Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 19401 - 19420 Napsat příspěvek

Blackkklansman

Luxusni hudba, prijemne herectvi, jedna krásná satisfakce a uplne dementni prilepene cosi na konci, ktere bylo naprosto zbytecne a úplně se nehodici... Jak kdyby na konci Toy Story ukazali autentické záběry s trhanim hlaviček hráčkám a vysílali tak narychlo nějaké poslání...
709300
Luxusni hudba, prijemne herectvi, jedna krásná [spoiler]satisfakce[/spoiler] a uplne dementni prilepene cosi na konci, ktere bylo naprosto zbytecne a úplně se nehodici... Jak kdyby na konci Toy Story ukazali [spoiler]autentické záběry s trhanim hlaviček hráčkám a vysílali tak narychlo nějaké poslání...[/spoiler]
Blackkklansman
3 -3
reagují: do_Od, TedGeorge
reagovat

How to Train Your Dragon 2

Jo, tak po letech mi sedlo i toto. Dospělejší nejen postavama ale celkově prostě vším. Líbí se mi, že to "dospělejší" se tu nerovnalo temnější, i když smrt se tomuhle dílu nevyhnula. Celkově spokojenost (i když za mě ta hravost jedničky je asi nezopakovatelná) a až uvidím trojku, tak mám takovej pocit, že po Opičkách to bude nejvyrovnanější a nejkvalitnější trilogie všech dob. Tahle navíc s naprosto geniálním soundtrackem.
9/10
709192
Jo, tak po letech mi sedlo i toto. Dospělejší nejen postavama ale celkově prostě vším. Líbí se mi, že to "dospělejší" se tu nerovnalo temnější, i když smrt se tomuhle dílu nevyhnula. Celkově spokojenost (i když za mě ta hravost jedničky je asi nezopakovatelná) a až uvidím trojku, tak mám takovej pocit, že po Opičkách to bude nejvyrovnanější a nejkvalitnější trilogie všech dob. Tahle navíc s naprosto geniálním soundtrackem. 9/10
How to Train Your Dragon 2
5 -1
reagovat

Co jsme komu zase udělali?

Moment překvapení je pryč. První díl na nás vletěl jako uragán, a druhý díl je typický sequel, kde se snaží zopakovat to co fungovalo v jedničce. Na druhou stranu, proč měnit něco co funguje, a zvláště u komedie. Začátek je hodně pomalejší, a fakt trvá, než se to pořádně rozjede. Někdy po 40 minutách se konečně pořádně začnou rozvíjet dvě linky, které se pak musí v závěru spojit. A od tohoto okamžiku film chytá druhý dech, a je vtipný a zábavný a ke všemu nabízí i něco jiného, než jen opakování fórů z jedničky. Ve výsledku je to fajn pokračování a dobrá komedie, tedy za předpokladu, že se líbila jednička. 7/10
709178
Moment překvapení je pryč. První díl na nás vletěl jako uragán, a druhý díl je typický sequel, kde se snaží zopakovat to co fungovalo v jedničce. Na druhou stranu, proč měnit něco co funguje, a zvláště u komedie. Začátek je hodně pomalejší, a fakt trvá, než se to pořádně rozjede. Někdy po 40 minutách se konečně pořádně začnou rozvíjet dvě linky, které se pak musí v závěru spojit. A od tohoto okamžiku film chytá druhý dech, a je vtipný a zábavný a ke všemu nabízí i něco jiného, než jen opakování fórů z jedničky. Ve výsledku je to fajn pokračování a dobrá komedie, tedy za předpokladu, že se líbila jednička. 7/10
Co jsme komu zase udělali?
3 0
reagovat
reaguje na: Axis
Díky. To vypadá super:)):+
709121
Díky. To vypadá super*:))**:+*
709114
0 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman

Going by the Book (2007)

Není to z poslední doby, ale je to hodně originální a zábavné.

Jinak stojí za to sledovat co na CSFD hodnotí Adrian, dle něj jsem shlédl tunu super Asie. 
709114
Není to z poslední doby, ale je to hodně [url=https://www.csfd.cz/film/236743-bareuge-salja/komentare/]originální a zábavné.[/url] Jinak stojí za to sledovat co na CSFD hodnotí Adrian, dle něj jsem shlédl tunu super Asie. 
Going by the Book (2007)
709109
2 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

Beomjoidosi (2017)

Kam až se dá volná adaptace skutečných událostí vyhnat. Strašně zábavný a přitom nekomediální opis řádění jednoho gangu. Hodně jsem si oblíbil Dong-seok Ma už v Train to Pusan. Tady byl démon už od úvodní scény. 9/10

PS: kdybyste měli k doporučení něco zábavného asijského libovolného žánru z poslední doby, sem s tím! :+
709109
Kam až se dá volná adaptace skutečných událostí vyhnat. Strašně zábavný a přitom nekomediální opis řádění jednoho gangu. Hodně jsem si oblíbil Dong-seok Ma už v Train to Pusan. Tady byl démon už od úvodní scény. 9/10 PS: kdybyste měli k doporučení něco zábavného asijského libovolného žánru z poslední doby, sem s tím! *:+*
Beomjoidosi (2017)
1 -1
reagují: Axis
reagovat
vox lux (2018)
85% - to je muj kluk. uz z the childhood of a leader (85%) sem mel radost. brady corbet je skvelej nastupce hanekeho. stejne jako je nemes bozi nastupce tarra. it's about the power of the bold and giant gesture
709106
vox lux (2018) 85% - to je muj kluk. uz z the childhood of a leader (85%) sem mel radost. brady corbet je skvelej nastupce hanekeho. stejne jako je nemes bozi nastupce tarra. [url=https://letterboxd.com/dillamonster/film/vox-lux/]it's about the power of the bold and giant gesture[/url]. 
1 -2
reagovat
before we vanish (2017)
80% -  the death of stalin (55%) byla naprosto tupa a nevtipna satira. zato tohle je pecka :+
709104
before we vanish (2017) 80% -  the death of stalin (55%) byla naprosto tupa a nevtipna satira. zato tohle je pecka *:+*
2 -3
reagovat

Jak vycvičit draka 3

Jsem spokojený. Dostal jsem velmi dobré zakončení jedné z nejpříjemnějších animovaných trilogií(co by za to tenkrát dal Shrek). Příběh šlape stejně dobře jako minule, animace je krásná a zápletka je nosná. Jediné co mě nesedlo bylo rozložení příběhu mezi záporáka a skrytý svět, kdy ani jedno není dotaženo do takového konce, který bych si ve výsledku přál. Nicméně to ve výsledku tolik nevadí, protože film šlape ve všech jiných ohledech. 8/10
708911
Jsem spokojený. Dostal jsem velmi dobré zakončení jedné z nejpříjemnějších animovaných trilogií(co by za to tenkrát dal Shrek). Příběh šlape stejně dobře jako minule, animace je krásná a zápletka je nosná. Jediné co mě nesedlo bylo rozložení příběhu mezi záporáka a skrytý svět, kdy ani jedno není dotaženo do takového konce, který bych si ve výsledku přál. Nicméně to ve výsledku tolik nevadí, protože film šlape ve všech jiných ohledech. 8/10
Jak vycvičit draka 3
1 -1
reagovat
everybody knows (2018)
65% - kdybych hral chastaci hru na slovo por favor, tak sem vozralej jak dobytek :D mne stacilo tech par pivek pred projekci. jinak sem byl spokojenej. na to uknouranost sem si zvyknul rychle a pribeh me drzel az do konce. 
708900
everybody knows (2018) 65% - kdybych hral chastaci hru na slovo por favor, tak sem vozralej jak dobytek *:D* mne stacilo tech par pivek pred projekci. jinak sem byl spokojenej. na to uknouranost sem si zvyknul rychle a pribeh me drzel az do konce. 
0 0
reagovat

How to Train Your Dragon

Probíhá příprava na trojku.
Kromě soundtracku, kterej je geniální a sjíždím ho pravidelně, se k tomuhle animáku strašně rád vracím.
Tam je prostě všechno dobře. Casting, "zápletka", animace, "postavy", EMOCE - prostě všechno.
Je to bezchybnej animák, kterej má prostě všechno a trumfuje drtivou většinu hranejch filmů jak lusknutím prstů.

10/10
708867
[i]Probíhá příprava na trojku.[/i] Kromě soundtracku, kterej je geniální a sjíždím ho pravidelně, se k tomuhle animáku strašně rád vracím. Tam je prostě všechno dobře. Casting, "zápletka", animace, "postavy", EMOCE - prostě všechno. Je to bezchybnej animák, kterej má prostě všechno a trumfuje drtivou většinu hranejch filmů jak lusknutím prstů. 10/10
How to Train Your Dragon
6 -1
reagovat
  • Suspiria (2018) 
    Obrovsky ambiciozne. Mozno az prilis a obcas sa to straca same v sebe. Hromada scen je ukazkou toho ako sa da nieco co najkomplikovanejsie nasnimat, ozvucit, postrihat alebo vyrozpravat dana scena. No mna ako formalistu to velmi bavilo. Dakota je uplne v pohode, brakove pasaze su chrumkave a novy zaver lepsi nez v originalnom filme. Takto by sa mali robit vsetky remaky. Prepalena dlzka vobec nevadila. Hltal som to po cely cas. Silnych 8/10

  • Pokoj (2003) 
    Neveril som vlastnym ociam. Pozerat to s partiou asi sto ludi je neuveritelny zazitok. 10/10 :)

  • Vice (2018) 
    Tematicky som bol trochu mimo a koncept je az prilis podobny ako pri Big Short, ale inak super. S velkou chutou natocene aj zahrane. Bavil som sa velmi dobre. 8/10

  • Štvanci (1979) 
    Velmi fajn filmik, ktory taha hore uzasny zaporak. McDowell je totiz ako kombinacia Jokera a Hansa Landu neodolatelny. Velmi silnych 7/10

  • Neodvolatelná mise (TV film) (2000) 
    Original je urcite lepsi, ale aj toto je paradna adrenalinova jazda. Ze sa to vysielalo nazivo je taky mily bonus. 9/10

  • Môj sused Totoro (1988) 
    Magicke. Az tak velmi, ze mi ani nevadila absencia poriadneho pribehu. 9/10

  • Storm Warning (1951) 
    Po nepredvidatelnych cestickach veduci strateny poklad. Kazdy bod obratu prekvapi. A nie iba obsahovo, ale aj zmenou zanru. Dostaneme sa tak od klasickeho noiru, cez sudnu dramu az po sektarsky (skoro)horor. Cele to drzi pohromade pribeho, myslienkovo aj formalne. Herci su vynikajuci a tempo ani na chvilu nepolavi. Jediny problem vidim v tom, ze Ronald Reagan nie je tak cool ako by sa patrilo. Velka chutovka. 10/10

  • Brexit (TV film) (2019) 
    Hravo urobeny a v konecnom dosledku dost mrazivy varovny prst nad stavom spolocnosti a jej manipulovanim. Na TV film super. Skoda, ze sa tvorcovia nevenovali viac aj druhej strane. Mohol z toho byt s prizmurenim oka politicky Heat. A nielen kvoli scene snavstevou baru. 8/10

  • Favoritka (2018) 
    Lanthimosovi to v "mainstreame" svedci. Forma tu totalne prebila obsah, ale komu by to vadilo pri filme tak uzasne nasnimanom, zostrihanom, ozvucenom a zahranaom? Realizacne skvostne osetrena komorna zalezitost o velmi smutnych ale zaroven velmi vtipnych veciach. Ak to v lubovolnej kategorii siahne na Oscary, bude to cena zasluzena. 9/10

  • Obor (1956) 
    Vyse trojhodinova rodinna saga s uzasnym castingom (v ktorom hra James Dean az tretie husle). Je to epika v najlepsich tradiciach Hollywoodu a problem mam jedine s tym, co mi vadilo pri Sirkovom Written in the Wind. Tieto temy a prostredie sa premleli uz v tolkych telenovelach, ze to v sucasnej dobe posobi uz ako klise a podradny zaner. To vsak nie je chyba filmu, ale chodu historie. 9/10

  • Svatba ve třech (2005) 
    Dievcata, nevydavajte sa bez lasky. Pocas svadby sa z vas totiz lusknutim prsta stanu lesby. Mohla z toho byt fajnova babska variacia na Call me by your name, no to by scenarista musel bud napisat funkcnu expoziciu, hlavna hrdinka by nemohla byt uplna krava alebo zase je problem iba v tom, ze som poloclovek. Skodo toho, pretoze vacsina filmu je velmi prijemnou queer romancou. Lena Headey je na zozratie, ma to srdiecko a dobre to odsypa. 6/10

  • Prečo mačka nie je pes? (1996) 
    Mila zanrova jednohubka so sympatickymi a dobre hrajucimi hercami. 6/10
708848
[list][*][url=https://www.csfd.cz/film/267863-suspiria/]Suspiria[/url] (2018)  Obrovsky ambiciozne. Mozno az prilis a obcas sa to straca same v sebe. Hromada scen je ukazkou toho ako sa da nieco co najkomplikovanejsie nasnimat, ozvucit, postrihat alebo vyrozpravat dana scena. No mna ako formalistu to velmi bavilo. Dakota je uplne v pohode, brakove pasaze su chrumkave a novy zaver lepsi nez v originalnom filme. Takto by sa mali robit vsetky remaky. Prepalena dlzka vobec nevadila. Hltal som to po cely cas. Silnych 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/270365-pokoj/]Pokoj[/url] (2003)  Neveril som vlastnym ociam. Pozerat to s partiou asi sto ludi je neuveritelny zazitok. 10/10 :) [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/552677-vice/]Vice[/url] (2018)  Tematicky som bol trochu mimo a koncept je az prilis podobny ako pri Big Short, ale inak super. S velkou chutou natocene aj zahrane. Bavil som sa velmi dobre. 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/14229-stvanci/]Štvanci[/url] (1979)  Velmi fajn filmik, ktory taha hore uzasny zaporak. McDowell je totiz ako kombinacia Jokera a Hansa Landu neodolatelny. Velmi silnych 7/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/3056-neodvolatelna-mise/]Neodvolatelná mise[/url] (TV film) (2000)  Original je urcite lepsi, ale aj toto je paradna adrenalinova jazda. Ze sa to vysielalo nazivo je taky mily bonus. 9/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/42137-muj-soused-totoro/]Môj sused Totoro[/url] (1988)  Magicke. Az tak velmi, ze mi ani nevadila absencia poriadneho pribehu. 9/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/26684-storm-warning/]Storm Warning[/url] (1951)  Po nepredvidatelnych cestickach veduci strateny poklad. Kazdy bod obratu prekvapi. A nie iba obsahovo, ale aj zmenou zanru. Dostaneme sa tak od klasickeho noiru, cez sudnu dramu az po sektarsky (skoro)horor. Cele to drzi pohromade pribeho, myslienkovo aj formalne. Herci su vynikajuci a tempo ani na chvilu nepolavi. Jediny problem vidim v tom, ze Ronald Reagan nie je tak cool ako by sa patrilo. Velka chutovka. 10/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/678691-brexit/]Brexit[/url] (TV film) (2019)  Hravo urobeny a v konecnom dosledku dost mrazivy varovny prst nad stavom spolocnosti a jej manipulovanim. Na TV film super. Skoda, ze sa tvorcovia nevenovali viac aj druhej strane. Mohol z toho byt s prizmurenim oka politicky Heat. A nielen kvoli scene snavstevou baru. 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/430938-favoritka/]Favoritka[/url] (2018)  Lanthimosovi to v "mainstreame" svedci. Forma tu totalne prebila obsah, ale komu by to vadilo pri filme tak uzasne nasnimanom, zostrihanom, ozvucenom a zahranaom? Realizacne skvostne osetrena komorna zalezitost o velmi smutnych ale zaroven velmi vtipnych veciach. Ak to v lubovolnej kategorii siahne na Oscary, bude to cena zasluzena. 9/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/8710-gigant/]Obor[/url] (1956)  Vyse trojhodinova rodinna saga s uzasnym castingom (v ktorom hra James Dean az tretie husle). Je to epika v najlepsich tradiciach Hollywoodu a problem mam jedine s tym, co mi vadilo pri Sirkovom Written in the Wind. Tieto temy a prostredie sa premleli uz v tolkych telenovelach, ze to v sucasnej dobe posobi uz ako klise a podradny zaner. To vsak nie je chyba filmu, ale chodu historie. 9/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/195269-svatba-ve-trech/]Svatba ve třech[/url] (2005)  Dievcata, nevydavajte sa bez lasky. Pocas svadby sa z vas totiz lusknutim prsta stanu lesby. Mohla z toho byt fajnova babska variacia na Call me by your name, no to by scenarista musel bud napisat funkcnu expoziciu, hlavna hrdinka by nemohla byt uplna krava alebo zase je problem iba v tom, ze som poloclovek. Skodo toho, pretoze vacsina filmu je velmi prijemnou queer romancou. Lena Headey je na zozratie, ma to srdiecko a dobre to odsypa. 6/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/18022-proc-kocka-neni-pes/]Prečo mačka nie je pes?[/url] (1996)  Mila zanrova jednohubka so sympatickymi a dobre hrajucimi hercami. 6/10 [/*][/list]
2 -4
reagovat

Jak vycvičit draka 1 a 2

Dával jsem si opáčko před trojkou.

Jak vycvičit draka 1 - stále je to hravý a parádně natočený animák, který perfektně pracuje s emoci, příběhem a taky s humorem. Šlape to velmi dobře a já byl znovu spokojený. 8,5-9/10

Jak vycvičit draka 2 - tento díl jsem viděl jenom jednou a to před pěti lety v kině, a na podruhé mě to bavilo o trochu více. Je to dospělejší, akce je vymakanější, a celkově se celá mytologie kolem draků příjemně rozrostla. Trochu mě vadilo, že se děj místy točí na místě, a to co by se mohlo vyřešit hned, se prodlužuje o několik minut. Záporák je celkem fajn, a matka hlavního hrdiny potěší. Velmi povedené pokračování. 8/10
708747
Dával jsem si opáčko před trojkou. Jak vycvičit draka 1 - stále je to hravý a parádně natočený animák, který perfektně pracuje s emoci, příběhem a taky s humorem. Šlape to velmi dobře a já byl znovu spokojený. 8,5-9/10 Jak vycvičit draka 2 - tento díl jsem viděl jenom jednou a to před pěti lety v kině, a na podruhé mě to bavilo o trochu více. Je to dospělejší, akce je vymakanější, a celkově se celá mytologie kolem draků příjemně rozrostla. Trochu mě vadilo, že se děj místy točí na místě, a to co by se mohlo vyřešit hned, se prodlužuje o několik minut. Záporák je celkem fajn, a matka hlavního hrdiny potěší. Velmi povedené pokračování. 8/10
Jak vycvičit draka 1 a 2
6 -1
reagovat
reaguje na: earthworm
Trailer je dost možnej viník, když to v něm nijak nevyužili :)
708746
Trailer je dost možnej viník, když to v něm nijak nevyužili *:)*
708741
2 0
reagovat
reaguje na: KarelR
Tak to mi asi uniklo nebo jsem to vypustil z hlavy po tom traileru...:D
708741
Tak to mi asi uniklo nebo jsem to vypustil z hlavy po tom traileru...*:D*
708737
0 -1
reagují: KarelR
reagovat
reaguje na: KarelR
:D
708739
*:D*
708737
1 -1
reagovat
reaguje na: earthworm
Teď to tu nepadlo, protože byl Hellboy oznámenej jako eRko už na začátku ;)
708737
Teď to tu nepadlo, protože byl Hellboy oznámenej jako eRko už na začátku *;)*
708732
1 -1
reagují: earthworm, TedGeorge
reagovat
Nevim jestli to tu uz nekde nepadlo, ale Hellboy bude Rko
708732
Nevim jestli to tu uz nekde nepadlo, ale [url=https://www.vitalthrills.com/2019/02/26/hellboy-the-kitchen-shaft-r-ratings/]Hellboy bude Rko[/url]
0 -1
reagují: KarelR
reagovat
najdi deset rozdilu :D
708460
[url=https://pmcvariety.files.wordpress.com/2019/02/alfonso-cuaron-2.jpg?w=1000]najdi[/url] deset [url=https://cdn.audubon.org/cdn/farfuture/z1fkyO0N79IswsRO4SiLgArl_Vcu9zlYJqFAhHanEgo/mtime:1521135090/sites/default/files/styles/article_hero_inline/public/koala.jpg?itok=wk_aIKZy]rozdilu[/url] *:D*
4 -1
reagovat

Anon

Strasna sracka, kterou sem pustil jenom kvuli reziserovi.

4/10
708450
Strasna sracka, kterou sem pustil jenom kvuli reziserovi. 4/10
Anon
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se