Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 18661 - 18680 Napsat příspěvek
reaguje na: CAPS_LOCK
To myslíš vážně? Loňský Predátor byl obyčejný průměr. Naopak jednička je nepřekonatelná klasika. 8)
722121
To myslíš vážně? Loňský Predátor byl obyčejný průměr. Naopak jednička je nepřekonatelná klasika. *8)*
722095
0 -1
reagovat
schválně od redakce... since 2004 :D
722120
schválně od redakce... since 2004 *:D*
4 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
Aj mne sa pacil. Ale urcite nie viac ako original:D
722118
Aj mne sa pacil. Ale urcite nie viac ako original*:D*
722106
0 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Já jsem tu schválně od redakce:(
722117
Já jsem tu schválně od redakce*:(*
722101
1 -7
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
:D to Civalovi pošli do pošty. Bude nadšenej. 
722112
*:D* to Civalovi pošli do pošty. Bude nadšenej. 
722111
1 -1
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
Já jsem tu vlastně skončil omylem, nejdřív jako pozorovatel a pak jsem přišel na chuť tomu, že tady prakticky všichni mají diametrálně odlišný vkus než já. Nemyslím, že zrovna tohle je smutné. A schválně od redakce tu jsou jiní, já z redakce asi nikoho neznám, jestli se tedy nepočítá, že jsem si Richarda Krajča spletl s Civalem, což se asi nepočítá.
722111
Já jsem tu vlastně skončil omylem, nejdřív jako pozorovatel a pak jsem přišel na chuť tomu, že tady prakticky všichni mají diametrálně odlišný vkus než já. Nemyslím, že zrovna tohle je smutné. A schválně od redakce tu jsou jiní, já z redakce asi nikoho neznám, jestli se tedy nepočítá, že jsem si Richarda Krajča spletl s Civalem, což se asi nepočítá.
722100
4 -3
reagují: (=LIFTY=), do_Od
reagovat
reaguje na: Gorecki
Tebe sa pacia aj odvaznejsie kusky... :))
722110
Tebe sa pacia aj odvaznejsie kusky... *:))*
722106
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
Ja som anomalia a mne sa paci stary aj novy Predator.
Tolko osviezujucich napadov ako Black vie do filmu napchat malokto. Ono to sice ako celok velmi nefunguje, ale viem ich ocenit a bavia ma.8)
722106
Ja som anomalia a mne sa paci stary aj novy Predator. Tolko osviezujucich napadov ako Black vie do filmu napchat malokto. Ono to sice ako celok velmi nefunguje, ale viem ich ocenit a bavia ma.*8)*
722102
4 -1
reagují: pepo, SteKi
reagovat
reaguje na: do_Od
Imho tu najdeme "staré svědky", který pamatujou na jiný libovky :D
722105
Imho tu najdeme "staré svědky", který pamatujou na jiný libovky :D
722104
5 0
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
To je nejhorší konspirační teorie, jakou jsem tady na MZ slyšel. A to jsem byl svědky dvou Godzill. :D
722104
To je nejhorší konspirační teorie, jakou jsem tady na MZ slyšel. A to jsem byl svědky dvou Godzill. *:D*
722100
6 0
reagují: Mr.FREAKE, TedGeorge
reagovat
Proste ma blby vkus, no. Niekomu sa pacia serialy a niekto povazuje noveho predatora za lepsieho nez povodneho. Normalka:D
722102
Proste ma blby vkus, no. Niekomu sa pacia serialy a niekto povazuje noveho predatora za lepsieho nez povodneho. Normalka*:D*
3 -3
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Ravenhorn
Není tu "schválně od redakce".

Vole :D
722101
Není tu "schválně od redakce". Vole *:D*
722100
10 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK

CAPS_LOCK

Mě příjde že "CAPS_LOCK" je tu jen aby každého prudil. Buď je tu schválně od redakce nebo je to hodně hodně smutný případ :(

Jinak dvojka Predator je skvělá.
722100
Mě příjde že "CAPS_LOCK" je tu jen aby každého prudil. Buď je tu schválně od redakce nebo je to hodně hodně smutný případ *:(* Jinak dvojka Predator je skvělá.
CAPS_LOCK
722095
6 -1
reagují: CAPS_LOCK, do_Od, TedGeorge
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Jednička dodnes nezestárla, je geniální dodnes.
722096
Jednička dodnes nezestárla, je geniální dodnes.
722095
1 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Souhlas, už jednička není nic světoborného, tu nahoru strašně tahá soundtrack, za mne loňský Predátor oba filmy s přehledem strká do kapsy :+
722095
Souhlas, už jednička není nic světoborného, tu nahoru strašně tahá soundtrack, za mne loňský Predátor oba filmy s přehledem strká do kapsy *:+*
722021
0 -12
reagovat
reaguje na: Disketa1
Souhlas s Diskem... Myslím si, že jeden z výrazných rozdílů je, že dvojka nestárne zdaleka tak dobře jako jednička, takže když ji někdo vidí po letech poprvé...
722036
Souhlas s Diskem... Myslím si, že jeden z výrazných rozdílů je, že dvojka nestárne zdaleka tak dobře jako jednička, takže když ji někdo vidí po letech poprvé...
722021
2 -10
reagovat
reaguje na: Disketa1
"Atmosféra nulová..."

?

Po tom filme mam vzdy strasnu chut sa okamzite osprchovat, to upotene teplo je hmatatelne lepkave.
722031
"Atmosféra nulová..." ? Po tom filme mam vzdy strasnu chut sa okamzite osprchovat, to upotene teplo je hmatatelne lepkave.
722021
10 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
Co bych za to dal, kdyby většina dvojek vypadala takto. To prevedeni do spinaveho mesta, mezi valku s gangy bylo skvele. Navic to spravnym smerem rozsirilo univerzum. :+
722030
Co bych za to dal, kdyby většina dvojek vypadala takto. To prevedeni do spinaveho mesta, mezi valku s gangy bylo skvele. Navic to spravnym smerem rozsirilo univerzum. *:+*
722021
5 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Co bylo absurdni?
722026
Co bylo absurdni?
722021
3 -2
reagovat

Predátor 2 (1990)

Viděno poprvé a bylo to totálně absurdní a ten konec už vyloženě směšný. Atmosféra nulová, prostě nic zajímavého. Arnold dobře věděl, proč odmítl v něčem takovém účinkovat.
722021
Viděno poprvé a bylo to totálně absurdní a ten konec už vyloženě směšný. Atmosféra nulová, prostě nic zajímavého. Arnold dobře věděl, proč odmítl v něčem takovém účinkovat.
Predátor 2 (1990)
3 -20
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se