Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 19501 - 19520 Napsat příspěvek

Aladdin Trailer 2

link ale je to teda bída. Z Jafara je buzerant, Džin i Aladdin taky žádná sláva. Zlatý Lví král.
707118
[url=https://www.youtube.com/watch?v=3rZm--vWeb4]link[/url] ale je to teda bída. Z Jafara je buzerant, Džin i Aladdin taky žádná sláva. Zlatý Lví král.
Aladdin Trailer 2
0 -1
reagovat

baftu vyhrala roma

707111
http://www.awardsdaily.com/2019/02/10/discuss-the-bafta-awards-roma-and-the-favourite-wins-11-awards/
baftu vyhrala roma
2 -1
reagovat

Star Wars: Episode IX

Máme tu první větší leak do puntíku potvrzující některé předcházející zvěsti, takže kredibilita je značná. Kompilace concept artů a referenčních fotografií postav. Ačkoliv nejde o výrazné spoilery, vstupovat na vlastní nebezpečí... 
707078
Máme tu první větší leak do puntíku potvrzující některé předcházející zvěsti, takže kredibilita je značná. Kompilace concept artů a referenčních fotografií postav. Ačkoliv nejde o výrazné spoilery, [url=https://i.redd.it/dwnqtimkigf21.png]vstupovat[/url] na vlastní nebezpečí... 
Star Wars: Episode IX
3 -2
reagují: Jeržik
reagovat
reaguje na: TedGeorge
(Eric Bana spits on your face)
706980
(Eric Bana spits on your face)
706965
2 0
reagovat
reaguje na: Radek84
neni to Time Travelers Wife?
706965
neni to Time Travelers Wife?
706957
1 0
reagují: zahron
reagovat
reaguje na: Radek84
Interstellar?:D
706960
Interstellar?*:D*
706957
1 0
reagovat

Zapomněl jsem název filmu

Dobrý den,
zapomněl jsem název filmu a rád bych se na něj podíval.
Hlavní hrdina/ka podstoupí experiment, při kterém uvízne v čase i prostoru
prázdnoty vesmíru. Znaží se kontaktovat sám/a sebe pomocí telefonní sítě v
době před odchodem na experiment.
Nevíte náhodou, co by to mohlo být za film?
Děkuji za odpověď
706957
Dobrý den, zapomněl jsem název filmu a rád bych se na něj podíval. Hlavní hrdina/ka podstoupí experiment, při kterém uvízne v čase i prostoru prázdnoty vesmíru. Znaží se kontaktovat sám/a sebe pomocí telefonní sítě v době před odchodem na experiment. Nevíte náhodou, co by to mohlo být za film? Děkuji za odpověď
Zapomněl jsem název filmu
1 0
reagují: TedGeorge, Godlike
reagovat

Po čem muži touží

Po traileru jsem čekal peklo, a filmu se bál, jako čert kříže. Nakonec jsem byl příjemně překvapený, že to není, tak špatné jak jsem čekal. Jen je to hrozně jednoduché, předvídatelné a bez jakéhokoliv originálního nápadu. Herci to tahají hodně nahoru, a jen díky nim se to celé nerozpadne. Jako oddychovka, u které můžete vypnout to funguje celkem obstojně, ale jakmile bude chtít něco více, nebo zapnete mozek, tak bude zle. 5/10
706932
Po traileru jsem čekal peklo, a filmu se bál, jako čert kříže. Nakonec jsem byl příjemně překvapený, že to není, tak špatné jak jsem čekal. Jen je to hrozně jednoduché, předvídatelné a bez jakéhokoliv originálního nápadu. Herci to tahají hodně nahoru, a jen díky nim se to celé nerozpadne. Jako oddychovka, u které můžete vypnout to funguje celkem obstojně, ale jakmile bude chtít něco více, nebo zapnete mozek, tak bude zle. 5/10
Po čem muži touží
1 -3
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Yeah, je to vykecaný celý film. :-
706925
Yeah, je to vykecaný celý film. *:-*
706921
1 0
reagovat
Kdo nečetl knihu nebo neviděl předchozí film, tak na novou ukázku na Pet Semetery nekoukejte... Strašně spoileroidní a jedna blbá změna tam je...
706921
Kdo nečetl knihu nebo neviděl předchozí film, tak na novou ukázku na Pet Semetery nekoukejte... Strašně spoileroidní a jedna blbá změna tam je...
0 -1
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: Kadama69
Highlander ? :D
706882
Highlander ? *:D*
706846
1 0
reagovat
reaguje na: Kadama69

Beastmaster 2

Nebo Black knight?nebo Návštěvníci s Jeanem Reném? 
706877
Nebo Black knight?nebo Návštěvníci s Jeanem Reném? 
Beastmaster 2
706846
0 0
reagovat
reaguje na: Kadama69
Jestli v tom středověku byla i boomstick, tak Armáda temnot :)
706865
Jestli v tom středověku byla i boomstick, tak Armáda temnot *:)*
706846
0 0
reagovat
reaguje na: Kadama69
Doomsday na to sedí jen částečně, ale kdyby náhodou...
706847
Doomsday na to sedí jen částečně, ale kdyby náhodou...
706846
0 0
reagovat

Hledám název filmu

Zdravím, když jsem byl malý viděl jsem film který byl z prostředí středověku. Byl hodně brutalní a nevhodný. Ale byl vyjmečný že minimálně na konic byli prvky moderna. Auta a tokové věci. Tak prosím jeslti ho někdo nezná. Děkuji.
706846
Zdravím, když jsem byl malý viděl jsem film který byl z prostředí středověku. Byl hodně brutalní a nevhodný. Ale byl vyjmečný že minimálně na konic byli prvky moderna. Auta a tokové věci. Tak prosím jeslti ho někdo nezná. Děkuji.
Hledám název filmu
0 0
reagují: zahron, RainMakeR, Clavius, Gonzi
reagovat
reaguje na: earthworm
Davnejsie mi to niekto odporucil ako to najlepsie z knih a tiez som to docital len so zaprenim. Tak ma potom celkovo SW knihy odradili a dal som uz len Darth Bane - Cesta skazy, to uslo.
Ale skusim nieco z toho verbstovho zoznamu.
706726
Davnejsie mi to niekto odporucil ako to najlepsie z knih a tiez som to docital len so zaprenim. Tak ma potom celkovo SW knihy odradili a dal som uz len Darth Bane - Cesta skazy, to uslo. Ale skusim nieco z toho verbstovho zoznamu.
706714
0 -1
reagovat
reaguje na: earthworm
Shatterpoint je napsanej skvěle. A Shadows of Mindor taky.

X-Wing série je TOP.

Skvělý jsou povětšinou všechny "stand-alone" knížky, nebo max dvojdíly: Crosscurrent/Riptide, nebo pak Crucible nebo Millenium Falcon.

Zahn se pak strašně dobře vrací k těm věcem, který rozjel tady a v podstatě všechno od něj po této trilogii je lepší a lepší. Krásně to provazuje a navazuje.
Ale já jsem v tomhle hodně nekritickej. Vyhejtil jsem z toho množství česky vydanejch Legends asi jenom dvě tři knížky. Se zbytkem jsem nikdy neměl problém. A strašně se mi pak líbily i věci, co česky nevyšly jako například Swarm Trilogy a ta návaznost na Yuuzhan Vongy. Legacy už bylo takový uměle vyhrocený, ale pak Fate of the Jedi už mě zase bavil.
706716
Shatterpoint je napsanej skvěle. A Shadows of Mindor taky. X-Wing série je TOP. Skvělý jsou povětšinou všechny "stand-alone" knížky, nebo max dvojdíly: Crosscurrent/Riptide, nebo pak Crucible nebo Millenium Falcon. Zahn se pak strašně dobře vrací k těm věcem, který rozjel tady a v podstatě všechno od něj po této trilogii je lepší a lepší. Krásně to provazuje a navazuje. Ale já jsem v tomhle hodně nekritickej. Vyhejtil jsem z toho množství česky vydanejch Legends asi jenom dvě tři knížky. Se zbytkem jsem nikdy neměl problém. A strašně se mi pak líbily i věci, co česky nevyšly jako například Swarm Trilogy a ta návaznost na Yuuzhan Vongy. Legacy už bylo takový uměle vyhrocený, ale pak Fate of the Jedi už mě zase bavil.
706714
2 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Já když jsem zkoušel číst Zahnovu trilogii tak jsem to někde uprostřed druhé knihy vzdal, protože to bylo napsáno hrozně nudně... ty bys mohl doporučit nějakou ze SW knih?
706714
Já když jsem zkoušel číst Zahnovu trilogii tak jsem to někde uprostřed druhé knihy vzdal, protože to bylo napsáno hrozně nudně... ty bys mohl doporučit nějakou ze SW knih?
706699
2 -1
reagují: Gorecki, verbst
reagovat
Nová trilogie starwars, rozsekaná po 45 minutách by byl celkem fajn seriál, kde bych chtěl vidět další díl.... Čekat 2 roky až někdo překopem scénář a celý to v dalším díle pokurvi už mě bohužel moc netankuje
706713
Nová trilogie starwars, rozsekaná po 45 minutách by byl celkem fajn seriál, kde bych chtěl vidět další díl.... Čekat 2 roky až někdo překopem scénář a celý to v dalším díle pokurvi už mě bohužel moc netankuje
5 -1
reagovat
reaguje na: Ivanka74
Pokud vzpomínání pak scénu broušení nožů ze Sekala. Ale imo se to nebude hodit ke koncentraci jinak zřejmně odlehčeného zbylého obsahu.
706709
Pokud vzpomínání pak scénu broušení nožů ze Sekala. Ale imo se to nebude hodit ke koncentraci jinak zřejmně odlehčeného zbylého obsahu.
706687
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se