Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 19281 - 19300 Napsat příspěvek
reaguje na: Hartigan911111
je to film u kteryho sem musel nejvic zapojovat zensky videni sveta (narocny) takze uznavam ze omezence to nema cim oslovit. :D
710647
je to film u kteryho sem musel nejvic zapojovat zensky videni sveta (narocny) takze uznavam ze omezence to nema cim oslovit. *:D*
710632
2 -2
reagují: Hartigan911111
reagovat
reaguje na: Memphis
d 7/10 (mozna proto ze sem to bral ciste jako horror a radsi sem u toho ani nepremejslel protoze - mark boal)
710646
d 7/10 (mozna proto ze sem to bral ciste jako horror a radsi sem u toho ani nepremejslel protoze - mark boal)
710642
2 -2
reagovat
ZDT je pecka...

Měl bych dohnat Detroit nebo o nic nepřijdu?
710642
ZDT je pecka... Měl bych dohnat Detroit nebo o nic nepřijdu?
5 -1
reagují: CAPS_LOCK, pepo, GuidoA.
reagovat
Cam mám max za 10%, Searching tak 70%
710632
Cam mám max za 10%, Searching tak 70%
0 -2
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: GuidoA.
ZDT 3/10? Jdi umřít.
710614
ZDT 3/10? Jdi umřít.
710611
4 -2
reagovat
reaguje na: GuidoA.
pps: duha :D
710613
pps: [url=https://letterboxd.com/alderwar/film/cam/1/]duha[/url] *:D*
710607
1 -2
reagovat
reaguje na: GuidoA.
zdt 3/10 , hl 5/10 8) (oscara ma kdejakej blb)
710611
zdt 3/10 , hl 5/10 *8)* (oscara ma kdejakej blb)
710608
1 -5
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Scénárista Zero Dark Thirty je u tebe blb? (oscara dostal za Hurt Locker, ale ZDT je lepší film)
Že tys to neviděl?
710610
Scénárista Zero Dark Thirty je u tebe blb? (oscara dostal za Hurt Locker, ale ZDT je lepší film) Že tys to neviděl?
710608
3 -2
reagovat
reaguje na: HAL
mark boal - blb
chandor - borec 
;)
710608
mark boal - blb chandor - borec  *;)*
710514
0 -7
reagují: GuidoA., HAL
reagovat
reaguje na: GuidoA.
ps: je lepsi jit do toho nepripravenej ale ten gesaffelstein v traileru je naprosto genialni tah. 
710607
ps: je lepsi jit do toho nepripravenej ale ten [url=https://youtu.be/2_NgkfRmUPk]gesaffelstein [/url]v traileru je naprosto genialni tah. 
710605
2 -1
reagují: GuidoA.
reagovat
cam (2018)
85% - komu se libilo searching (75%) muze zkusit i neco dalsiho. empowering jako svine. oba palce nahoru pro blumhouse. docela pochybuju ze me bude us bavit vic i kdyz mam get out (80%) rad.
710605
cam (2018) 85% - komu se libilo searching (75%) muze zkusit i neco dalsiho. empowering jako [url=https://filmschoolrejects.com/cam-trailer/]svine[/url]. oba palce nahoru pro blumhouse. docela pochybuju ze me bude us bavit vic i kdyz mam get out (80%) rad.
1 -2
reagují: GuidoA.
reagovat

Toman

Bylo to lepší než Masaryk, ale pořád nejsem moc spokojený. Mrzí mne to, protože je za tím velký kus poctivé práce, fantastická výprava a skvěle vytipovaní herci. Mimochodem Luknár přehrál Rodena a na těch pár minutách byl o moc lepším Masarykem. Škoda, Trojan tomu dal obrovskou péči, ale asi to chtěl lépe prostříhat, lepší scénář a já nevím i hudbu. Vše ostatní 100% 6/10
710601
Bylo to lepší než Masaryk, ale pořád nejsem moc spokojený. Mrzí mne to, protože je za tím velký kus poctivé práce, fantastická výprava a skvěle vytipovaní herci. Mimochodem Luknár přehrál Rodena a na těch pár minutách byl o moc lepším Masarykem. Škoda, Trojan tomu dal obrovskou péči, ale asi to chtěl lépe prostříhat, lepší scénář a já nevím i hudbu. Vše ostatní 100% 6/10
Toman
2 -2
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Novy deadline do konca roku

Kym neuvidim, neuverim :D
710586
Novy deadline do konca roku [spoiler]Kym neuvidim, neuverim *:D*[/spoiler]
710572
2 0
reagovat
reaguje na: pepo

The Thin Man serie

Moc diky za objeveni dalsiho klenotu, zatim jsem videla prvni tri dily a je to vyborne. After the Thin Man s Jamesem Stewartem vede. 

Mimochodem, oscari uz byli, neprosvihla jsem nahodou druhy dil naseho oblibeneho clanku? :)
710572
Moc diky za objeveni dalsiho klenotu, zatim jsem videla prvni tri dily a je to vyborne. After the Thin Man s Jamesem Stewartem vede.  Mimochodem, oscari uz byli, neprosvihla jsem nahodou druhy dil naseho oblibeneho clanku? *:)*
The Thin Man serie
709852
6 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: HAL
Tak nějak jsem to přesně takhle čekal.
710528
Tak nějak jsem to přesně takhle čekal.
710514
0 -3
reagovat
reaguje na: gaboo
Verim ve spoustu Oscaru a taky ze nema Tarantino za potrebi do teaseru nejak do popredi cpat Luke Perryho
710521
Verim ve spoustu Oscaru a taky ze nema Tarantino za potrebi do teaseru nejak do popredi cpat Luke Perryho
710517
1 0
reagovat
reaguje na: gaboo
Tvl, už je na čase. :o Nejocekavanejsi film:+
710519
Tvl, už je na čase. *:o* Nejocekavanejsi film*:+*
710517
2 -1
reagovat
teaser (1:35) na novú tarantinovku by mal vísť budúci týždeň
710517
teaser (1:35) na novú tarantinovku by mal vísť budúci týždeň
8 0
reagovat

Triple Frontier

Well, tak toto je docela zklamání. A ani by tolik nevadilo že všechna akce je v trailerech (které hodně klamou tělem), není moc dobře natočená a odbyde se během první třetiny filmu - zbytek je spíš osamělé putování party vynervovaných chlapů přes hory a doly. 
Dobré pomalé filmy mám rád, Hunnamovo Ztracené město Z je jich zářnou ukázkou. Ale utahané filmy bez dramatu a atmosféry, to už mě tolik netankuje... a do toho se Triple Frontier místy dost propadá.

Z tak tak kvalitních herců a potenciálně dost silného příběhu (tipuji že za ten může víc zkušený Mark Boal než Chandor) se dalo vytáhnout mnohem víc.
7/10
710514
Well, tak toto je docela zklamání. A ani by tolik nevadilo že všechna akce je v trailerech (které hodně klamou tělem), není moc dobře natočená a odbyde se během první třetiny filmu - zbytek je spíš osamělé putování party vynervovaných chlapů přes hory a doly.  Dobré pomalé filmy mám rád, Hunnamovo Ztracené město Z je jich zářnou ukázkou. Ale utahané filmy bez dramatu a atmosféry, to už mě tolik netankuje... a do toho se Triple Frontier místy dost propadá. Z tak tak kvalitních herců a potenciálně dost silného příběhu (tipuji že za ten může víc zkušený Mark Boal než Chandor) se dalo vytáhnout mnohem víc. 7/10
Triple Frontier
1 -1
reagují: GuidoA., Memphis
reagovat
vice (2018)
40% - sem mel problem to dokoukat a uz vubec si nedovedu predstavit na tom bejt v kine. one reason vice lost so much for annapurna is that it cost $65 million to make. abych si zlepsil chut tak se si pustil malcolma tuckera.

the goebbels experiment (2005)
55% - nedavno sem si znovu dal triumph des willens (100%) a jediny co mi tam chybelo bylo vic prostoru pro myho oblibence coz je nejchytrejsi nazi . jinak dokument vo hovne. potom mam jeste rad tohodle lisaka.

toman (2018)
55% - urcite lepsi nez to pojebany ve stinu. sestrihany to je jako by to melo puvodne deset hodin ale presto koukatelny. ale uz si rikam ze by cesi meli lizt do minulosti jen v pripade jako je treba olga hepnarova (80%) uz toho bylo dost.

green book (2018)
60% - if you know you know 

velvet buzzsaw (2019)
65% - mam mnohem radsi druhyho gilroye ale tenhle taky neni naskodu. odvadi solidni praci stejne jako nightcrawler (65%). takovy snazivy ale schodit ze stolu bych to nedokazal. 

escape from new york (1981)
70% - ta znelka mi uvizla na dlouho v hlave. par scen je bozich. hlavne ten konec. jinak sem si jen uzival ze to vubec existuje ale nic moc navic. 
710509
vice (2018) 40% - sem mel problem to dokoukat a uz vubec si nedovedu predstavit na tom bejt v kine. [url=https://www.indiewire.com/2019/03/annapurna-lost-15-million-vice-beale-street-1202050782/]one reason vice lost so much for annapurna is that it cost $65 million to make[/url]. abych si zlepsil chut tak se si pustil malcolma tuckera. the goebbels experiment (2005) 55% - nedavno sem si znovu dal triumph des willens (100%) a jediny co mi tam chybelo bylo vic prostoru pro myho oblibence coz je nejchytrejsi nazi . jinak dokument vo hovne. potom mam jeste rad tohodle [url=https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSlYurBJqoUm_3IRbjgU7V93gBUNZExx47RNILXLqcWyi6Eqdx3xg]lisaka[/url]. toman (2018) 55% - urcite lepsi nez to pojebany ve stinu. sestrihany to je jako by to melo puvodne deset hodin ale presto koukatelny. ale uz si rikam ze by cesi meli lizt do minulosti jen v pripade jako je treba [url=https://www.indiewire.com/2017/11/john-waters-favorite-movies-top-ten-2017-1201902534/]olga hepnarova[/url] (80%) uz toho bylo dost. green book (2018) 60% - [url=https://youtu.be/L7-0ugujS2U]if you know you know [/url] velvet buzzsaw (2019) 65% - mam mnohem radsi druhyho gilroye ale tenhle taky neni naskodu. odvadi solidni praci stejne jako nightcrawler (65%). takovy snazivy ale schodit ze stolu bych to nedokazal.  escape from new york (1981) 70% - ta znelka mi uvizla na dlouho v hlave. par scen je bozich. hlavne ten konec. jinak sem si jen uzival ze to vubec existuje ale nic moc navic. 
2 -3
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se