Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 2821 - 2840 Napsat příspěvek
845823
[url=https://www.youtube.com/watch?v=tQH0YK1rGVc]God of War Ragnarök - All Parents Can Relate [/url] Ta Travoltova dcera not bad.
4 -1
reagují: departed
reagovat
Každý hráč by měl zkusit adventuru Forgotten City. Jedna z nejlepších her, kterou jsem za poslední roky hrál. A to ji vytvořili tři lidé na základech předchozího modu pro Skyrim. :+
845720
Každý hráč by měl zkusit adventuru Forgotten City. Jedna z nejlepších her, kterou jsem za poslední roky hrál. A to ji vytvořili tři lidé na základech předchozího modu pro Skyrim. *:+*
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Určitě jednička a pak Code Veronica. Jedničku seženeš na kdeco, s Veronicou to je horší. To bylo tuším jen na GameCube a PS2 a nevím, jestli se to portovalo na novější platformy, asi spíš ne. Ale neboj, remake určitě taky bude.
845719
Určitě jednička a pak Code Veronica. Jedničku seženeš na kdeco, s Veronicou to je horší. To bylo tuším jen na GameCube a PS2 a nevím, jestli se to portovalo na novější platformy, asi spíš ne. Ale neboj, remake určitě taky bude.
845675
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Za Claire si to dej určitě. Ta hra se nehraje buď za Leona nebo za Claire, ale za Leona a za Claire. Jsou to dva odlišné scénáře, prostě dvě poloviny jedné hry.
845718
Za Claire si to dej určitě. Ta hra se nehraje buď za Leona nebo za Claire, ale za Leona a za Claire. Jsou to dva odlišné scénáře, prostě dvě poloviny jedné hry.
845699
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Za Claire si to určite daj! To ani nerozmýšlaj, že by si to obišiel. Inak podľa mňa tá jej linka je kratšia. Aspoň mne to tak prišlo
845709
Za Claire si to určite daj! To ani nerozmýšlaj, že by si to obišiel. Inak podľa mňa tá jej linka je kratšia. Aspoň mne to tak prišlo
845699
3 0
reagovat
Sony se s tím profi Dualsense s cenou 6000 pos.ali, ne?
Ale dostanete k němu pouzdro zdarma, to cením.
845706
Sony se s tím profi Dualsense s cenou 6000 pos.ali, ne? Ale dostanete k němu pouzdro zdarma, to cením.
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Měl jsem to podobně, ale v laboratořích už řeším jiny problém - neustále plný inventář a musím náboje zahazovat do schránky. Jenže já se snažím mít všechny místnosti modré a vrátil jsem se ze stok na Policejní stanici, abych to celé dokončil i tam. Jako největší podraz bylo hledání jednoho klíče, abych si pak už zoufalý na netu přečetl, že ten získám jen když budu hrát za Claire.:D
Ta hra je ale tak boží, že si to celé asi projdu znovu i za Claire:+
Kdo ještě nemá, tak si to dejte. V Halloween slevách na PS to vyjde na nějakých 260 korun a trojka taky.
Což je za pakatel, když pětihodinový datadisk k osmičce stoji dvakrat tolik.
845699
Měl jsem to podobně, ale v laboratořích už řeším jiny problém - neustále plný inventář a musím náboje zahazovat do schránky. Jenže já se snažím mít všechny místnosti modré a vrátil jsem se ze stok na Policejní stanici, abych to celé dokončil i tam. Jako největší podraz bylo [spoiler]hledání jednoho klíče, abych si pak už zoufalý na netu přečetl, že ten získám jen když budu hrát za Claire.*:D*[/spoiler] Ta hra je ale tak boží, že si to celé asi projdu znovu i za Claire*:+* Kdo ještě nemá, tak si to dejte. V Halloween slevách na PS to vyjde na nějakých 260 korun a trojka taky. Což je za pakatel, když pětihodinový datadisk k osmičce stoji dvakrat tolik.
845680
2 0
reagují: Haggar, SteKi
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Máš to všetko. Teraz už len čakať na remake štvorky :)
Inak ten remake dvojky je neskutočný. Ja som sa od tej hry nevedel odtrhnúť. A pritom taká jednoduchá koridorovka.  A ten kto nadizajnoval loot v tej hre, by mal dostať nejaké vyznamenanie. Neviem ako to urobil, ale nonstop som mal pocit, že mám málo nábojov, ale nejakým zázrakom mi to vždy len tak tak stačilo. Mal som to tak len ja? :D
845680
Máš to všetko. Teraz už len čakať na remake štvorky *:)* Inak ten remake dvojky je neskutočný. Ja som sa od tej hry nevedel odtrhnúť. A pritom taká jednoduchá koridorovka.  A ten kto nadizajnoval loot v tej hre, by mal dostať nejaké vyznamenanie. Neviem ako to urobil, ale nonstop som mal pocit, že mám málo nábojov, ale nejakým zázrakom mi to vždy len tak tak stačilo. Mal som to tak len ja? *:D*
845675
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Pro fanoušky Resident Evila:
Hrál jsem sedmičku a osmičku. Akorát pomalu končím remake dvojky (velká paráda), pak dám remake trojky a v březnu čtyřku.
Je ještě nějaký díl, který stojí za to si zahrát? Kdysi jsem zkoušel pátý a vůbec mě to nechytlo.
845675
Pro fanoušky Resident Evila: Hrál jsem sedmičku a osmičku. Akorát pomalu končím remake dvojky (velká paráda), pak dám remake trojky a v březnu čtyřku. Je ještě nějaký díl, který stojí za to si zahrát? Kdysi jsem zkoušel pátý a vůbec mě to nechytlo.
3 0
reagují: Haggar, SteKi
reagovat
reaguje na: Godlike
Eva Elfie buff >>> Kyle's curse :D8)

Congratz Tundra a teda Skiter, popici :+
845658
Eva Elfie buff >>> Kyle's curse *:D**8)* Congratz Tundra a teda Skiter, popici *:+*
845633
3 -1
reagovat

The International

SKITER! 3-0! Neporažený celý turnaj. Do hajzlu! Největší esportový úspěch toho našeho společného rybníčku. Gratulace!!!!!
845633
SKITER! 3-0! Neporažený celý turnaj. Do hajzlu! Největší esportový úspěch toho našeho společného rybníčku. Gratulace!!!!!
The International
5 -1
reagují: studo
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Pamatuji misi v Praze nebo v AiR Force One. Tu trilogii miluji po stránce příběhu. Těším až si zahraju oba nové MW
845583
Pamatuji misi v Praze nebo v AiR Force One. Tu trilogii miluji po stránce příběhu. Těším až si zahraju oba nové MW
845537
1 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
celá  série CoD MF 1-3 ma dokonalej single player po příběhové i hrací stránce.
845537
celá  série CoD MF 1-3 ma dokonalej single player po příběhové i hrací stránce.
845530
2 -2
reagují: rollman69
reagovat

Modern Warfare 2

Ty krávo ta kampaň je fakt prvotřídní žrádlo. Hrát to na těžší obtížnost a plnit achievmenty z toho dělá záležitost už tak na 12 hodin a pořád nejsem na samotným konci. Nápaditost a rozmanitost misí ještě mnohem dál jak u prvního MW. Čekal jsem, že mě to bude bavit, ale nečekal jsem, že to bude až tak povedený. 
845530
Ty krávo ta kampaň je fakt prvotřídní žrádlo. Hrát to na těžší obtížnost a plnit achievmenty z toho dělá záležitost už tak na 12 hodin a pořád nejsem na samotným konci. Nápaditost a rozmanitost misí ještě mnohem dál jak u prvního MW. Čekal jsem, že mě to bude bavit, ale nečekal jsem, že to bude až tak povedený. 
Modern Warfare 2
5 -1
reagují: RainMakeR
reagovat

Gotham Knights

Musel som si to vyskúšať, lebo sa mi nechcelo veriť, že by to mohlo byť až také zlé, ale... RTX3080 shadows medium a ostatné na max v 4K pravidelne padá pod 30 fps... Hlavne pri behaní po meste, tam je to naozaj dosť problém. Dokonca autodetect mi default nastavil resolution scale na 80% a všetko na medium. Ani DLSS tam nie je. WTF :o

Hneď na začiatku som bol šokovaný, že hra začína asi polhodinovou cutscénou. Nabudúce treba spraviť aspoň dvojhodinovú a zablokovať možnosť ju preskočiť, aby nikto nemohol refundovať. :D

Combat nie je až taký zlý ako to vyzerá na videách. Hlavne z pohybu ide dosť dobrý feeling, ale samozrejme freeflowu to nesahá ani po členky. A hral som to len chvíľu, tak je možné, že po čase sa ten combat omrzí, lebo to nie je nič extra... len to je proste o niečo lepšie ako som čakal. Freeflow ma neomrzel ani po stovkách nahratých hodín v Arkham sérii. Nechápem prečo najlepšiu mechaniku, na ktorú mali svojim spôsobom patent, z tej hry odstránili. Solídny mindfuck.

Prekvapilo ma, že Gotham nie je úplny ghost town ako to tiež pôsobí na videách. Možno to tak je na najnižšie nastavenia, ale pri max density je to celkom v pohode. Všade sú nejakí ľudia alebo autá, aj keď pocit preľudneného veľkomesta z toho určite nemám a v porovnaní s NYC v Spider-Manovi to je slušný výsmech.
Mesto má síce vizuálne tú správnu atmosféru, ale Gotham z Arkham Knighta bol oveľa lepší. Bol síce o niečo menší... a dokonca možno ani nie tak rozlohou ako skôr merítkom modelov, ale množstvo a hustota detailov bola neporovnateľne väčšia ako tu. 

Čo ma tiež prekvapilo, že môžeš mlátiť do civilistov a nedajú sa knockoutovať. Čo som skúšal, tak to vyzeralo, že do nich môžeš len tak mlátiť donekonečna. Bizarná fíčurka... :)

A čo ma už definitívne dorazilo... nie je tam gliding. Teda evidentne je, lebo teraz čítam, že sa dá odomknúť splnením nejakých challengov a questov, ale prečo by som mal tak zložito odomykať jednu zo základných mechaník hry? ?)
845509
Musel som si to vyskúšať, lebo sa mi nechcelo veriť, že by to mohlo byť až také zlé, ale... RTX3080 shadows medium a ostatné na max v 4K pravidelne padá pod 30 fps... Hlavne pri behaní po meste, tam je to naozaj dosť problém. Dokonca autodetect mi default nastavil resolution scale na 80% a všetko na medium. Ani DLSS tam nie je. WTF *:o* Hneď na začiatku som bol šokovaný, že hra začína asi polhodinovou cutscénou. Nabudúce treba spraviť aspoň dvojhodinovú a zablokovať možnosť ju preskočiť, aby nikto nemohol refundovať. *:D* Combat nie je až taký zlý ako to vyzerá na videách. Hlavne z pohybu ide dosť dobrý feeling, ale samozrejme freeflowu to nesahá ani po členky. A hral som to len chvíľu, tak je možné, že po čase sa ten combat omrzí, lebo to nie je nič extra... len to je proste o niečo lepšie ako som čakal. Freeflow ma neomrzel ani po stovkách nahratých hodín v Arkham sérii. Nechápem prečo najlepšiu mechaniku, na ktorú mali svojim spôsobom patent, z tej hry odstránili. Solídny mindfuck. Prekvapilo ma, že Gotham nie je úplny ghost town ako to tiež pôsobí na videách. Možno to tak je na najnižšie nastavenia, ale pri max density je to celkom v pohode. Všade sú nejakí ľudia alebo autá, aj keď pocit preľudneného veľkomesta z toho určite nemám a v porovnaní s NYC v Spider-Manovi to je slušný výsmech. Mesto má síce vizuálne tú správnu atmosféru, ale Gotham z Arkham Knighta bol oveľa lepší. Bol síce o niečo menší... a dokonca možno ani nie tak rozlohou ako skôr merítkom modelov, ale množstvo a hustota detailov bola neporovnateľne väčšia ako tu.  Čo ma tiež prekvapilo, že môžeš mlátiť do civilistov a nedajú sa knockoutovať. Čo som skúšal, tak to vyzeralo, že do nich môžeš len tak mlátiť donekonečna. Bizarná fíčurka... *:)* A čo ma už definitívne dorazilo... nie je tam gliding. Teda evidentne je, lebo teraz čítam, že sa dá odomknúť splnením nejakých challengov a questov, ale prečo by som mal tak zložito odomykať jednu zo základných mechaník hry? *?)*
Gotham Knights
4 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Včera vyšiel nejaký patch, ktorý deaktivoval Denuvo na pár hodín, kým to fixli. :D Nedivil by som sa, keby to spravil nejaký naštvaný vývojár. Údajne boli ešte pred GK vo vývoji dve hry... sequel Arkham Origins a niečo z budúcnosti s Damianom ako hlavnou postavou, ale obidve zrušili.
845462
Včera vyšiel nejaký patch, ktorý deaktivoval Denuvo na pár hodín, kým to fixli. *:D* Nedivil by som sa, keby to spravil nejaký naštvaný vývojár. Údajne boli ešte pred GK vo vývoji dve hry... sequel Arkham Origins a niečo z budúcnosti s Damianom ako hlavnou postavou, ale obidve zrušili.
845103
2 -1
reagovat
reaguje na: Cross
Yep, ještě jsem to teda nedohrál, ale od začátku je to několikanásobně lepší jak Cold War. Užívám si i ty achievmenty, třeba udělat Wetworks aniž bych spustil alarm a ještě zabil tři nepřátele z vody. 
845456
Yep, ještě jsem to teda nedohrál, ale od začátku je to několikanásobně lepší jak Cold War. Užívám si i ty achievmenty, třeba udělat Wetworks aniž bych spustil alarm a ještě zabil tři nepřátele z vody. 
845453
5 0
reagovat

Singl CoD mw2

Taky vam to tak vyrelo zrak jako me? O level výše bez prvni mw (2019). Skvely gunplay ( tentokrat blize Battlefieldu), castecne nekoridorove mise, vtahujici pribeh a mise nejsou furt dokola zabij 300 panaku. Docela me to vyzulo :D
845453
Taky vam to tak vyrelo zrak jako me? O level výše bez prvni mw (2019). Skvely gunplay ( tentokrat blize Battlefieldu), castecne nekoridorove mise, vtahujici pribeh a mise nejsou furt dokola zabij 300 panaku. Docela me to vyzulo *:D*
Singl CoD mw2
5 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: do_Od
Není to až tak zlé jak jsem čekal:

Arkham Asylum.
Assassins Creed II
Modern Warfare 2
Borderlands

A taky LoLko kurva.:D:-
845439
Není to až tak zlé jak jsem čekal: Arkham Asylum. Assassins Creed II Modern Warfare 2 Borderlands A taky LoLko kurva.*:D**:-*
845344
1 -1
reagovat
Ať přihodim i ty, co tu nepadly - 2007 - Kane and Lynch, Call of Duty 4: Modern Warfare, Medal of Honor: Airborne.

Vostudně třeba Bioshock na mě stále čeká, tehdy jsem ho nerozběhl. Kane a Lynch mě i přes svou jepičí životnost celkem bavil, první Modern Warfare bylo pro mě ještě to COD kvůli kterýmu jsem zapomínal vstávat do školy a Airbone byla první věc, co jsem si zahrál na ps3.
845414
Ať přihodim i ty, co tu nepadly - 2007 - Kane and Lynch, Call of Duty 4: Modern Warfare, Medal of Honor: Airborne. Vostudně třeba Bioshock na mě stále čeká, tehdy jsem ho nerozběhl. Kane a Lynch mě i přes svou jepičí životnost celkem bavil, první Modern Warfare bylo pro mě ještě to COD kvůli kterýmu jsem zapomínal vstávat do školy a Airbone byla první věc, co jsem si zahrál na ps3.
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se