Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 19221 - 19240 Napsat příspěvek
Koukam na Bumblebee a jak je na zacatku bitva na Cybertronu, tak mam pocit, ze to je jak epizoda Love, Death + Robots s trochu mensim rozpoctem :D ten serial dokaze namlsat fakt hodne
711104
Koukam na Bumblebee a jak je na zacatku bitva na Cybertronu, tak mam pocit, ze to je jak epizoda Love, Death + Robots s trochu mensim rozpoctem *:D* ten serial dokaze namlsat fakt hodne
5 -2
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: KARLOS
You bet
711092
You bet
711091
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
? To zní jako dobrá story 8).
711091
? To zní jako dobrá story *8)*.
711083
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat

A Christmas Prince (2017)

3/10, neptejte se.
711083
3/10, neptejte se.
A Christmas Prince (2017)
2 0
reagují: mkubalikova, KARLOS
reagovat
mid90s (2018)
80% - odd future. vsichni se mohli posrat z eighth grade (60%) ale to spis jonah hill zasluhuje metal. katherine waterston proste miluju. v tech jejich tunkach bych se nejradsi utopil. sem hnedka harmony korineovi zavidel. to kvuli ni sem se podival na druhej dil zvirat (65%) kterej me nakonec bavil stejne jako ten prvni (65%). 

the barbarian invasions (2003)
80% - mocny. the decline of the american empire (70%) bylo jeste o malych smrtich ale tohle uz bylo drtivy. sice tomu schazi ta prava virtuozita ale to nevadi. mozna si zajdu na the fall of the american empire kde uz se evidentne upustilo od vseho.
711076
mid90s (2018) 80% - [url=https://image-cdn.hypb.st/https%3A%2F%2Fhypebeast.com%2Fimage%2F2018%2F08%2Ftyler-the-creator-earl-sweatshirt-odd-future-final-low-end-theory-1.jpg?q=75&w=800&cbr=1&fit=max]odd future[/url]. vsichni se mohli posrat z eighth grade (60%) ale to spis jonah hill zasluhuje metal. katherine waterston proste miluju. v tech jejich tunkach bych se nejradsi utopil. sem hnedka harmony korineovi zavidel. to kvuli ni sem se podival na druhej dil zvirat (65%) kterej me nakonec bavil stejne jako ten prvni (65%).  the barbarian invasions (2003) 80% - mocny. the decline of the american empire (70%) bylo jeste o malych smrtich ale tohle uz bylo drtivy. sice tomu schazi ta prava virtuozita ale to nevadi. mozna si zajdu na [url=https://youtu.be/edabMM6w3Yw]the fall of the american empire[/url] kde uz se evidentne upustilo od vseho.
2 0
reagovat
reaguje na: Vincent
Pravda. Je to dobrý herec a pokud bude mít nějakou složitější roli tak jí zvládne.  
711055
Pravda. Je to dobrý herec a pokud bude mít nějakou složitější roli tak jí zvládne.  
711042
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
JDW si to v Ballers dava obcas dost slusne :)
711042
JDW si to v Ballers dava obcas dost slusne *:)*
710986
2 -1
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: gaboo
Fun fact - JDW je syn Denzela. 
Nedávno jsem viděl rozhovor v Daily Show a mají úplně stejnou dikci :D
710986
Fun fact - JDW je syn Denzela.  Nedávno jsem viděl rozhovor v Daily Show a mají úplně stejnou dikci *:D*
710985
1 0
reagují: Vincent
reagovat
v novom nolanovom filme má hrať John David Washington (blackkklansman) a Robert Pattinson ;) 
710985
v novom nolanovom filme má hrať [b]John David Washington[/b] (blackkklansman) a [b]Robert Pattinson[/b] *;)* 
4 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: TedGeorge
A jeste do toho taha Megan Fox.. na tu taky nesahat, parchanti :D
710936
A jeste do toho taha Megan Fox.. na tu taky nesahat, parchanti *:D*
710921
6 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
:D už jsem to kdysi psal, trochu vulgárněji a někdo mě smazal...
710922
*:D* už jsem to kdysi psal, trochu vulgárněji a někdo mě smazal...
710921
0 -11
reagovat
reaguje na: Hartigan911111
Chudak Amber, jeden sulin z MovieZone diskuze si mysli, ze je oskliva!
710921
Chudak Amber, jeden sulin z MovieZone diskuze si mysli, ze je oskliva!
710920
12 0
reagují: Vincent, Hartigan911111
reagovat
Amberb Heard je ošklivá a furt si na něco hraje, i když na to herecky vůbec nemá.  Neco jako blond Megan Fox. To raději Dakotu Johnson. :D
710920
Amberb Heard je ošklivá a furt si na něco hraje, i když na to herecky vůbec nemá.  Neco jako blond Megan Fox. To raději Dakotu Johnson. *:D*
1 -13
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Godlike
London Fields, 8.5 z 10. Muzu jen doporucit :D
710917
London Fields, 8.5 z 10. Muzu jen doporucit *:D*
710911
2 -3
reagovat

Allied

Ten film je strasne nedocenej.

8.5/10 a kdo vi, jestli pri tretim zhlednuti nebudu na devitce. Miluju takovyhle pribehy.
710916
Ten film je strasne nedocenej. 8.5/10 a kdo vi, jestli pri tretim zhlednuti nebudu na devitce. Miluju takovyhle pribehy.
Allied
6 -2
reagovat
Tak přiznejme si, že konkrétně ''vykozená'' Amber byla hodně samoúčelná a zbytečná, ale asi je to dobře pro ty, co to nevidí. Já s ní nějaký konkrétní problém nemám a rozhodně není ošklivá (o tom to ostatně nikdy nebylo), ale prostě pohledem ztracené generace dítěte hamburgerů hned mám smutný život :D
710913
Tak přiznejme si, že konkrétně ''vykozená'' Amber byla hodně samoúčelná a zbytečná, ale asi je to dobře pro ty, co to nevidí. Já s ní nějaký konkrétní problém nemám a rozhodně není ošklivá (o tom to ostatně nikdy nebylo), ale prostě pohledem ztracené generace dítěte hamburgerů hned mám smutný život *:D*
4 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Vykozenou. Bitch, please.:D
Nevim, udělá jakejkoliv mimickej pohyb nebo otevře tlamu a prostě jak ty kozičky nejsou v záběru, nedá se to. V těch London Fields to podle Vincenta evidentně bude snesitelnější.:D
710911
Vykozenou. Bitch, please.*:D* Nevim, udělá jakejkoliv mimickej pohyb nebo otevře tlamu a prostě jak ty kozičky nejsou v záběru, nedá se to. V těch London Fields to podle Vincenta evidentně bude snesitelnější.*:D*
710907
1 -6
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: do_Od
Kamaráde, uhodil jsi hřebíček na hlavičku. I kdyby se mi stokrát nelíbila, nevím proč bych s ní měl mít problém.;)
710909
Kamaráde, uhodil jsi hřebíček na hlavičku. I kdyby se mi stokrát nelíbila, nevím proč bych s ní měl mít problém.*;)*
710907
6 -1
reagovat
Tvle, lidi co mají problém s vykozenou Amber Head v Aquamanovi mají vážně smutnej život.
710907
Tvle, lidi co mají problém s vykozenou Amber Head v Aquamanovi mají vážně smutnej život.
20 -5
reagují: Godlike, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Myslíš zrzku napěchovanou do o několik číšel menšího kostýmu, aby nadržený geeci měli nad čím slintat? Tohle mě tedy vadí dost. Když se nad tím filmem pozastavím takhle zpětně, tak jde o dost divnou zábavu...
710900
Myslíš zrzku napěchovanou do o několik číšel menšího kostýmu, aby nadržený geeci měli nad čím slintat? Tohle mě tedy vadí dost. Když se nad tím filmem pozastavím takhle zpětně, tak jde o dost divnou zábavu...
710863
1 -4
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se