Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 18981 - 19000 Napsat příspěvek

Želary (2003)

Viděno po mnoha letech od návštěvy v kině. Je to skutečně vynikající film, který potřeboval čas, aby byl doceněn. Výborně vystavěné drama. Z herců mě nejvíce zaujal Tomáš Žatečka v roli polosirotka Lipky, o něj jsem se bál snad nejvíce. Ondřej Trojan by si toho Oscara asi opravdu zasloužil.
717223
Viděno po mnoha letech od návštěvy v kině. Je to skutečně vynikající film, který potřeboval čas, aby byl doceněn. Výborně vystavěné drama. Z herců mě nejvíce zaujal Tomáš Žatečka v roli polosirotka Lipky, o něj jsem se bál snad nejvíce. Ondřej Trojan by si toho Oscara asi opravdu zasloužil.
Želary (2003)
3 -5
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
New Mutants :D:D:D
Ten film se do kin snad nikdy nedostane. 
717209
New Mutants *:D**:D**:D* Ten film se do kin snad nikdy nedostane. 
717048
2 -1
reagovat
reaguje na: Snipsley
Už je spravenej ;)
717058
Už je spravenej *;)*
717057
1 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Podle článku tady na úvodce ty Star Wars 2022 neplatí?
717057
Podle článku tady na úvodce ty Star Wars 2022 neplatí?
717048
0 0
reagují: KarelR
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Zde je link na org. post.  Avatar až do 2027

Link
717055
Zde je link na org. post.  Avatar až do 2027[url=https://twitter.com/ErikDavis/status/1125802890310742016] Link[/url]
717048
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
FUCK!!!!!!!!!! :(:(:(
717051
FUCK!!!!!!!!!! *:(**:(**:(*
717048
1 -1
reagovat

Škatulata hejbejte se

Ad Astra 20. 9. 2019
Ford v Ferrari 15. 11. 2019
New Mutants 3.4. 2020
Star Wars 16. 12 2022
Star Wars 20. 12 2024
Star Wars 18 12. 2026
Avatar přesunut na 17. prosinec 2021, další Avataři budou asi mezi Star Wars.
717048
Ad Astra 20. 9. 2019 Ford v Ferrari 15. 11. 2019 New Mutants 3.4. 2020 Star Wars 16. 12 2022 Star Wars 20. 12 2024 Star Wars 18 12. 2026 Avatar přesunut na 17. prosinec 2021, další Avataři budou asi mezi Star Wars.
Škatulata hejbejte se
3 -2
reagují: verbst, Snipsley, Verbon, Muf
reagovat

It: Chapter Two

Začína kampaň. Trailer vo štvrtok. 
717041
Začína kampaň. Trailer vo štvrtok. 
It: Chapter Two
3 -2
reagovat
Hele píšu při každých těhle nářecích na vedlejší bordel někoho nebo mobily v kinech. Vy neumíte mluvit? :)

Stalo se mi to dostkrát a skoro vždy to končí omluvou a klidem. Platí to i na kecání, bordel s jídlem apod. 

Jenom jednomu kreténovi, který měl pocit, že při filmu se musí googlit a vysvětlovat, jsem musel vysvětlit, že dostat přes hubu před manželkou nebude asi ideální program na sobotní večer. :)
716942
Hele píšu při každých těhle nářecích na vedlejší bordel někoho nebo mobily v kinech. Vy neumíte mluvit? *:)* Stalo se mi to dostkrát a skoro vždy to končí omluvou a klidem. Platí to i na kecání, bordel s jídlem apod.  Jenom jednomu kreténovi, který měl pocit, že při filmu se musí googlit a vysvětlovat, jsem musel vysvětlit, že dostat přes hubu před manželkou nebude asi ideální program na sobotní večer. *:)*
5 -8
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Dnešní zážitek na Avengers. Tři asi tak dvacetiletí borci sedící za mnou. U první scény (všichni víme jaké) mi došlo, že borci se rozhodli prokecat a "vtipně" prokomentovat celý film + samozřejmě klasické brutální žvýkání popcornu. Zjebal jsem je hned ve třetí minutě a musím říct, že už za celý film nepromluvili, popcorn jedli potichu, u žádné scény se ani nezasmáli a sotva se rozsvítilo, tak byli ve dveřích :D Brutálně uspokojující pocit :D
716934
Dnešní zážitek na Avengers. Tři asi tak dvacetiletí borci sedící za mnou. U první scény (všichni víme jaké) mi došlo, že borci se rozhodli prokecat a "vtipně" prokomentovat celý film + samozřejmě klasické brutální žvýkání popcornu. Zjebal jsem je hned ve třetí minutě a musím říct, že už za celý film nepromluvili, popcorn jedli potichu, u žádné scény se ani nezasmáli a sotva se rozsvítilo, tak byli ve dveřích *:D* Brutálně uspokojující pocit *:D*
716915
13 -1
reagovat
reaguje na: pepo
A zkousel jsi sve mamince vysvetlit, proc do prvnich Avengeru nedorazil Superman? To je predem prohrana bitva :D:D
716932
A zkousel jsi sve mamince vysvetlit, proc do prvnich Avengeru nedorazil Superman? To je predem prohrana bitva *:D**:D*
716922
3 -1
reagovat
reaguje na: pepo
Tak to je gól! :D:D:D 
716925
Tak to je gól! *:D**:D**:D* 
716922
3 -1
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
Moja mamina sa v polke dvoch vezi opytala, kedy konecne pride ten Potter:D
716922
Moja mamina sa v polke dvoch vezi opytala, kedy konecne pride ten Potter*:D*
716920
9 -2
reagují: mkubalikova, Mr.FREAKE
reagovat
reaguje na: mkubalikova
:D:D Keby som ten film nevidel tak by som bol regulerne (a právom!) nasraný. 
Keď som išiel na kino "maraton" Infinity War / Endgame tak vedla mňa sedeli dve holky čo očividne nevedeli nič o nejakom prepojenom vesmire MCU (myslel som si že tie filmy videl snáď každý pod 70 rokov) a jedna z nich začne tiež polohlasne komentovať IW: "Hej tý dvaja hrali vo filme Avatar!" - bola to scena kde bol Quil a Gamora (aspň na polku sa trafila holčina). Ale keď prišiel na scénu Peter Dinklage a tá holka nahlas povedala ukazujúc prstom na plátno "To je ten trpaslík z Pána prsteňov" tak som jej velmi dôrazne vysvetlil nech si to nechá pre seba.
716920
*:D**:D* Keby som ten film nevidel tak by som bol regulerne (a právom!) nasraný.  Keď som išiel na kino "maraton" Infinity War / Endgame tak vedla mňa sedeli dve holky čo očividne nevedeli nič o nejakom prepojenom vesmire MCU (myslel som si že tie filmy videl snáď každý pod 70 rokov) a jedna z nich začne tiež polohlasne komentovať IW: "Hej tý dvaja hrali vo filme Avatar!" - bola to scena kde bol Quil a Gamora (aspň na polku sa trafila holčina). Ale keď prišiel na scénu Peter Dinklage a tá holka nahlas povedala ukazujúc prstom na plátno "To je ten trpaslík z Pána prsteňov" tak som jej velmi dôrazne vysvetlil nech si to nechá pre seba.
716915
6 -1
reagují: pepo
reagovat
Koukám, že je dobré si rozmyslet, zda mít děti. :D
716917
Koukám, že je dobré si rozmyslet, zda mít děti. *:D*
3 -3
reagovat
reaguje na: SteKi
No u malych capartu si rikas, ze z toho vyrostou. Kdyz se takhle chovaji dospeli, tak je to na rychly odchod z kina, jinak se clovek vystavuje obvineni z napadeni. Ja minuly tyden bouchla v kine, kdyz skupinka (25-30 let) vedle me komentovala film - polohlasne - nasledovne (ja uz byla potreti, ale kamarad to jeste nevidel): Je, on umrel! Karel ale rikal, ze umre az nakonci! Ne to byl ten druhej, amerika. Ne, tenhle umre a ten druhej bude starej. Co je to za zenskou? Proc ji sviti oci? To je ta, jak jsme na to nedavno nesli. O cem to bylo? Karel rikal... Vydrzela jsem to jeste chvilku a pak jsem je pozadala, at mlci. Soused z druhe strany jim podekoval za spoiler a od nekoho pod nami se ozvalo, at jdou i s Karlem do pr*ele. Bohuzel jejich reakce nas vsechny prekvapila a je se malem porvala v kine. Zlate chroupani popcornu!! 
716915
No u malych capartu si rikas, ze z toho vyrostou. Kdyz se takhle chovaji dospeli, tak je to na rychly odchod z kina, jinak se clovek vystavuje obvineni z napadeni. Ja minuly tyden bouchla v kine, kdyz skupinka (25-30 let) vedle me komentovala film - polohlasne - nasledovne (ja uz byla potreti, ale kamarad to jeste nevidel): [spoiler]Je, on umrel! Karel ale rikal, ze umre az nakonci! Ne to byl ten druhej, amerika. Ne, tenhle umre a ten druhej bude starej. Co je to za zenskou? Proc ji sviti oci? To je ta, jak jsme na to nedavno nesli. O cem to bylo? Karel rikal... [/spoiler]Vydrzela jsem to jeste chvilku a pak jsem je pozadala, at mlci. Soused z druhe strany jim podekoval za spoiler a od nekoho pod nami se ozvalo, at jdou i s Karlem do pr*ele. Bohuzel jejich reakce nas vsechny prekvapila a je se malem porvala v kine. Zlate chroupani popcornu!! 
716902
10 0
reagují: Jardus, Mr.FREAKE
reagovat
reaguje na: SteKi
8):+8) To dieučatko z 10 balíčkami čipsov malo cca 5 rokov ale aj tak som videl titulok v novinách z ďalšieho dňa "..A nakoniec obrátil zbraň proti sebe." :D:D
716908
*8)**:+**8)* To dieučatko z 10 balíčkami čipsov malo cca 5 rokov ale aj tak som videl titulok v novinách z ďalšieho dňa "..A nakoniec obrátil zbraň proti sebe." *:D**:D*
716902
4 0
reagovat
Inak k detskemu publiku. Teraz predo mnou sedeli traja chalani asi 10 rokov mohli mat. Jeden z nich ten film evidentne uz videl. A ten maly parchant NONSTOP tym ostatnym dvom chudakom stale nieco rozpraval ku kazdej scene. Akoze mal som na male aby som ho nekopol do hlavy ako sedel rovno podomnou....deti su dar :D
716902
Inak k detskemu publiku. Teraz predo mnou sedeli traja chalani asi 10 rokov mohli mat. Jeden z nich ten film evidentne uz videl. A ten maly parchant NONSTOP tym ostatnym dvom chudakom stale nieco rozpraval ku kazdej scene. Akoze mal som na male aby som ho nekopol do hlavy ako sedel rovno podomnou....deti su dar *:D*
5 -1
reagují: mkubalikova, Mr.FREAKE
reagovat
reaguje na: kyller
Takto - polovičku vecí čo Reynolds povedal tak som si v hlave prekladal a tippoval ako to asi mohlo byť pôvodne myslené a aký joke tam mal byť takže myslím že mi toho zas tolko neuniklo :D ale som si istý že v origináli by mi to sadlo viac ale 8/10 by som tomu určite nedal.
716895
Takto - polovičku vecí čo Reynolds povedal tak som si v hlave prekladal a tippoval ako to asi mohlo byť pôvodne myslené a aký joke tam mal byť takže myslím že mi toho zas tolko neuniklo *:D* ale som si istý že v origináli by mi to sadlo viac ale 8/10 by som tomu určite nedal.
716893
1 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Väčšinou chodievam na "novinárske" na "normálne" filmy preto ma to prekvapilo :D
716894
Väčšinou chodievam na "novinárske" na "normálne" filmy preto ma to prekvapilo *:D*
716890
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se