Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 19341 - 19360 Napsat příspěvek
reaguje na: Gorecki
nikdy sem si nepustil jeho album. vlastne ani jedinou pisnicku sem neslysel celou. ale dokument si pustim rad to zase jo. 
710037
nikdy sem si nepustil jeho album. vlastne ani jedinou pisnicku sem neslysel celou. ale dokument si pustim rad to zase jo. 
710019
2 -6
reagují: Clavius, Gorecki
reagovat
reaguje na: GuidoA.
710019
https://www.forbes.com/sites/joevogel/2019/01/29/what-you-should-know-about-the-new-michael-jackson-documentary/#6a8f84e9640f
710006
2 -1
reagují: GuidoA.
reagovat
dokumenty:
leaving neverland (80%) > free solo (75%) > putin's witnesses (45%)
710006
dokumenty: leaving neverland (80%) > free solo (75%) > putin's witnesses (45%)
3 0
reagují: Gorecki
reagovat

Domestik

Tohle jsem opravdu nečekal. Hodně nepříjemně mě to vykolejilo, protože jsem dostal skvělý psychologický thriller, plný fyzických výkonu a velmi nepříjemných scén, na které se těžko kouká. Režisér Adam Sedlák zde ukazuje svůj talent, a perfektní filmové vnímání. Díky tomuto filmu pro mě patří mezi nejzajímavější režiséry v Česku. To jak pracuje se střihem, hudbou a zvuky. A jakým způsobem dokáže prodat scénu, a vnitřní dynamiku toho co se v ní děje. Přitom si vystačí prakticky s jedním bytem a třemi herci. Líbí se mi, že Sedlák zbytečně neplýtvá slovy, a to si postavy řeknou má vždycky nějaký význam pro postavy a pro následují děj. Navíc dokáže ze všech herců dostat výborné výkony. Jiří Konvalinka je pro mě neznámý herec, ale to co zde předvádí je opravdu parádní výkon, ze kterého mě mrazilo v zádech. Tereza Hofová to zahrála úžasně, ty scény co má nejsou vůbec jednoduché a ona je zvládla, a díky tomu je pak finální pointa o to silnější a zdrcující. Film má svým způsobem dost zlověstnou atmosféru, která se neustále stupňuje a zarývá se pod kůži a jde na dřeň. Jediná výrazná věc, která filmu bere vítr z plachet je, lehce přepálená délka. Kdyby byl film kratší o dvacet minut, tak by byl mnohem údernější a nekompromisnější. Nicméně za mě obrovská spokojenost, a velký důkaz toho, že v Česku můžou vzniknout dobré a zajímavé filmy, jenž by se neztratily ani v zahraničí. 8,5/10
709999
Tohle jsem opravdu nečekal. Hodně nepříjemně mě to vykolejilo, protože jsem dostal skvělý psychologický thriller, plný fyzických výkonu a velmi nepříjemných scén, na které se těžko kouká. Režisér Adam Sedlák zde ukazuje svůj talent, a perfektní filmové vnímání. Díky tomuto filmu pro mě patří mezi nejzajímavější režiséry v Česku. To jak pracuje se střihem, hudbou a zvuky. A jakým způsobem dokáže prodat scénu, a vnitřní dynamiku toho co se v ní děje. Přitom si vystačí prakticky s jedním bytem a třemi herci. Líbí se mi, že Sedlák zbytečně neplýtvá slovy, a to si postavy řeknou má vždycky nějaký význam pro postavy a pro následují děj. Navíc dokáže ze všech herců dostat výborné výkony. Jiří Konvalinka je pro mě neznámý herec, ale to co zde předvádí je opravdu parádní výkon, ze kterého mě mrazilo v zádech. Tereza Hofová to zahrála úžasně, ty scény co má nejsou vůbec jednoduché a ona je zvládla, a díky tomu je pak finální pointa o to silnější a zdrcující. Film má svým způsobem dost zlověstnou atmosféru, která se neustále stupňuje a zarývá se pod kůži a jde na dřeň. Jediná výrazná věc, která filmu bere vítr z plachet je, lehce přepálená délka. Kdyby byl film kratší o dvacet minut, tak by byl mnohem údernější a nekompromisnější. Nicméně za mě obrovská spokojenost, a velký důkaz toho, že v Česku můžou vzniknout dobré a zajímavé filmy, jenž by se neztratily ani v zahraničí. 8,5/10
Domestik
3 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
Jo jo, já se bavil hodně, ale mrzí mne ten potenciál, že se tomu nevěnovala větší péče...
709978
Jo jo, já se bavil hodně, ale mrzí mne ten potenciál, že se tomu nevěnovala větší péče...
709974
0 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Celkem dost rád bych se na Isnt it Romantic díval tvým pohledem. Vlastně souhlas se vším, jen to nemusela být taková křeč.
709974
Celkem dost rád bych se na [b]Isnt it Romantic[/b] díval tvým pohledem. Vlastně souhlas se vším, jen to nemusela být taková křeč.
709969
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

Instant Family (2018)

Nemám rád moralistické filmy, ale tohle mne sundalo, hlavně konec, tam mi něco spadlo do oka, nejspíš cibule. Zvláštní, přitom bych přísahal, že ten film je špatný. Na komedii je málo vtipný na nějaké drama zase moc debilních vtípků. Jsem moc rád že jsem si to pustil. Starý sprostý cynik se ve mne na 2 hodiny trochu utlumil. 8/10

Isnt it Romantic (2019)
Kapku šité horkou jehlou, ale v podstatě nevím proč se na to zlobit. Vlastně vím, mohlo to jít v chytré parodii víc do hloubky a být to více uvolněné. Mám pocit, že natočit to Němci s Tobiasem Mbarekem nebo ta francouzská parta okolo Alibi na klíč tak je to o moc lepší a uvolněnější. Ale bavil jsem se a jak mám na mega tlusté ženy alergii, tak mi Rebel Wilson přišla v pohodě a má i komediální talent. Co nechápu je Priamka Chopra? Nechápu proč jí všude cpou, oproti ostatním indickým kráskám není moc hezká a hrát neumí ani z rychlíku a to ještě komedie a akce, kde se pořád objevuje, že bych Netflix penízky z Indie? 7/10

Chaempieon (2018)
Film o páce s ultrasympaťákem  Dong-seok Ma, což je takový ten řízek z vlaku do Busanu a teď můj definitivně oblíbený herec. Je to o dost kvalitnější než pákový film Do toho se Stallonem, který to i cituje. V podstatě to dějově možná kopíruje Warriora s Hardym a do toho to zvládá být ještě vtipné a dojemné a i akční, byť už je to tam trochu na víc. Tohle rozhodně doporučuju, akorát je to trochu patetické, no trochu, prostě Korea. :) 8/10
709969
Nemám rád moralistické filmy, ale tohle mne sundalo, hlavně konec, tam mi něco spadlo do oka, nejspíš cibule. Zvláštní, přitom bych přísahal, že ten film je špatný. Na komedii je málo vtipný na nějaké drama zase moc debilních vtípků. Jsem moc rád že jsem si to pustil. Starý sprostý cynik se ve mne na 2 hodiny trochu utlumil. 8/10 [b]Isnt it Romantic (2019)[/b] Kapku šité horkou jehlou, ale v podstatě nevím proč se na to zlobit. Vlastně vím, mohlo to jít v chytré parodii víc do hloubky a být to více uvolněné. Mám pocit, že natočit to Němci s Tobiasem Mbarekem nebo ta francouzská parta okolo Alibi na klíč tak je to o moc lepší a uvolněnější. Ale bavil jsem se a jak mám na mega tlusté ženy alergii, tak mi Rebel Wilson přišla v pohodě a má i komediální talent. Co nechápu je Priamka Chopra? Nechápu proč jí všude cpou, oproti ostatním indickým kráskám není moc hezká a hrát neumí ani z rychlíku a to ještě komedie a akce, kde se pořád objevuje, že bych Netflix penízky z Indie? 7/10 [b]Chaempieon (2018) [/b]Film o páce s ultrasympaťákem  [url=https://www.csfd.cz/tvurce/104644-dong-seok-ma/]Dong-seok Ma[/url], což je takový ten řízek z vlaku do Busanu a teď můj definitivně oblíbený herec. Je to o dost kvalitnější než pákový film Do toho se Stallonem, který to i cituje. V podstatě to dějově možná kopíruje Warriora s Hardym a do toho to zvládá být ještě vtipné a dojemné a i akční, byť už je to tam trochu na víc. Tohle rozhodně doporučuju, akorát je to trochu patetické, no trochu, prostě Korea. :) 8/10
Instant Family (2018)
2 -1
reagují: KARLOS
reagovat
shoplifters (2018)
90% - uplne vidim jak pro tohle hlasuje ten blb andrej zvjagincev co se naposledy vytah s loveless (60%). palma zaslouzena. kore'edu moc nezeru ale tohle si dam kdykoliv znovu.
709959
shoplifters (2018) 90% - uplne vidim jak pro tohle hlasuje ten blb andrej zvjagincev co se naposledy vytah s loveless (60%). palma zaslouzena. kore'edu moc nezeru ale tohle si dam kdykoliv znovu.
1 0
reagovat
reaguje na: kyller
Aquaman

Je to hrozná ptákovina, ale krásně natočená, to se musí nechat. Bohužel, horší herecký obsazení jsem dlouho neviděl. Potetovanej frajer v džínách otevře tlamu, začne s každým úderem mručet a dělat "rhghrhghrhg" a já se chtěl zabít, za Heard mluví kostým, takže jinak jí člověk ani jinak nevnímá, což je asi dobře. 

Atlantida úžasná, CGI krásný, Wan má některý záběry neskutečně v malíku, a když se nemluvilo, tak mě to i bavilo. 7/0

Kingsman: Golden Circle

Tohle má k jedničce na míle daleko, kdyby tam nebyla tak nápaditá akce a několik Vaughnových trademarků, myslel bych si, že to dělá někdo úplně jinej a jen se snaží ždímat prachy. Doufám, že má mnohem víc nápadů do pokračování i seriálu. Tohle bylo až na několik momentů skoro až špatný. Mělký až hanba. 5/10

Spider-Man: Into the Spider verse

Nejlepší pravověrná komiksárna, co jsem kdy viděl. Geniální, krásný, nebál bych se říci až revoluční.
Lord a Miller by odteď měli stát za všema filmama. 10/10
709929
[b]Aquaman [/b] Je to hrozná ptákovina, ale krásně natočená, to se musí nechat. Bohužel, horší herecký obsazení jsem dlouho neviděl. Potetovanej frajer v džínách otevře tlamu, začne s každým úderem mručet a dělat "rhghrhghrhg" a já se chtěl zabít, za Heard mluví kostým, takže jinak jí člověk ani jinak nevnímá, což je asi dobře.  Atlantida úžasná, CGI krásný, Wan má některý záběry neskutečně v malíku, a když se nemluvilo, tak mě to i bavilo. 7/0 [b]Kingsman: Golden Circle [/b]Tohle má k jedničce na míle daleko, kdyby tam nebyla tak nápaditá akce a několik Vaughnových trademarků, myslel bych si, že to dělá někdo úplně jinej a jen se snaží ždímat prachy. Doufám, že má mnohem víc nápadů do pokračování i seriálu. Tohle bylo až na několik momentů skoro až špatný. Mělký až hanba. 5/10 [b]Spider-Man: Into the Spider verse [/b]Nejlepší pravověrná komiksárna, co jsem kdy viděl. Geniální, krásný, nebál bych se říci až revoluční. Lord a Miller by odteď měli stát za všema filmama. 10/10
709900
8 -5
reagovat
Zrovna som dopozeral Aquamana konečne doma na 65" obrazovke v 4K HDR a je to aj na tretíkrát veľká pecka. A tie efekty sú neskutočné. Obzvlášť v IMAX záberoch, kde sú pekne vidieť všetky tie nádherné detaily až z toho padá sánka.
709900
Zrovna som dopozeral Aquamana konečne doma na 65" obrazovke v 4K HDR a je to aj na tretíkrát veľká pecka. A tie efekty sú neskutočné. Obzvlášť v IMAX záberoch, kde sú pekne vidieť všetky tie nádherné detaily až z toho padá sánka.
6 -4
reagují: Godlike
reagovat
Ta dvojica je neskutocne dokonala. Mna bavila najviac patka lebo tam to bola uz takmer cistokrvna komedia. Aj ked nick bol cely cas triezvy (!!!!). Potom je najlepsia dvojka. Ta ma asi najlepsiu story. Ale prekvapivo vyrovnana seria, ktoru zarezali pred tym nez mohol prist pruser 
709852
Ta dvojica je neskutocne dokonala. Mna bavila najviac patka lebo tam to bola uz takmer cistokrvna komedia. Aj ked nick bol cely cas triezvy (!!!!). Potom je najlepsia dvojka. Ta ma asi najlepsiu story. Ale prekvapivo vyrovnana seria, ktoru zarezali pred tym nez mohol prist pruser 
1 -1
reagují: mkubalikova
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Usual suspects...:D Mimochodem, co si tak z mládí vybavuji, tak česká variace Paklíč (1944) také nebyla úplně marná :)
709815
Usual suspects...*:D* Mimochodem, co si tak z mládí vybavuji, tak česká variace Paklíč (1944) také nebyla úplně marná *:)*
709812
0 0
reagovat
reaguje na: KarelR
Pockejte na me!!! Dozenu
709812
Pockejte na me!!! Dozenu
709811
0 0
reagují: SeldomSeen
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Thin Man Trio? 8)
709811
Thin Man Trio? *8)*
709808
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: pepo
Výborně - rád tu vidím nějakého dalšího fanouška jedné z mých nejoblíbenějších manželských dvojic v historii kinematografie vůbec. :+ Pro mě ta série vyvrcholila asi druhým dílem, ale ani následný pokles nebyl nijak zvlášť dramatický a užil jsem si všechny kousky.

"Walk this way, Sir!"
"Well I`ll try..." :D
(pokud jste After the Thin Man neviděli, vůbec se neobtěžujte přemýšlením, co je na tom vtipného...8))
709808
Výborně - rád tu vidím nějakého dalšího fanouška jedné z mých nejoblíbenějších manželských dvojic v historii kinematografie vůbec. *:+* Pro mě ta série vyvrcholila asi druhým dílem, ale ani následný pokles nebyl nijak zvlášť dramatický a užil jsem si všechny kousky. "Walk this way, Sir!" "Well I`ll try..." *:D* (pokud jste After the Thin Man neviděli, vůbec se neobtěžujte přemýšlením, co je na tom vtipného...*8)*)
709774
2 -1
reagují: KarelR
reagovat

It Follows

WTF, to bol jaký prijebaný koniec
709802
WTF, to bol jaký prijebaný koniec
It Follows
1 -5
reagovat
reaguje na: Snipsley
veď to vypadalo cool :D išlo to perfektne s tónom celého filmu - je to tak blbé až je to dobré :D
709801
veď to vypadalo cool :D išlo to perfektne s tónom celého filmu - je to tak blbé až je to dobré *:D*
709783
0 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
709790
[url=https://youtu.be/qw9u6moAn-Y]Asi tak...[/url]
709783
3 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Videl. Meli ovsem v plne moci to na platno prevest tak, aby to vypadalo cool
709783
Videl. Meli ovsem v plne moci to na platno prevest tak, aby to vypadalo cool
709780
4 -5
reagují: kubqo, Gorecki
reagovat
reaguje na: Snipsley
Viděl jsi jak vypadá Black Manta v komiksu ? :)
709780
Viděl jsi jak vypadá Black Manta v komiksu ? *:)*
709658
1 -2
reagují: Snipsley
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se