Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 2561 - 2580 Napsat příspěvek
Abychom nehráli nakonec prequel Rat Kinga:D
850754
Abychom nehráli nakonec prequel Rat Kinga*:D*
2 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
:D
850752
*:D*
850750
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Já bych otevřel cutscénou o holocaustu a pak bych hráči dal Hitlera z roku 1907, abychom se do něj vcítili a chápali jeho pohnutky. (sorry :D)
850750
Já bych otevřel cutscénou o holocaustu a pak bych hráči dal Hitlera z roku 1907, abychom se do něj vcítili a chápali jeho pohnutky. (sorry *:D*)
850696
0 0
reagují: Haggar
reagovat
reaguje na: kyller
Myslím že UE/Megascans hry budou mít brzy jistý malý problém. Já tam totiž poznávám konkrétní kameny :D:D:D:+
850746
Myslím že UE/Megascans hry budou mít brzy jistý malý problém. Já tam totiž poznávám konkrétní kameny *:D**:D**:D**:+*
850646
2 0
reagují: kyller
reagovat
Já mám pocit, že Ellie dokončila svůj příběhový oblouk smysluplně a ta pointa je dost silná. 

Takže pokud bude nějaký díl:

1) Abby a Lev

2) Mladší a zlomený Joel, který nenašel mír v srdci

3) Jiný příběh. Třeba o hledání léku, Světlonoše, jiná organizace atd. 
850745
Já mám pocit, že Ellie dokončila svůj příběhový oblouk smysluplně a ta pointa je dost silná.  Takže pokud bude nějaký díl: 1) Abby a Lev 2) Mladší a zlomený Joel, který nenašel mír v srdci 3) Jiný příběh. Třeba o hledání léku, Světlonoše, jiná organizace atd. 
3 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Nic s Abby. Díky. Prosím. 
850744
Nic s Abby. Díky. Prosím. 
850696
5 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tam se třeba nabízí prequel/spinoff o jejich matce a té staré ženské ze čtyřky (Evelyn?).
850730
Tam se třeba nabízí prequel/spinoff o jejich matce a té staré ženské ze čtyřky (Evelyn?).
850722
1 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Ciste Abby :)
850729
Ciste Abby *:)*
850696
0 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Uzavřený je příběh Nathana jako hlavního hrdiny, to se snad nemusíme bát, že by pokračoval. Úplně se nabízí, že to převezme dcerka a Nathan bude její Sully, ale ten spin-off, o kterém píšeš, bych taky bral.
850728
Uzavřený je příběh Nathana jako hlavního hrdiny, to se snad nemusíme bát, že by pokračoval. Úplně se nabízí, že to převezme dcerka a Nathan bude její Sully, ale ten spin-off, o kterém píšeš, bych taky bral.
850722
1 0
reagovat
Mě docela zajímá, jak dopadl Bill z jedničky.
Ale možná bych viděl i hraní za Dinu a vzájemné hledání s Eliie. S tím, že si s Abby pomůžou.

Ale jak znám ND tak na začátku někdo zabije Ellie a pak si zahrajeme za jejího vraha:D

Já se docela děsím restartu Uncharted. Za me je to uzavřené a kromě spin-offu se Samem a Sullym (v což jsem doufal místo toho s Chloe) nic jiného hrát nechci. Hlavně když to ND pustili...
850722
Mě docela zajímá, jak dopadl Bill z jedničky. Ale možná bych viděl i hraní za Dinu a vzájemné hledání s Eliie. S tím, že si s Abby pomůžou. Ale jak znám ND tak na začátku někdo zabije Ellie a pak si zahrajeme za jejího vraha*:D* Já se docela děsím restartu Uncharted. Za me je to uzavřené a [spoiler]kromě spin-offu se Samem a Sullym[/spoiler] (v což jsem doufal místo toho s Chloe) nic jiného hrát nechci. Hlavně když to ND pustili...
1 0
reagují: Papricek, Haggar
reagovat
reaguje na: Papricek
Já netvrdím, že bych byl úplně proti, ale zatímco na jedničce jsem měl nejradši postavy a ten nový svět, ve dvojce mě dostal ten způsob vyprávění a byl bych radši, kdyby v tom trojka navázala.
850716
Já netvrdím, že bych byl úplně proti, ale zatímco na jedničce jsem měl nejradši postavy a ten nový svět, ve dvojce mě dostal ten způsob vyprávění a byl bych radši, kdyby v tom trojka navázala.
850712
0 0
reagovat
reaguje na: Haggar
Byl by to návrat k příběhově přímočaré a jednoduché jedničce. Jako je jasné, že to asi bude jinak:D Ale mě by tenhle směr nevadil. Já bych tam chtěl mít zase obě a tohle je asi nejjednodušší způsob, jak je svést dohromady, jaký mě napadl.
850712
Byl by to návrat k příběhově přímočaré a jednoduché jedničce. Jako je jasné, že to asi bude jinak*:D* Ale mě by tenhle směr nevadil. Já bych tam chtěl mít zase obě a tohle je asi nejjednodušší způsob, jak je svést dohromady, jaký mě napadl.
850710
0 0
reagují: Haggar
reagovat
reaguje na: Papricek
A na konci ho sejme ten starej páprda ze začátky dvojky s tím, že "nějaký transky, to tady v Jacksonu trpět nebudeme." A vakcínu už kvůli tomu nikdy nikdo neuvidí. :)
Jo, o něčem takovým jsem taky přemýšlel, ale zní to dost přímočaře a moc se mi tam nedaří domyslet nějaké zvraty, které tam rozhodně chci. Ale já nejsem scénárista, tak jestli se vydají tímto směrem, tak to snad nějak vymyslí.
850710
A na konci ho sejme ten starej páprda ze začátky dvojky s tím, že "nějaký transky, to tady v Jacksonu trpět nebudeme." A vakcínu už kvůli tomu nikdy nikdo neuvidí. :) Jo, o něčem takovým jsem taky přemýšlel, ale zní to dost přímočaře a moc se mi tam nedaří domyslet nějaké zvraty, které tam rozhodně chci. Ale já nejsem scénárista, tak jestli se vydají tímto směrem, tak to snad nějak vymyslí.
850706
0 0
reagují: Papricek
reagovat
reaguje na: do_Od
Ze začátku hraní za Abby, která se dostane ke Světlonošům. U nich zjistí, že pořád pracujou na vakcíně, ale potřebujou někoho imunního. Abby se proto vydá s Lvem do Jacksonu za Ellie. Pak hraní za Ellie a společná cesta zpátky ke Světlonošům, při které si k sobě ty dvě postupně začnou hledat cestu atd....Abby na konci umře nějak hrdinsky, Ellie umře kvůli vakcíně...Epilog pak hraní za Lva jak jde s funkční vakcínou do Jacksonu.
850706
Ze začátku hraní za Abby, která se dostane ke Světlonošům. U nich zjistí, že pořád pracujou na vakcíně, ale potřebujou někoho imunního. Abby se proto vydá s Lvem do Jacksonu za Ellie. Pak hraní za Ellie a společná cesta zpátky ke Světlonošům, při které si k sobě ty dvě postupně začnou hledat cestu atd....Abby na konci umře nějak hrdinsky, Ellie umře kvůli vakcíně...Epilog pak hraní za Lva jak jde s funkční vakcínou do Jacksonu.
850696
2 0
reagují: Haggar
reagovat
reaguje na: do_Od
Prequel s Joelem určitě ne, to je na pokračování asi málo. To je spíš na nějaké DLC, případně na vývoj mimo hlavní tým Naughty Dog. Zájem o tohle asi bude, ale moc nevěřím, že by měl Druckmann zájem to dělat.
Já bych to ideálně viděl na Abby + Lev s tím, že Ellie se v tom ději taky někdy objeví. A ve finále dojde buď k smíření nebo třeba k tomu, že se Elli obětuje v jejich prospěch. Ale jak píše LIFTY, nevím, jestli je odsun Ellie z pozice hlavního charakteru komerčně akceptovatelný.
850705
Prequel s Joelem určitě ne, to je na pokračování asi málo. To je spíš na nějaké DLC, případně na vývoj mimo hlavní tým Naughty Dog. Zájem o tohle asi bude, ale moc nevěřím, že by měl Druckmann zájem to dělat. Já bych to ideálně viděl na Abby + Lev s tím, že Ellie se v tom ději taky někdy objeví. A ve finále dojde buď k smíření nebo třeba k tomu, že se Elli obětuje v jejich prospěch. Ale jak píše LIFTY, nevím, jestli je odsun Ellie z pozice hlavního charakteru komerčně akceptovatelný.
850696
2 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Ellie a její cesta za usmířením. Akorát se ji bude teď dost blbe střílet (k tomu aspoň využijí funkce nového dual sense:D)
Chtěl bych vědět víc o okolním světě. Epilog z dvojky byl totiž super. Joeluv prequel jsem doufal v datadisku dvojky...
Čistě Abby by byla komerční sebevražda.
850700
Ellie a její cesta za [spoiler]usmířením[/spoiler]. [spoiler]Akorát se ji bude teď dost blbe střílet (k tomu aspoň využijí funkce nového dual sense*:D*)[/spoiler] Chtěl bych vědět víc o okolním světě. Epilog z dvojky byl totiž super. Joeluv prequel jsem doufal v datadisku dvojky... Čistě Abby by byla komerční sebevražda.
850696
2 0
reagovat
Naughty Dog údajně pracuje na třetím Last of Us.

Co byste považovali za ideální příběh? Prequel s Joelem? Pokračování s Ellie, možná ve kterém se spojí s Abby? Čistě Abby? Úplný spin-off?
850696
Naughty Dog údajně pracuje na třetím Last of Us. Co byste považovali za ideální příběh? Prequel s Joelem? Pokračování s Ellie, možná ve kterém se spojí s Abby? Čistě Abby? Úplný spin-off?
4 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Taky to vidim pozitivne. Nebude to skvele na vsech frontach, vyjde to zabugovane jak krava, ale samotne prochazeni po Bradavicich vypada skvele, vic nepotrebuju. Jinak si myslim ze fakt odhadli cilovku - kluci tam budou drtit komba v soubojovych arenach, holky si budou sadit stromky v Komnate, dospeli HP fans maji aspon nostalgii z prostredi. Uz roky se da casual gaming kamaradce z velkych her koupit max Sims 4 - konecne maji konkurenci :+
850675
Taky to vidim pozitivne. Nebude to skvele na vsech frontach, vyjde to zabugovane jak krava, ale samotne prochazeni po Bradavicich vypada skvele, vic nepotrebuju. Jinak si myslim ze fakt odhadli cilovku - kluci tam budou drtit komba v soubojovych arenach, holky si budou sadit stromky v Komnate, dospeli HP fans maji aspon nostalgii z prostredi. Uz roky se da casual gaming kamaradce z velkych her koupit max Sims 4 - konecne maji konkurenci *:+*
850652
3 0
reagovat

Hogwards Legasy

Ta customizace je velmi fajn. Vlastní prostor chytře umístěn do komnaty nejvyšší potřeby jsem nečekal. Zvířátka bych oželel, ale asi mi překážet nebudou.
Líbí se mi, jak to vzali za správný konec - že všude jsou kouzla, tak toho využijeme ve všech modifikacích i v práci s inventářem.
Koště/hypogryf supr mechanika. Na exteriérový openworld jak dělané. Ale pořád doufám, že Bradavice budou obří a budou hrát prim.
Souboják vypadá, že se zvrhne ve zběsilé mačkání všech tlačítek, ale doufám, že se mýlím. Tím chci říct, že ovládání toho, co ukázali, bude peklo. Ale jinak velké nadšení! Battle areny a wave survive model se mi dost zamlouvají. Nebude to rušit v openworldu, ale zase se to nebude držet při zemi. Proti rozmanitosti možnosti útoků i obrany proti nepříteli nemám jediného slova. Vrhat omračovací kledby pořád dokola by byla ta největší chyba, co by po filmech mohli udělat. Naopak ta rozmanitost a zapojení lektvarů dává jasně najevo, že vychází hlavně z knížek, kde sem si ty souboje představoval přesně takto. Ale opakuju, jestli to bude v rámci ovládání až přespříliš "mačkej šestiklávesové komba naučená nazpaměť", bude to peklo. Na druhou stranu bylo z gameplaye vidět, že než se člověk do souboje pustí, bude se připravovat ve výběru setupu předem. Snad to bude poskládáno nějak rozumě.
Jinak to vypadá čím dál tím víc jako hra, kterou jsem si vysnil už před lety. A za plus považuju i to, že se to nedrží zuby nehty filmové estetiky, ale jde to vlastní cestou. Příběhově od toho neočekávám moc, ale jako sandbox v tom skvělém světě to vypadá zatím bezchybně.
850652
Ta customizace je velmi fajn. Vlastní prostor chytře umístěn do komnaty nejvyšší potřeby jsem nečekal. Zvířátka bych oželel, ale asi mi překážet nebudou. Líbí se mi, jak to vzali za správný konec - že všude jsou kouzla, tak toho využijeme ve všech modifikacích i v práci s inventářem. Koště/hypogryf supr mechanika. Na exteriérový openworld jak dělané. Ale pořád doufám, že Bradavice budou obří a budou hrát prim. Souboják vypadá, že se zvrhne ve zběsilé mačkání všech tlačítek, ale doufám, že se mýlím. Tím chci říct, že ovládání toho, co ukázali, bude peklo. Ale jinak velké nadšení! Battle areny a wave survive model se mi dost zamlouvají. Nebude to rušit v openworldu, ale zase se to nebude držet při zemi. Proti rozmanitosti možnosti útoků i obrany proti nepříteli nemám jediného slova. Vrhat omračovací kledby pořád dokola by byla ta největší chyba, co by po filmech mohli udělat. Naopak ta rozmanitost a zapojení lektvarů dává jasně najevo, že vychází hlavně z knížek, kde sem si ty souboje představoval přesně takto. Ale opakuju, jestli to bude v rámci ovládání až přespříliš "mačkej šestiklávesové komba naučená nazpaměť", bude to peklo. Na druhou stranu bylo z gameplaye vidět, že než se člověk do souboje pustí, bude se připravovat ve výběru setupu předem. Snad to bude poskládáno nějak rozumě. Jinak to vypadá čím dál tím víc jako hra, kterou jsem si vysnil už před lety. A za plus považuju i to, že se to nedrží zuby nehty filmové estetiky, ale jde to vlastní cestou. Příběhově od toho neočekávám moc, ale jako sandbox v tom skvělém světě to vypadá zatím bezchybně.
Hogwards Legasy
7 0
reagují: Snipsley
reagovat

Hogwarts Legacy - Gameplay Showcase

850646
https://www.youtube.com/watch?v=WS4qPq20aVo
Hogwarts Legacy - Gameplay Showcase
3 0
reagují: Gonzi
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se