Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 18941 - 18960 Napsat příspěvek
reaguje na: NiChoLai
Mulholland Drive?)
717681
Mulholland Drive*?)*
717677
1 0
reagovat
reaguje na: NiChoLai
Bitter Moon od Polanskiho, Eyes Wide Shut od Kubricka, Showgirls od Verhoevena, Lust Caution od Anga Leeho a muj favorit Crash od Cronenberga...
717678
Bitter Moon od Polanskiho, Eyes Wide Shut od Kubricka, Showgirls od Verhoevena, Lust Caution od Anga Leeho a muj favorit Crash od Cronenberga...
717677
4 0
reagovat
Ahojte kluci, mám takovou prosbu. Potřeboval bych tip a nějaký...lehce erotický film:D Je to údajně pro jednu plachou kolegyni z máminy práce. Jestli to chce ve stylu Netflix and chill nevím. Každopádně mě napadlo jen Love Gaspara Noého. Nymfomanku nebo Základní instinkt jakože ne:D Takže kdyby jste o něčem věděli...
Dík
717677
Ahojte kluci, mám takovou prosbu. Potřeboval bych tip a nějaký...lehce erotický film*:D* Je to údajně pro jednu plachou kolegyni z máminy práce. Jestli to chce ve stylu Netflix and chill nevím. Každopádně mě napadlo jen Love Gaspara Noého. Nymfomanku nebo Základní instinkt jakože ne*:D* Takže kdyby jste o něčem věděli... Dík
0 0
reagovat
reaguje na: hroubek
To je mi jasné. :D
717651
To je mi jasné. *:D*
717649
0 0
reagovat
Pánové, to je v pořádku. Každý máme něco. ;)
717650
Pánové, to je v pořádku. Každý máme něco. *;)*
4 -4
reagovat
reaguje na: DarkSith
Myslím si že nejsi sám komu připadá úchvatný. ;)
717649
Myslím si že nejsi sám komu připadá úchvatný. *;)*
717645
5 0
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: Disketa1
Mě zase přijde úchvatný hrudník Hayley Atwell. 8)
717645
Mě zase přijde úchvatný hrudník [url=https://starctmag.com/wp-content/uploads/2018/12/Marvel-star-Hayley-Atwells-naked-picture-leaked-on-X-rated-site.jpg]Hayley Atwell[/url]. *8)*
717627
26 -1
reagují: hroubek
reagovat
omg...
717640
omg...
2 -4
reagovat

Kapitán Amerika: První Avenger (2011)

První Kapitán Amerika je z roku 2011, ovšem netušil jsem, že to kdy o nějaké marvelovce řeknu, ale takové filmy se dnes už opravdu netočí. Ten čas fakt letí... :o:+

A záběr na Kapitánův hrudník poté, co vyjde ze stroje, je pořád úchvatný. :o:+
717627
První Kapitán Amerika je z roku 2011, ovšem netušil jsem, že to kdy o nějaké marvelovce řeknu, ale takové filmy se dnes už opravdu netočí. Ten čas fakt letí... *:o**:+* A záběr na Kapitánův hrudník poté, co vyjde ze stroje, je pořád úchvatný. *:o**:+*
Kapitán Amerika: První Avenger (2011)
7 -14
reagují: DarkSith
reagovat

Detective Pikachu

Bol som na titulkovanej verzii a spokojnosť. Začiatok bol parádny, potom prišiel trochu útlm (po príchode Pikachua na scénu a rozbehnutia brutálnej kadencie vtipov ala Deadpool som mal chvíľu pocit akoby som
sledoval zrazu úplne iný film)
a chvíľu naozaj trvalo, kým sa to zase rozbehlo, ale už to potom šlapalo až do konca. A veru boli aj slzičky :)) Dúfam, že komerčne sa to aspoň trochu presadí, lebo ten potenciál na filmy z tohto sveta je neskutočný a nepotrebuje to ani toho Reynoldsa. Práveže veľa vecí tam fungovalo, ktoré sa vôbec netýkali jeho.

8/10 a vážne uvažujem nad druhou projekciou

Inak menšia sála cca z polovice plná, všetko 20+, ale aj tak sa tam pár jedincov správalo ako malé deti. :D:-
717625
Bol som na titulkovanej verzii a spokojnosť. Začiatok bol parádny, potom prišiel trochu útlm [spoiler](po príchode Pikachua na scénu a rozbehnutia brutálnej kadencie vtipov ala Deadpool som mal chvíľu pocit akoby som sledoval zrazu úplne iný film)[/spoiler] a chvíľu naozaj trvalo, kým sa to zase rozbehlo, ale už to potom šlapalo až do konca. A veru boli aj slzičky *:))* Dúfam, že komerčne sa to aspoň trochu presadí, lebo ten potenciál na filmy z tohto sveta je neskutočný a nepotrebuje to ani toho Reynoldsa. Práveže veľa vecí tam fungovalo, ktoré sa vôbec netýkali jeho. 8/10 a vážne uvažujem nad druhou projekciou Inak menšia sála cca z polovice plná, všetko 20+, ale aj tak sa tam pár jedincov správalo ako malé deti. *:D**:-*
Detective Pikachu
2 -2
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
Trailer to může mít sebelepší (jakože nemá), ale pořád to je Lindelof, takže zmatená blbost bez smysluplného vyvrcholení :D
717624
Trailer to může mít sebelepší (jakože nemá), ale pořád to je Lindelof, takže zmatená blbost bez smysluplného vyvrcholení :D
717621
4 -4
reagovat
reaguje na: MarvinP
A k tomu nasilu cool - s tým súhlasím, ale to je proste Snyder. S tým nič nenarobíš. :D 
Inak, čo hovoríte na trailer na Watchmen od HBO?
717621
A k tomu nasilu cool - s tým súhlasím, ale to je proste Snyder. S tým nič nenarobíš. *:D*  [b]Inak, čo hovoríte na trailer na Watchmen od HBO?[/b]
717617
0 -1
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: MarvinP
To si nemyslím. Snyder podla mna vie dobre točiť keď má dobrý scenár a tu mal jeden z najlepších scenarov ever takže.. On ten comics miluje. Minule som našiel niekde jeho kresby z doby keď bol malý a tam samí Watchmen. Ani ja si napr. netrúfam povedať, že som ten comics pochopil na 100%. Je to tak vrstevnaté dielo, že aj Moore našiel Gibonsove odkazy a doplnky až na 3. prečítanie.
717620
To si nemyslím. Snyder podla mna vie dobre točiť keď má dobrý scenár a tu mal jeden z najlepších scenarov ever takže.. On ten comics miluje. Minule som našiel niekde jeho kresby z doby keď bol malý a tam samí Watchmen. Ani ja si napr. netrúfam povedať, že som ten comics pochopil na 100%. Je to tak vrstevnaté dielo, že aj Moore našiel Gibonsove odkazy a doplnky až na 3. prečítanie.
717617
4 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já mám Snyderovu verzi taky rád, ale chápu přesně, co na ní vadí fanouškům comicsu. On to úplně nezkazil a za to mu patří dík a obdiv. Ale vlastně to na mě působí, že to ani nikdy úplně nepochopil. Někdy se mu tam díky snaze přímočaře zrcadlit originál dostává dokonce i ta přitrapnělá divnost kterou na komixu miluju, ale jakoby se to dělo tak nějak bez jeho vědomí a pochopení. Tam kde se do toho nějak prosazuje Snyder, je to pateticky vyhrocený a křečovitě cool, rád bych věřil, že je to jeho sofistikovaný update té lehce ubohé a ošuntělé původní atmosféry, ale spíš mám dojem, že to je prostě Snyder domnívající se, že to dělá osudové a cool. 
717617
Já mám Snyderovu verzi taky rád, ale chápu přesně, co na ní vadí fanouškům comicsu. On to úplně nezkazil a za to mu patří dík a obdiv. Ale vlastně to na mě působí, že to ani nikdy úplně nepochopil. Někdy se mu tam díky snaze přímočaře zrcadlit originál dostává dokonce i ta přitrapnělá divnost kterou na komixu miluju, ale jakoby se to dělo tak nějak bez jeho vědomí a pochopení. Tam kde se do toho nějak prosazuje Snyder, je to pateticky vyhrocený a křečovitě cool, rád bych věřil, že je to jeho sofistikovaný update té lehce ubohé a ošuntělé původní atmosféry, ale spíš mám dojem, že to je prostě Snyder domnívající se, že to dělá osudové a cool. 
717616
3 -3
reagují: Mr.FREAKE, Mr.FREAKE
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
Protoze ortodoxni se ztotožňují s Moorem, ktery neuznava zadne adaptace svych del (ale prava ocividne prodává:D)
Ja mam ten film taky nejradeji od Snydera. U uvodnich titulku a zrozeni Manhattana, mam vzdycky husinu. 
717616
Protoze ortodoxni se ztotožňují s Moorem, ktery neuznava zadne adaptace svych del (ale prava ocividne prodává*:D*) Ja mam ten film taky nejradeji od Snydera. U uvodnich titulku a zrozeni Manhattana, mam vzdycky husinu. 
717615
5 -1
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: Xyrus
Za mňa je to 9/10 a pritom som velky fanúšik predlohy (ortodoxný fanúšikovia comicsu často nemajú radi Snyderov film).
717615
Za mňa je to 9/10 a pritom som velky fanúšik predlohy (ortodoxný fanúšikovia comicsu často nemajú radi Snyderov film).
717614
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Watchmen

Díky za doporučení, dal jsem na vás a vpálil do sebe DC verzi. :+

Za mě nejlepší film od Snydera. Bavil mě ten vizuál, kterej je klasicky Snyderovskej ale né tak přepálenej jako v jeho novějších filmech. Brutální akce tomu dodala ještě lepší atmosféru a celkově mě to vážně sedlo. 8/10

Rorschach rulez! 8)

Teď mám cca 15 minut na to, dostat se do oblíbený hospůdky a dát si jedno chlazený.
717614
Díky za doporučení, dal jsem na vás a vpálil do sebe DC verzi. *:+* Za mě nejlepší film od Snydera. Bavil mě ten vizuál, kterej je klasicky Snyderovskej ale né tak přepálenej jako v jeho novějších filmech. Brutální akce tomu dodala ještě lepší atmosféru a celkově mě to vážně sedlo. 8/10 Rorschach rulez! *8)* Teď mám cca 15 minut na to, dostat se do oblíbený hospůdky a dát si jedno chlazený.
Watchmen
8 0
reagují: Mr.FREAKE
reagovat
:o mishima: a life in four chapters :o
717612
*:o* mishima: a life in four chapters *:o*
1 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Nemá. Je to stejný konec jako v DC a kinoverzi (kterou určitě nedoporučuji).
717610
Nemá. Je to stejný konec jako v DC a kinoverzi (kterou určitě nedoporučuji).
717609
2 0
reagovat
A nema Ultimate nahodou iny koniec? Vernesi predlohe?
717609
A nema Ultimate nahodou iny koniec? Vernesi predlohe?
1 0
reagují: Disketa1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se