Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 18341 - 18360 Napsat příspěvek
reaguje na: Spazz
jinak nejlepsi godzillu udelal hideaki anno ze aaaano
725213
jinak nejlepsi godzillu udelal hideaki anno ze aaaano
725170
2 0
reagovat
reaguje na: Spazz
shadow (75%) 
725197
[url=https://youtu.be/CD1TCUtgfuQ]shadow[/url] (75%) 
725170
0 0
reagovat

Godzilla: King of the Monsters

Cinske penize kurvi filmovy prumysl. 
725170
Cinske penize kurvi filmovy prumysl. 
Godzilla: King of the Monsters
5 -3
reagují: GuidoA., GuidoA.
reagovat

LOVEní

LOVEní to má dost těžké, jelikož jde o průměrný a možná dokonce lehce podprůměrný film, ale není to žádná nekoukatelná podívaná. Osobně si myslím, že film mohl a hlavně měl být lepší. Karel Janák je zkušený režisér a několik komedii už natočil, ale tady mě přišlo, že místy jede na půl plynu. Totéž platí i o scénáři, který není kdovíjak vtipný a hlavní dvojice se do sebe zamiluje, takovým zvláštním způsobem. Největší problém je, ale délka filmu, na kterou film v tomto složení a s kadencí vtipů nemá. Je to škoda, alespoň, že ty Pardubice vypadají fakt pěkně z těch leteckých záběrů. 4,5-5/10
725127
LOVEní to má dost těžké, jelikož jde o průměrný a možná dokonce lehce podprůměrný film, ale není to žádná nekoukatelná podívaná. Osobně si myslím, že film mohl a hlavně měl být lepší. Karel Janák je zkušený režisér a několik komedii už natočil, ale tady mě přišlo, že místy jede na půl plynu. Totéž platí i o scénáři, který není kdovíjak vtipný a hlavní dvojice se do sebe zamiluje, takovým zvláštním způsobem. Největší problém je, ale délka filmu, na kterou film v tomto složení a s kadencí vtipů nemá. Je to škoda, alespoň, že ty Pardubice vypadají fakt pěkně z těch leteckých záběrů. 4,5-5/10
LOVEní
2 0
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Sophie Turner to souhlasím ale zbytek je totální žvást takže mínus :)
725113
Sophie Turner to souhlasím ale zbytek je totální žvást takže mínus *:)*
725056
1 -1
reagovat
Public picture Millie Bobby Brown teda hodnotit nemůžu, neb sem s ní neviděl jedinou věc a v tom, čem sem ji viděl hrát (ST s01, Godzilla), nebyla špatná, ale rozhodně to taky není žádná pecka. Nic, co by nějak vybočovalo z přijatelného snandartu.
Ale hlavně je mi tedy v těch tolích protivná extrémně, ta což možná nemůže (respektive notnou část těch postav tvořil scénářem tlačené postavy do extrémů), ale tvoří to nedílnou součást její herecké image.

Osobně je mi "nynějšího" X-men castu dost líto. Za mě omladina vysloveně špatná nebyla a to včetně Turner a štěsněna v podobě Fassbender/McAvoy/Lawrence/Hoult kombinace se už fakt opakovat nebude, na to dám krk.
725077
Public picture Millie Bobby Brown teda hodnotit nemůžu, neb sem s ní neviděl jedinou věc a v tom, čem sem ji viděl hrát (ST s01, Godzilla), nebyla špatná, ale rozhodně to taky není žádná pecka. Nic, co by nějak vybočovalo z přijatelného snandartu. Ale hlavně je mi tedy v těch tolích protivná extrémně, ta což možná nemůže (respektive notnou část těch postav tvořil scénářem tlačené postavy do extrémů), ale tvoří to nedílnou součást její [b]herecké[/b] image. Osobně je mi "nynějšího" X-men castu dost líto. Za mě omladina vysloveně špatná nebyla a to včetně Turner a štěsněna v podobě Fassbender/McAvoy/Lawrence/Hoult kombinace se už fakt opakovat nebude, na to dám krk.
3 -2
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Asi jsme oba sledovali naprosto jiný seriál. V druhé Godzille rozhodně patřila k těm lepším. Srovnávat ji se Sophií Turner považuji doslova za urážku a důkaz, že si zaujatý. 
Beztak se ti Stranger Things nelíbí jen díky tomu, že si progresivní levičák, takže tam na tebe je málo všemožných menšin, lidé tam moc kouří, pijí, jedí maso a navrch je to pocta osmdesátým létům, kdy byl prezidentem Regan.  :D 
725075
Asi jsme oba sledovali naprosto jiný seriál. V druhé Godzille rozhodně patřila k těm lepším. Srovnávat ji se Sophií Turner považuji doslova za urážku a důkaz, že si zaujatý.  Beztak se ti Stranger Things nelíbí jen díky tomu, že si progresivní levičák, takže tam na tebe je málo všemožných menšin, lidé tam moc kouří, pijí, jedí maso a navrch je to pocta osmdesátým létům, kdy byl prezidentem Regan.  *:D* 
725056
10 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
ps: a co na to the great hack?
725074
ps: a co na to the great hack?
725072
1 0
reagovat
apollo 11 (2019)
65% - tvrda prace se vyplatila. tohle je nejlepsi dokument na svete ?)
725072
apollo 11 (2019) 65% - tvrda prace se [url=https://youtu.be/IA_nPcdAAEk]vyplatila[/url]. tohle je nejlepsi dokument na svete *?)*
0 -2
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: DarkSith
Viděl, první řadu, která byla velice zábavná, ovšem úplně jiným způsobem, než tvůrci zamýšleli. Ovšem abych Millie nekřivdil, tak otravní tam byli nejenom dětští herci. A tímhle to nekončí, ještě mi zpříjemnila druhou Godzillu, kde sice bylo všechno špatně už od začátku, ale zase mi to ukázalo, že na tohle absolutně nemá (asi jako Sophie Turner).
725056
Viděl, první řadu, která byla velice zábavná, ovšem úplně jiným způsobem, než tvůrci zamýšleli. Ovšem abych Millie nekřivdil, tak otravní tam byli nejenom dětští herci. A tímhle to nekončí, ještě mi zpříjemnila druhou Godzillu, kde sice bylo všechno špatně už od začátku, ale zase mi to ukázalo, že na tohle absolutně nemá (asi jako Sophie Turner).
725029
0 -11
reagují: Muf, DarkSith
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Viděl si vůbec Stranger Things? ?)
725029
Viděl si vůbec Stranger Things? *?)*
725019
3 -1
reagují: CAPS_LOCK
reagovat
:D:D:D

..chlapci chlapci...
725025
*:D**:D**:D* ..chlapci chlapci...
5 0
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
d*v*a zrovna ne, přeci jen má teprve patnáct, ale s tím ostatním do puntíku souhlasím, ještě bych dodal netalentovaná. Konečně to tu někdo řekl nahlas.
725019
d*v*a zrovna ne, přeci jen má teprve patnáct, ale s tím ostatním do puntíku souhlasím, ještě bych dodal netalentovaná. Konečně to tu někdo řekl nahlas.
724971
1 -15
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: SteKi
Díky tomu, že nemá běžné dětství jí ani nezbývá nic jiného než dozrát předčasně. Podle mě to zvládá v pohodě. ;) 
725016
Díky tomu, že nemá běžné dětství jí ani nezbývá nic jiného než dozrát předčasně. Podle mě to zvládá v pohodě. *;)* 
725013
3 -2
reagovat
Boze co tu riesite, je to decko :D som zvedavy keby ste sa vy dostali do tohoto prostredia a ako by ste sa spravali, keby ste boli od 13 obklopeny takymi osobnostami a kazdy vam nadbiehal lebo ste TO decko z STRANGER THINGS. Vzhladom na to vsetko sa chova uplne normalne na svoj vek, niekedy az moc vyspelo podla mna. 
725013
Boze co tu riesite, je to decko :D som zvedavy keby ste sa vy dostali do tohoto prostredia a ako by ste sa spravali, keby ste boli od 13 obklopeny takymi osobnostami a kazdy vam nadbiehal lebo ste TO decko z STRANGER THINGS. Vzhladom na to vsetko sa chova uplne normalne na svoj vek, niekedy az moc vyspelo podla mna. 
9 -2
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: verbst
Vydržel sem to minutu.:D
725012
Vydržel sem to minutu.*:D*
724991
1 -3
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
724991
[url=https://www.youtube.com/watch?v=QmRxM3W4jfk]https://www.youtube.com/watch?v=QmRxM3W4jfk[/url]
724971
4 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jednoduché to jistě není. 
724987
Jednoduché to jistě není. 
724986
0 -1
reagovat
Mne by zajímalo jak byste se vy dokázali chovat normálně, kdybyste se ve 13 stali přes noc populární. ;)

Já s tím mám problém po třicítce a to ani nejsem populární. 
724986
Mne by zajímalo jak byste se vy dokázali chovat normálně, kdybyste se ve 13 stali přes noc populární. *;)* Já s tím mám problém po třicítce a to ani nejsem populární. 
8 -1
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: Mr.FREAKE
Tá citácia je za hranou, ale vystihuje môj postoj k nej. Sorry že vás to pobúrilo.
724983
Tá citácia je za hranou, ale vystihuje môj postoj k nej. Sorry že vás to pobúrilo.
724971
1 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se