Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 18261 - 18280 Napsat příspěvek

Night Hunter (2019)

Totalne zprasenej pokus o thriller z fincherovskyho ranku, kterej musel bejt snad 20x prestrihavanej, vetsinu stopaze nedava smysl, Nathan Fillion si zahral nejhorsi roli sve kariery, policajti tu jsou za nejvetsi debily, twist je tak dementni ze to nejde dal a na konci budete jeste vic nasrany nez si ted myslite. 3/10 jenom za slusnyho Cavilla a relativne dobrejch prvnich 15 minut, kvuli kterejm sem to dokoukal.
726284
Totalne zprasenej pokus o thriller z fincherovskyho ranku, kterej musel bejt snad 20x prestrihavanej, vetsinu stopaze nedava smysl, Nathan Fillion si zahral nejhorsi roli sve kariery, policajti tu jsou za nejvetsi debily, twist je tak dementni ze to nejde dal a na konci budete jeste vic nasrany nez si ted myslite. 3/10 jenom za slusnyho Cavilla a relativne dobrejch prvnich 15 minut, kvuli kterejm sem to dokoukal.
Night Hunter (2019)
1 0
reagovat
one from the heart (1981) je muzikal na kterej mam chut.
726269
one from the heart (1981) je muzikal na kterej mam chut.
1 0
reagovat
reaguje na: Memphis
to kto je ten pán rozprávajúci tie pičoviny?:D:D:D ale ohľadom cats má pravdu,no
726266
to kto je ten pán rozprávajúci tie pičoviny?*:D**:D**:D* ale ohľadom cats má pravdu,no
726263
1 -1
reagovat
link

Patrick Willems mluví o Cats a o tom, proč nikdy znovu neuvidím Královu řeč a ani žádný jiný film Toma Hoopera.
726263
[url=https://www.youtube.com/watch?v=b1nQoWnFBSw]https://www.youtube.com/watch?v=b1nQoWnFBSw[/url] Patrick Willems mluví o Cats a o tom, proč nikdy znovu neuvidím Královu řeč a ani žádný jiný film Toma Hoopera.
2 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: pepo
Já mám podobné filmy rád, a mám rád Hauera, takže mu nakonec asi dost odpouštím.
726213
Já mám podobné filmy rád, a mám rád Hauera, takže mu nakonec asi dost odpouštím.
726197
3 0
reagovat
reaguje na: pepo
Včera jsem zachytil jen chvilku v TV a tak nějak pořád nevím. Podle mě má Steven ve filmografii spoustu lepších kousků. Bridge of Spies je fajn, ale je na můj vkus je moc vyžehlenej, scénáristicky i vizuálně.
726205
Včera jsem zachytil jen chvilku v TV a tak nějak pořád nevím. Podle mě má Steven ve filmografii spoustu lepších kousků. Bridge of Spies je fajn, ale je na můj vkus je moc vyžehlenej, scénáristicky i vizuálně.
726200
3 -7
reagovat
reaguje na: pepo
ano
726204
ano
726200
2 -2
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Most je perfektný. Od produktového dizajnu až po fenomenálne obsadenie!
726202
Most je perfektný. Od produktového dizajnu až po fenomenálne obsadenie!
726199
4 -2
reagovat
reaguje na: mkubalikova
:+:+:+:+ten film je velka pecka. A mrzi ma, ze to vela mladych divakov nezachytila. Nikto uz netoci filmy ako on. A ja sa tak strasne velmi tesim na west dide story. 
726200
*:+**:+**:+**:+*ten film je velka pecka. A mrzi ma, ze to vela mladych divakov nezachytila. Nikto uz netoci filmy ako on. A ja sa tak strasne velmi tesim na west dide story. 
726199
5 -4
reagují: Memphis, TedGeorge
reagovat

Most spionu

Zase slzy jak hrachy. Ja to proste Spielbergovi a Hanksovi zeru. A ty titulky na konci: poslali ho vyjednat vydani 1000 lidi na Kubu, vyjednal vydani deviti tisic. :+
726199
Zase slzy jak hrachy. Ja to proste Spielbergovi a Hanksovi zeru. A ty titulky na konci: poslali ho vyjednat vydani 1000 lidi na Kubu, vyjednal vydani deviti tisic. *:+*
Most spionu
9 -3
reagují: verbst, Mr.FREAKE, pepo
reagovat
reaguje na: Axis
Vazne to tak vekom dozrelo? Ja si pamatam priemerny film s kopou blbosti, par vynikajucimi scenami a fantastickym hauerom. Ale nevidel som to asi 20 rokov, tak mozno je to vazne tak super
726197
Vazne to tak vekom dozrelo? Ja si pamatam priemerny film s kopou blbosti, par vynikajucimi scenami a fantastickym hauerom. Ale nevidel som to asi 20 rokov, tak mozno je to vazne tak super
726193
0 -4
reagují: Axis
reagovat

Stopař (1986)

Konečně jsem se dokopal. Hauer je solidní Terminátor...i když děj chvílemi hapruje a logika je v kopru, tak jde o skvělej 80s film se zatraceně výbornou atmosférou. 9/10 (jedna hvězdička navíc za atmosféru, tohle dnes už skoro nikdo neumí)
726193
Konečně jsem se dokopal. Hauer je solidní Terminátor...i když děj chvílemi hapruje a logika je v kopru, tak jde o skvělej 80s film se zatraceně výbornou atmosférou. 9/10 (jedna hvězdička navíc za atmosféru, tohle dnes už skoro nikdo neumí)
Stopař (1986)
5 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Dik za tip
726188
Dik za tip
726187
4 -1
reagovat

Slunce seno

Ta trilogie je nesmrtelná!
A jak dávali ten trailer na dvojku. Tak to se strihačum hodně povedlo.:+8):D:D:D:D
726187
Ta trilogie je nesmrtelná! A jak dávali ten trailer na dvojku. Tak to se strihačum hodně povedlo.*:+**8)**:D**:D**:D**:D*
Slunce seno
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat

Lvi kral

Rikam si (neviděl jsem original) ta scena s chlupama je originalni, kvuli tomu si pustim animak... A ta tam pry nebyla:D A to byl asi ten duvod, proc to bylo hezke, ale proste neoriginalni...
726184
Rikam si (neviděl jsem original) ta scena s chlupama je originalni, kvuli tomu si pustim animak... A ta tam pry nebyla*:D* A to byl asi ten duvod, proc to bylo hezke, ale proste neoriginalni...
Lvi kral
0 0
reagovat
725981
[url=https://filmschoolrejects.com/double-take-hobbs-and-shaw/]and men who won't take hits scare me[/url] *:D*
0 -2
reagovat
reaguje na: GuidoA.
louis c.k. + rebecca hall :+
seth rogen + charlize theron :-
725980
louis c.k. + rebecca hall *:+* seth rogen + charlize theron *:-*
725978
0 -6
reagovat
long shot (2019)
60% - vite co je vtipny na filmech setha rogena? james franco.
725978
long shot (2019) 60% - vite co je vtipny na filmech setha rogena? james franco.
1 -5
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: KARLOS
Vím, že je to smutné, ale nemám na ně čas. Věřím, že jsou skvělé, ale už teď mám tolik restů, že to nelze spočítat. Snad někdy jindy. Pryč jsou ty časy, kdy jsem nevěděl co s časem. :-
725930
Vím, že je to smutné, ale nemám na ně čas. Věřím, že jsou skvělé, ale už teď mám tolik restů, že to nelze spočítat. Snad někdy jindy. Pryč jsou ty časy, kdy jsem nevěděl co s časem. *:-*
725924
1 -1
reagovat
reaguje na: hroubek
ano :)
725929
ano *:)*
725920
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se