Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 2921 - 2940 Napsat příspěvek
reaguje na: Memphis
Rally, já věděl, že jsem na něco zapomněl. :+

Nejvíc jsem se nahrál Sega Rally, kde byl na tu dobu naprosto fenomenálně zpracovaný model Lancia Stratos. S volantem tehdy něco neskutečného...
843346
Rally, já věděl, že jsem na něco zapomněl. *:+* Nejvíc jsem se nahrál Sega Rally, kde byl na tu dobu naprosto fenomenálně zpracovaný model Lancia Stratos. S volantem tehdy něco neskutečného...
843345
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
NFS: Porsche Unleashed 8)
NFS: Underground 2
Richard Burns Rally
Pak nějaký Collin...

Ale hodně jsem toho nehrál.
843345
NFS: Porsche Unleashed *8)* NFS: Underground 2 Richard Burns Rally Pak nějaký Collin... Ale hodně jsem toho nehrál.
843333
3 -1
reagují: Memphis, AndyKaufman
reagovat
Need For Speed Most Wanted > zbytek
843342
Need For Speed Most Wanted > zbytek
4 -4
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak za mě top 3 asi takhle:
Burnout 3
Flatout 2
NFS Most Wanted
843341
Tak za mě top 3 asi takhle: Burnout 3 Flatout 2 NFS Most Wanted
843333
5 -1
reagovat
Moje top  závodní hry:
Grand Turismo 1
Need For Speed: Porsche challenge
Need For Speed: Underground 2
Flatout 2 ( podceňovaná srdcovka s parádním tvrdším soundtrackem) 
843333
Moje top  závodní hry: Grand Turismo 1 Need For Speed: Porsche challenge Need For Speed: Underground 2 Flatout 2 ( podceňovaná srdcovka s parádním tvrdším soundtrackem) 
8 -1
reagují: Memphis, rollman69
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Za mě Burnout 3: Takedown. Neskutečná pecka na ps2 a projel jsem asi 10000x
843328
Za mě Burnout 3: Takedown. Neskutečná pecka na ps2 a projel jsem asi 10000x
843269
2 -1
reagovat

30. leté výročí Mortal Kombat

843327
[url=https://www.youtube.com/watch?v=1lD_ye8Tn9Q]It has begun![/url]
30. leté výročí Mortal Kombat
3 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
Ja mel grid vzdycky zaskatulkovanej jako toho na silu tlacenyho, nikym nechtenyho a napul postizenyho nevlastniho sourozence Colin McRae Rally..... ale treba je to jen vekovym rozdilem :)
843313
Ja mel grid vzdycky zaskatulkovanej jako toho na silu tlacenyho, nikym nechtenyho a napul postizenyho nevlastniho sourozence Colin McRae Rally..... ale treba je to jen vekovym rozdilem :)
843285
1 -1
reagují: Godlike
reagovat
Mě teda ještě úplně strašně bavil první GRID. Úžasně se to hrálo a to menu a mini příběh za tím. Super. 
843285
Mě teda ještě úplně strašně bavil první GRID. Úžasně se to hrálo a to menu a mini příběh za tím. Super. 
3 -1
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: Ash_Black
- nfs: u2 je neskutočná klasika. úplne detstvo. a doteraz som to nebeatol celé ale raz to dorazím. a ten soundtrack z tej hry si raz za čas púšťam, genialita.
843279
- nfs: u2 je neskutočná klasika. úplne detstvo. a doteraz som to nebeatol celé ale raz to dorazím. a ten soundtrack z tej hry si raz za čas púšťam, genialita.
843269
8 -2
reagovat
Když jste naťukli ty závodní hry, tak asi nejvíc času jsem nechal v Gran Turismu 2. Ty závody na 60 kol pak, strašný nervy, došel jsem ze školy a někdy k osmý večer končil a doufal, že to v závěrečnym kole nezkonim :D a pak dost času zahučelo právě do těch NFS: Underground 2.
843269
Když jste naťukli ty závodní hry, tak asi nejvíc času jsem nechal v Gran Turismu 2. Ty závody na 60 kol pak, strašný nervy, došel jsem ze školy a někdy k osmý večer končil a doufal, že to v závěrečnym kole nezkonim *:D* a pak dost času zahučelo právě do těch NFS: Underground 2.
4 -1
reagují: rollman69, Muel
reagovat

God of War Ragnarok

Tak už je to tu, odklad už nehrozí a ja sa teším jak malý :))

link
843240
Tak už je to tu, odklad už nehrozí a ja sa teším jak malý *:))* https://twitter.com/SonySantaMonica/status/1578415056215330817?t=tWy24VJZuyptZACoSWiohA&s=19
God of War Ragnarok
4 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
ad stěhování, měl jsem Celicu 5. gen a když jsem se stěhoval, tak jsem do ní (díky tomu že je to liftback) narval i postel a zavřel :D:D:D (ikea beddinge... ale stejně)
843088
ad stěhování, měl jsem Celicu 5. gen a když jsem se stěhoval, tak jsem do ní (díky tomu že je to liftback) narval i postel a zavřel *:D**:D**:D* (ikea beddinge... ale stejně)
843082
4 -1
reagovat
Google Stadia končí. In other news, dnes je čtvrtek. :D
843087
Google Stadia končí. In other news, dnes je čtvrtek. *:D*
5 0
reagovat
reaguje na: xxendxx
Jojo, bylo to žihadlo. Byla to 1.6, takže na takového prcka slušný výkon.
A náhodou jsem se s nim i na třikrát odvezl všechny svoje věci z 80 km od Brna, když jsem se stěhoval.
Krásné vzpomínky, ale padl ze stejných důvodů.
843082
Jojo, bylo to žihadlo. Byla to 1.6, takže na takového prcka slušný výkon. A náhodou jsem se s nim i na třikrát odvezl všechny svoje věci z 80 km od Brna, když jsem se stěhoval. Krásné vzpomínky, ale padl ze stejných důvodů.
843076
3 -1
reagují: Gonzi
reagovat
manzelka po autoskole potrebovala nejaky auto na omlaceni, tak jsem si taky zavzpominal na needy a koupil 206.... a obcas jsem ji ho i pujcil 8)..... je to hrozna formulka s nadcasovym designem.... kdybych se nebal, ze se to pri 130 na dalnici rozsype, mozna bych si ho nechal dodnes 
843076
manzelka po autoskole potrebovala nejaky auto na omlaceni, tak jsem si taky zavzpominal na needy a koupil 206.... a obcas jsem ji ho i pujcil *8)*..... je to hrozna formulka s nadcasovym designem.... kdybych se nebal, ze se to pri 130 na dalnici rozsype, mozna bych si ho nechal dodnes 
5 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: fabec
Na zakladce? Ja jsem zacinal vysokou kdyz to vyslo, zas tak starej nejses :D
843074
Na zakladce? Ja jsem zacinal vysokou kdyz to vyslo, zas tak starej nejses *:D*
843065
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Pane jo, to je oddanost, hra z tebe udelala Peugeot groupie :D
843073
Pane jo, to je oddanost, hra z tebe udelala Peugeot groupie *:D*
843056
2 -1
reagovat
reaguje na: Vincent
Já teda sjížděl opakovaně Hot Pursuit 2 a Porschle Unleshead :) Kvůli tomu jsem si nechal nadělit i volant a pedály k PC :)
Fůůů ale taky si úplně vybavuju, jak na základce vyšlo Undeground, jakože revoluční závodní pecka, strašně starý už jsem.

To je jak z CoD: MW. Čtvrtý díl, co změnil zaběhlý systém stříleček z 2. světové, a už je to 15 let a dnešní mládež musela dostat remaster, aby k tomu vůbec přičichla...
843065
Já teda sjížděl opakovaně Hot Pursuit 2 a Porschle Unleshead :) Kvůli tomu jsem si nechal nadělit i volant a pedály k PC :) Fůůů ale taky si úplně vybavuju, jak na základce vyšlo Undeground, jakože revoluční závodní pecka, strašně starý už jsem. To je jak z CoD: MW. Čtvrtý díl, co změnil zaběhlý systém stříleček z 2. světové, a už je to 15 let a dnešní mládež musela dostat remaster, aby k tomu vůbec přičichla...
843046
2 -2
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Místo generování dalších a dalších dílů, které jsou až na pár detailů jak přes kopírák, bych radši viděl Remake, případně by stačil remaster. NFS je už Trash frančíza prostě.... o ničem... Nový díl maximálně z PS+ jinak bych za to nedal ani kačku. To radši si koupím 20x my name is mayo
843064
Místo generování dalších a dalších dílů, které jsou až na pár detailů jak přes kopírák, bych radši viděl Remake, případně by stačil remaster. NFS je už Trash frančíza prostě.... o ničem... Nový díl maximálně z PS+ jinak bych za to nedal ani kačku. To radši si koupím 20x my name is mayo
843056
1 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se