Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 18701 - 18720 Napsat příspěvek

Rocketman

Hodně se mi to líbilo. Dexter Fletcher odvedl výbornou práci, a to pojetí, ty nápady, muzikálové čísla je doslova radost sledovat. Zaujalo mě jakým způsobem je zde Elton vykreslen, a jak to Fletcher dokáže prodat bez klišé a patosu. Po herecké stránce je to koncert Tarona Egertona, Jamieho Bella a Richarda Maddena. Užil jsem si písničky a to muzikálovější pojetí mě sedlo a bavilo. 8/10
721316
Hodně se mi to líbilo. Dexter Fletcher odvedl výbornou práci, a to pojetí, ty nápady, muzikálové čísla je doslova radost sledovat. Zaujalo mě jakým způsobem je zde Elton vykreslen, a jak to Fletcher dokáže prodat bez klišé a patosu. Po herecké stránce je to koncert Tarona Egertona, Jamieho Bella a Richarda Maddena. Užil jsem si písničky a to muzikálovější pojetí mě sedlo a bavilo. 8/10
Rocketman
4 -3
reagovat
border (2018)
65% - on body and soul (75%) but dull. tesil sem se ze tam zazni come to daddy a vono nic. odvahu a zpracovani ale cenim. 
721293
border (2018) 65% - on body and soul (75%) but dull. tesil sem se ze tam zazni come to daddy a vono nic. odvahu a zpracovani ale cenim. 
1 -1
reagovat

John Wick 3

Akční nášup po třetí? Jistě. Zcela oprávněně vede John Wick akční žánr kupředu a správným směrem. Hned několik scén ve třetím dílu je toho důkazem, a není to zásluha jen samotného Keanu, ale celého štábu, který předvedl precizní práci. Zato scénáristický koutek si sem tam ulítl a chtěl si otevřít vrátka pro čtvrtý díl tak ošklivě nuceným způsobem, že to byla ve filmu jediná věc, která mi zážitek pokazila.

Za mne osobně čtvrtý díl ani nemusí být. John řekl co potřeboval, zabil koho potřeboval a mělo by se mu dostat odpočinku (sami tvůrci si ze sebe dělají srandu větou "He's been retired for five years"). Chápu, že peníze to vidí jinak, ale já byl nadmíru spokojen, ale cítil jsem ke konci kravaťácké myšlení dojit, co to dá. Snad Keanu zůstane důstojný a skončí kdy má.

Nicméně tohle je ukázkový příklad precizně odvedené filmařiny na poli akčních filmů s kaskaderskými kousky na úrovni asijských top filmů. Momentálně není široko daleko nic lepšího. A možná proto si toho vážím o to víc. :+
721244
Akční nášup po třetí? Jistě. Zcela oprávněně vede John Wick akční žánr kupředu a správným směrem. Hned několik scén ve třetím dílu je toho důkazem, a není to zásluha jen samotného Keanu, ale celého štábu, který předvedl precizní práci. Zato scénáristický koutek si sem tam ulítl a chtěl si otevřít vrátka pro čtvrtý díl tak ošklivě nuceným způsobem, že to byla ve filmu jediná věc, která mi zážitek pokazila. Za mne osobně čtvrtý díl ani nemusí být. John řekl co potřeboval, zabil koho potřeboval a mělo by se mu dostat odpočinku (sami tvůrci si ze sebe dělají srandu větou "He's been retired for five years"). Chápu, že peníze to vidí jinak, ale já byl nadmíru spokojen, ale cítil jsem ke konci kravaťácké myšlení dojit, co to dá. Snad Keanu zůstane důstojný a skončí kdy má. Nicméně tohle je ukázkový příklad precizně odvedené filmařiny na poli akčních filmů s kaskaderskými kousky na úrovni asijských top filmů. Momentálně není široko daleko nic lepšího. A možná proto si toho vážím o to víc. *:+*
John Wick 3
2 -1
reagovat
reaguje na: remy
zase nerob si srandu, stačí pozrieť na imdb, cape fear 7,3/10, se7en 8,6/10 (21. najlepší film histórie) to neni vôbec žiadny filmový duel, ked už chceš, opýtaj sa, napr. mlčanie jahniat vz. sedm
721243
zase nerob si srandu, stačí pozrieť na imdb, cape fear 7,3/10, se7en 8,6/10 (21. najlepší film histórie) to neni vôbec žiadny filmový duel, ked už chceš, opýtaj sa, napr. mlčanie jahniat vz. sedm
721171
3 -1
reagovat

The Division

Tak to bude netflixovka... Hm.
721240
Tak to bude netflixovka... Hm.
The Division
0 -1
reagovat
reaguje na: remy
8 mm 8)
721235
8 mm *8)*
721171
2 -2
reagovat

Jungle (2017)

Mnohem lepsi, nez sem si myslel. Z Radcliffea opravdu vyrostl dobrej herec!

Doufam, ze se z nej za 10 let nestane Batman.

8/10
721228
Mnohem lepsi, nez sem si myslel. Z Radcliffea opravdu vyrostl dobrej herec! Doufam, ze se z nej za 10 let nestane Batman. 8/10
Jungle (2017)
3 -2
reagovat

Avengement

Amerika má Avengers, Británie Avengement s Adkinsem. Dlouho jsem se Scottem neviděl lepší kousek, mám radost. Vystačí si sice jen s jedním vězením a barem, ale opravdu pořádné ruční bitky a plna krve, jak to mám rád.:+ John Wick 3 to sice není, ale i tak hodně dobrý.. + jedna stylově ustřelená hlava brokovnicí..  7-8/10
721224
Amerika má Avengers, Británie Avengement s Adkinsem. Dlouho jsem se Scottem neviděl lepší kousek, mám radost. Vystačí si sice jen s jedním vězením a barem, ale opravdu pořádné ruční bitky a plna krve, jak to mám rád.*:+* John Wick 3 to sice není, ale i tak hodně dobrý.. + jedna stylově ustřelená hlava brokovnicí..  7-8/10
Avengement
0 -1
reagovat
Sedm. Mys hrůzy je super, De Niro si to neskutečně dává. Jeden z nejvtipnějších momentů pro mě bylo, když jsem si uvědomil, že mě Mys hrůzy vyspoilerovali Simpsonovi, na které jsem logicky jako dítě koukal spíše, než na filmy jako je Mys hrůzy.
721213
Sedm. Mys hrůzy je super, De Niro si to neskutečně dává. Jeden z nejvtipnějších momentů pro mě bylo, když jsem si uvědomil, že mě Mys hrůzy vyspoilerovali Simpsonovi, na které jsem logicky jako dítě koukal spíše, než na filmy jako je Mys hrůzy.
4 0
reagovat
U mysu jsem odhadnul pointu už při rozhovoru v kanceláři po příjezdu a pak jsem to do konce proziíval. Sedm je úplně jinej lvl
721205
U mysu jsem odhadnul pointu už při rozhovoru v kanceláři po příjezdu a pak jsem to do konce proziíval. Sedm je úplně jinej lvl
2 -1
reagovat
Sedm je úplně jinde, takovy promysleny film se zrodi jednou za dekadu... Ale je to nefer otazka, asi jak jestli je lepsi Dabluv advokat nebo 12 rozhevanych muzu. Oba jsou skvele filmy, ale každý je uplne jinde.
721194
Sedm je úplně jinde, takovy promysleny film se zrodi jednou za dekadu... Ale je to nefer otazka, asi jak jestli je lepsi Dabluv advokat nebo 12 rozhevanych muzu. Oba jsou skvele filmy, ale každý je uplne jinde.
7 0
reagovat
reaguje na: remy
Definitivně Sedm.
721192
Definitivně Sedm.
721171
2 0
reagovat
reaguje na: remy
SE7EN 
721172
SE7EN 
721171
4 -2
reagovat

Sedm ...po delší době

podle mě jeden z top filmů vůbec :+  a btw, je podle vás lepší právě Sedm nebo Scorseseho Mys hrůzy ?
721171
podle mě jeden z top filmů vůbec *:+*  a btw, je podle vás lepší právě Sedm nebo Scorseseho Mys hrůzy ?
Sedm ...po delší době
4 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
A vazne niekto cakal nieco ine? #netflix
721169
A vazne niekto cakal nieco ine? #netflix
721130
5 -9
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Neni to zas take strasne. Podla zaciatku som cakal ze to bude vacsia priamociara blbina. Je to taka oddychovka 6,5/10. A ten robot je dost dobre spraveny.
721167
Neni to zas take strasne. Podla zaciatku som cakal ze to bude vacsia priamociara blbina. Je to taka oddychovka 6,5/10. A ten robot je dost dobre spraveny.
721130
1 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Škoda docela som bol zvedavý...
721160
Škoda docela som bol zvedavý...
721130
0 -1
reagovat

I Am Mother

Vubec na to nekoukejte, naprosta ztrata casu. 4/10
721130
Vubec na to nekoukejte, naprosta ztrata casu. 4/10
I Am Mother
2 -3
reagují: pepo, SteKi, Mr.FREAKE
reagovat

Volný pád (2013)

Viděl jsem tuhle německou pecku už několikrát, ale tentokrát poprvé s přítelem. :+ Každou novou projekcí je ten film intenzivnější. Ať už skvělým scénářem, ádhernou kamerou nebo fantastickou chemií ústřední dvojice. Hanno Koffler a Max Riemelt Volnému pádu dávají něco mnohem víc než jen nějakou moralitu o tom, že když s přítelkyní čekáte dítě a začnete si románek s chlapem, nikdy to nedopadne dobře. Fakt skvělá záležitost a příteli se to taky líbilo. :+
721121
Viděl jsem tuhle německou pecku už několikrát, ale tentokrát poprvé s přítelem. *:+* Každou novou projekcí je ten film intenzivnější. Ať už skvělým scénářem, ádhernou kamerou nebo fantastickou chemií ústřední dvojice. Hanno Koffler a Max Riemelt Volnému pádu dávají něco mnohem víc než jen nějakou moralitu o tom, že když s přítelkyní čekáte dítě a začnete si románek s chlapem, nikdy to nedopadne dobře. Fakt skvělá záležitost a příteli se to taky líbilo. *:+*
Volný pád (2013)
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Myslis na mna aj ked zaspavas?8)
721119
Myslis na mna aj ked zaspavas?*8)*
721094
1 -9
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se