Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 18881 - 18900 Napsat příspěvek
dneska má premiéru Tenkrát v hollywoode v cannes o 18.00, červený koberec je o 17:00 a dá sa pozerať na cannes youtube kanále link (ak by to niekoho zaujímalo), recenzie by teda mohli byť dneska večer :+ 
a ohlásený je aj nový trailer, mal by vyjsť v najbližších dňoch  
719072
dneska má premiéru [b]Tenkrát v hollywoode [/b]v cannes o 18.00, červený koberec je o 17:00 a dá sa pozerať na cannes youtube kanále https://www.youtube.com/watch?v=qii1e8F0veA (ak by to niekoho zaujímalo), recenzie by teda mohli byť dneska večer *:+*  a ohlásený je aj nový trailer, mal by vyjsť v najbližších dňoch  
8 0
reagují: speedy.mail
reagovat

Panna a netvor (1978)

Miluji pohádky s ponurou atmosférou a tahle od Juraje Herze je více než výborná a nikdy se neokouká. Nemluvě o geniálním hudebním doprovodu Petra Hapky. :+
718840
Miluji pohádky s ponurou atmosférou a tahle od Juraje Herze je více než výborná a nikdy se neokouká. Nemluvě o geniálním hudebním doprovodu Petra Hapky. *:+*
Panna a netvor (1978)
8 -2
reagovat
reaguje na: pepo
Je.
718779
Je.
718650
0 -2
reagovat

John Wick 3

Měl jsem hodně velké očekávání, a film je skoro všechny splnil. Tempo filmu je opravdu zběsilé, a to co film předvede v úvodní půl hodině je neskutečné. Ta akce je skvělá(knihovna, obchod se zbraněmi, stáje), zábavná a hlavně to krásně graduje s koncem dvojky. S příchodem do Maroka se tempo malinko rozmělní a ta akční scéna která pak přijde mě bavila, ale byla zbytečně dlouhá. Pak přijde scenáristický kolotoč a velkolepé půlhodinové finále, jenž je dost efektivní a překvapující(souboje, zbraně). Trošku mě nebavil ten "world building", kterého tam na mě bylo trochu moc. Hodně frakcí co se navzájem respektují, podporují, slouží a pak se podráží, a do toho tam chodí jedna ženská a vydá rozkazy a všichni poslouchají a nikoho nenapadne jí zabít nebo unést či, tak něco. To jsou takové maličkosti, které mě ten zážitek z kina trochu kazili. Dvojka mě bavila více, jednička je taková ucelenější, a trojka je nejpropracovanější co se týče světa. Zatím mezi 8-8,5/10.

PS: Jsem jediný, kdo si myslel, že tohle je zakončení trilogie??
718696
Měl jsem hodně velké očekávání, a film je skoro všechny splnil. Tempo filmu je opravdu zběsilé, a to co film předvede v úvodní půl hodině je neskutečné. Ta akce je skvělá(knihovna, obchod se zbraněmi, stáje), zábavná a hlavně to krásně graduje s koncem dvojky. S příchodem do Maroka se tempo malinko rozmělní a ta akční scéna která pak přijde mě bavila, ale byla zbytečně dlouhá. Pak přijde scenáristický kolotoč a velkolepé půlhodinové finále, jenž je dost efektivní a překvapující(souboje, zbraně). Trošku mě nebavil ten "world building", kterého tam na mě bylo trochu moc. Hodně frakcí co se navzájem respektují, podporují, slouží a pak se podráží, a do toho tam chodí jedna ženská a vydá rozkazy a všichni poslouchají a nikoho nenapadne jí zabít nebo unést či, tak něco. To jsou takové maličkosti, které mě ten zážitek z kina trochu kazili. Dvojka mě bavila více, jednička je taková ucelenější, a trojka je nejpropracovanější co se týče světa. Zatím mezi 8-8,5/10. PS: Jsem jediný, kdo si myslel, že tohle je zakončení trilogie??
John Wick 3
5 -1
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Utok na biely dom je imo jeho najlepsi film8)
718650
Utok na biely dom je imo jeho najlepsi film*8)*
718648
3 -3
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Kostěj

John Wick

Tohle bych klidně celý podepsal, já bych sice asi hodnotil 8/10, ale pocity máme stejný. Obzvlášť teda to, že akce je spíš sestupná kvalitou a hlavně ve finále jsem čekal že přijde ještě nějaká větší bomba, ale místo toho přišel jenom konec. Což je na druhou stranu taky kompliment, protože je vidět jak to celý hrozně rychle uteklo :D A mně osobně přišla koncovka trochu slabší i z toho důvodu, že to bylo víceméně takový okleštěný finále Raidu 2 (řežba v kuchyni). 

Co bych ještě vyzdvihnul jako drobnost která pobavila, tak narážky na Matrix ("Guns. Lots of guns." a záběr na Fishburna jak se šklebí v dešti mi taky přišel jak úplně vystřiženej).
718649
Tohle bych klidně celý podepsal, já bych sice asi hodnotil 8/10, ale pocity máme stejný. Obzvlášť teda to, že akce je spíš [spoiler]sestupná kvalitou a hlavně ve finále jsem čekal že přijde ještě nějaká větší bomba, ale místo toho přišel jenom konec. Což je na druhou stranu taky kompliment, protože je vidět jak to celý hrozně rychle uteklo *:D* A mně osobně přišla koncovka trochu slabší i z toho důvodu, že to bylo víceméně takový okleštěný finále Raidu 2 (řežba v kuchyni). [/spoiler] Co bych ještě vyzdvihnul jako drobnost která pobavila, tak narážky na [spoiler]Matrix ("Guns. Lots of guns." a záběr na Fishburna jak se šklebí v dešti mi taky přišel jak úplně vystřiženej).[/spoiler]
John Wick
718596
1 -1
reagovat
reaguje na: speta.jr
Já mám od něho ještě hodně rád Godzillu, Den poté a 2012. Vlastně i ten Útok na Bílý dům je celkem fajn.
718648
Já mám od něho ještě hodně rád Godzillu, Den poté a 2012. Vlastně i ten [url=https://www.csfd.cz/film/317521-utok-na-bily-dum/]Útok na Bílý dům[/url] je celkem fajn.
718640
1 -2
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: speta.jr
Nikdy jsem nepochopil, proc uz s Arnoldem Emmerich nedela. Kazdej jeho novej film by vyhodila nahoru
718645
Nikdy jsem nepochopil, proc uz s Arnoldem Emmerich nedela. Kazdej jeho novej film by vyhodila nahoru
718640
1 -1
reagovat

Stargate 1994

David Arnold tady tesal do kamene. Cely ten film jeho hudba vyzdvihuje tak o 2* nahoru. Nevim, ktery z Emmerichovych filmu Stargate nebo Den nezavislosti je lepsi, ale kazdopadne jsou oba pravem jako jedini v cervenych cislech na CSFD. Paradni atmosfera, napad, nestarnouci triky a dobri herci. Pri tom filmu se citim jak u Jurskeho parku. Mam radost z objevovani noveho sveta.

9/10 
718640
David Arnold tady tesal do kamene. Cely ten film jeho hudba vyzdvihuje tak o 2* nahoru. Nevim, ktery z Emmerichovych filmu Stargate nebo Den nezavislosti je lepsi, ale kazdopadne jsou oba pravem jako jedini v cervenych cislech na CSFD. Paradni atmosfera, napad, nestarnouci triky a dobri herci. Pri tom filmu se citim jak u Jurskeho parku. Mam radost z objevovani noveho sveta. 9/10 
Stargate 1994
7 -2
reagují: speedy.mail, vZeč
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tak si precitaj moj infinity war:D:D:D:D
718619
Tak si precitaj moj infinity war*:D**:D**:D**:D*
718609
0 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Nevadi, umis plno jinejch veci :D
718616
Nevadi, umis plno jinejch veci :D
718610
0 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Tyjo, to co píšeš o střelnejch zbraních já  bych třeba daleko spíš prohlásil o dvojce. Tady máme aspoň tu obměnu s vylepšenou zbrojí a když se JW vrátil pro větší ráži, vyloženě jsem se chvilku tetelil, tím spíš, že to Rko tu a tam docela poždímali :D. A stoprocentně souhlasím s těma zainteresovanejma tvůrcema v druhým tvým příspěvku - ta radost všech zúčastněnejch je z toho vyloženě cítit :+
718613
Tyjo, to co píšeš o střelnejch zbraních já  bych třeba daleko spíš prohlásil o dvojce. Tady máme aspoň tu obměnu s vylepšenou zbrojí a když se JW vrátil pro větší ráži, vyloženě jsem se chvilku tetelil, tím spíš, že to Rko tu a tam docela poždímali *:D*. A stoprocentně souhlasím s těma zainteresovanejma tvůrcema v druhým tvým příspěvku - ta radost všech zúčastněnejch je z toho vyloženě cítit *:+*
718608
0 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Hele taky jsem si říkal, ale pozitiva by byly na sáhodlouhé eseje a já psát neumím :-D
Já myslím - doufám - že každý kdo Johna viděl a dokázal alespoň trochu ocenit teď běží do kina, protože tuhle kvalitu jinde nenajde. Za mně je to zatím film roku a z hlavy mě nenapadá, co by to mohlo sesadit. Ona to totiž není jen ta precizní a dokonalá akce (knihovna, nože, koně, psi... cokoli z toho by si samo o sobě vytřelo prdel s finálními scénami jiných filmů), On z toho člověk tak nějak cítí, že ten film pohání láska a vášeň jeho tvůrců. Navíc, byť je to skorobéčko, tak ten svět je budovaný naprosto dokonale (včetně obecného vizuálu a barevných palet) a jako "cineverse" mě to zajímá víc, než cokoli jiného 8)
718610
Hele taky jsem si říkal, ale pozitiva by byly na sáhodlouhé eseje a já psát neumím :-D Já myslím - doufám - že každý kdo Johna viděl a dokázal alespoň trochu ocenit teď běží do kina, protože tuhle kvalitu jinde nenajde. Za mně je to zatím film roku a z hlavy mě nenapadá, co by to mohlo sesadit. Ona to totiž není jen ta precizní a dokonalá akce (knihovna, nože, koně, psi... cokoli z toho by si samo o sobě vytřelo prdel s finálními scénami jiných filmů), On z toho člověk tak nějak cítí, že ten film pohání láska a vášeň jeho tvůrců. Navíc, byť je to skorobéčko, tak ten svět je budovaný naprosto dokonale (včetně obecného vizuálu a barevných palet) a jako "cineverse" mě to zajímá víc, než cokoli jiného *8)*
718609
3 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Gonzi
Nikdy sem necetl vice negativnich 9 hvezd :D
718609
Nikdy sem necetl vice negativnich 9 hvezd :D
718608
3 -1
reagují: pepo, Gonzi
reagovat
reaguje na: Kostěj

9*

Já jsem z toho byl naprosto na větvi a běžím znovu, jen souhlasím s tím třetím bodem, kdy ta výtka není ani tak vůči ději, jako spíše vůči tomu, že vše jsou konkrétní "set pieces", kde se ta akce odehraje. Ty arény jsou strašně konkrétní a uzavřené, nikdy ta akce nějak fluidně nepřejde z jedné arény do druhé.
Taky bych nevěřil že to někdy řeknu, ale Wick je strašně monotónní, co se týče používání střelných zbraní. Tvůrci jakoby nevěděli, jak s tím dále pracovat a (ač je to pořád bezkonkurenční) padesátá střela do těla následovaná střelou do hlavy už nemá takový dopad, jako ta první.
718608
Já jsem z toho byl naprosto na větvi a běžím znovu, jen souhlasím s tím třetím bodem, kdy ta výtka není ani tak vůči ději, jako spíše vůči tomu, že vše jsou konkrétní "set pieces", kde se ta akce odehraje. Ty arény jsou strašně konkrétní a uzavřené, nikdy ta akce nějak fluidně nepřejde z jedné arény do druhé. Taky bych nevěřil že to někdy řeknu, ale Wick je strašně monotónní, co se týče používání střelných zbraní. Tvůrci jakoby nevěděli, jak s tím dále pracovat a (ač je to pořád bezkonkurenční) padesátá střela do těla následovaná střelou do hlavy už nemá takový dopad, jako ta první.
9*
718596
2 -1
reagují: Kostěj, TedGeorge
reagovat
reaguje na: Kostěj
Ve ctvrtek to v Americe dalo vic jak posledni Bond. Ku_va hodne to vydela :)
718600
Ve ctvrtek to v Americe dalo vic jak posledni Bond. Ku_va hodne to vydela :)
718596
5 -1
reagovat
reaguje na: Kostěj
Právě. Problém je, že my nesmrtelní nejsme. :-
718597
Právě. Problém je, že my nesmrtelní nejsme. *:-*
718596
1 0
reagovat

John Wick 3

Je to fakt super. Jděte na to. 8,5/10

That being said...(následuje lehce kritickej text kterej sice neobsahuje dějový spoilery, ale stejně to pro jistotu schovám).

Kvalita akce má IMO lehce sestupnou tendenci. Začátek s knížkama, nožema, sekerama a koňma!!! je neskutečně zábavnej. Postupem času se přejde na střelný zbraně a už to zase tak super není - pořád je to teda samozřejmě vysokej Wickovskej standard, ale víte jak to myslím. Na pěsti dojde zase pak až v závěru a tam teda musím říct, že Keanu zjevně nestíhá - většinou to vypadá tak, že JW dostává děsně na prdel, pak protivníci bez zjevnýho důvodu uberou tak o třetinu až polovinu plyn a JW je teda spráská. Tomu se vzhledem k obsazení nelze úplně divit, ale stejně bych čekal, že si Stahelski ohlídá, aby to tak nebilo do očí. Celkovej objem akce zhruba jako ve dvojce, ale variabilita tomu hodně pomáhá.

Hlavní záporák dost WTF, ale v akci dobrej, shinobi style když byl gang pohromadě mě vyloženě nadchnul.

Příběh tady tak nějak moc neexistuje; zatímco jednička i dvojka měly víceméně jasný cíle, tady je to takovej videoherní plot bez zjevnýho směřování a když naskočily závěrečný titulky, byl jsem docela překvapenej. Místy jsou tam oproti předchozím dílům suchý frky na vlastní adresu, což se mi líbilo (když JW odsouhlasil Jasmine její reakci na Bronna v Casablance, smálo se celý kino).

Doufám, že to vydělá a hodně a my dostaneme čtyřku a brzo. Keanu je sice - jak každej ví - nesmrtelnej, ale já bych to raději nepokoušel.

EDIT: Na CSFD slibovali v hercích návrat Commona a Ruby Rose a ani jedno se nekoná, což mě zklamalo. Team-up s Cassianem (because of professional courtesy) bych viděl moc rád. Takhle máme aspoň Charona, což je taky fajn.
718596
Je to fakt super. Jděte na to. 8,5/10 That being said...(následuje lehce kritickej text kterej sice neobsahuje dějový spoilery, ale stejně to pro jistotu schovám). [spoiler]Kvalita akce má IMO lehce sestupnou tendenci. Začátek s knížkama, nožema, sekerama a koňma!!! je neskutečně zábavnej. Postupem času se přejde na střelný zbraně a už to zase tak super není - pořád je to teda samozřejmě vysokej Wickovskej standard, ale víte jak to myslím. Na pěsti dojde zase pak až v závěru a tam teda musím říct, že Keanu zjevně nestíhá - většinou to vypadá tak, že JW dostává děsně na prdel, pak protivníci bez zjevnýho důvodu uberou tak o třetinu až polovinu plyn a JW je teda spráská. Tomu se vzhledem k obsazení nelze úplně divit, ale stejně bych čekal, že si Stahelski ohlídá, aby to tak nebilo do očí. Celkovej objem akce zhruba jako ve dvojce, ale variabilita tomu hodně pomáhá. Hlavní záporák dost WTF, ale v akci dobrej, shinobi style když byl gang pohromadě mě vyloženě nadchnul. Příběh tady tak nějak moc neexistuje; zatímco jednička i dvojka měly víceméně jasný cíle, tady je to takovej videoherní plot bez zjevnýho směřování a když naskočily závěrečný titulky, byl jsem docela překvapenej. Místy jsou tam oproti předchozím dílům suchý frky na vlastní adresu, což se mi líbilo (když JW odsouhlasil Jasmine její reakci na Bronna v Casablance, smálo se celý kino). [/spoiler] Doufám, že to vydělá a hodně a my dostaneme čtyřku a brzo. Keanu je sice - jak každej ví - nesmrtelnej, ale já bych to raději nepokoušel. EDIT: Na CSFD slibovali v hercích návrat Commona a Ruby Rose a ani jedno se nekoná, což mě zklamalo. Team-up s Cassianem (because of professional courtesy) bych viděl moc rád. Takhle máme aspoň [spoiler]Charona[/spoiler], což je taky fajn.
John Wick 3
3 -1
reagovat
reaguje na: okkac
Stalo se to, ale možná ti lidé vyčítají to, že se to nestalo takhle brzy po katastrofě, ale až půl roku po ní (takže by to v seriálu možná vůbec nebylo, kdyby zachovali chronologii).
718418
Stalo se to, ale možná ti lidé vyčítají to, že se to nestalo takhle brzy po katastrofě, ale až půl roku po ní (takže by to v seriálu možná vůbec nebylo, kdyby zachovali chronologii).
718417
0 -1
reagovat

Chernobyl

Už jsem narazil na několik komentářů k druhe epizodě že to tam zbytečně dramatizovala pádem vrtulníku. Nečekal jsem že lidi si neověří že se to skutečně stalo link
718417
Už jsem narazil na několik komentářů k druhe epizodě že to tam zbytečně dramatizovala pádem vrtulníku. Nečekal jsem že lidi si neověří že se to skutečně stalo https://youtu.be/zuNtgYtF4FI
Chernobyl
3 -1
reagují: connor
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se