Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 18101 - 18120 Napsat příspěvek

Bill Burr: Paper Tiger

Pecka :+ Chappelle měl možná dva nebo tři lepší segmenty, ale tohle si celkově drželo líp kvalitu a nemělo to slabší momenty.
729512
Pecka *:+* Chappelle měl možná dva nebo tři lepší segmenty, ale tohle si celkově drželo líp kvalitu a nemělo to slabší momenty.
Bill Burr: Paper Tiger
1 -1
reagují: SteKi, GuidoA.
reagovat
reaguje na: JAGODA
to je o tom klukovi jak flossi? :)
729508
to je o tom klukovi jak [url=https://i1.wp.com/image.tmdb.org/t/p/w500/9GKpIKjfUdAAw2krRNcr6lWQUli.jpg]floss[/url]i? *:)*
729501
2 0
reagovat
reaguje na: JAGODA
Jdu až dnes večer.
729506
Jdu až dnes večer.
729501
2 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
A je blonďatá nahoře nebo dole?
729504
A je blonďatá nahoře nebo dole?
729498
3 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
díky
729502
díky
729498
1 -1
reagovat

Nabarvené ptáče

Tak co, byl někdo včera na pražské premiéře? Jestli ano, rád si přečtu nějaké názory. :)
729501
Tak co, byl někdo včera na pražské premiéře? Jestli ano, rád si přečtu nějaké názory. *:)*
Nabarvené ptáče
2 0
reagují: GuidoA., Disketa1
reagovat
"spoustu scen s blondatou rebeccou hall v posteli "

Tyvole. Ty vole!! Guido napsal něco relevantního!!!
729500
[i]"spoustu scen s blondatou rebeccou hall v posteli "[/i] Tyvole. Ty vole!! Guido napsal něco relevantního!!!
11 -1
reagovat
red riding: in the year of our lord 1974 (2009)
75% -  andrew garfielda, zvatlani, kameru a hlavne za tu spoustu scen s blondatou rebeccou hall v posteli :)
729498
red riding: in the year of our lord 1974 (2009) 75% -  andrew garfielda, zvatlani, kameru a hlavne za tu spoustu scen s blondatou rebeccou hall v posteli *:)*
1 -1
reagují: Ex-SOLDIER, TedGeorge
reagovat

Malé velké lži (2018)

Mám rád tyhle komorní rodinné filmy, protože si z nich pokaždé něco odnesu. Malé velké lži jsou o hledání sebe sama, o selhání nejbližších přátel a hledání těch nových. Výborný scénář s perfektně napsanými postavami a jejich provázanými vztahy byl velkou příležitostí jak pro Marii Bello a Kylea MachLachlana v rolích rodičů hlavního hrdiny, tak pro novou hereckou generaci. Především Josh Wiggins tu podává excelentní výkon, kdy mu věříte každé slovo a každý pocit, se kterým se potýká. Darren Mann v roli jeho nejlepšího kamaráda mu skvěle sekunduje, ale na Wigginsův herecký projev i tak nestačí, což však neznamená nějakou výtku, naopak. Malé velké lži jsou skvělým diváckým zážitkem a třeba se z tohoto malého snímku stane malý klenot. :+
729473
Mám rád tyhle komorní rodinné filmy, protože si z nich pokaždé něco odnesu. Malé velké lži jsou o hledání sebe sama, o selhání nejbližších přátel a hledání těch nových. Výborný scénář s perfektně napsanými postavami a jejich provázanými vztahy byl velkou příležitostí jak pro Marii Bello a Kylea MachLachlana v rolích rodičů hlavního hrdiny, tak pro novou hereckou generaci. Především Josh Wiggins tu podává excelentní výkon, kdy mu věříte každé slovo a každý pocit, se kterým se potýká. Darren Mann v roli jeho nejlepšího kamaráda mu skvěle sekunduje, ale na Wigginsův herecký projev i tak nestačí, což však neznamená nějakou výtku, naopak. Malé velké lži jsou skvělým diváckým zážitkem a třeba se z tohoto malého snímku stane malý klenot. *:+*
Malé velké lži (2018)
3 -2
reagovat
rampage (2018)
65% - king of the monsters asi jen tak neuvidim. uz sledovat kong(: skull island) (50%) a (yankee) godzilla (50%) bylo peklo. 
729469
rampage (2018) 65% - king of the monsters asi jen tak neuvidim. uz sledovat kong(: skull island) (50%) a (yankee) godzilla (50%) bylo peklo. 
1 -2
reagovat
Karátký film Jurassic World: Battle at big rock, odehrávající se rok po událostech Fallen kingdom v hlavní roli s Allosaurem a Nasutoceratopsem online tuhle neděli!
729461
Karátký film [url=http://collider.com/jurassic-world-short-film-colin-trevorrow-interview/]Jurassic World: Battle at big rock[/url], odehrávající se rok po událostech Fallen kingdom v hlavní roli s Allosaurem a Nasutoceratopsem online tuhle neděli!
4 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
To bola riadna home video scena
729349
To bola riadna home video scena
729328
0 0
reagovat
sweet smell of success (1957)
95% - nahlaskovanejsi film sem jeste nevidel. z tohodle by moh petr kolecko cerpat inspiraci :D
729330
sweet smell of success (1957) 95% - nahlaskovanejsi film sem jeste nevidel. z tohodle by moh petr kolecko cerpat inspiraci *:D*
2 0
reagovat
reaguje na: pepo
nenabidli ti roli iggy popa? :))
729328
nenabidli ti roli iggy popa? *:))*
729265
1 0
reagují: pepo
reagovat

Star Wars Episode IX - The Rise of Skywalker

Více k nedávnému úniku děje v diskuzi;)
729284
Více k nedávnému úniku děje v [url=https://film.moviezone.cz/star-wars-vzestup-skywalkera/diskuze]diskuzi[/url]. *;)*
Star Wars Episode IX - The Rise of Skywalker
5 -1
reagovat
reaguje na: GuidoA.
100% nudna kokotina8)
729265
100% nudna kokotina*8)*
729259
3 -1
reagují: GuidoA.
reagovat
the dead don't die (2019)
70% - 80s punkovost > 10s vyzralost > 90s krize identity. 
729259
the dead don't die (2019) 70% - 80s punkovost > 10s vyzralost > 90s krize identity. 
1 -2
reagují: pepo
reagovat

IT 2

Povedený film. První díl se mi líbil více, protože byl ucelenější a měl moment překvapení. To samozřejmě dvojka nemůže zopakovat. Prakticky víme do čeho jdeme a jakým způsobem se to bude asi odvíjet. Dost jsem se bál délky, ale ve výsledku jsem se ani chvilku nenudil. Jelikož, jsem četl knihu, tak jsem si užíval drobné odkazy. Docela dost mě mrzely dvě konkrétní změny oproti knize. Ale je mi jasné že film není nafukovací jako kniha. Naopak některé změny mě přišly dobré a hlavně pomáhají tempu příběhu. Film má dobrou atmosféru, lekačky jsou předvídatelné přesto velmi dobře fungují a podporuji příběh a motivace postav. Za mě tedy spokojenost. 7,5/10
729174
Povedený film. První díl se mi líbil více, protože byl ucelenější a měl moment překvapení. To samozřejmě dvojka nemůže zopakovat. Prakticky víme do čeho jdeme a jakým způsobem se to bude asi odvíjet. Dost jsem se bál délky, ale ve výsledku jsem se ani chvilku nenudil. Jelikož, jsem četl knihu, tak jsem si užíval drobné odkazy. Docela dost mě mrzely dvě konkrétní změny oproti knize. Ale je mi jasné že film není nafukovací jako kniha. Naopak některé změny mě přišly dobré a hlavně pomáhají tempu příběhu. Film má dobrou atmosféru, lekačky jsou předvídatelné přesto velmi dobře fungují a podporuji příběh a motivace postav. Za mě tedy spokojenost. 7,5/10
IT 2
1 -1
reagovat

Warrior 2011

Nakoukávám všechny možné boxerské a menšinou i MMA filmy a musím říct, že tohle je skvost, který zraje jako víno, Hardy, Nolte, Grillo, soundtrack, Bílá velryba, prostě desítková záležitost, která doufám zkultovní. :+ 10/10

Má to všechno to, co mi třeba v Creedech chybělo...

Jedu podle tohodle link je tam nějakých 188 filmů, kdyby měl někdo nějaký tip na něco oblíbeného jeho, dejte vědět. :+
729163
Nakoukávám všechny možné boxerské a menšinou i MMA filmy a musím říct, že tohle je skvost, který zraje jako víno, Hardy, Nolte, Grillo, soundtrack, Bílá velryba, prostě desítková záležitost, která doufám zkultovní. *:+* 10/10 Má to všechno to, co mi třeba v Creedech chybělo... Jedu podle tohodle [url=https://www.imdb.com/list/ls000414801/]https://www.imdb.com/list/ls000414801/[/url], je tam nějakých 188 filmů, kdyby měl někdo nějaký tip na něco oblíbeného jeho, dejte vědět. *:+*
Warrior 2011
11 -2
reagují: Spazz
reagovat
Rozhovor s Václavem Marhoulem. Nejvíce mě zaujala tato pasáž:

"Kdežto Nabarvené ptáče je pravdivé a lidem je líp, když na nepříjemnou pravdu nemyslí. Chápu to. Navíc násilí v mém filmu není názorné, ale decentní; o to víc působí, protože si to divák domyslí."

To mi připomíná pár filmů Michaela Hanekeho, například obě verze Funny Games, kde se většina násilných scén taky děje mimo explicitních záběrů, o nulové katarzi též nemluvě. To není zápor, to je naopak přednost. :+
729148
[url=https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/marhoul-z-benatek-nabarvene-ptace-extase.A190907_213431_filmvideo_spm]Rozhovor s Václavem Marhoulem.[/url] Nejvíce mě zaujala tato pasáž: "Kdežto Nabarvené ptáče je pravdivé a lidem je líp, když na nepříjemnou pravdu nemyslí. Chápu to. Navíc násilí v mém filmu není názorné, ale decentní; o to víc působí, protože si to divák domyslí." To mi připomíná pár filmů Michaela Hanekeho, například obě verze Funny Games, kde se většina násilných scén taky děje mimo explicitních záběrů, o nulové katarzi též nemluvě. To není zápor, to je naopak přednost. *:+*
0 -6
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se