Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 19901 - 19920 Napsat příspěvek

Ready Player One

Dal jsem si to podruhé a jsem pořád spokojený. Funguje to stále parádně a dobře jsem se bavil. Logiku je potřeba tolik neřešit, a oprostit se od knižní předlohy, protože tohle je hodně volná adaptace. Nicméně Spielberg nám zde ukazuje, že nepatří do starého železe a má stále co nabídnout. 9/10
703592
Dal jsem si to podruhé a jsem pořád spokojený. Funguje to stále parádně a dobře jsem se bavil. Logiku je potřeba tolik neřešit, a oprostit se od knižní předlohy, protože tohle je hodně volná adaptace. Nicméně Spielberg nám zde ukazuje, že nepatří do starého železe a má stále co nabídnout. 9/10
Ready Player One
5 -3
reagovat

Vánoční

Kouzelník žito 4/10
Ta pohádka měla tři hlavní chyby... nejhoršího protagonistu a herce, čerty jak od Trošky a to že jsem si spletl Zelenku Z. se Zelenkou P., a proto se na ni podival. Ale zas jako úplná tragedie, jak z toho všichni dělaj to nebyla a dokonce ta jedna muzikálová scéna mi přišla sice nepatřičná, ale asi nejlepší z celého filmu.

Císařův pekař/Pekařův Císař 10/10
Několik let jsem k tomu chtěl něco napsat. Je to čistá genialita a etalon Fričova umění jak režisérského, tak umění vybrat si spolupracovníky. Tohle je velkofilm se vším všudy a je škoda, že neexistuje (nebo ano) jiná než 4:3 verze. Scénář psal snad ďábel sám a výsledek je podpořen životním výkonem Wericha. Nutno podotknout, že budovatelská linka je tam vnořena s takovou lehkostí, že malé dítko si ničeho nevšimne a dospělému to přijde roztomile přiblblé a za 30 let už to ani nikoho nenapadne.

Marečku podejte mi pero 9/10
Škoda, že druhá polovina nejiskří takovým šarmem a kadencí humoru jako geniální polovina první. Každopádně, už vím, proč jako malého mě to nebavilo, protože to bylo to stejné co jsem zažíval ve škole já a v tom je ten fór, že.

Jára Cimrman, ležící spící 6/10
Chápu, že něco takového muselo vniknout. Ale všichni zúčastnění mají ve svém portfoliu mnohem lepší snímky i stejného žánru (například Rozpuštění a vypuštěný). Celý film nemá pevnou dramaturgickou ruku a rozpadá se na jednotlivé scénky, což by samo o sobě nevadilo, kdyby některé neměli pár sekund a některé čtvrt filmu. Pamatuji si, že při lince na Konopišti, jsem to většinou v TV už nedal a přepínal. Je to tím hůře stravitelné, čím méně člověk zná přesnou historii té doby a to asi platí pro celý film.

Evil Dead 2013 8/10
Takhle se má dělat remake, fakt jsem si to užil. Trochu jsem se bál, že z toho bude hnusný splatter, ale já tam pořád dokázal najít dostatek nadsázky, abych mohl mít nasazený úsměv. Škoda, že některá nastolená témata nebyla do děje zasazena lépe.
703551
[b]Kouzelník žito 4/10[/b] Ta pohádka měla tři hlavní chyby... nejhoršího protagonistu a herce, čerty jak od Trošky a to že jsem si spletl Zelenku Z. se Zelenkou P., a proto se na ni podival. Ale zas jako úplná tragedie, jak z toho všichni dělaj to nebyla a dokonce ta jedna muzikálová scéna mi přišla sice nepatřičná, ale asi nejlepší z celého filmu. [b]Císařův pekař/Pekařův Císař 10/10 [/b]Několik let jsem k tomu chtěl něco napsat. Je to čistá genialita a etalon Fričova umění jak režisérského, tak umění vybrat si spolupracovníky. Tohle je velkofilm se vším všudy a je škoda, že neexistuje (nebo ano) jiná než 4:3 verze. Scénář psal snad ďábel sám a výsledek je podpořen životním výkonem Wericha. Nutno podotknout, že budovatelská linka je tam vnořena s takovou lehkostí, že malé dítko si ničeho nevšimne a dospělému to přijde roztomile přiblblé a za 30 let už to ani nikoho nenapadne. [b] Marečku podejte mi pero 9/10 [/b]Škoda, že druhá polovina nejiskří takovým šarmem a kadencí humoru jako geniální polovina první. Každopádně, už vím, proč jako malého mě to nebavilo, protože to bylo to stejné co jsem zažíval ve škole já a v tom je ten fór, že. [b]Jára Cimrman, ležící spící 6/10 [/b]Chápu, že něco takového muselo vniknout. Ale všichni zúčastnění mají ve svém portfoliu mnohem lepší snímky i stejného žánru (například Rozpuštění a vypuštěný). Celý film nemá pevnou dramaturgickou ruku a rozpadá se na jednotlivé scénky, což by samo o sobě nevadilo, kdyby některé neměli pár sekund a některé čtvrt filmu. Pamatuji si, že při lince na Konopišti, jsem to většinou v TV už nedal a přepínal. Je to tím hůře stravitelné, čím méně člověk zná přesnou historii té doby a to asi platí pro celý film. [b]Evil Dead 2013 8/10[/b] Takhle se má dělat remake, fakt jsem si to užil. Trochu jsem se bál, že z toho bude hnusný splatter, ale já tam pořád dokázal najít dostatek nadsázky, abych mohl mít nasazený úsměv. Škoda, že některá nastolená témata nebyla do děje zasazena lépe.
Vánoční
4 -3
reagovat
Ferelluv Holmes dostava dobrou sadu na rajcatech:D
703546
Ferelluv Holmes dostava dobrou sadu na rajcatech*:D*
1 -2
reagovat
reaguje na: KARLOS
:D:D:+:+
703542
*:D**:D**:+**:+*
703540
1 -1
reagovat
reaguje na: verbst
S tím rodičovstvím nám nějak softneš :)). Prosím, jen se nedívej na Avatar, ještě by se ti začal líbit a ztratili by sme poslední jistoty na MZ 8).
703540
S tím rodičovstvím nám nějak softneš *:))*. Prosím, jen se nedívej na Avatar, ještě by se ti začal líbit a ztratili by sme poslední jistoty na MZ *8)*.
703536
4 -2
reagují: verbst
reagovat

Bad Times at the El Royale

Nemyslím si, že by byl problém v tom, že bych se tady s Goddardem míjel. Jen prostě filmu v mnoha ohledech něco schází. Scénář není dostatečně zajímavej na to, aby utáhnul stopáž přes dvě hodiny dvacet, a ve finále chybí překvapení nebo satisfakce. Není to film, o kterým bych měl potřebu mluvit nebo ho někomu doporučovat. Hodnocení táhne nahoru hlavně výbornej cast a nečekaně kvalitní šedesátkovej soundtrack. 6,5/10
703539
Nemyslím si, že by byl problém v tom, že bych se tady s Goddardem míjel. Jen prostě filmu v mnoha ohledech něco schází. Scénář není dostatečně zajímavej na to, aby utáhnul stopáž přes dvě hodiny dvacet, a ve finále chybí překvapení nebo satisfakce. Není to film, o kterým bych měl potřebu mluvit nebo ho někomu doporučovat. Hodnocení táhne nahoru hlavně výbornej cast a nečekaně kvalitní šedesátkovej soundtrack. [b]6,5/10[/b]
Bad Times at the El Royale
2 -1
reagovat

Hledá se Nemo

Moje nejmíň oblíbená PIXARovka. Nikdy mi k srdci nepřirostla tak jak Úžasňáci nebo Auta ale viděl jsem to teď poprvý od ty doby co jsem tátou a haha, vnímám to úplně jinak :D Zvlášť, kdy malej usnul na mě na gauči :D
Jsem na konci ronil slzy krokodýlí :D
703536
Moje nejmíň oblíbená PIXARovka. Nikdy mi k srdci nepřirostla tak jak Úžasňáci nebo Auta ale viděl jsem to teď poprvý od ty doby co jsem tátou a haha, vnímám to úplně jinak *:D* Zvlášť, kdy malej usnul na mě na gauči *:D* Jsem na konci ronil slzy krokodýlí *:D*
Hledá se Nemo
6 -5
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: GuidoA.
ps: xavier dolan? :D:+
703533
ps: xavier dolan? *:D**:+*
703532
1 -5
reagovat
bad times at the el royale (2018)
50% - ''we’re quicker to judge people in a movie than we are in real life, but we’re quicker to forgive them as well.'' napad dobrej o tom zadna ale ...
703532
bad times at the el royale (2018) 50% - [spoiler]''we’re quicker to judge people in a movie than we are in real life, but we’re quicker to forgive them as well.''[/spoiler] napad dobrej o tom zadna ale ...
6 -3
reagují: GuidoA.
reagovat

Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Chytli jsme to ráno s malým na primě a jemu to teda nic kromě barviček neřeklo, ale já jsem se řezal a strašně obdivoval ty nápady, kterej a to jenom sršelo. Napěchovaný až po závěrečný titulky. 
703510
Chytli jsme to ráno s malým na primě a jemu to teda nic kromě barviček neřeklo, ale já jsem se řezal a strašně obdivoval ty nápady, kterej a to jenom sršelo. Napěchovaný až po závěrečný titulky. 
Cloudy with a Chance of Meatballs 2
2 -1
reagovat

Baby driver

Strašně fajn film s dobrou hudbou, akcí a jednoduchou, ale funkční dějovou kostrou. Poctivě natočený tak, že by se to mělo líbit skoro každýmu (a mně se to fakt líbilo). Žádná nadčasová pecka to ale není. 8/10
703501
Strašně fajn film s dobrou hudbou, akcí a jednoduchou, ale funkční dějovou kostrou. Poctivě natočený tak, že by se to mělo líbit skoro každýmu (a mně se to fakt líbilo). Žádná nadčasová pecka to ale není. 8/10
Baby driver
3 -4
reagovat

Outlaw King

Tohle mě chybělo. Drsný a nekompromisní historický film. Krev, špína, osudovost a postavy, kterým přejete aby přežily do konce filmu. Mám z toho filmu velkou radost, že mě nevadilo, že místy je pomalejší, stříhalo se jak na běžícím pásu atd. Má to luxusní kameru, ze které ten středověk sálá a já bych nejradši koupil hned teď letenku a šel objevovat krásy Skotska. Parádní herecké výkony, skvělá akce, a krásný vizuál. Tohle bych chtěl vidět na velkém plátně. 8/10
703496
Tohle mě chybělo. Drsný a nekompromisní historický film. Krev, špína, osudovost a postavy, kterým přejete aby přežily do konce filmu. Mám z toho filmu velkou radost, že mě nevadilo, že místy je pomalejší, stříhalo se jak na běžícím pásu atd. Má to luxusní kameru, ze které ten středověk sálá a já bych nejradši koupil hned teď letenku a šel objevovat krásy Skotska. Parádní herecké výkony, skvělá akce, a krásný vizuál. Tohle bych chtěl vidět na velkém plátně. 8/10
Outlaw King
5 -1
reagovat

The Ballad of Buster Scruggs

Na film jsem se těšil, jako na každý nový film od bratrů, jen se mi do něj moc nechtělo. A nakonec jsem spokojený. Dostal jsem zábavný film, kde je spoustu dobrých herců, krásná kamera, hudba a černý humor typický pro Coeny. Skoro všechny povídky mě bavily, těch horších bylo doslova pár a ten čas mě u filmu příjemně utekl. 7,5/10
703492
Na film jsem se těšil, jako na každý nový film od bratrů, jen se mi do něj moc nechtělo. A nakonec jsem spokojený. Dostal jsem zábavný film, kde je spoustu dobrých herců, krásná kamera, hudba a černý humor typický pro Coeny. Skoro všechny povídky mě bavily, těch horších bylo doslova pár a ten čas mě u filmu příjemně utekl. 7,5/10
The Ballad of Buster Scruggs
1 -1
reagovat

Jack staví dům

Nejsem fanoušek Trierovy tvorby. Z filmařského hlediska jí uznávám a chápu, že jí někdo dokáže plně docenit. Já jsem k tomu ještě nedospěl, a možná ani nechci. Co se týče filmu, tak ten není špatný. Má dobré herce, zajímavé nápady, kameru, hudbu a další věci. Je tam spoustu parádních scén, ale taky desítky momentů, kdy jsem si říkal WTF. Znovu to vidět nepotřebuji. 6,5-7/10
703490
Nejsem fanoušek Trierovy tvorby. Z filmařského hlediska jí uznávám a chápu, že jí někdo dokáže plně docenit. Já jsem k tomu ještě nedospěl, a možná ani nechci. Co se týče filmu, tak ten není špatný. Má dobré herce, zajímavé nápady, kameru, hudbu a další věci. Je tam spoustu parádních scén, ale taky desítky momentů, kdy jsem si říkal WTF. Znovu to vidět nepotřebuji. 6,5-7/10
Jack staví dům
3 0
reagovat

Coco

Fakt moc dobrý. Zajímavý jak vizuálně, tak dějem. Emoce, všechno tam fungovalo a neřeším, že je vizualita v zásadě spíše inspirovaná a nikoliv čistě originální. Prostě parádní záležitost na sváteční odpoledne. Některé věci jsou sice dost předvídatelné, ale to u podobného příběhu asi nevidím jako zásadní problém. 9/10
703467
Fakt moc dobrý. Zajímavý jak vizuálně, tak dějem. Emoce, všechno tam fungovalo a neřeším, že je vizualita v zásadě spíše inspirovaná a nikoliv čistě originální. Prostě parádní záležitost na sváteční odpoledne. Některé věci jsou sice dost předvídatelné, ale to u podobného příběhu asi nevidím jako zásadní problém. 9/10
Coco
5 -2
reagovat

Žito

Ta pohádka měla tři hlavní chyby... nejhoršího protagonistu a herce, čerty jak od Trošky a to že jsem si spletl Zelenku Z. se Zelenkou P., a proto se na ni podival. :D Ale zas jako úplná tragedie, jak z toho všichni dělaj to nebyla a dokonce ta jedna muzikálová scéna mi přišla sice nepatřičná, ale asi nějlepší z celého filmu.
703465
Ta pohádka měla tři hlavní chyby... nejhoršího protagonistu a herce, čerty jak od Trošky a to že jsem si spletl Zelenku Z. se Zelenkou P., a proto se na ni podival. *:D* Ale zas jako úplná tragedie, jak z toho všichni dělaj to nebyla a dokonce ta jedna muzikálová scéna mi přišla sice nepatřičná, ale asi nějlepší z celého filmu.
Žito
3 -2
reagovat
reaguje na: Spazz
Yep, a skoro nikdo na to nešel ?)
703463
Yep, a skoro nikdo na to nešel *?)*
703462
2 -1
reagovat

Bad times at El Royale

:o To byla pecka, ty vole! :+
703462
*:o* To byla pecka, ty vole! *:+*
Bad times at El Royale
6 -2
reagují: KarelR
reagovat
the love witch (2016)
70% - bez samanthy robinson by to bylo polovicni. mocinky mocinky dobry. tesim se na dalsi film anny biller. ted sem zvedavej jaky bude cam
703459
the love witch (2016) 70% - bez samanthy robinson by to bylo polovicni. mocinky mocinky dobry. tesim se na dalsi film anny biller. ted sem zvedavej jaky bude [url=https://twitter.com/gemko/status/1074774552159252480]cam[/url]. 
1 0
reagovat
reaguje na: Hartigan911111
to je neco s landou?
703458
to je neco s landou?
703437
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se