vím, tak Witcher pojede na Unreal enginu, jsem zvědavý, jestli se to bude týkat i CP. 
842944
Pokud vím, tak Witcher pojede na Unreal enginu, jsem zvědavý, jestli se to bude týkat i CP. 
842942
2 0
reagují: RidleyCrowe
reagovat
reaguje na: fabec
Tiež by som to videl na zaklinačského "Sheparda".
842943
Tiež by som to videl na zaklinačského "Sheparda".
842939
2 0
reagovat
reaguje na: do_Od
A vraj má celá zaklinačská trilógia vyjsť v najbližších šiestich rokoch. Tak to teda good luck. 

Ale inak pecka a teším sa na všetko čo CD Projekt urobí. :+
842942
A vraj má celá zaklinačská trilógia vyjsť v najbližších šiestich rokoch. Tak to teda good luck.  Ale inak pecka a teším sa na všetko čo CD Projekt urobí. *:+*
842936
4 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: do_Od
Tipuju spis vlastni postavu. Postavy z knizni serie jsou vesmes velmi dobre ukoncene,a zbytecne bych je nedojil. Ackoliv,nejake to DLC s ukoncenim linek Abigail ci Siegfrieda bych snesl. Nebo aspon upgrade o stastny konec se Shani
842939
Tipuju spis vlastni postavu. Postavy z knizni serie jsou vesmes velmi dobre ukoncene,a zbytecne bych je nedojil. Ackoliv,nejake to DLC s ukoncenim linek Abigail ci Siegfrieda bych snesl. Nebo aspon upgrade o stastny konec se Shani
842936
2 0
reagují: RidleyCrowe
reagovat
reaguje na: do_Od
Akorát jsem to pročítal. Super! Taky moc nechápu, proč existuje ten Canis Majoris. 
842937
Akorát jsem to pročítal. Super! Taky moc nechápu, proč existuje ten Canis Majoris. 
842936
2 0
reagovat
CDPR oznámil pět nových her.

Jedna nová IP, jeden sequel k CP (yes!), jedná nová Witcher trilogie (Ciri hl. postava?), jedna samostatná Witcher open world rpg hra (what, why) a pak něco dalšího z Witcher univerza, s mulťákem. 
842936
CDPR oznámil pět nových her. Jedna nová IP, jeden sequel k CP (yes!), jedná nová Witcher trilogie (Ciri hl. postava?), jedna samostatná Witcher open world rpg hra (what, why) a pak něco dalšího z Witcher univerza, s mulťákem. 
9 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To mi připomnělo Dunkeyho nové video ohledně remaster Last of Us: 

"From like 2008 to 2010, everything was fucking zombies!":D
842935
To mi připomnělo Dunkeyho nové video ohledně [url=https://youtu.be/z3DTWBVJBpo?t=133]remaster[/url] Last of Us:  "From like 2008 to 2010, everything was fucking zombies!"*:D*
842932
3 0
reagovat
Dead Space remake Gameplay
Jako prosinec s Callisto Protocol, leden s Dead Space, únor s Dead Island 2 a březen s Resident Evil 4 remakem?
842932
[url=https://m.youtube.com/watch?v=cTDJNZ9cK1w]Dead Space remake Gameplay[/url] Jako prosinec s Callisto Protocol, leden s Dead Space, únor s Dead Island 2 a březen s Resident Evil 4 remakem?
7 -1
reagují: Godlike
reagovat
Originální dárek k předobjednávce Callisto Protocol na Xzone:D
842867
Originální dárek k předobjednávce [url=https://www.xzone.cz/the-callisto-protocol-ps5]Callisto Protocol[/url] na Xzone*:D*
4 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Četl jsem, ale nechalo mě to chladným :); jednak protože lidi v games mi přijdou kolikrát úplně mimo (jak píše dood, Makal působí zaujatě), druhak protože si udělám názor rád sám a kolikrát jsou mi i samotný recenze u řiťky, jakmile to není obecně opravdu hodně, hodně špatný.

Tohle zklamat nemůže. Prostě nemůže a odmítám věřit opaku!
842674
Četl jsem, ale nechalo mě to chladným *:)*; jednak protože lidi v games mi přijdou kolikrát úplně mimo (jak píše dood, Makal působí zaujatě), druhak protože si udělám názor rád sám a kolikrát jsou mi i samotný recenze u řiťky, jakmile to není obecně opravdu hodně, hodně špatný. Tohle zklamat nemůže. Prostě nemůže a odmítám věřit opaku!
842630
2 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To jsou první dojmy z prezentace a ten člověk teda působí v textu extrémně zaujatě. :D Jako jo, počkejme si na recenze, ale tohle se mnou nijak nehnulo. 

Attikus: Můj classic experience z Vanilly mi asi stačil, užil jsem si to, ta nostalgie byla mocná, ale TBC už jsem ignoroval a s WotLK udělám to samé, i když to byla technicky moje první expanze, kterou jsem odehrál celou. Retail za mě vyhrává.
842633
To jsou první dojmy z prezentace a ten člověk teda působí v textu extrémně zaujatě. *:D* Jako jo, počkejme si na recenze, ale tohle se mnou nijak nehnulo.  Attikus: Můj classic experience z Vanilly mi asi stačil, užil jsem si to, ta nostalgie byla mocná, ale TBC už jsem ignoroval a s WotLK udělám to samé, i když to byla technicky moje první expanze, kterou jsem odehrál celou. Retail za mě vyhrává.
842630
1 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se