Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 18301 - 18320 Napsat příspěvek
reaguje na: okkac
725749
[url=https://i2.wp.com/earbuds.popdose.com/robert/img/uweboll.jpg?resize=300%2C399]not bad[/url]
725746
1 0
reagovat

Dragon Kingdom

Od producentu Game Of Thrones an VFX teamu z Harryho Pottera......
...
...
...a taková sračka jak od Asylum ne-li horší :D:D:D
link
725746
Od producentu Game Of Thrones an VFX teamu z Harryho Pottera...... ... ... ...a taková sračka jak od Asylum ne-li horší *:D**:D**:D* https://www.youtube.com/watch?v=KBzpKZXq8Jw
Dragon Kingdom
2 0
reagují: GuidoA.
reagovat
Us
Trvá to neskutočne dlho kým sa to rozbehne, a potom sa to vlastne skončí bez toho aby sa niečo stalo. A nefunguje to ani ako horor vlastne. 5/10

Detective Pikachu
Nečakal som že to bude až tak velmo pre deti. Je to pre mňa až príliš primitívne a tí divne realisticky vyzerajúci pokemoni sú jediný "redeeming factor" Aj hláškujúci Reynolds tu až príliš často zachádzal za hranicu otravnosti.  4/10
725714
[b]Us[/b] Trvá to neskutočne dlho kým sa to rozbehne, a potom sa to vlastne skončí bez toho aby sa niečo stalo. A nefunguje to ani ako horor vlastne. 5/10 [b]Detective Pikachu[/b] Nečakal som že to bude až tak velmo pre deti. Je to pre mňa až príliš primitívne a tí divne realisticky vyzerajúci pokemoni sú jediný "redeeming factor" Aj hláškujúci Reynolds tu až príliš často zachádzal za hranicu otravnosti.  4/10
3 -1
reagovat
reaguje na: departed
Víceméně souhlas. Já už odškrtávám dny v kalendáři a nedivil bych se, kdybych na to během víkendu běžel ještě jednou.
725709
Víceméně souhlas. Já už odškrtávám dny v kalendáři a nedivil bych se, kdybych na to během víkendu běžel ještě jednou.
725707
2 0
reagovat
Zrovna u Once Upon a Time in Hollywood mě ničí reakce nezajímají. Tam si to zkouknu pěkně sám a názor si udělám vlastní. Jsou filmy, kde jsou ohlasy potřeba, než se rozhodnete zajít na film do kina. Tady nikoliv. 
725707
Zrovna u Once Upon a Time in Hollywood mě ničí reakce nezajímají. Tam si to zkouknu pěkně sám a názor si udělám vlastní. Jsou filmy, kde jsou ohlasy potřeba, než se rozhodnete zajít na film do kina. Tady nikoliv. 
3 -1
reagují: Memphis
reagovat
vetsina tomu napalila 6tku a sla na dalsi predstaveni ale moji oblibenci co tam nebyli si ted na to zasli do kina uz potreti a nemuzou si to vynachvalit. 
725705
vetsina tomu napalila 6tku a sla na dalsi predstaveni ale moji oblibenci co tam nebyli si ted na to zasli do kina uz potreti a nemuzou si to vynachvalit. 
2 -3
reagovat
reaguje na: gaboo
nevytahuj na mne grafy jak babis :D
725703
nevytahuj na mne grafy jak babis *:D*
725683
3 -7
reagovat
reaguje na: GuidoA.
reakcie z cannes určite neboli chladné, to si zas kde čítal, až do premiéry v usa to malo na metacritic 89/100
725683
reakcie z cannes určite neboli chladné, to si zas kde čítal, až do premiéry v usa to malo na metacritic 89/100
725678
1 -1
reagují: GuidoA.
reagovat
reakce na once upon a time in hollywood z cannes byly docela chladny ale kdyz se ted docitam ze je to jeho nejlepsi kus od 90s tak se zacinam tesit. 
725678
reakce na once upon a time in hollywood z cannes byly docela chladny ale kdyz se ted docitam ze je to jeho nejlepsi kus od 90s tak se zacinam tesit. 
2 -8
reagují: gaboo
reagovat
Keanu > Charlize 
O hodně moc. 

#nohomo
725652
Keanu > Charlize  O hodně moc.  #nohomo
3 -1
reagovat
reaguje na: Sigi
Spis o bradavky
725623
Spis o bradavky
725622
1 -2
reagovat
reaguje na: verbst
Tipuju o prsa Charlize Theron  :)
725622
Tipuju o prsa Charlize Theron  *:)*
725585
1 -3
reagují: TedGeorge
reagovat

Atomic Blonde > John Wick

Ale ne o moc.
725585
Ale ne o moc.
Atomic Blonde > John Wick
1 -18
reagují: Sigi
reagovat

Girls with balls (2019)

What the fuck did i just saw? :o 

Kdybych si místo toho omylem stáhnul jiný film s názvem "Holky s koulema" bylo by to normálnější. 

Hodnocení 10/10 nebo 1/10 nebo obojí. 
725581
What the fuck did i just saw? *:o*  Kdybych si místo toho omylem stáhnul jiný film s názvem "Holky s koulema" bylo by to normálnější.  Hodnocení 10/10 nebo 1/10 nebo obojí. 
Girls with balls (2019)
0 0
reagovat
reaguje na: hroubek
No v tom případě Google Play a obdoba u Applu
725563
No v tom případě Google Play a obdoba u Applu
725546
1 -1
reagovat
James Wan sa vracia k hororu. link
725549
James Wan sa vracia k hororu. https://www.comingsoon.net/movies/news/1088163-james-wan-returning-to-horror-roots-with-original-film
2 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
Skus KODI. Je to... Nechce sa mi to pisat na mobile. Najdes lahko navody sam :)
725548
Skus KODI. Je to... Nechce sa mi to pisat na mobile. Najdes lahko navody sam *:)*
725546
3 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Samozřejmě že o Netflixu vím, přesto není to co daná osoba potřebuje. A nenajdeš tam nejnovější filmy(napříč studii)u kterých vyšli ripy atd. 
725546
Samozřejmě že o Netflixu vím, přesto není to co daná osoba potřebuje. A nenajdeš tam nejnovější filmy(napříč studii)u kterých vyšli ripy atd. 
725543
1 0
reagují: AndyKaufman, SteKi
reagovat
reaguje na: hroubek
Ehm, existuje jedna taková malá neznámá firmička... Netfliks (?) tak nějak :D
725543
Ehm, existuje jedna taková malá neznámá firmička... Netfliks (?) tak nějak *:D*
725540
2 -1
reagují: hroubek
reagovat
Borci neznáte nějaké kvalitní stránky, kde se dá koukat na filmy a seriály. Klidně i placený. 

PS: Není to pro mě. 
725540
Borci neznáte nějaké kvalitní stránky, kde se dá koukat na filmy a seriály. Klidně i placený.  PS: Není to pro mě. 
1 0
reagují: Snipsley
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se