Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 18361 - 18380 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Jednoduché to jistě není. 
724987
Jednoduché to jistě není. 
724986
0 -1
reagovat
Mne by zajímalo jak byste se vy dokázali chovat normálně, kdybyste se ve 13 stali přes noc populární. ;)

Já s tím mám problém po třicítce a to ani nejsem populární. 
724986
Mne by zajímalo jak byste se vy dokázali chovat normálně, kdybyste se ve 13 stali přes noc populární. *;)* Já s tím mám problém po třicítce a to ani nejsem populární. 
8 -1
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
Tá citácia je za hranou, ale vystihuje môj postoj k nej. Sorry že vás to pobúrilo.
724983
Tá citácia je za hranou, ale vystihuje môj postoj k nej. Sorry že vás to pobúrilo.
724971
1 -1
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
Na youtube jsem se díval na různá její vystoupení a nepřišla mi ani trochu arogantní. Určitě ne víc než jiná děcka v jejím věku. Ta věta v těch závorkách je podle mě už za hranou. Jo a na mě působí naopak sympaticky. Prostě jako normální veselá holka. ;)
Třeba taková Brie Larson na mě v reálu působí hodně arogantně ale přesto v Captain Marvel byla celkem sympatická. 8)
724977
Na youtube jsem se díval na různá její vystoupení a nepřišla mi ani trochu arogantní. Určitě ne víc než jiná děcka v jejím věku. Ta věta v těch závorkách je podle mě už za hranou. Jo a na mě působí naopak sympaticky. Prostě jako normální veselá holka. *;)* Třeba taková Brie Larson na mě v reálu působí hodně arogantně ale přesto v Captain Marvel byla celkem sympatická. *8)*
724971
4 -1
reagovat
the perfection (2018)
0% - netflix se s tim nesere. po bird boxu (0%) zase na dne :+
724975
the perfection (2018) 0% - netflix se s tim [url=https://letterboxd.com/schlockvalue/film/the-perfection/]nesere[/url]. po bird boxu (0%) zase na dne *:+*
2 -4
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
Má 15, opravdu ji budeš takto popisovat? ?)
724972
Má 15, opravdu ji budeš takto popisovat? *?)*
724971
5 -2
reagovat
reaguje na: DarkSith
Ona ma sere svojim vystupovaním na conoch a celkovo mimo plac. Malá arogantná nesympacická holka. Alebo by som mohol citovať môjho známeho  - Pavla Pravdu "Hloupá namyšlená de*ka". Keby bola aspoň pekná tak to ešte pochopím...
724971
Ona ma sere svojim vystupovaním na conoch a celkovo mimo plac. Malá arogantná nesympacická holka. Alebo by som mohol citovať môjho známeho  - Pavla Pravdu "Hloupá namyšlená de*ka". Keby bola aspoň pekná tak to ešte pochopím...
724964
1 -9
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ten hrál přece v Black Pantherovi, takže je mimo hru. Ty spekulace jsou náhodou zábavné. Každý by si v nějaké roli přál svého favorita nebo favoritku a pak se nedočkavě čeká, jak to dopadne. ;)
724967
Ten hrál přece v Black Pantherovi, takže je mimo hru. Ty spekulace jsou náhodou zábavné. Každý by si v nějaké roli přál svého favorita nebo favoritku a pak se nedočkavě čeká, jak to dopadne. *;)*
724937
2 -1
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
Co ti na Millie vadí? Podle mě je skvělá a jako Kytty Pryde by neměla chybu. Podle mě je potřeba být k ní trochu tolerantní, protože je jí pořád jenom patnáct a v tomto věku se každý chová jako běžný puberťák. 8)
724964
Co ti na Millie vadí? Podle mě je skvělá a jako[url=https://66.media.tumblr.com/5a8282cf1a900bfcfafba178c4520ba6/tumblr_plez2d8Yqu1t61c2q_1280.jpg] Kytty Pryde [/url]by neměla chybu. Podle mě je potřeba být k ní trochu tolerantní, protože je jí pořád jenom patnáct a v tomto věku se každý chová jako běžný puberťák. *8)*
724952
0 -1
reagují: Mr.FREAKE
reagovat
reaguje na: DarkSith
Ten Costner by bol super. Bral by som hned. Magneto by mohol byt herec podobného ranku ale nemám predstavu. Herci z Deadly Class berem okamžite. Aj Jubilie tam prakticky je. Ale  Millie Bobby Brown zo srdca nemám rad. 
724952
Ten Costner by bol super. Bral by som hned. Magneto by mohol byt herec podobného ranku ale nemám predstavu. Herci z Deadly Class berem okamžite. Aj Jubilie tam prakticky je. Ale  Millie Bobby Brown zo srdca nemám rad. 
724922
1 -6
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: DarkSith
Kludne môže byť černoch. Ako malému musel znášať rasizmus a jeho rodinu mu zlinčovali nejaký južanský Rednaci.
724948
Kludne môže byť černoch. Ako malému musel znášať rasizmus a jeho rodinu mu zlinčovali nejaký južanský Rednaci.
724922
2 -1
reagovat
reaguje na: DarkSith
Je mi to úplně jedno. Nechám to na režisérovi či režisérce. Ale kdyby mohl zůstat Michael B. Jordan, tak bych se nezlobil. Jinak tyhle spekulace zavánějícími apokalyptickými vizemi o konci světa mi vždycky byly k smíchu.
724937
Je mi to úplně jedno. Nechám to na režisérovi či režisérce. Ale kdyby mohl zůstat Michael B. Jordan, tak bych se nezlobil. Jinak tyhle spekulace zavánějícími apokalyptickými vizemi o konci světa mi vždycky byly k smíchu.
724933
1 -2
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: Disketa1
Také napiš jaké by sis představoval nové obsazení X-Menů a Fantastické čtyřky? 
724933
Také napiš jaké by sis představoval nové obsazení X-Menů a Fantastické čtyřky? 
724923
0 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
Závidím lidem takovou divokou fantazii.
724923
Závidím lidem takovou divokou fantazii.
724907
1 -1
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
Magneto nemůže být černoch, protože je to žid, který byl v koncentračním táboře a jeho charakter na tom stojí. To by možná bylo přijatelnější, kdyby černocha udělali z Profesora X. 
Jaké obsazení by sis představoval ty a udělal bys v tom mém nějakou změnu? 
724922
Magneto nemůže být černoch, protože je to žid, který byl v koncentračním táboře a jeho charakter na tom stojí. To by možná bylo přijatelnější, kdyby černocha udělali z Profesora X.  Jaké obsazení by sis představoval ty a udělal bys v tom mém nějakou změnu? 
724907
4 -1
reagují: Mr.FREAKE, Mr.FREAKE
reagovat
reaguje na: DarkSith
Tak otázkou je ako budú kvôli vpasovaniu do univerza meniť podstatu postáv - Magneto bude 100% černoch podla mňa (a kedže inšpirácou pre tú postavu bol černoch nebude môcť nikto nič namietať). Alebo to bude tak, ako niekto spomínal teóriu, že mutanti vzniknú z tej polky obyvatelstva čo bola niekolkatý krát ožiarená gamaradiáciou po lusknutiach. A dajme tomu že sa to prihodí dvom kamrátom v domove dôchodcov, ktorý spolu hrávajú šach. Bum - máme tu Magneta a Profesora. 

Alebo Marvel úplne zmení taktiku a namiesto tímovky X-Men bude (ako tu  už niekto písal) sa snažiť robiť originy samostatných postav. Uvidíme. Osobne sa toho dosť desím. 

Tvoje obsadenie by som hned bral, ale stále by som bol radšej keby X-meni boli úplne bokom od klasického MCU.
724907
Tak otázkou je ako budú kvôli vpasovaniu do univerza meniť podstatu postáv - Magneto bude 100% černoch podla mňa (a kedže inšpirácou pre tú postavu bol černoch nebude môcť nikto nič namietať). Alebo to bude tak, ako niekto spomínal teóriu, že mutanti vzniknú z tej polky obyvatelstva čo bola niekolkatý krát ožiarená gamaradiáciou po lusknutiach. A dajme tomu že sa to prihodí dvom kamrátom v domove dôchodcov, ktorý spolu hrávajú šach. Bum - máme tu Magneta a Profesora.  Alebo Marvel úplne zmení taktiku a namiesto tímovky X-Men bude (ako tu  už niekto písal) sa snažiť robiť originy samostatných postav. Uvidíme. Osobne sa toho dosť desím.  Tvoje obsadenie by som hned bral, ale stále by som bol radšej keby X-meni boli úplne bokom od klasického MCU.
724827
1 -4
reagují: Disketa1, DarkSith
reagovat
reaguje na: Disketa1
Jojo, ten chlap mi chybí.
724863
Jojo, ten chlap mi chybí.
724856
1 0
reagovat

Nezastavitelný (2010)

Snímek o nezastavitelném vlaku bez lidské posádky je napínavý i po letech. Výborný film bez jediné chybičky. Důstojnější rozloučení si Tony Scott ani nemohl přát.
724856
Snímek o nezastavitelném vlaku bez lidské posádky je napínavý i po letech. Výborný film bez jediné chybičky. Důstojnější rozloučení si Tony Scott ani nemohl přát.
Nezastavitelný (2010)
5 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: kubqo
Zatím největší sračka roku :+
724836
Zatím největší sračka roku *:+*
724822
2 -5
reagovat
reaguje na: kubqo
Nemáš vkus 8) Ten film je špatná nudná srajda.
724832
Nemáš vkus *8)* Ten film je špatná nudná srajda.
724822
2 -4
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se