Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 2661 - 2680 Napsat příspěvek
reaguje na: Codename.Onyx
Mám takový tušení, že myslel, jakej engine je použitej a jak blbě nahrává ty shadery, co popisují ve videu 8)
849266
Mám takový tušení, že myslel, jakej engine je použitej a jak blbě nahrává ty shadery, co popisují ve videu *8)*
849259
9 0
reagují: Codename.Onyx
reagovat
reaguje na: Gonzi
Jojo Unreal, pamatuju si, kdyz jsme si ve tride pujcovali Score ten den co vyslo a slintali nad recenzi na ten Unreal co dostal 10/10, nemohl jsem se dockat az to zahraju..

link
849259
Jojo Unreal, pamatuju si, kdyz jsme si ve tride pujcovali Score ten den co vyslo a slintali nad recenzi na ten Unreal co dostal 10/10, nemohl jsem se dockat az to zahraju.. https://www.high-voltage.cz/hvobsah/unreal-bludr.jpg
849247
2 -5
reagují: thomopulus
reagovat
reaguje na: Snipsley
let me guess... unreal? :D:D:D:-
849247
let me guess... unreal? *:D**:D**:D**:-*
849227
2 0
reagují: Codename.Onyx
reagovat
Digital Foundry mají pěkné shrnutí: link
tldw; časté seky bez ohledu na výkon hardwaru
849227
Digital Foundry mají pěkné shrnutí: https://youtu.be/Psetdjz01mI?t=1363 tldw; časté seky bez ohledu na výkon hardwaru
1 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak zas nic no, chce to počkat pár měsíců a možná to bude v pohodě hra. Už ani nejsem otrávený :D tak daleko to herní průmysl dotáhl :(
849226
Tak zas nic no, chce to počkat pár měsíců a možná to bude v pohodě hra. Už ani nejsem otrávený *:D* tak daleko to herní průmysl dotáhl :(
849221
1 0
reagovat
849221
[url=https://hrej.cz/article/hraci-na-steamu-ostre-kritizuji-pc-verzi-the-callisto-protocol-udajne-je-priserne-optimalizovana-problemy-ma-hra-i-na-xboxu]Jejda...[/url] 
1 0
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: SteKi
Zrovna hraju původní hru. Nesmrtelné a na remake se mega těším. Přesto nejvíce miluji původní dvojku.
849100
Zrovna hraju původní hru. Nesmrtelné a na remake se mega těším. Přesto nejvíce miluji původní dvojku.
849097
4 0
reagovat
Čím viac som videl z gameplayu, tým menej ma tá hra zaujímala. Ale tak stále tu máme Dead Space, že. Na to sa teším nehorázne moc!
849097
Čím viac som videl z gameplayu, tým menej ma tá hra zaujímala. Ale tak stále tu máme Dead Space, že. Na to sa teším nehorázne moc!
4 0
reagují: rollman69
reagovat
No, jediná recenze u nás je na indian-tv a je za 10/10:D Což je podle textu ale trochu fanatické a s vypsánín záporů mi to přijde tak na 8/10. Jinak mě zatím nic nepřesvědčilo k tomu, abych si třeba rok nepočkal, až to nebude stát skoro 2000.
849092
No, jediná recenze u nás je na indian-tv a je za 10/10*:D* Což je podle textu ale trochu fanatické a s vypsánín záporů mi to přijde tak na 8/10. Jinak mě zatím nic nepřesvědčilo k tomu, abych si třeba rok nepočkal, až to nebude stát skoro 2000.
2 0
reagovat

Callisto Protocol

Tak to dopadlo +- jak jsem čekal. Až to bude v game passu třeba, tak to zkusím :D
849084
Tak to dopadlo +- jak jsem čekal. Až to bude v game passu třeba, tak to zkusím *:D*
Callisto Protocol
3 0
reagovat

Star Wars Jedi: Survivor

Knižní prequel je na cestě.
849020
[url=https://i.redd.it/ge3ccps4sd3a1.jpg]Knižní prequel[/url] je na cestě.
Star Wars Jedi: Survivor
2 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Po Cataclysme som sa k tomu znovu vrátil a zatiaľ som milo prekvapený, nechcem to ale zakríknuť, to levelovanie ide jedna radosť a to hrám od launchu DF asi tak 2-3 hodky denne a už mám skoro 70tku. Za starých čias by som dal za rovnaký čas tak 2 levely
848986
Po Cataclysme som sa k tomu znovu vrátil a zatiaľ som milo prekvapený, nechcem to ale zakríknuť, to levelovanie ide jedna radosť a to hrám od launchu DF asi tak 2-3 hodky denne a už mám skoro 70tku. Za starých čias by som dal za rovnaký čas tak 2 levely
848950
3 0
reagovat
reaguje na: do_Od
To ti stejně strašně závidim.:+
848961
To ti stejně strašně závidim.*:+*
848950
0 0
reagovat

Callisto Protocol

Já čekám že to hratelností zdaleka nebude nejlepší pecka na světě, očekávám tak sedmičkové recenze, ale cokoli, kde se můžu procházet po atmosfericky hutných scifi lokacích, beru :+
848953
Já čekám že to hratelností zdaleka nebude nejlepší pecka na světě, očekávám tak sedmičkové recenze, ale cokoli, kde se můžu procházet po atmosfericky hutných scifi lokacích, beru *:+*
Callisto Protocol
0 0
reagovat
reaguje na: Haggar
jj, já jsem připravený být z toho nadšený (čas sice nemám, ale whatevs) a tady ty reviews jsou možná držené i kvůli spoilerům apod., ale dokud neuvidím obecné nadšení, tak mě to nezajímá.
848952
jj, já jsem připravený být z toho nadšený (čas sice nemám, ale whatevs) a tady ty reviews jsou možná držené i kvůli spoilerům apod., ale dokud neuvidím obecné nadšení, tak mě to nezajímá.
848944
2 0
reagovat
Já ani nevím, co je za den, zkurvený WoWko mi zase ukradlo celej život.
848950
Já ani nevím, co je za den, zkurvený WoWko mi zase ukradlo celej život.
8 -3
reagují: Attikus, Godlike
reagovat
reaguje na: departed
To, že je embargo na recenze až do zítřka, by asi mělo to nadšení celkem dost chladit. Ale uvidíme.
848944
To, že je embargo na recenze až do zítřka, by asi mělo to nadšení celkem dost chladit. Ale uvidíme.
848942
4 0
reagují: Gonzi
reagovat
Chápu, že Ragnarok teď vládne všem apod, u mě by to bylo stejný, kdybych měl čas na dvě velký hry při launchi, ale je ještě někdo extrémně natěšenej na zítřejší Callisto Protocol? 8)
848942
Chápu, že Ragnarok teď vládne všem apod, u mě by to bylo stejný, kdybych měl čas na dvě velký hry při launchi, ale je ještě někdo extrémně natěšenej na zítřejší Callisto Protocol? *8)*
3 0
reagují: Haggar
reagovat
Proč vlastně nikoho nenapadlo v posledním výplachu, kde se řešil idealni herec pro Krata, Nick Offerman?8)
848794
Proč vlastně nikoho nenapadlo v posledním výplachu, kde se řešil idealni herec pro Krata, [url=https://sportshub.cbsistatic.com/i/2021/04/10/af1f39ec-bc40-4c04-90cf-8ff596323f65/kratos-offerman-1258740.jpg]Nick Offerman?[/url]*8)*
4 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Přesně. Teď mi přijde jako normální bílej chlap, u které ten popel vůbec nevnímám. 
848784
Přesně. Teď mi přijde jako normální bílej chlap, u které ten popel vůbec nevnímám. 
848780
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se