Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 19161 - 19180 Napsat příspěvek

Na špatné straně

Zahler prostě umí a já mu ty pomalejší filmy žeru s navijákem. Fakt se mi líbí, že Zahler nemá potřebu někam  spěchat, klidně a pomalu buduje napětí, a jeho akční scény  mají taky něco do sebe, a jsou nepříjemné. Film má velmi dobré tempo, a i přes delší stopáž nikdy nenudí. Herecky suprově zahrané a uvěřitelné. Jediné co mě trochu nesedlo byla poslední půlhodinka, kterou jsem čekal trochu jinou, a i s jiným tempem. Bez tak to nic nemění na tom, že jsem hodně moc spokojený. 8-8,5/10
712084
Zahler prostě umí a já mu ty pomalejší filmy žeru s navijákem. Fakt se mi líbí, že Zahler nemá potřebu někam  spěchat, klidně a pomalu buduje napětí, a jeho akční scény  mají taky něco do sebe, a jsou nepříjemné. Film má velmi dobré tempo, a i přes delší stopáž nikdy nenudí. Herecky suprově zahrané a uvěřitelné. Jediné co mě trochu nesedlo byla poslední půlhodinka, kterou jsem čekal trochu jinou, a i s jiným tempem. Bez tak to nic nemění na tom, že jsem hodně moc spokojený. 8-8,5/10
Na špatné straně
0 -3
reagovat

My

Není to špatné, ale ani tak skvělé jak jsem si přál po trailerech, ohlasech a po těch číslech co to udělalo při otvíráku. Peele to po technické stránce zvládá, ale film se začne rozpadat po scenáristické. Stačí se nad některými věcmi trochu více zamyslet, a celé se to začne rozpadat jako domeček z karet a o to více to zamrzí. Slabých 6/10, a mírné zklamání.
712081
Není to špatné, ale ani tak skvělé jak jsem si přál po trailerech, ohlasech a po těch číslech co to udělalo při otvíráku. Peele to po technické stránce zvládá, ale film se začne rozpadat po scenáristické. Stačí se nad některými věcmi trochu více zamyslet, a celé se to začne rozpadat jako domeček z karet a o to více to zamrzí. Slabých 6/10, a mírné zklamání.
My
0 -2
reagovat
reaguje na: mkubalikova
To je podobný jak si dát Star Wars v tom jiným pořadí (Machete order?) než jak to je natočený.je to tušeím E4,E5, E2,E3, E6 :D

Ted bych to dal spíše E1, Solo, R1, E4,E5,E2,E3,E6 :D:D:D:D
712064
To je podobný jak si dát Star Wars v tom jiným pořadí (Machete order?) než jak to je natočený.je to tušeím E4,E5, E2,E3, E6 *:D* Ted bych to dal spíše E1, Solo, R1, E4,E5,E2,E3,E6 *:D**:D**:D**:D*
712031
0 -2
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Ja to takhle cca pred rokem videl a za sebe to doporucuju sledovat podle data vydani, ne pribehove chronologie. Jednak triky se postupne zlepsuji a druhak to tak dava i vic smysl, protoze ti filmari vzdycky pracuji s tim, co divak v dobe vydani filmu uz zna. 
712032
Ja to takhle cca pred rokem videl a za sebe to doporucuju sledovat podle data vydani, ne pribehove chronologie. Jednak triky se postupne zlepsuji a druhak to tak dava i vic smysl, protoze ti filmari vzdycky pracuji s tim, co divak v dobe vydani filmu uz zna. 
712031
7 0
reagovat

Mise: všechny MCU filmy před Endgame

Já bych ráda vyrazila už 24.4., takže musím začít už ve středu:o
712031
Já bych ráda vyrazila už 24.4., takže musím začít už ve [url=https://pbs.twimg.com/media/D3GRnbUWAAEBd-o.jpg:large]středu[/url]. *:o*
Mise: všechny MCU filmy před Endgame
3 -3
reagují: RainMakeR, Snipsley
reagovat
nic vtipnejsiho sem roky nevidel :D:D:D
711907
nic [url=https://www.csfd.cz/film/546568-private-life/komentare/]vtipnejsiho[/url] sem roky nevidel *:D**:D**:D*
1 -2
reagovat
support the girls (2018) 
65% - ten clovek asi ma talent ale tohe si za ramecek neda. tahle parta $ocek je vysoce prehypeovana az na haley lu richardson. 
711900
support the girls (2018)  65% - ten clovek asi ma [url=https://letterboxd.com/twincinema/film/support-the-girls/]talent[/url] ale tohe si za ramecek neda. tahle parta $ocek je vysoce prehypeovana az na haley lu richardson. 
1 -1
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Na to se dá reagovat jen jednou větou: "Tak určitě." ;)
711889
Na to se dá reagovat jen jednou větou: "Tak určitě." *;)*
711878
6 -3
reagovat
Emir Kusturica v roli taxikáře ve filmu Balkánská hranice, díky tomu jsem na to natrefil. Má to být o bombardování Jugoslávie a celkově o válečných zločinech spáchaných NATO v Srbsku. Trailer vypadá dobře, navíc takových filmů není nikdy dost :+
link
711878
Emir Kusturica v roli taxikáře ve filmu Balkánská hranice, díky tomu jsem na to natrefil. Má to být o bombardování Jugoslávie a celkově o válečných zločinech spáchaných NATO v Srbsku. Trailer vypadá dobře, navíc takových filmů není nikdy dost *:+* https://www.youtube.com/watch?v=Bwo7Bj2A7bc
1 -10
reagují: Axis
reagovat
Na druhou stranu, co pro mě nijaké bylo, byl právě můj poslední kino zážitek. Přiznám se, že jsem neviděl tolik filmů, jako místní osazenstvo diskuze, ale v životě jsem neviděl horší a víc do sebe zahleděnější film než Us. Jednoznačně můj nejhorší kinozážitek a jeden z nejhorších filmů, co jsem, kdy viděl. Peele vážně není tak chytrej, jak si myslí. Po Get Out skoro až neuvěřitelný zklamání. Řemeslně pořád paráda, zbytek naprostej otřes. 2/10
711876
Na druhou stranu, co pro mě nijaké bylo, byl právě můj poslední kino zážitek. Přiznám se, že jsem neviděl tolik filmů, jako místní osazenstvo diskuze, ale v životě jsem neviděl horší a víc do sebe zahleděnější film než Us. Jednoznačně můj nejhorší kinozážitek a jeden z nejhorších filmů, co jsem, kdy viděl. Peele vážně není tak chytrej, jak si myslí. Po Get Out skoro až neuvěřitelný zklamání. Řemeslně pořád paráda, zbytek naprostej otřes. 2/10
3 -4
reagovat
reaguje na: verbst
To neříkám, Wind River mám taky výš, ale nijak pro mě ten konec určitě nebyl.
711875
To neříkám, Wind River mám taky výš, ale nijak pro mě ten konec určitě nebyl.
711869
1 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
No však co se tam stalo? Pokecali u plotu a čau. Mně to bylo všechno šumák. Žádnej dopad, nic. 
Jako já to nehejtím, ten film se mi líbil, ale nebylo to nic na úrovni třeba Wind River... 
711869
No však co se tam stalo? Pokecali u plotu a čau. Mně to bylo všechno šumák. Žádnej dopad, nic.  Jako já to nehejtím, ten film se mi líbil, ale nebylo to nic na úrovni třeba Wind River... 
711832
0 -2
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Spazz
"... po skonceni jsem si proste rekl, ze to byl sice dobry film, ale vlastne se v nem vetsinu stopaze nedelo nic moc zajimaveho... "
Úplně stejnej pocit jsem měl u posledních dvou Netflixovek s Chrisem Pinem. Včera večer jsem viděl Outlaw King a v podstatě ty samý pocity jako z Hell or High Water... 
711868
[i]"... po skonceni jsem si proste rekl, ze to byl sice dobry film, ale vlastne se v nem vetsinu stopaze nedelo nic moc zajimaveho... "[/i] Úplně stejnej pocit jsem měl u posledních dvou Netflixovek s Chrisem Pinem. Včera večer jsem viděl Outlaw King a v podstatě ty samý pocity jako z Hell or High Water... 
711862
1 -1
reagovat
reaguje na: pepo
jj link
711865
jj http://www.nahrejto.cz/pics/58af5e942a0d281cbd62dafd9d5c5913.png
711864
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Na netflixe? ;)
711864
Na netflixe? *;)*
711863
0 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Spazz
Naprosty souhlas. Strasne sem se na to tesil a ono je to ve vysledku naprosto prumerny. Kdyby to nemelo Kevina a Woodyho v hlavnich rolich, tak je to vis kde.
711863
Naprosty souhlas. Strasne sem se na to tesil a ono je to ve vysledku naprosto prumerny. Kdyby to nemelo Kevina a Woodyho v hlavnich rolich, tak je to vis kde.
711862
2 -2
reagují: pepo
reagovat

The Highwaymen

Cele je to po vsech strankach v poradku, herecky samozrejme super, ale krom finalni konfrontace (a nejakych par minut pred ni) to na me proste pres vsechny sve kladne stranky nijak nepusobilo. V mych ocich tomu neco chybi, jenze vubec nevim co.
A taky si ale rikam, ze to je spis mnou a jen jsem na to nebyl spravne naladeny. Nevim, po skonceni jsem si proste rekl, ze to byl sice dobry film, ale vlastne se v nem vetsinu stopaze nedelo nic moc zajimaveho.
711862
Cele je to po vsech strankach v poradku, herecky samozrejme super, ale krom finalni konfrontace (a nejakych par minut pred ni) to na me proste pres vsechny sve kladne stranky nijak nepusobilo. V mych ocich tomu neco chybi, jenze vubec nevim co. A taky si ale rikam, ze to je spis mnou a jen jsem na to nebyl spravne naladeny. Nevim, po skonceni jsem si proste rekl, ze to byl sice dobry film, ale vlastne se v nem vetsinu stopaze nedelo nic moc zajimaveho.
The Highwaymen
1 0
reagují: verbst, TedGeorge
reagovat
the beach bum (2019)
75% - uzival sem si to song to song (75%). harmony dodal presne co slibil.  
711858
the beach bum (2019) 75% - uzival sem si to song to song (75%). harmony dodal presne co slibil.  
1 0
reagovat
Další filmový Mansonové, ten první je aspoň zajímavě obsazený 
711856
[url=https://www.youtube.com/watch?v=KPSKkxTQFEU]Další[/url] [url=https://www.youtube.com/watch?v=I-L0dk6zuyE]filmový[/url] Mansonové, ten první je aspoň zajímavě obsazený 
0 0
reagovat
reaguje na: verbst
"Konec byl takovej nijakej"?

:o
711832
"Konec byl takovej nijakej"? *:o*
711807
3 -1
reagují: verbst
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se