Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 18501 - 18520 Napsat příspěvek
reaguje na: GuidoA.
Ty si fakt typek:o
A odo mna je to uz co povedat..:D
723519
Ty si fakt typek*:o* A odo mna je to uz co povedat..*:D*
723518
6 -2
reagují: GuidoA.
reagovat
alita: battle angel (2019)
30% - zlaty elysium (40%). doufam ze lidi docenej ghost in the shell (70%)
723518
alita: battle angel (2019) 30% - zlaty elysium (40%). doufam ze lidi docenej ghost in the shell (70%)
1 -15
reagují: Gorecki
reagovat

Dumbo

Dumbo mě trailery nezaujal, ale chtěl jsem mu dát šanci kvůli Timu Burtonovi(jehož starší tvorbu miluji, ale ta novější je o dost slabší), hercům Farrell, Green, Keaton a DeVito. Samotný film mě kupodivu bavil a docela jsem si ho užil. Na pár místech je poznat Burtonova režie, jinak jde čistě o Disneyho neurážející produkt. První půlka je dobrá a zábavná, v prostředku to dost drhne, scény na sebe moc nenavazují a Michael Keaton je nevyužitý. A pak přijde finále, jenž je akčnější a celkem povedené. Není to žádný zázrak, a mezi Disneyho hranými předělávky to bude patřit k horší půlce, přesto mě to překvapilo, že to nebylo špatné. 6/10
723511
Dumbo mě trailery nezaujal, ale chtěl jsem mu dát šanci kvůli Timu Burtonovi(jehož starší tvorbu miluji, ale ta novější je o dost slabší), hercům Farrell, Green, Keaton a DeVito. Samotný film mě kupodivu bavil a docela jsem si ho užil. Na pár místech je poznat Burtonova režie, jinak jde čistě o Disneyho neurážející produkt. První půlka je dobrá a zábavná, v prostředku to dost drhne, scény na sebe moc nenavazují a Michael Keaton je nevyužitý. A pak přijde finále, jenž je akčnější a celkem povedené. Není to žádný zázrak, a mezi Disneyho hranými předělávky to bude patřit k horší půlce, přesto mě to překvapilo, že to nebylo špatné. 6/10
Dumbo
3 -1
reagovat
Už trailer bol absolútne príšerný, tak neviem kto by do toho dobrovoľne išiel. Tak vám treba :))
723491
Už trailer bol absolútne príšerný, tak neviem kto by do toho dobrovoľne išiel. Tak vám treba *:))*
2 0
reagují: verbst
reagovat
My u toho doma oba usnuli :D a dokoukávat to nechcem. Nevím v jaké části filmu, ale bylo to v čase, kdy jsem přemýšlel jestli jednu postavu hraje Jason Schwartzman nebo ne aaaaaaaa počítám ovečky :D
723490
My u toho doma oba usnuli *:D* a dokoukávat to nechcem. Nevím v jaké části filmu, ale bylo to v čase, kdy jsem přemýšlel jestli jednu postavu hraje Jason Schwartzman nebo ne aaaaaaaa počítám ovečky *:D*
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tvl teď jsem si vzpomněl, že jsme pár dní po releasu viděli asi půlku, vypnuli to a nikdy to nedokoukali. Díky, žes mi to připomněl, aby se... na týhle situaci nic nezměnilo :)
723483
Tvl teď jsem si vzpomněl, že jsme pár dní po releasu viděli asi půlku, vypnuli to a nikdy to nedokoukali. Díky, žes mi to připomněl, aby se... na týhle situaci nic nezměnilo *:)*
723481
4 0
reagovat

Wine country

Horsi film jsem dobrovolne nevidel ani nepamatuju.

2/10
723481
Horsi film jsem dobrovolne nevidel ani nepamatuju. 2/10
Wine country
3 0
reagují: KarelR
reagovat
boys entering anarchic states towards internal excellence
723436
boys entering [url=https://vimeo.com/213255804]anarchic states[/url] towards internal excellence
1 -2
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
okurkova sezona takze sem rad kdyz nekdo zprca filmy kterejma pohrdam 8) 
723432
okurkova sezona takze sem rad kdyz nekdo zprca filmy kterejma pohrdam *8)* 
723402
2 -7
reagovat
reaguje na: Memphis
je to kampan :D
723431
je to kampan *:D*
723396
1 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
To je diskutabilní, nicméně mě štve ta stádovitost, takže palec nahoru :+
723402
To je diskutabilní, nicméně mě štve ta stádovitost, takže palec nahoru *:+*
723371
0 -14
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: GuidoA.
To su hovadiny z podobneho ranku ako moje nazory na stranger things. 
723400
To su hovadiny z podobneho ranku ako moje nazory na stranger things. 
723371
9 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Jsem si skoro jistej, že ten chlap jen trollí. :D
723396
Jsem si skoro jistej, že ten chlap jen trollí. *:D*
723371
1 -1
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Jednoho Capse tu máme...bych řekl že to stačí a zase zpět k divnostem na který koukáš, sem tam z nich vypadne divnost na kterou se mrkneme. ;)
723378
Jednoho Capse tu máme...bych řekl že to stačí a zase zpět k divnostem na který koukáš, sem tam z nich vypadne divnost na kterou se mrkneme. *;)*
723371
1 -1
reagovat
joel potrykus me bavi jako alex ross perry takze hrozne moc!
723377
joel potrykus me bavi jako alex ross perry takze hrozne moc!
2 -4
reagovat
reaguje na: Godlike
Jsi zbytecne mekky...
723375
Jsi zbytecne mekky...
723374
9 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Skoč do zdi.
723374
Skoč do zdi.
723371
9 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
tri radne rozcupovany filmovy sracky :+
723371
tri radne [url=https://letterboxd.com/notarmondwhite/film/children-of-men/]rozcupovany[/url] [url=https://letterboxd.com/notarmondwhite/film/avatar/1/]filmovy[/url] [url=https://letterboxd.com/notarmondwhite/film/the-hurt-locker/]sracky[/url] *:+*
2 -12
reagovat
reaguje na: kubqo
Aha takze ariel bude komedia na hranici parodie? Tak potom pohoda :D
723335
Aha takze ariel bude komedia na hranici parodie? Tak potom pohoda *:D*
723320
8 -1
reagovat
reaguje na: kubqo
To je trošku mimo. Ariel je mi u prdelky, ale tohle je fakt trošku vedle. Ten film si ze sebe i té pohádky dělal srandu.
723325
To je trošku mimo. Ariel je mi u prdelky, ale tohle je fakt trošku vedle. Ten film si ze sebe i té pohádky dělal srandu.
723320
9 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se