Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 2881 - 2900 Napsat příspěvek
reaguje na: rollman69
No. Kupuju si k tomu oficiální ovladač, novou televizi a vidím to i na tričko 
Takže asi tak.8)
A to nejsem nějaký velký fanoušek původní trilogie (plus prequel) a jsem toho názoru, že původně plánovaný Egypt by se mi líbil víc. Ale sakra... Ten minulý díl a trailery. Chci ten příběh konečně dokončit!
844321
No. Kupuju si k tomu oficiální ovladač, novou televizi a vidím to i na tričko  Takže asi tak.*8)* A to nejsem nějaký velký fanoušek původní trilogie (plus prequel) a jsem toho názoru, že původně plánovaný Egypt by se mi líbil víc. Ale sakra... Ten minulý díl a trailery. Chci ten příběh konečně dokončit!
844317
3 -1
reagují: rollman69
reagovat

God of war

Já nevím jak Vy, ale já se na to těším jako prase. V pátek budou nějaké první dojmy z hraní a embargo na recenze končí myslím 3. Listopadu. Vychází den před mými narozeninami a hádejte co na ně dostanu :D Na tohle se těším i z důvodu, že si užiju platinování, stejně jako u 1. Zdravím valkýry :(
844317
Já nevím jak Vy, ale já se na to těším jako prase. V pátek budou nějaké první dojmy z hraní a embargo na recenze končí myslím 3. Listopadu. Vychází den před mými narozeninami a hádejte co na ně dostanu :D Na tohle se těším i z důvodu, že si užiju platinování, stejně jako u 1. Zdravím valkýry *:(*
God of war
4 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Gonzi
Ano, to zlomenie mi vadi a ak by som mal ist do pano, tak zakriveny displej
844138
Ano, to zlomenie mi vadi a ak by som mal ist do pano, tak zakriveny displej
844114
2 -1
reagovat
reaguje na: Vardant
Mám pár hodin v reálném autě na okruhu, pár hodin ve VR autě a bohužel jen asi hodinu v něčem jako je toto: link

VR je super pro tu prezenci, kam se podíváš, tam něco vidíš. Jenže, tebe nejvíc zajímají markery na trati (u kterého patníku začneš brzdit) a ve VR jsou právě tato klíčová místa složená z asi tak 4 pixelů, kvůli vzdálenosti a rozlišení. VR se ti rychle ohraje a zjistíš, že vlastně jezdíš horší časy. Je plno hardcoristů co dali VR šanci a pak se vrátili ke 3 monitorům, protože to klíčové místo, které je zajímá má několikanásobně víc pixelů.

Z druhé strany, nic tě do auta nepřenese tak moc, jako 6DOF, kdy jsem po defacto půl minutě naprosto vytěsnil okolí, vnímal jen ty 3 monitory a byl parádně schopný řídit auto, protože jsem cítil, kdy začíná uklouzávat apod. a zároveň viděl každý detail na trati, místo pixelated bordelu.

Na pořádné VR se těším, ale to rozlišení překvapivě zrovna u aut dost ruší. Takže za mně ty multimonitor setupy jsou pořád king a ještě pár let budou.

PS: čistá matematika, 3x 4k 40" je 12k pixelů na šířku na řekněme 160° FOV. Stačí si pak vzít libovolný VR headset, jeho FOV, jeho počet pixelů na šířku a máš přímé srovnání kolikkrát méně pixelů dostane "támhle ten sloupek v dálce".
Pro představu, 2k na 120° je 4x horší na šířku (a 4x na výšku, nebo 16x z pohledu plochy). Což je ... toto: link
844129
Mám pár hodin v reálném autě na okruhu, pár hodin ve VR autě a bohužel jen asi hodinu v něčem jako je toto: https://www.youtube.com/watch?v=U0wIVBtmdRI VR je super pro tu prezenci, kam se podíváš, tam něco vidíš. Jenže, tebe nejvíc zajímají markery na trati (u kterého patníku začneš brzdit) a ve VR jsou právě tato klíčová místa složená z asi tak 4 pixelů, kvůli vzdálenosti a rozlišení. VR se ti rychle ohraje a zjistíš, že vlastně jezdíš horší časy. Je plno hardcoristů co dali VR šanci a pak se vrátili ke 3 monitorům, protože to klíčové místo, které je zajímá má několikanásobně víc pixelů. Z druhé strany, nic tě do auta nepřenese tak moc, jako 6DOF, kdy jsem po defacto půl minutě naprosto vytěsnil okolí, vnímal jen ty 3 monitory a byl parádně schopný řídit auto, protože jsem cítil, kdy začíná uklouzávat apod. a zároveň viděl každý detail na trati, místo pixelated bordelu. Na pořádné VR se těším, ale to rozlišení překvapivě zrovna u aut dost ruší. Takže za mně ty multimonitor setupy jsou pořád king a ještě pár let budou. PS: čistá matematika, 3x 4k 40" je 12k pixelů na šířku na řekněme 160° FOV. Stačí si pak vzít libovolný VR headset, jeho FOV, jeho počet pixelů na šířku a máš přímé srovnání kolikkrát méně pixelů dostane "támhle ten sloupek v dálce". Pro představu, 2k na 120° je 4x horší na šířku (a 4x na výšku, nebo 16x z pohledu plochy). Což je ... toto: https://imgur.com/a/aC5NUx5
844117
3 0
reagovat
Chlapci toto link
844118
Chlapci toto https://youtu.be/Uf-ZPDpAVQs
1 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Já bych teda radši VR. Tyhle multimonitor setupy dávají čím dál menší smysl.
844117
Já bych teda radši VR. Tyhle multimonitor setupy dávají čím dál menší smysl.
844109
2 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Gorecki
Jakože by sis dobrovolně ubral výšku? :D
844114
Jakože by sis dobrovolně ubral výšku? *:D*
844109
2 0
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Akoze, ked uz by som na nieco taketo isiel vyplaznut tie prachy, tak by som siahol po nejakych takychto troch kuskoch.8)
844109
Akoze, ked uz by som na nieco taketo isiel vyplaznut tie prachy, tak by som siahol po nejakych [url=https://www.alza.sk/49-samsung-g95t-d6161692.htm?kampan=adw3_monitory_pla_all_monitory_herne_c_9062578__WH605G9_openbox&gclid=CjwKCAjw-rOaBhA9EiwAUkLV4j8P9hXfw5Fw6Fm51FynPUz0_EOIYLFH-360iqTjxRzqs04wJ7IQ5xoCNkcQAvD_BwE]takychto[/url] troch kuskoch.*8)*
844079
1 -2
reagují: Vardant, Gonzi
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Mám doma lepší volant... což mi vzhledem k zbytku přijde přinejmenším úsměvné :D .
844095
Mám doma lepší volant... což mi vzhledem k zbytku přijde přinejmenším úsměvné *:D* .
844079
2 -1
reagovat
Ja teda hry uz fakt hodne dlouho nehraju (ne, ze bych nechtel - nestiham). Ale tohle je sestava, ktera fakt stoji za hrich :o link
844079
Ja teda hry uz fakt hodne dlouho nehraju (ne, ze bych nechtel - nestiham). Ale tohle je sestava, ktera fakt stoji za hrich *:o* https://www.youtube.com/watch?v=36R9arWJPq0
7 0
reagují: Gorecki, Gonzi
reagovat
Wow, Cronenbergovsky Scorn fakt vyšel :+
843866
Wow, Cronenbergovsky [url=https://m.youtube.com/watch?v=fXH54YkFuuo]Scorn[/url] fakt vyšel *:+*
5 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Mně by stačilo i 50% navíc za 20-25k. 

Ten chladič je viditelně dost drahý když dokáže kartu udržet kolem 65 stupňů. Ale buď vydá AMD něco rozumnějšího nebo s 3080 vydržím do výprodejů :D
843712
Mně by stačilo i 50% navíc za 20-25k.  Ten chladič je viditelně dost drahý když dokáže kartu udržet kolem 65 stupňů. Ale buď vydá AMD něco rozumnějšího nebo s 3080 vydržím do výprodejů *:D*
843698
3 0
reagovat
reaguje na: Vardant
Tak já nepochybuju o tom, že to lidi budou kupovat ve velkém celkem klasicky.

Osobně jsem to spíše myslel jako komentář na to, jak jsme daleko, že prostě obrovské množství hráčů ten výkon nedokáže využít. MP to neocení snad žádný, takže se bavíme jen o SP věcech a tam ještě jen o těch pár kusech typu Cyberpunk 2077 a u toho ještě jen u max rozlišení s max raytracingem s max frameratem. Já tu hru hrál na 3080 na 4K v pohodě, včetně raytracingu a je to jediná hra která tu kartu opravdu vytížila.

Těším se, až upgraduju, už kvůli Blenderu a Unreal Enginu, ale myslím si, že můj komp ždímám docela hodně (60FPS na 4K 40") a stávající karta je první, která mi to zvládá komfortně uživit (980 a 1080Ti vyžadovaly velké ústupky pro 4K, kdežto u 3080 jsem defacto neřešil nastavení u ničeho). Když k tomu přidám fakt, že hry z většiny náročnější nebudou (protože primárně musí jet na konzolích, plus cílí na nějaké větší procento PC hráčů) a cenu, tak je ta karta skoro až zbytečná (opět: ne že bych ji nechtěl :D), což mi přijde zajímavé.

Nevzpomínám si, že bych kdy měl u nějaké generace tento pocit a zajímalo by mě, jak se to projeví na trhu. Jakože pokud teď např. AMD vytáhne něco se 70% výkonu za polovinu ceny, tak to bude pro mnoho lidí zajímavější volba.
843698
Tak já nepochybuju o tom, že to lidi budou kupovat ve velkém celkem klasicky. Osobně jsem to spíše myslel jako komentář na to, jak jsme daleko, že prostě obrovské množství hráčů ten výkon nedokáže využít. MP to neocení snad žádný, takže se bavíme jen o SP věcech a tam ještě jen o těch pár kusech typu Cyberpunk 2077 a u toho ještě jen u max rozlišení s max raytracingem s max frameratem. Já tu hru hrál na 3080 na 4K v pohodě, včetně raytracingu a je to jediná hra která tu kartu opravdu vytížila. Těším se, až upgraduju, už kvůli Blenderu a Unreal Enginu, ale myslím si, že můj komp ždímám docela hodně (60FPS na 4K 40") a stávající karta je první, která mi to zvládá [b]komfortně[/b] uživit (980 a 1080Ti vyžadovaly velké ústupky pro 4K, kdežto u 3080 jsem defacto neřešil nastavení u ničeho). Když k tomu přidám fakt, že hry z většiny náročnější nebudou (protože primárně musí jet na konzolích, plus cílí na nějaké větší procento PC hráčů) a cenu, tak je ta karta skoro až zbytečná (opět: ne že bych ji nechtěl *:D*), což mi přijde zajímavé. Nevzpomínám si, že bych kdy měl u nějaké generace tento pocit a zajímalo by mě, jak se to projeví na trhu. Jakože pokud teď např. AMD vytáhne něco se 70% výkonu za polovinu ceny, tak to bude pro mnoho lidí zajímavější volba.
843672
4 0
reagují: Vardant
reagovat

Halloween Run

Aby tých releasov nebolo málo, tak dnes som vydal svoje prvé dlc pre svoju prvú hru :) Nechýba ani cinematic launch trailer :D
843682
Aby tých releasov nebolo málo, tak dnes som vydal svoje [url=https://store.steampowered.com/app/2158090/Office_Run__Halloween_Run/]prvé dlc[/url] pre svoju prvú hru *:)* Nechýba ani [url=https://www.youtube.com/watch?v=97kx3A-AzCM]cinematic launch trailer[/url] *:D*
Halloween Run
5 0
reagovat
Nevím jestli to někdo sledoval, ale Alza byla za cca 15 minut vyprodaná a kusů bylo relativně dost bych řekl :D
843672
Nevím jestli to někdo sledoval, ale Alza byla za cca 15 minut vyprodaná a kusů bylo relativně dost bych řekl *:D*
2 0
reagují: Gonzi
reagovat
Doporučuju mrknout na link

Ta karta jde přes power target omezit na 300W a ztráta výkonu je minimální.
843620
Doporučuju mrknout na https://youtu.be/60yFji_GKak Ta karta jde přes power target omezit na 300W a ztráta výkonu je minimální.
3 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Jj já ji nakonec asi vemu taky. Prodám 3080ku a budu doufat, že se mi vejde do casu.:D

Uvidíme, co Intel a jejich nové procesory a třeba pak na jaře bych přešel na nové plus DDR5. 
843619
Jj já ji nakonec asi vemu taky. Prodám 3080ku a budu doufat, že se mi vejde do casu.*:D* Uvidíme, co Intel a jejich nové procesory a třeba pak na jaře bych přešel na nové plus DDR5. 
843618
2 -1
reagovat
Ja nad tým reálne uvažujem. Ak stupne btc naspäť na 50 000 tak obetujem tých 0.1 btc a splním si sen postaviť si ultimatny Pc bez kompromisov. 
Ale strašne ma serie ten displayport 1.4. evidentne  tá karta dokáže viac ako 120 Hz pri 4k, tak prečo keď už existuje displayport 2.0? 
843618
Ja nad tým reálne uvažujem. Ak stupne btc naspäť na 50 000 tak obetujem tých 0.1 btc a splním si sen postaviť si ultimatny Pc bez kompromisov.  Ale strašne ma serie ten displayport 1.4. evidentne  tá karta dokáže viac ako 120 Hz pri 4k, tak prečo keď už existuje displayport 2.0? 
2 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Gonzi
Já myslím, že působivý je dost podstřelený. Je to celkem WTF.:D 
Nicméně 4090 není moje divize, čekám, co ukáže 4080, i tak jsem ale opravdu čuměl. Většina těch benchmarků jela s RT bez DLSS, na 4k a dosahovala fakt nesmyslných hodnot. Jak říkáš, docela overkill. :D 

Nicméně včera jsem viděl nějakou VR hru na Unreal Engine 5, bylo to hlavně v jeskyni a nestíhal jsem žasnout. Tam podobný výkon zřejmě bude potřeba.
843572
Já myslím, že působivý je dost podstřelený. Je to celkem WTF.*:D*  Nicméně 4090 není moje divize, čekám, co ukáže 4080, i tak jsem ale opravdu čuměl. Většina těch benchmarků jela s RT bez DLSS, na 4k a dosahovala fakt nesmyslných hodnot. Jak říkáš, docela overkill. *:D*  Nicméně včera jsem viděl nějakou VR hru na Unreal Engine 5, bylo to hlavně v jeskyni a nestíhal jsem žasnout. Tam podobný výkon zřejmě bude potřeba.
843562
4 0
reagovat

4090

Mno, ten výkon je působivý, ale je vidět, že to necílí na gamery. Na maximum to využije v podstatě jen někdo, kdo chce mít 4K 120FPS a to něco jako 40" v monitorové vzdálenosti. U běžnějších kombinací jako 4K 60fps nebo 1440p 120fps je v podstatě těžké najít hru, kde by se rozdíl oproti předchozí generaci hmatatelně projevil. Což v kombinaci se skoro dvojnásobnou cenou působí dost... zbytečně.
Jsem zvědavý, jak na tom bude příští generace od AMD, případně "slabší" kusy od nVidie, ale tohle je čistě pro lidi, kteří mají 150k čistě na svůj PC koutek.
843562
Mno, ten výkon je působivý, ale je vidět, že to necílí na gamery. Na maximum to využije v podstatě jen někdo, kdo chce mít 4K 120FPS a to něco jako 40" v monitorové vzdálenosti. U běžnějších kombinací jako 4K 60fps nebo 1440p 120fps je v podstatě těžké najít hru, kde by se rozdíl oproti předchozí generaci hmatatelně projevil. Což v kombinaci se skoro dvojnásobnou cenou působí dost... zbytečně. Jsem zvědavý, jak na tom bude příští generace od AMD, případně "slabší" kusy od nVidie, ale tohle je čistě pro lidi, kteří mají 150k čistě na svůj PC koutek.
4090
5 -1
reagují: Godlike
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se