Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 19421 - 19440 Napsat příspěvek
reaguje na: Ash_Black
Nejlepsi fck je porad pouzite ve First Class, ale tady to sedlo taky:+
708150
Nejlepsi fck je porad pouzite ve First Class, ale tady to sedlo taky*:+*
708142
2 -1
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Jop. Ta sadla :D
link
708146
Jop. Ta sadla *:D* https://youtu.be/m5v3x_L4ZV8?t=89
708142
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
A jako ve hře od Cimrmana- když už se jó v tomhle případě jednou použije sprostý slovo, tak krásně sedlo :D
708142
A jako ve hře od Cimrmana- když už se jó v tomhle případě jednou použije sprostý slovo, tak krásně sedlo *:D*
708137
3 0
reagují: (=LIFTY=), SteKi
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Bozi je, jak se to neboji nasili... Z fleku si to dam znovu, jako pred rokem RPO:+
708137
Bozi je, jak se to neboji nasili... Z fleku si to dam znovu, jako pred rokem RPO*:+*
708135
8 0
reagují: Ash_Black
reagovat

Alita

Přeju tomu každej dukát. Líbí se mi, že se to nějak od začátku nezdržuje, mínusem snad jen finále - je to takový přešlapování, jestli to skončí tady, nebo tady, nebo ... tady. Ale jinak super, těšim se na blu :+
708135
Přeju tomu každej dukát. Líbí se mi, že se to nějak od začátku nezdržuje, mínusem snad jen finále - je to takový přešlapování, jestli to skončí tady, nebo tady, nebo ... tady. Ale jinak super, těšim se na blu *:+*
Alita
10 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Zelená kniha

Sedlo mi to. Hodně dobrý feel-good film, který nenuceně dokáže vykouzlit úsměv na tváři, a i perfektně dojmout, a ke všemu poučit o problému(něco podobného se povedlo Černobílému světu, akorát tam se šlo o trochu více na dřeň). Je to sice předvídatelné, ale to je asi tak jediné co bych filmu vytknul. Po herecké stránce super a Mortensenovi budu fandit. Ali je zde taky výborný a je vidět, že má čich na dobré role(Moonlight, True Detective S03), a jestli získá druhého Oscara, tak s tím nebudu mít problém. Film krásnou atmosféru, dobré tempo, a hezky se na něj kouká. Z mé strany velká spokojenost. 8,5-9/10
708119
Sedlo mi to. Hodně dobrý feel-good film, který nenuceně dokáže vykouzlit úsměv na tváři, a i perfektně dojmout, a ke všemu poučit o problému(něco podobného se povedlo Černobílému světu, akorát tam se šlo o trochu více na dřeň). Je to sice předvídatelné, ale to je asi tak jediné co bych filmu vytknul. Po herecké stránce super a Mortensenovi budu fandit. Ali je zde taky výborný a je vidět, že má čich na dobré role(Moonlight, True Detective S03), a jestli získá druhého Oscara, tak s tím nebudu mít problém. Film krásnou atmosféru, dobré tempo, a hezky se na něj kouká. Z mé strany velká spokojenost. 8,5-9/10
Zelená kniha
6 0
reagovat

Mrazivá pomsta

Parádní oddechová černá komedie. Hodně krát jsem se nahlas zasmál, dobře se pobavil a celkově jsem z kina odcházel velmi spokojený. Je to místy přepálené, ale mě to sedlo. Delší stopáž tomu místy trochu podráží nohy, ale jinak to má dobré tempo, zábavné postavy a příjemnou a vtipnou brutalitu. 7,5-8/10

PS: Původní verzi jsem neviděl.
PPS: Písničky ve filmu jsou velmi vtipně použité.
708078
Parádní oddechová černá komedie. Hodně krát jsem se nahlas zasmál, dobře se pobavil a celkově jsem z kina odcházel velmi spokojený. Je to místy přepálené, ale mě to sedlo. Delší stopáž tomu místy trochu podráží nohy, ale jinak to má dobré tempo, zábavné postavy a příjemnou a vtipnou brutalitu. 7,5-8/10 PS: Původní verzi jsem neviděl. PPS: Písničky ve filmu jsou velmi vtipně použité.
Mrazivá pomsta
1 -1
reagovat
kumiko the treasure hunter (2014)
85% - dal bych to jako double feature s  it follows (85%). oboji ma skvelej soundtrack. v jednom pripade disasterpeace a v druhym the octopus project.
708061
kumiko the treasure hunter (2014) 85% - dal bych to jako double feature s  it follows (85%). oboji ma skvelej soundtrack. v jednom pripade disasterpeace a v druhym the octopus project.
1 0
reagovat
reaguje na: GuidoA.
ps: nesnasim film mary and max a cyefm? mam jako jeho nahrazku. 
708034
ps: nesnasim film [url=https://www.csfd.cz/film/253387-mary-a-max/galerie/strana-4/?type=1]mary and max[/url] a cyefm? mam jako jeho nahrazku. 
708033
0 -2
reagovat
can you ever forgive me? (2018)
80% - asi...

45 years (2015)
80% - ...starnu
708033
can you ever forgive me? (2018) 80% - asi... 45 years (2015) 80% - ...starnu
0 -3
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Ty si fakt typek
708032
Ty si fakt typek
708027
3 -1
reagovat
the oscars 2019 :
best picture:
blackkklansman (85%)
a star is born  (65%)
the favourite (60%)
roma (55%)
vice (?%)
bohemian rhapsody (50%)
black panther (45%)
green book (?%)

spike lee > pawel pawlikowski > yorgos lanthimos > alfonso cuaron
lady gaga 
emma stone
paul schrader
isle of dogs
cold war 
robbie ryan
avengers: infinity war
708027
the oscars 2019 : best picture: blackkklansman (85%) a star is born  (65%) the favourite (60%) roma (55%) vice (?%) bohemian rhapsody (50%) black panther (45%) green book (?%) spike lee > pawel pawlikowski > yorgos lanthimos > alfonso cuaron lady gaga  emma stone paul schrader isle of dogs cold war  robbie ryan avengers: infinity war
2 -8
reagují: Gorecki
reagovat
708021
dva peti* trailery: [url=https://youtu.be/2p5pdWyyZoc]dragged across concrete[/url] [url=https://youtu.be/t9Al2nC0vzY]the souvenir[/url]
0 -1
reagovat

Třetí cvičící Draci

Takhle ne. Pokud odhlédnu od některých věcí, co mi postupem let začaly vadit na jedničce (veškerý humor mimo Bezzubku), pořád je to velmi svižná i funkční akční pohádka/fantasy. Z dvojky si pamatuju jediné - že mi nesedla, byť bylo papírově všechno OK.
Trojka je - stěží průměrná? Akce jalová, design opotřebovaný, provedení na volnoběh a nápady nulové. Celkem mě překvapilo, že mě vysloveně neznechucovaly obě romantické linky, které v animácích bývají zpravidla tragické. Tady jsou jen nudné, což píše člověk, který romcomy konzumuje ve velkém (aby bylo jasno, že si nehraju jen na tvrďáka).
Tragédie je ale celý příběh, záporák, dramaturgie, pryč jsou scény stavěné na emocích, největší deviza jedničky. Vrství se jen trapné momenty s vedlejšími postavami a jedno klišé vedle druhého.
Kdyby nebylo zbytku filmu, pak si dokážu představit, že by celkem fungovalo finále, takhle navodí jen zklamanou pachuť nad promrhaným potencionálem.
Posledním kladem nechť je skutečnost, že to zkrouhli z plánovaných pěti filmů na tři a že se tím pádem nebude protahovat agónie...
5/10* a to sem ještě hodně štědrý. Jedničku bych dnes hodnotil 7-8/10* (pro představu).
708018
Takhle ne. Pokud odhlédnu od některých věcí, co mi postupem let začaly vadit na jedničce (veškerý humor mimo Bezzubku), pořád je to velmi svižná i funkční akční pohádka/fantasy. Z dvojky si pamatuju jediné - že mi nesedla, byť bylo papírově všechno OK. Trojka je - stěží průměrná? Akce jalová, design opotřebovaný, provedení na volnoběh a nápady nulové. Celkem mě překvapilo, že mě vysloveně neznechucovaly obě romantické linky, které v animácích bývají zpravidla tragické. Tady jsou jen nudné, což píše člověk, který romcomy konzumuje ve velkém (aby bylo jasno, že si nehraju jen na tvrďáka). Tragédie je ale celý příběh, záporák, dramaturgie, pryč jsou scény stavěné na emocích, největší deviza jedničky. Vrství se jen trapné momenty s vedlejšími postavami a jedno klišé vedle druhého. Kdyby nebylo zbytku filmu, pak si dokážu představit, že by celkem fungovalo finále, takhle navodí jen zklamanou pachuť nad promrhaným potencionálem. Posledním kladem nechť je skutečnost, že to zkrouhli z plánovaných pěti filmů na tři a že se tím pádem nebude protahovat agónie... [b]5/10*[/b] a to sem ještě hodně štědrý. Jedničku bych dnes hodnotil 7-8/10* (pro představu).
Třetí cvičící Draci
0 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
S Norským dřevem souhlas. Knížka je o dvě třídy lepší.
708005
S Norským dřevem souhlas. Knížka je o dvě třídy lepší.
707973
0 -1
reagovat

The Kid trailer

707994
https://youtu.be/HdUZTuMuXUw *:+**:+**:+**:+*
The Kid trailer
3 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
ja bych rek spis slaboduchy
707975
ja bych rek spis slaboduchy
707974
3 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Tvl vsak Slozka je uplne luxusni:o
707974
Tvl vsak Slozka je uplne luxusni*:o*
707973
1 -2
reagují: GuidoA.
reagovat
ty dve mrdky se nedaly skoro dokoukat: slozka 64 (4/10), norske drevo (4/10)
707973
ty dve mrdky se nedaly skoro dokoukat: slozka 64 (4/10), norske drevo (4/10)
3 -3
reagují: hroubek, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: verbst
I Viola tam je skvělá, ale celek mi zase tak silnej nepřišel. Flight mě třeba sebralo víc. Fences chyběl nějaký vyloženě památný moment, nějaká scéna, na kterou bych už nezapomněl. Zpětně si z toho vybavuju hrozně málo a to prostě není dobře :/ 
707783
I Viola tam je skvělá, ale celek mi zase tak silnej nepřišel. Flight mě třeba sebralo víc. Fences chyběl nějaký vyloženě památný moment, nějaká scéna, na kterou bych už nezapomněl. Zpětně si z toho vybavuju hrozně málo a to prostě není dobře :/ 
707770
1 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se