Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 19861 - 19880 Napsat příspěvek
the guilty (2018)
70% - takova ponorka na hodinu dvacet s aspergerem. the square (80%) byl taky provokativni ale ten sem si s chuti dal podruhy. jinak lindholm je jina liga kdyz vememe treba jeho boj (85%).
703839
the guilty (2018) 70% - takova ponorka na hodinu dvacet s aspergerem. the square (80%) byl taky [url=https://youtu.be/ybXNwnASk_U]provokativni [/url]ale ten sem si s chuti dal podruhy. jinak lindholm je jina liga kdyz vememe treba jeho boj (85%).
1 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
sem rovnostar az do morku kosti ale mam hlavu plnou sebe sama :D bude to chtit naky predsevzeti 8)
703832
sem rovnostar az do morku kosti ale mam hlavu plnou sebe [url=https://static.metacritic.com/images/products/movies/5/e8e86fbc259e3fdfbaf4b217ffca840b.jpg]sama[/url] *:D* bude to chtit naky predsevzeti *8)*
703830
1 -1
reagovat
reaguje na: speta.jr
Palec nahoru za Leave no trace. Je to super :+
703831
Palec nahoru za Leave no trace. Je to super *:+*
703808
2 0
reagovat
703830
[url=https://letterboxd.com/msicism/film/the-task-2017/]the task[/url] 
0 -3
reagují: GuidoA.
reagovat
Sobotní double feature
Leave no trace 8/10
Krásná práce, na začátku si myslíte, že to někam povede a ono to někam jde, ale úplně jinam a vlastně skoro vůbec. Jan Žižka v rámci své polohy dobrý a mladá hodně slušná, k tomu pěkné lokace, kamera a nějaké to socio-komorní drámo.

Tísňové volání 4/10
Asi jsem viděl jiný film. Atmosféra nikde. Asi je to tím, že vidět celé drama z pohledu relativně v pohodě týpka, sedícího v teple kanclu a který je rozhodně míň v hajzlu jak všichni ostatní, je nudné. A to jsem předtím viděl film, kde se celou o 20 minut delší stopáž chodilo po lese a nemluvilo.
703808
Sobotní double feature Leave no trace 8/10 Krásná práce, na začátku si myslíte, že to někam povede a ono to někam jde, ale úplně jinam a vlastně skoro vůbec. Jan Žižka v rámci své polohy dobrý a mladá hodně slušná, k tomu pěkné lokace, kamera a nějaké to socio-komorní drámo. Tísňové volání 4/10 Asi jsem viděl jiný film. Atmosféra nikde. Asi je to tím, že vidět celé drama z pohledu relativně v pohodě týpka, sedícího v teple kanclu a který je rozhodně míň v hajzlu jak všichni ostatní, je nudné. A to jsem předtím viděl film, kde se celou o 20 minut delší stopáž chodilo po lese a nemluvilo.
5 -6
reagují: (=LIFTY=), TedGeorge
reagovat
the idiots (1998)
90% - <3
703806
the idiots (1998) 90% - <3
0 -1
reagovat
Doma od devatenáctého, taky jdu až sedmého a zbydou mi ještě asi čtyři dny dovolené ?)... Anyway:
Tag (2018): Fajn, ale Renner mi tam lezl hrozně na nervy a imo se tam nehodil. Zbytek lehký nadprůměr. 7/10*
Dumplin (2018): Mohlo to být o kousíček lepší, ale špatné to nebylo. 7/10*
Králíček Petr (2018): Velká pecka 8-9/10*
Set It Up (2018): Předvídatelné až na půdu, ale závan starých romcomů tam cítit byl. 6/10*
The DUFF (2015): Nejsou to přímo Protivný sprostý holky, ale jako teen komedie ze střední z nedaleké minulosti asi nejpodařenější. 8/10*
Seeking A Friend For The End Of The World (2012): Obrovská pecka, Carrel i Keira fantastičtí, správné vyvážení (černo)humoru a melancholie a celkově super. 9/10*
Grinch (2018): Osobně té enormní oblibě ve Státech a nyní i globálně nerozumím. Trailer mi špatný nepřišel, ale všechno pozitivní bylo v něm. Zbytek nuda nuda, šeď šeď. 5/10*
703799
Doma od devatenáctého, taky jdu až sedmého a zbydou mi ještě asi čtyři dny dovolené *?)*... Anyway: [b]Tag[/b] (2018): Fajn, ale Renner mi tam lezl hrozně na nervy a imo se tam nehodil. Zbytek lehký nadprůměr. 7/10* [b]Dumplin[/b] (2018): Mohlo to být o kousíček lepší, ale špatné to nebylo. 7/10* [b]Králíček Petr[/b] (2018): Velká pecka 8-9/10* [b]Set It Up[/b] (2018): Předvídatelné až na půdu, ale závan starých romcomů tam cítit byl. 6/10* [b]The DUFF[/b] (2015): Nejsou to přímo Protivný sprostý holky, ale jako teen komedie ze střední z nedaleké minulosti asi nejpodařenější. 8/10* [b]Seeking A Friend For The End Of The World[/b] (2012): Obrovská pecka, Carrel i Keira fantastičtí, správné vyvážení (černo)humoru a melancholie a celkově super. 9/10* [b]Grinch[/b] (2018): Osobně té enormní oblibě ve Státech a nyní i globálně nerozumím. Trailer mi špatný nepřišel, ale všechno pozitivní bylo v něm. Zbytek nuda nuda, šeď šeď. 5/10*
1 -4
reagovat

The Sisters Brothers

Pomalejší western, u kterého jsem si tak do půlky říkal, že se na to hezky kouká, hrají tam fajn herci, ale to je tak asi všechno. Jenže pak se to příjemně rozjede, a hned je to zajímavější a taky zábavnější podívaná. Určitě to není ztráta času a čím méně čekáte, tím je to lepší. 7,5/10
703798
Pomalejší western, u kterého jsem si tak do půlky říkal, že se na to hezky kouká, hrají tam fajn herci, ale to je tak asi všechno. Jenže pak se to příjemně rozjede, a hned je to zajímavější a taky zábavnější podívaná. Určitě to není ztráta času a čím méně čekáte, tím je to lepší. 7,5/10
The Sisters Brothers
1 -1
reagovat
ja som doma od 14teho a idem do prace siedmeho 8)
703796
ja som doma od 14teho a idem do prace siedmeho *8)*
8 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Nejhorsi je, ze je zejtra nedele.
703794
Nejhorsi je, ze je zejtra nedele.
703793
0 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Strašně rychle to volno utíká :(:D
703793
Strašně rychle to volno utíká *:(**:D*
703792
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: verbst
Jo. Kdyby vcera nebyl patek, tak neni.
703792
Jo. Kdyby vcera nebyl patek, tak neni.
703791
1 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Shit. To už je sobota? :o:-
703791
Shit. To už je sobota? *:o**:-*
703785
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat

ROMA

1) je to film do kina,

2) je to strašně dobrý

honem na to utíkejte, dokud to dávaj.
703786
1) je to film do kina, 2) je to strašně dobrý honem na to utíkejte, dokud to dávaj.
ROMA
5 -3
reagovat

Unknown (2006)

Pokud hledáte na sobotni vecer slušnej thriller s pár zvratama, kterej jste ještě nikdy neviděli, tak jste ho prave našli. Caviezel, Joe Pantoliano, Barry Pepper, zápletka mirne pripominajici Saw, fajn jednohubka. A ma to jenom hodinu dvacet, coz je super :)
703785
Pokud hledáte na sobotni vecer slušnej thriller s pár zvratama, kterej jste ještě nikdy neviděli, tak jste ho prave našli. Caviezel, Joe Pantoliano, Barry Pepper, zápletka mirne pripominajici Saw, fajn jednohubka. A ma to jenom hodinu dvacet, coz je super :)
Unknown (2006)
2 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: GuidoA.
ps: the house that jack built (95%) podruhy jeste lepsi.
703739
ps: the house that jack built (95%) podruhy jeste lepsi.
703738
0 -7
reagovat
dancer in the dark (2000)
85% - i've seen it all.
703738
dancer in the dark (2000) 85% - i've seen it all.
0 0
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: Axis
Neni zač, rad jsem nevědomky pomohl:D
703735
Neni zač, rad jsem nevědomky pomohl*:D*
703724
1 -1
reagovat

Cold War

Poláci natočili vlastní Casablancu a asi nejvíc mě na tom baví, jak to má jen hodinu a půl a nikde se to nezasekne, takže to letí vstříc předem jasnému konci. Tohle mi fakt sedlo. 9/10
703726
Poláci natočili vlastní Casablancu a asi nejvíc mě na tom baví, jak to má jen hodinu a půl a nikde se to nezasekne, takže to letí vstříc předem jasnému konci. Tohle mi fakt sedlo. 9/10
Cold War
2 -1
reagovat
reaguje na: pepo
Vyborne ano, ten film  u me stoupl o level vys prave timto momentem :+
703725
Vyborne ano, ten film  u me stoupl o level vys prave timto momentem *:+*
703718
1 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se