Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 19261 - 19280 Napsat příspěvek
reaguje na: Gorecki
V zásadě souhlasím s tím co píšeš, ale:

je rozdíl mezi vnitřním růstem a vnějšíma podmínkama. Protože chceme 1) vidět hrdinu posíleného, 2) napínavý souboj, kde to vypadá, že přece jen selže, spočívá často řešení v tom, že vnější podmínky v závěrečném souboji nahrávají záporákovi. Tady záporák nezesílil (teda má silnější politickou pozici, ale pro souboj je to irelevantní), podmínky nahrávají hrdinovi, celou dobu to vypadá že vyhraje, púvodní "slabina" je vlastně jen nějaký předmět... nefunguje to.
710812
V zásadě souhlasím s tím co píšeš, ale: je rozdíl mezi vnitřním růstem a vnějšíma podmínkama. Protože chceme 1) vidět hrdinu posíleného, 2) napínavý souboj, kde to vypadá, že přece jen selže, spočívá často řešení v tom, že vnější podmínky v závěrečném souboji nahrávají záporákovi. Tady záporák nezesílil (teda má silnější politickou pozici, ale pro souboj je to irelevantní), podmínky nahrávají hrdinovi, celou dobu to vypadá že vyhraje, púvodní "slabina" je vlastně jen nějaký předmět... nefunguje to.
710810
1 0
reagují: do_Od, Gorecki
reagovat
710811
[url=https://www.criterion.com/films/28891-war-and-peace]konecne![/url]
3 0
reagovat
reaguje na: MarvinP
No neviem. Imho to vacsinou je tak (aj v tomto filme to tak bolo), ze hrdina je pri prvom suboji vyrazne slabsi ako protivnik, pocas filmu sa vyleveluje minimalne na jeho uroven, vo finale su si rovnocenni, ale vyzera to, ze hrdina predsa len prehra. Nasledne vyuzije nejaky tajny/rozhodujuci skill, ktory sa naucil alebo natrenoval pocas filmu (vacsinou vdaka mentorovi) a nim protivnika prevazi a totalne ho deklasuje.
PS.: Vrtule mali za sebou obaja. 8)
PS2: Ja som mal pocit, ze ten trojzubec mu nedava vacsiu silu ani schopnosti bojovat, dava mu schopnost komunikovat a ovladat morsku faunu a je "silnejsi". Aj prvy suboj sa skoncil vtedy, ked mu ten trojzubec zlomil.
710810
[spoiler]No neviem. Imho to vacsinou je tak (aj v tomto filme to tak bolo), ze hrdina je pri prvom suboji vyrazne slabsi ako protivnik, pocas filmu sa vyleveluje minimalne na jeho uroven, vo finale su si rovnocenni, ale vyzera to, ze hrdina predsa len prehra. Nasledne vyuzije nejaky tajny/rozhodujuci skill, ktory sa naucil alebo natrenoval pocas filmu (vacsinou vdaka mentorovi) a nim protivnika prevazi a totalne ho deklasuje. PS.: Vrtule mali za sebou obaja. *8)* [/spoiler][spoiler]PS2: Ja som mal pocit, ze ten trojzubec mu nedava vacsiu silu ani schopnosti bojovat, dava mu schopnost komunikovat a ovladat morsku faunu a je "silnejsi". Aj prvy suboj sa skoncil vtedy, ked mu ten trojzubec zlomil.[/spoiler]
710807
2 0
reagují: MarvinP
reagovat

Aquaman

jako, bylo to fakt roztomilý, svěží a zábavně barvičkový... v mnoha ohledech fajn. Postavy měly (většinou) srozumitelné cíle, které byly ve vzájemném konfliktu, to je u DC velký pokrok.

Nicméně absolutně nechápu bizarní rozhodnutí, snížit ve finálním souboji signifikantně protagonistův handicap oproti souboji na začátku.

na začátku bojuje s bráchou pod vodou s trojzubcem jehož slabiny jsou nepříteli známy, na konci bojuje "ve svém živlu" s ultimátním trojzubcem, není tu žádná další nerovnost, která by to kompenzovala, ještě pro jistotu dají nepříteli za záda rotující vrtule... wtf?! Jak si mohl někdo myslet, že je to dobrý nápad?!

Samozřejmě to byla nejnudnější scéna v celém filmu.

Klasický způsob jak ve finále ukázat růst hrdiny je přece přesně opačný, analogická situace ve které na začátku selhal, se opakuje v pro něj ještě horší verzi, ale on přesto zvítězí, protože on je už jiný, silnější.
710807
jako, bylo to fakt roztomilý, svěží a zábavně barvičkový... v mnoha ohledech fajn. Postavy měly (většinou) srozumitelné cíle, které byly ve vzájemném konfliktu, to je u DC velký pokrok. Nicméně absolutně nechápu bizarní rozhodnutí, snížit ve finálním souboji signifikantně protagonistův handicap oproti souboji na začátku. [spoiler]na začátku bojuje s bráchou pod vodou s trojzubcem jehož slabiny jsou nepříteli známy, na konci bojuje "ve svém živlu" s ultimátním trojzubcem, není tu žádná další nerovnost, která by to kompenzovala, ještě pro jistotu dají nepříteli za záda rotující vrtule... wtf?! Jak si mohl někdo myslet, že je to dobrý nápad?! [/spoiler]Samozřejmě to byla nejnudnější scéna v celém filmu. Klasický způsob jak ve finále ukázat růst hrdiny je přece přesně opačný, analogická situace ve které na začátku selhal, se opakuje v pro něj ještě horší verzi, ale on přesto zvítězí, protože on je už jiný, silnější.
Aquaman
6 -3
reagují: Gorecki
reagovat
  • The Plague Dogs (1982) 
    Velka pecka. Genialne prehodeny uhol pohladu tradicneho monster filmu (predstavte si Celuste z pohladu zraloka) by k nadseniu stacil. Tu je vsak navyse aj ta uzasna temne depresivna atmosfera, ktora obcas siaha az do hororu. Toto nie je rozpravka o psikoch. Ale kruta vypoved na jednu nadcasovu a stale aktualnu temu. Vsetci ochrancovia zvieracich prav (a aj vsetci ostatni) by si to mali pozriet. Aj ked mozno budu na ukludnenie potrebovat par panakov. 10/10

  • Návrat Mary Poppins (2018) 
    Iba krocik od pruseru. Emily Blunt je sice neodolatelna, no strasne tomu chyba srdiecko. Bez snahy zaujat spatlana prehliadka filmarskej profesionality. Fakt som sa na to tesil, no v tejto podobe to naozaj nema co ponuknut. Este aj tie pesnicky stoja za prd. Disney opat neprijemne ustrelil. 5/10

  • Slow West (2015) 
    Nenapadna festivalovka, ktoru taha hore hlavne skvely zaver, wtf scena s indianmi a uz tradicne vyborny Fassbender. 7/10

  • Toto je náš svet (2016) 
    Krasa. Dojimave, vtipne a uplne paradne zahrane (Viggo je velky frajer). Dokonca som si to uzil aj napriek tomu, ze hlavneho hrdinu by som najradsej prefackal a moralne stojim na strane "zaporakov". Ale aj v tom je caro filmov. Pre milovnikov citlivych pribehov ako zo zivota absolutna povinnost. 9/10

  • Čarodějův učeň (1977) 
    Vizualne, atmosfericky aj koncepcne uzasna a napadita zalezitost, ktorej trochu skodi az prilis koktave rozpravanie (v tej kratkej stopazi sa toho stane fakt vela). Zeman rozhodne natocil lepsie kusky, ale aj toto je rozhodne povinna jazda. 8/10

  • Šťavňatý vršok (1978) 
    Uz od uvodnej sceny zobrazujucej mytologiu mi bolo jasne, ze to bude kvalitka. A naozaj bola. Ale vidiet to ako decko, tak to asi uplne nerozdycham. Tradicne rozpravkove putovanie je totiz ozvlastnene dost drsnymi a krvavymi scenami. 8/10

  • Piata vlna (2016) 
    Je to samozrejme uplna blbost, ale ja mam pre tieto young adult postapo slabost. Akurat zase skoda zniceneho potencialu. Ako dospele sci-fi to mohla byt parada. V tejto podobe to bohuzial okrem cielovky nema koho oslovit. Zanrovych 6/10


  • [list][*]Nezanechať stopu (2018) 
    Krasa. Aj bez explicitne rozohratych a zobrazenych konfliktov sa da natocit posobiva drama. Velmi citlive a civilne indiecko. Postavy som si zamiloval a chapal ich aj ked s ich pohladom na svet vobec nesuhlasim. Foster uz potrebuje poriadnu ulohu v kvalitnom velkofilme a tej dievcine prajem velku buducnost. Pekny priklad maleho velkeho filmu, ktory je zdanlivo o nicom a pritom o vsetkom. 9/10

  • Ten, který přežil (2015) 
    (Ne)prijemna postapo festivalovka. Ohromne pomale, takmer bez dialogov a hudby, ale s fajn atmosferou. Nenudil som sa, pacilo sa mi to, milovnikom ar*ovych picovin to velmi odporucam, no uplna hitparada to nie je. Velmi tomu totiz chyba nejaka scena, ktora dokaze zrazit do kolien a umocnit vysledny dojem. 7/10

  • Surová kůže (1951) 
    Sedem a pol hrozných. Štyria banditi, štyria rukojemníci (z toho jedno decko) a jedna dostavníková stanica. Veľmi výživný komorný westernový thriller s prekvapivým záverom. Občas možno trochu uťahané, no väčšinu času krásne napínavé. 7/10

  • A čo Bob? (1991) 
    Majster Yoda tocil svojho casu paradne komedie. Svizne, genialne zahrate a mimoriadne vtipne. 8/10

  • Rozprávka na dobrú noc (1964) 
    Az po strop gagmi nabita zalezitost, ktora ma v tejto dobe iba dve vady na krase. A obe su velkymi paradoxmi. Prvym je, ze Brandovi tato komedialna poloha nesedi na sto percent a dryhym existencia remaku. Ten komedialny potencial scen este viac podojil a hlavne vytasil paradny zaverecny zvrat, ktory tu tak velmi chybal. Aj tento original je vsak kralovskou zabavou. 8/10

  • Prízraky noci (1945) 
    Paradna mysteriozna antologia so stipkou humoru. Nadprirodzeno je sikovne relativizovane, jednotlive poviedky su prijemne zimomriavkove (bruchomluvec je strasna pecka) a ramcovy pribeh ma tiez vlastny vyvoj. Dielcie segmenty sice mohli mat trochu udernejsie pointy (zaver to vsak vynahradi), no inak nemam co vytknut. Velmi ma to bavilo. 9/10
[/*][/list]
710801
[list][*][url=https://www.csfd.cz/film/13494-the-plague-dogs/]The Plague Dogs[/url] (1982)  Velka pecka. Genialne prehodeny uhol pohladu tradicneho monster filmu (predstavte si Celuste z pohladu zraloka) by k nadseniu stacil. Tu je vsak navyse aj ta uzasna temne depresivna atmosfera, ktora obcas siaha az do hororu. Toto nie je rozpravka o psikoch. Ale kruta vypoved na jednu nadcasovu a stale aktualnu temu. Vsetci ochrancovia zvieracich prav (a aj vsetci ostatni) by si to mali pozriet. Aj ked mozno budu na ukludnenie potrebovat par panakov. 10/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/150190-mary-poppins-se-vraci/]Návrat Mary Poppins[/url] (2018)  Iba krocik od pruseru. Emily Blunt je sice neodolatelna, no strasne tomu chyba srdiecko. Bez snahy zaujat spatlana prehliadka filmarskej profesionality. Fakt som sa na to tesil, no v tejto podobe to naozaj nema co ponuknut. Este aj tie pesnicky stoja za prd. Disney opat neprijemne ustrelil. 5/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/360386-slow-west/]Slow West[/url] (2015)  Nenapadna festivalovka, ktoru taha hore hlavne skvely zaver, wtf scena s indianmi a uz tradicne vyborny Fassbender. 7/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/396808-tohle-je-nas-svet/]Toto je náš svet[/url] (2016)  Krasa. Dojimave, vtipne a uplne paradne zahrane (Viggo je velky frajer). Dokonca som si to uzil aj napriek tomu, ze hlavneho hrdinu by som najradsej prefackal a moralne stojim na strane "zaporakov". Ale aj v tom je caro filmov. Pre milovnikov citlivych pribehov ako zo zivota absolutna povinnost. 9/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/10102-carodejuv-ucen/]Čarodějův učeň[/url] (1977)  Vizualne, atmosfericky aj koncepcne uzasna a napadita zalezitost, ktorej trochu skodi az prilis koktave rozpravanie (v tej kratkej stopazi sa toho stane fakt vela). Zeman rozhodne natocil lepsie kusky, ale aj toto je rozhodne povinna jazda. 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/12491-daleka-cesta-za-domovem/]Šťavňatý vršok[/url] (1978)  Uz od uvodnej sceny zobrazujucej mytologiu mi bolo jasne, ze to bude kvalitka. A naozaj bola. Ale vidiet to ako decko, tak to asi uplne nerozdycham. Tradicne rozpravkove putovanie je totiz ozvlastnene dost drsnymi a krvavymi scenami. 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/378405-pata-vlna/]Piata vlna[/url] (2016)  Je to samozrejme uplna blbost, ale ja mam pre tieto young adult postapo slabost. Akurat zase skoda zniceneho potencialu. Ako dospele sci-fi to mohla byt parada. V tejto podobe to bohuzial okrem cielovky nema koho oslovit. Zanrovych 6/10[/*][*] [/*][*] [list][*][url=https://www.csfd.cz/film/585912-beze-stop/]Nezanechať stopu[/url] (2018)  Krasa. Aj bez explicitne rozohratych a zobrazenych konfliktov sa da natocit posobiva drama. Velmi citlive a civilne indiecko. Postavy som si zamiloval a chapal ich aj ked s ich pohladom na svet vobec nesuhlasim. Foster uz potrebuje poriadnu ulohu v kvalitnom velkofilme a tej dievcine prajem velku buducnost. Pekny priklad maleho velkeho filmu, ktory je zdanlivo o nicom a pritom o vsetkom. 9/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/413769-ten-ktery-prezil/]Ten, který přežil[/url] (2015)  (Ne)prijemna postapo festivalovka. Ohromne pomale, takmer bez dialogov a hudby, ale s fajn atmosferou. Nenudil som sa, pacilo sa mi to, milovnikom ar*ovych picovin to velmi odporucam, no uplna hitparada to nie je. Velmi tomu totiz chyba nejaka scena, ktora dokaze zrazit do kolien a umocnit vysledny dojem. 7/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/26422-surova-kuze/]Surová kůže[/url] (1951)  Sedem a pol hrozných. Štyria banditi, štyria rukojemníci (z toho jedno decko) a jedna dostavníková stanica. Veľmi výživný komorný westernový thriller s prekvapivým záverom. Občas možno trochu uťahané, no väčšinu času krásne napínavé. 7/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/12276-a-co-bob/]A čo Bob?[/url] (1991)  Majster Yoda tocil svojho casu paradne komedie. Svizne, genialne zahrate a mimoriadne vtipne. 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/18584-dva-zaletnici/]Rozprávka na dobrú noc[/url] (1964)  Az po strop gagmi nabita zalezitost, ktora ma v tejto dobe iba dve vady na krase. A obe su velkymi paradoxmi. Prvym je, ze Brandovi tato komedialna poloha nesedi na sto percent a dryhym existencia remaku. Ten komedialny potencial scen este viac podojil a hlavne vytasil paradny zaverecny zvrat, ktory tu tak velmi chybal. Aj tento original je vsak kralovskou zabavou. 8/10 [/*][*][url=https://www.csfd.cz/film/35396-prizraky-noci/]Prízraky noci[/url] (1945)  Paradna mysteriozna antologia so stipkou humoru. Nadprirodzeno je sikovne relativizovane, jednotlive poviedky su prijemne zimomriavkove (bruchomluvec je strasna pecka) a ramcovy pribeh ma tiez vlastny vyvoj. Dielcie segmenty sice mohli mat trochu udernejsie pointy (zaver to vsak vynahradi), no inak nemam co vytknut. Velmi ma to bavilo. 9/10[/*][/list][/*][/list]
2 -2
reagovat

The Head Hunter

710761
https://www.youtube.com/watch?v=PJ3UyXKnJDo *:+*
The Head Hunter
0 0
reagovat

Triple Frontier

Tohle mi hrozne sedlo. Jsem rad, ze jsem si pred zhlednutim stihl precist HALovo upozorneni, ze trailery trochu klamou telem a vedel pak vicemene presne, do ceho jdu. Super pribeh, herecky odvedeny naprosto libove a presne. V zivote by me nenapadlo to bude mnou temer nenavideny Charlie Hunnam (to, co predvadel v Pacific Rimu boli doted...) postavou, ktera to v nekolika klicovych momentech bude tahat jeste vys, nez si to do te doby jelo... 

– „I thought we could... I thought we could do this.“
– „Yeah. And we got what we deserved.“
710758
Tohle mi hrozne sedlo. Jsem rad, ze jsem si pred zhlednutim stihl precist HALovo upozorneni, ze trailery trochu klamou telem a vedel pak vicemene presne, do ceho jdu. Super pribeh, herecky odvedeny naprosto libove a presne. V zivote by me nenapadlo to bude mnou temer nenavideny Charlie Hunnam (to, co predvadel v Pacific Rimu boli doted...) postavou, ktera to v nekolika klicovych momentech bude tahat jeste vys, nez si to do te doby jelo...   [spoiler]– „I thought we could... I thought we could do this.“ – „Yeah. And we got what we deserved.“[/spoiler]
Triple Frontier
4 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Co Ti na to mám říci. Občas se tady mínusy dávají zaslouženě a jednou za čas sem naběhne "pár individuí" který mínusy rozdávají jako na běžícím páse. Já osobně bych byl pro, aby palce nahoru a dolů byly veřejné, abys věděl, kdo Ti lajkuje příspěvky a komu se nelíbí. Ale co, v životě jsou důležitější věci.
710746
Co Ti na to mám říci. Občas se tady mínusy dávají zaslouženě a jednou za čas sem naběhne "pár individuí" který mínusy rozdávají jako na běžícím páse. Já osobně bych byl pro, aby palce nahoru a dolů byly veřejné, abys věděl, kdo Ti lajkuje příspěvky a komu se nelíbí. Ale co, v životě jsou důležitější věci.
710735
3 -6
reagovat
reaguje na: SteKi
Ten konkrétní zvrat, vygradování a celé finále. Ve filmu to funguje na jedničku, jen já jako divák jsem to nepotřeboval, nebo spíše mé cynické já chtělo špatný konec. Osobně jsem si přál, aby tam přišlo něco ve stylu Gone, baby, gone. Ale jak jsem psal, je to fakt jen drobná výtka na fungují celek, a čistě z mého pohledu.
710745
Ten konkrétní zvrat, vygradování a celé finále. Ve filmu to funguje na jedničku, jen já jako divák jsem to nepotřeboval, nebo spíše mé cynické já chtělo špatný konec. Osobně jsem si přál, aby tam přišlo něco ve stylu Gone, baby, gone. Ale jak jsem psal, je to fakt jen drobná výtka na fungují celek, a čistě z mého pohledu.
710736
1 -3
reagovat
reaguje na: hroubek
Čo konkrétne ti pokazilo dojem?
710736
Čo konkrétne ti pokazilo dojem?
710720
0 -2
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: hroubek
Tvl co ty minuska? Presne vystihl moje pocity a ten film patri k tomu nejlepsimu, co minuly rok vzniklo...
710735
Tvl co ty minuska? Presne vystihl moje pocity a ten film patri k tomu nejlepsimu, co minuly rok vzniklo...
710720
5 -4
reagují: hroubek
reagovat

Raubíř Ralf a internet

O zklamání nemůže být řeč, ale na jedničku se to nechytá. Jednička byla svým způsobem dost originální, a to hlavně pojetím. Dvojka do toho přidává internet a odkazy. Začátek je dobrý, prostřední část s poznáváním internetu hodně dobrá, a pak je tu poslední třetina, která mě tolik nesedla. Disneyho princezny jsou super a jejich scény jsou topové, a totéž lze říci i o závodech. Slušný animák, ale čekal jsem více. 6-6,5/10
710721
O zklamání nemůže být řeč, ale na jedničku se to nechytá. Jednička byla svým způsobem dost originální, a to hlavně pojetím. Dvojka do toho přidává internet a odkazy. Začátek je dobrý, prostřední část s poznáváním internetu hodně dobrá, a pak je tu poslední třetina, která mě tolik nesedla. Disneyho princezny jsou super a jejich scény jsou topové, a totéž lze říci i o závodech. Slušný animák, ale čekal jsem více. 6-6,5/10
Raubíř Ralf a internet
4 -3
reagovat

Pátrání

Příjemné překvapení. Film od úvodní minuty šlape, a prvních deset minut mě dost připomnělo Vzhůru do oblak(myšleno jako obrovská pochvala). I v následujících minutách jsem byl přikovaný k obrazovce a napjatě jsem sledoval co se bude dít. John Cho si to hodně dává a jako otec je naprosto uvěřitelný. Film má výborné tempo a moc dobře funguje do poslední dvacetiminutovky. Tam přijde něco, co by přijít ani nemuselo, a mě to malinko zkazilo dojem z filmu, i přestože to bylo natočené dobře. Pátrání je hodně povedený film, a opravdu se vyplatí mu věnovat pozornost. 8-8,5/10
710720
Příjemné překvapení. Film od úvodní minuty šlape, a prvních deset minut mě dost připomnělo Vzhůru do oblak(myšleno jako obrovská pochvala). I v následujících minutách jsem byl přikovaný k obrazovce a napjatě jsem sledoval co se bude dít. John Cho si to hodně dává a jako otec je naprosto uvěřitelný. Film má výborné tempo a moc dobře funguje do poslední dvacetiminutovky. Tam přijde něco, co by přijít ani nemuselo, a mě to malinko zkazilo dojem z filmu, i přestože to bylo natočené dobře. Pátrání je hodně povedený film, a opravdu se vyplatí mu věnovat pozornost. 8-8,5/10
Pátrání
6 -7
reagují: SteKi, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Godlike
Jeeeej, tak uz vim, co si vecer pustit... Diky :D
710698
Jeeeej, tak uz vim, co si vecer pustit... Diky *:D*
710685
3 -1
reagovat
Na HBO 2 právě teď Nepřítel státu. To je tak dobrý!:+ Neviděl jsem to léta.
710685
Na HBO 2 právě teď Nepřítel státu. To je tak dobrý!*:+* Neviděl jsem to léta.
5 0
reagují: Spazz
reagovat

Annabelle 3

Aj u Vás doma :)) link
710673
Aj u Vás doma *:))* https://www.comingsoon.net/movies/news/1050131-third-annabelle-movie-officially-titled-annabelle-comes-home#/slide/6
Annabelle 3
0 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Tak mi to ženské vidění světa v tomto případě prosím vysvětli.:o Já viděl jen pár šlapek na webkach, kterým se nechce pracovat, tak dělají to co dělají.
710654
Tak mi to ženské vidění světa v tomto případě prosím vysvětli.*:o* Já viděl jen pár šlapek na webkach, kterým se nechce pracovat, tak dělají to co dělají.
710647
2 -5
reagovat
reaguje na: Memphis
No minimálně přijdeš o úžasný výkon Willa Poultera v roli uniformované svině, tam určitě oscarová nominace být měla. Ale možná ze mě mluví jenom slabost pro něj datující se k Son of Rambow :+
710652
No minimálně přijdeš o úžasný výkon Willa Poultera v roli uniformované svině, tam určitě oscarová nominace být měla. Ale možná ze mě mluví jenom slabost pro něj datující se k Son of Rambow *:+*
710642
2 -2
reagovat
reaguje na: Memphis
Detroit je super
710651
Detroit je super
710642
4 -1
reagovat
reaguje na: Hartigan911111
je to film u kteryho sem musel nejvic zapojovat zensky videni sveta (narocny) takze uznavam ze omezence to nema cim oslovit. :D
710647
je to film u kteryho sem musel nejvic zapojovat zensky videni sveta (narocny) takze uznavam ze omezence to nema cim oslovit. *:D*
710632
2 -2
reagují: Hartigan911111
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se