Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 19581 - 19600 Napsat příspěvek
reaguje na: gaboo
Taky mě mrzí kam se nominace za nejlepší filmy posunuli, ale asi to bude změnou celého průmyslu. Za nejlepší blockbuster se dnes považují Avengers a středorozpočtový žánrovky, který by mohli sklízet jak komerční tak kritický úspěch se netočí. I když já jsem letos alespoň s Roma, A Star is Born a Green Book nadmíru spokojen a přeju jim cokoliv :)
706345
Taky mě mrzí kam se nominace za nejlepší filmy posunuli, ale asi to bude změnou celého průmyslu. Za nejlepší blockbuster se dnes považují Avengers a středorozpočtový žánrovky, který by mohli sklízet jak komerční tak kritický úspěch se netočí. I když já jsem letos alespoň s Roma, A Star is Born a Green Book nadmíru spokojen a přeju jim cokoliv *:)*
706342
2 -1
reagovat
reaguje na: gaboo
Jo protože Departed si toho Oscara fakt zasloužil :D to je daleko větší joke než to dnešní udílení cen za zásluhy 
706343
Jo protože Departed si toho Oscara fakt zasloužil *:D* to je daleko větší joke než to dnešní udílení cen za zásluhy 
706342
5 -6
reagují: verbst
reagovat
roma (2018)
a star is born (2018)
no takto, pár dní/týždňov som si nechal na uloženie,aby som nepísal úplne p*ičoviny, aj keď asi budem
viem, že tu budem zbierať mínuská ale sklamaný som, z oboch filmoch od jesene pasovaných na oscara za najlepší film
a star is born - nebudem uberať cooperovému talentu, naozaj je to veľmi dobre zrežírovaný film, originálne, s nápadmi, živelne,  a naozaj si myslím, že môže z neho byť niečo, nemám k réžií výhrady, ale ten jednoduchý príbeh končiaci s úplne z prstu vycucaného koncu, ktorý pre čo sa stal? lady gaga pasovaná za oscara za najlepšiu herečku za čo? fajn film s pekným soundtrackom nič viac 
(7,5/10)
roma - nádherná kamera, práca s priestorom a zvukom naozaj nemôžem kritizovať, (aj keď kamera za revenanta, mad maxa, táto krajina nieje pre starých... , z posledných rokov, je podla mňa inde, a celé majstrovstvo založenie na pohybu z prava doľava, a z ľava do prava a točím ako tarkovsky 30 rokov dozadu..),  2 silné scény - obchod, pôrod + vlny a niektorí rumázgajú, ja si stále myslím, že je cuarón génius ale ak je tento film to najlepšie čo sa natočilo minulý rok tak to teda nebolo nič moc
(8/10)
trošku ma mrzí kam sme sa za ocenenie za najlepšie filmy dostali, od tanca s vlkmi, mlčanie jahniat, šindlerov zoznam, forrest gump, statočné srdce, titanic, americká krása, gladiátor, pán prsteňov, skrytá identita, táto krajina nieje pre starých k hurt lockerovi, artistovi, kráľovej reči, spotlightu, moonlightu, tvaru vody a rome
706342
[b]roma (2018)[/b] [b]a star is born (2018)[/b] no takto, pár dní/týždňov som si nechal na uloženie,aby som nepísal úplne p*ičoviny, aj keď asi budem viem, že tu budem zbierať mínuská ale sklamaný som, z oboch filmoch od jesene pasovaných na oscara za najlepší film [b]a star is born[/b] - nebudem uberať cooperovému talentu, naozaj je to veľmi dobre zrežírovaný film, originálne, s nápadmi, živelne,  a naozaj si myslím, že môže z neho byť niečo, nemám k réžií výhrady, ale ten jednoduchý príbeh končiaci s úplne z prstu vycucaného koncu, ktorý pre čo sa stal? lady gaga pasovaná za oscara za najlepšiu herečku za čo? fajn film s pekným soundtrackom nič viac  (7,5/10) [b]roma[/b] - nádherná kamera, práca s priestorom a zvukom naozaj nemôžem kritizovať, (aj keď kamera za revenanta, mad maxa, táto krajina nieje pre starých... , z posledných rokov, je podla mňa inde, a celé majstrovstvo založenie na pohybu z prava doľava, a z ľava do prava a točím ako tarkovsky 30 rokov dozadu..),  2 silné scény - obchod, pôrod + vlny a niektorí rumázgajú, ja si stále myslím, že je cuarón génius ale ak je tento film to najlepšie čo sa natočilo minulý rok tak to teda nebolo nič moc (8/10) trošku ma mrzí kam sme sa za ocenenie za najlepšie filmy dostali, od tanca s vlkmi, mlčanie jahniat, šindlerov zoznam, forrest gump, statočné srdce, titanic, americká krása, gladiátor, pán prsteňov, skrytá identita, táto krajina nieje pre starých k hurt lockerovi, artistovi, kráľovej reči, spotlightu, moonlightu, tvaru vody a rome
11 -3
reagují: pepo, pytlik, do_Od
reagovat
706333
[url=https://letterboxd.com/davidehrlich/film/velvet-buzzsaw/]velvet buzzsaw[/url] 
1 -1
reagovat
706330
[url=https://privatejokershead.wordpress.com/2019/01/31/2018-year-in-review/]2018 year in review[/url]
1 -1
reagovat

Fyre Festival: Dream that never happened

JOP, natočili o tom dokument a je to kupodivu na NETFLIXU :D

no sranda, kdo se chce taky zasmát stupidním amíkům jako já, tak ať se s radostí podívá, uspokojí to víc než jeho ego. :D

PS: doufám že těm instagram babes napaří hodně nepříjemnou pokutu
706318
JOP, natočili o tom dokument a je to kupodivu na NETFLIXU *:D* no sranda, kdo se chce taky zasmát stupidním amíkům jako já, tak ať se s radostí podívá, uspokojí to víc než jeho ego. *:D* PS: doufám že těm instagram babes napaří hodně nepříjemnou pokutu
Fyre Festival: Dream that never happened
5 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
A možná Zendaya jako Chani Kynes.
706238
A možná Zendaya jako Chani Kynes.
706157
2 -3
reagovat
reaguje na: Godlike
Takový druhý Sir Michael Caine :D:D jinak parádní volba .. a za ten pravdivý ale smutný dovětek máš ode mě palec hore ;)
706237
Takový druhý Sir Michael Caine *:D**:D* jinak parádní volba .. a za ten pravdivý ale smutný dovětek máš ode mě palec hore *;)*
706209
1 -1
reagovat
Naprosto fantastická volba, každej film, co má Oscara, je hned o kousek lepší. Možná až na ty poslední Star Wars.:D
706209
Naprosto fantastická volba, každej film, co má Oscara, je hned o kousek lepší. Možná až na ty poslední Star Wars.*:D*
7 -2
reagují: Sigi
reagovat
reaguje na: Kostěj
Hodně mladej indeed, ale i tak, výborná volba:+
706199
Hodně mladej indeed, ale i tak, výborná volba*:+*
706157
0 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
link

Za mě dobry
706175
https://i.imgur.com/rvm5szA.jpg Za mě dobry
706157
4 0
reagovat

Dune cast

Oscar  Isaac jako Leto Atreides. Hodně mladej, IMO, i když charisma tam je.
706157
Oscar  Isaac jako Leto Atreides. Hodně mladej, IMO, i když charisma tam je.
Dune cast
6 -1
reagují: Ex-SOLDIER, HAL, xxendxx
reagovat
Takze aj guido je nakoniec clovek:+;)
706155
Takze aj guido je nakoniec clovek*:+**;)*
2 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Tady se u obou postů shodnem stoprocentně. Výborná záležitost.
706151
Tady se u obou postů shodnem stoprocentně. Výborná záležitost.
706150
1 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
ps: pro debicki mam slabost od the night manager a u colina farrella odjakziva ;)
706150
ps: pro debicki mam slabost od the night manager a u colina farrella odjakziva *;)*
706149
3 -3
reagují: Godlike
reagovat
widows (2018)
90% - genialni. fiddy musi bejt smutnej ze si v tomhle get rich or die tryin' nezahral :D zimmeruv tikot casu v tom fungoval lip jak v dunkirku. je to skvele uderny, vhodne zkratkovity a feminismus vytezen spravne. spokojenost na maximu. ale ja sem s mcqueenem vzdycky zadobre - twelve years a slave (90%) a shame (100%).
706149
widows (2018) 90% - genialni. fiddy musi bejt smutnej ze si v tomhle get rich or die tryin' nezahral *:D* zimmeruv tikot casu v tom fungoval lip jak v dunkirku. je to skvele uderny, vhodne zkratkovity a feminismus vytezen spravne. spokojenost na maximu. ale ja sem s mcqueenem vzdycky zadobre - twelve years a slave (90%) a shame (100%).
6 -2
reagují: GuidoA.
reagovat

Favoritka

Velmi příjemné překvapení. Yorgos Lanthimos netočí moc divácky vděčné filmy, tedy pokud nejste artově založení(Humr, Zabití posvátného jelena), ale tohle je hodně zábavné, plné černého humoru, a taky přijatelné pro nejvíce lidí viz. tak velké ocenění, které film sklízí. Režisér vypráví svůj příběh velmi sebevědomě, hraje s kamerovými záběry, s hudbou, vyprávěním a také s naším očekáváním. Místy je to hodně vtipné(svatební noc), nepříjemné(střelba ptáků, pád z koně) a či dojemné(Anna a vyprávění o jejich dětech a její psychické problémy). Lanthimos měl perfektní ruky na obsazení a každá z hereček předvádí skvělý výkon a je radost na ně koukat. Dost mě překvapil Nicholas Hoult, který má zajímavou roli. Favoritka je zajímavý a zábavný film, a ty ceny jsou zasloužené. 8/10
706141
Velmi příjemné překvapení. Yorgos Lanthimos netočí moc divácky vděčné filmy, tedy pokud nejste artově založení(Humr, Zabití posvátného jelena), ale tohle je hodně zábavné, plné černého humoru, a taky přijatelné pro nejvíce lidí viz. tak velké ocenění, které film sklízí. Režisér vypráví svůj příběh velmi sebevědomě, hraje s kamerovými záběry, s hudbou, vyprávěním a také s naším očekáváním. Místy je to hodně vtipné(svatební noc), nepříjemné(střelba ptáků, pád z koně) a či dojemné(Anna a vyprávění o jejich dětech a její psychické problémy). Lanthimos měl perfektní ruky na obsazení a každá z hereček předvádí skvělý výkon a je radost na ně koukat. Dost mě překvapil Nicholas Hoult, který má zajímavou roli. Favoritka je zajímavý a zábavný film, a ty ceny jsou zasloužené. 8/10
Favoritka
2 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
this is such a beautiful review
706105
this is such a [url=https://letterboxd.com/davidehrlich/film/apollo-11-2019/]beautiful[/url] review
706098
0 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Je to lepsie. Ovela. A pravdivejsie.
706098
Je to lepsie. Ovela. A pravdivejsie.
706087
1 -2
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: Gorecki
v ceskych filmech mam obrovsky mezery takze doplnim a doufam ze to bude stejne kvalitni jako tohle.
706087
v ceskych filmech mam obrovsky mezery takze doplnim a doufam ze to bude stejne kvalitni jako [url=https://www.csfd.cz/film/297714-all-watched-over-by-machines-of-loving-grace/komentare/]tohle[/url].
706047
2 0
reagují: Gorecki
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se