Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 19121 - 19140 Napsat příspěvek

Hastrman

Příjemné překvapení. Hastrman mě zaujal svými trailery, které byly/jsou na české poměry nadstandardní. A totéž jsem dostal ve výsledném filmu. Na film se nádherně kouká. Desítky krásných záběrů na přírodu, a spoustu dalšího. Vizuálně film vypadá opravdu moc pěkně a dokáže těžit z obyčejných scén, jako je projížďka na rybníku, honička po lese, nebo plavání pod vodou. Režisér Havelka má k dispozici herce, jenž dokáží prodat danou scénu, a mají velké charisma. Dialogy a i písničky mají něco do sebe. Film má zajímavou a pohlcující atmosféru, že jsem se nenudil a bavilo mě to. Škoda, že ke konci se to začne trochu rozpadat a čekal jsem trochu jiný dějový vývoj. Nicméně pod 7/10 nemohu jít.

PS: Knižní předlohu neznám, takže nemohu soudit jak moc se film liší.
712993
Příjemné překvapení. Hastrman mě zaujal svými trailery, které byly/jsou na české poměry nadstandardní. A totéž jsem dostal ve výsledném filmu. Na film se nádherně kouká. Desítky krásných záběrů na přírodu, a spoustu dalšího. Vizuálně film vypadá opravdu moc pěkně a dokáže těžit z obyčejných scén, jako je projížďka na rybníku, honička po lese, nebo plavání pod vodou. Režisér Havelka má k dispozici herce, jenž dokáží prodat danou scénu, a mají velké charisma. Dialogy a i písničky mají něco do sebe. Film má zajímavou a pohlcující atmosféru, že jsem se nenudil a bavilo mě to. Škoda, že ke konci se to začne trochu rozpadat a čekal jsem trochu jiný dějový vývoj. Nicméně pod 7/10 nemohu jít. PS: Knižní předlohu neznám, takže nemohu soudit jak moc se film liší.
Hastrman
1 -1
reagovat
reaguje na: RainMakeR
To mi prijde naopak divny, ze uz to neni davno vyprodane, asi jsi dlouho nebyl na predpremiere.
712976
To mi prijde naopak divny, ze uz to neni davno vyprodane, asi jsi dlouho nebyl na predpremiere.
712951
2 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Je to možné.
712969
Je to možné.
712968
1 -1
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Že bychom útočili na 2,2 mld celosvětově?
712968
Že bychom útočili na 2,2 mld celosvětově?
712958
1 -2
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Budeme svědky přepisování tabulek.

Na Fandagu se za týden prodalo 5x více lístků, než na Infinity War

Je takový zájem, že se přidávají další a další promítání.
712958
Budeme svědky přepisování tabulek. [url=https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/avengers-endgame-advance-ticket-sales-set-new-record-1200866]Na Fandagu se za týden prodalo 5x více lístků, než na Infinity War[/url] Je takový zájem, že se přidávají další a další promítání.
712951
3 -3
reagují: Snipsley
reagovat

Avengers EG

dneska jsem si koupil lístek na středeční předpremieru na 2D v Letňanech . Bylo tam cca 5-10 ? volných míst
ty krávo to bude mega nářez co se týče tržeb...
712951
dneska jsem si koupil lístek na středeční předpremieru na 2D v Letňanech . Bylo tam cca 5-10 ? volných míst ty krávo to bude mega nářez co se týče tržeb...
Avengers EG
1 -3
reagují: speta.jr, Ex-SOLDIER
reagovat

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Výborná pohádka, kterou jsem si užil v míře vrchovaté. Mělo to napětí, spád a neuvěřitelně to odsýpalo. Navíc se v Praze prohánějí doubledeckery a v závěrečných titulcích je poděkování Pavlu Bémovi. Zkrátka absolutní spokojenost. Navíc tu výbornému Williamu Moseleymu skvěle sekunduje Ben Barnes. Na tyhle dva mladíky se zkrátka dobře kouká.
712895
Výborná pohádka, kterou jsem si užil v míře vrchovaté. Mělo to napětí, spád a neuvěřitelně to odsýpalo. Navíc se v Praze prohánějí doubledeckery a v závěrečných titulcích je poděkování Pavlu Bémovi. Zkrátka absolutní spokojenost. Navíc tu výbornému Williamu Moseleymu skvěle sekunduje Ben Barnes. Na tyhle dva mladíky se zkrátka dobře kouká.
Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)
2 -12
reagovat

The Man Who Killed Don Quixote

Je to skvělý! Je to čistej Gilliam. Jsem nadšen a dojat, že to dotáh.
712893
Je to skvělý! Je to čistej Gilliam. Jsem nadšen a dojat, že to dotáh.
The Man Who Killed Don Quixote
4 -1
reagovat

Blindspotting 9/10

Řemeslně a na žánr nadprůměrné od střihu, přes kameru a režii. Téma ke konci trochu víc pomrkávací (doslova bortící 4. stěnu), ale to je jediné negativum a někdo to bude brát jako třešínku na dortu. PECKA!

P.S. pokud budete shanet, obrnte se dobrou anglictinou, protoze na interfernetech jsou titulky s neprelozenými rapovými částmi, není jich moc, ale když už tam jsou, tak na nich scéna stojí.
712891
Řemeslně a na žánr nadprůměrné od střihu, přes kameru a režii. Téma ke konci trochu víc pomrkávací (doslova bortící 4. stěnu), ale to je jediné negativum a někdo to bude brát jako třešínku na dortu. PECKA! P.S. pokud budete shanet, obrnte se dobrou anglictinou, protoze na interfernetech jsou titulky s neprelozenými rapovými částmi, není jich moc, ale když už tam jsou, tak na nich scéna stojí.
Blindspotting 9/10
2 -1
reagovat

Errementari (2017)

První film v baskitštině, který jsem viděl. Kam se hrabou naši čerti a peklo z pohádek. Tohle je správná "pohádka", kde démoni a čerti vypadají
působivě a je to poctivá maska a žádné CGI. A kovář je
badassmotherfucker, který je mlátí kladivem :D Moc pěkná kamera a
barevná kompozice. 9/10

Trailer: link
712885
První film v baskitštině, který jsem viděl. Kam se hrabou naši čerti a peklo z pohádek. Tohle je správná "pohádka", kde démoni a čerti vypadají působivě a je to poctivá maska a žádné CGI. A kovář je badassmotherfucker, který je mlátí kladivem :D Moc pěkná kamera a barevná kompozice. 9/10 Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=-j10fhxbfuA
Errementari (2017)
2 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Vicemene souhlas. Byl jsem na tom v kine a i kdyz ten basket ze zacatku 20. stoleti byl holomajzna, na kterou se moc divat neda (ocima cloveka, co leta hraval basket), tak bych hodnotil o trosicku pozitivneji - 6,5/10 :) Na 7 to nema a horsi nez 6 to urcite neni.
Jo a kdyby nekdo nasel tu zelektrizovanou verzi druhe sloky Kde, domov muj, co hraje pri zaverecnych titulkach, tak bych mu byl vdecen.
712860
Vicemene souhlas. Byl jsem na tom v kine a i kdyz ten basket ze zacatku 20. stoleti byl holomajzna, na kterou se moc divat neda (ocima cloveka, co leta hraval basket), tak bych hodnotil o trosicku pozitivneji - 6,5/10 :) Na 7 to nema a horsi nez 6 to urcite neni. Jo a kdyby nekdo nasel tu zelektrizovanou verzi druhe sloky Kde, domov muj, co hraje pri zaverecnych titulkach, tak bych mu byl vdecen.
712756
1 -1
reagovat

Zlatý podraz

Zklamání. Film mě zaujal svými trailery, které byly hodně působivé. Bohužel se to nepovedlo naplno prodat do výsledného filmu. Asi největším problémem filmu je jeho soudržnost. Skáče se z místa na místo, některé rozhodnutí nedávají smysl a spoustu věcí se odehraje mimo záběry a my jako diváci jsem postavený před hotovou věc, a nevíme co se mezím stalo. Tohle by šlo akceptovat, kdyby to bylo vypravěčsky dobře prodané, což bohužel není. Měl jsem docela problém s některými postavy, jelikož se mi k nim nepodařilo si vybudovat nějaký vztah. Po technické stránce film vypadá parádně a je i vizuálně dost zajímavý. Škoda, že po příběhové stránce lépe nešlape. 6/10
712756
Zklamání. Film mě zaujal svými trailery, které byly hodně působivé. Bohužel se to nepovedlo naplno prodat do výsledného filmu. Asi největším problémem filmu je jeho soudržnost. Skáče se z místa na místo, některé rozhodnutí nedávají smysl a spoustu věcí se odehraje mimo záběry a my jako diváci jsem postavený před hotovou věc, a nevíme co se mezím stalo. Tohle by šlo akceptovat, kdyby to bylo vypravěčsky dobře prodané, což bohužel není. Měl jsem docela problém s některými postavy, jelikož se mi k nim nepodařilo si vybudovat nějaký vztah. Po technické stránce film vypadá parádně a je i vizuálně dost zajímavý. Škoda, že po příběhové stránce lépe nešlape. 6/10
Zlatý podraz
1 -1
reagují: MAJkLSON
reagovat

Highwaymen (2019)

To bylo teda hodně slabý. Takhle zmrvit dream team Woody + Kevin a Newmanovu hudbu... Shame on you, Netflix.
712690
To bylo teda hodně slabý. Takhle zmrvit dream team Woody + Kevin a Newmanovu hudbu... Shame on you, Netflix.
Highwaymen (2019)
3 -3
reagovat

Shazam!

Povedená komiksová oddychovka. Nebere se to tolik vážně, přesto to stojí pevně na nohou. Je to vtipné, dokáže to být i dojemné. Akce je zábavná a celkem i hravá. Vtipy jsou vtipné a fungují. Sedli mě postavy, protože to je přeci jenom změna oproti jiným "tradičnějším" komiksovkám. Herci dost dobří. Film mohl být o patnáct minut kratší, a tempo by bylo lepší. Dost mě potěšila poslední scéna, závěrečné titulky a po titulková scéna. 7,5/10
712648
Povedená komiksová oddychovka. Nebere se to tolik vážně, přesto to stojí pevně na nohou. Je to vtipné, dokáže to být i dojemné. Akce je zábavná a celkem i hravá. Vtipy jsou vtipné a fungují. Sedli mě postavy, protože to je přeci jenom změna oproti jiným "tradičnějším" komiksovkám. Herci dost dobří. Film mohl být o patnáct minut kratší, a tempo by bylo lepší. Dost mě potěšila poslední scéna, závěrečné titulky a po titulková scéna. 7,5/10
Shazam!
2 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Nebo na jakoukoliv řadu American Horror Story nebo na skvělou první řadu American Crime Story. Jen tak mimochodem.
712646
Nebo na jakoukoliv řadu American Horror Story nebo na skvělou první řadu American Crime Story. Jen tak mimochodem.
712640
5 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To mám nakoukané asi 3x? :) Upřímně kdybys mi to nenapsal, nepamatuju se, že je to ona. Nemá charisma nebo nevím, neříkám, že je špatná herečka, určitě v nějakém objektivním hodnocení úrovně herectví dostala 1*, ale je pro mne nijaká. 

Nechci se s nikým hádat, je to můj subjektivní názor. :)
712641
To mám nakoukané asi 3x? *:)* Upřímně kdybys mi to nenapsal, nepamatuju se, že je to ona. Nemá charisma nebo nevím, neříkám, že je špatná herečka, určitě v nějakém objektivním hodnocení úrovně herectví dostala 1*, ale je pro mne nijaká.  Nechci se s nikým hádat, je to můj subjektivní názor. *:)*
712640
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak se mrkni na Studio 60, tam je výborná
712640
Tak se mrkni na Studio 60, tam je výborná
712638
4 0
reagují: hroubek, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Hartigan911111
Smysl Sarah Paulson jsem v moderní kinematografii taky moc nepochopil. Ne že by byla špatná, ale totálně nezajímává....
712638
Smysl Sarah Paulson jsem v moderní kinematografii taky moc nepochopil. Ne že by byla špatná, ale totálně nezajímává....
712637
4 -2
reagují: TedGeorge
reagovat

Glass

Bylo to prostě, no, jak to říct.. špatný
Neslabším článkem David Dunn, na kterýho jsem se těšil nejvíc.
Nejsilnějším James McAvoy, na kterýho zase nejmíň.
Celý to bylo jaksi postavený na hlavu.
5/10.. a to jen za hudební motiv a flashbacky z Vyvolenýho a McAvoye
V kině bych asi usnul, ale tady jsem měl po ruce aspoň dobrý pivka.
A Sarah Paulson je špatná herečka
712637
Bylo to prostě, no, jak to říct.. špatný Neslabším článkem David Dunn, na kterýho jsem se těšil nejvíc. Nejsilnějším James McAvoy, na kterýho zase nejmíň. Celý to bylo jaksi postavený na hlavu. [b]5/10[/b].. a to jen za hudební motiv a flashbacky z Vyvolenýho a McAvoye V kině bych asi usnul, ale tady jsem měl po ruce aspoň dobrý pivka. A Sarah Paulson je špatná herečka
Glass
7 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

Psí domov / A Dog's Way Home (2019)

Nikdy jsem nechápal smysl amerických filmů pro věřící, které jsou zdánlivě o ničem, ale vydělají majlant. Teď už to taky chápu, tenhle film je podobně obohacující, akorát ne pro křesťany, ale pro psí lidi a já jsem psí člověk. Myslím, že mimo kategorii lidí, která čoklíky považuje spíš za členy domácnosti než za zvířata to málokdo pochopí a je to totální odpad.  Hlavně se to líbí jednomu odrostlému klukovi, který strávil jako malý
dost špatných dní koukáním z okna, čekáním a měněním vody s granulemi v nevyužitých miskách na zápraží. 
Tohle jsem jim žral i s naviákem, možná až na linku s veterány. Jinak je to v podstatě moderní family verze Volání divočiny od Jacka Londona. Spokojených 8/10
712635
Nikdy jsem nechápal smysl amerických filmů pro věřící, které jsou zdánlivě o ničem, ale vydělají majlant. Teď už to taky chápu, tenhle film je podobně obohacující, akorát ne pro křesťany, ale pro psí lidi a já jsem psí člověk. Myslím, že mimo kategorii lidí, která čoklíky považuje spíš za členy domácnosti než za zvířata to málokdo pochopí a je to totální odpad.  Hlavně se to líbí jednomu odrostlému klukovi, který strávil jako malý dost špatných dní koukáním z okna, čekáním a měněním vody s granulemi v nevyužitých miskách na zápraží.  Tohle jsem jim žral i s naviákem, možná až na linku s veterány. Jinak je to v podstatě moderní family verze Volání divočiny od Jacka Londona. Spokojených 8/10
Psí domov / A Dog's Way Home (2019)
3 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se