Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 18021 - 18040 Napsat příspěvek

Arctic: Ledové peklo

Tak málo stačí k dobrému filmu. Ledová atmosféra, skvělý Mads a touha přežít a zachovat si lidskost a nezlomnost. A konec je tím správným způsobem napínavý a dojemný. 7,5-8/10
730637
Tak málo stačí k dobrému filmu. Ledová atmosféra, skvělý Mads a touha přežít a zachovat si lidskost a nezlomnost. A konec je tím správným způsobem napínavý a dojemný. 7,5-8/10
Arctic: Ledové peklo
3 -1
reagovat

Before Midnight

Vcera som si po 6 rokoch dal opacko a tak ako som mal vtedy pocit, ze je to jednoznacne najslabsi diel, zacinam uvazovat, ci nie je naopak najlepsi a najsilnejsi. Uz ani tie kecy komparzu v uvode filmu sa mi nezdaju take zbytocne. Tie filmy nadherne reflektuju ludske skusenosti a to, cim si clovek v istych fazach zivota prechadza.

Som uz skratka blizsie ich veku aj problemom, ktore v tom filme riesia a predchadzajuce filmy su uz len take romanticke spomienky. Krasne, ale v niecom vzdialene. Toto ma zasiahlo priamo na solar a imho v tomto dieli su aj najlepsie napisane dialogy. Toto sa snad ani neda "napisat", to sa da len zazit a rychlo rychlo uchopit.

Rok 2022 sa blizi, ale ja dufam, ze svata autorska trojica uz dalsi diel nenatoci. Toto je dokonale (otvorene) uzavretie ich pribehu a aspon jedna trilogia by nam mohla zostat neposkvrnena. Zhodou okolnosti ta najlepsia.
730617
Vcera som si po 6 rokoch dal opacko a tak ako som mal vtedy pocit, ze je to jednoznacne najslabsi diel, zacinam uvazovat, ci nie je naopak najlepsi a najsilnejsi. Uz ani tie kecy komparzu v uvode filmu sa mi nezdaju take zbytocne. Tie filmy nadherne reflektuju ludske skusenosti a to, cim si clovek v istych fazach zivota prechadza. Som uz skratka blizsie ich veku aj problemom, ktore v tom filme riesia a predchadzajuce filmy su uz len take romanticke spomienky. Krasne, ale v niecom vzdialene. Toto ma zasiahlo priamo na solar a imho v tomto dieli su aj najlepsie napisane dialogy. Toto sa snad ani neda "napisat", to sa da len zazit a rychlo rychlo uchopit. Rok 2022 sa blizi, ale ja dufam, ze svata autorska trojica uz dalsi diel nenatoci. Toto je dokonale (otvorene) uzavretie ich pribehu a aspon jedna trilogia by nam mohla zostat neposkvrnena. Zhodou okolnosti ta najlepsia.
Before Midnight
5 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Samá voda :D
730612
[spoiler]Samá voda *:D*[/spoiler]
730588
1 0
reagovat
reaguje na: vZeč
I'm game... 
Bylo to "Ach jo" směřovaný na to, že Kosinski měl točit něco super a už nebude? :D:D

BTW ten film je neuvěřitelnej. Nejen Brolin, ale i Teller, Kitsch a vlastně všichni! Hlavně teda pro mě Jennifer Connelly. No ty kokos. Nejenže je pořád strašně nádherná, ale tady to hrála skvěle. 
Konec mě strašně dostal. 
9/10
730588
I'm game...  Bylo to "Ach jo" směřovaný na to, že Kosinski měl točit něco super a už nebude? *:D**:D* BTW ten film je neuvěřitelnej. Nejen Brolin, ale i Teller, Kitsch a vlastně všichni! Hlavně teda pro mě Jennifer Connelly. No ty kokos. Nejenže je pořád strašně nádherná, ale tady to hrála skvěle.  Konec mě strašně dostal.  9/10
730571
0 -2
reagují: vZeč
reagovat

Between two ferns: The movie

To je nejvtipnější píčovina, kterou jsem za poslední rok viděl :D 10/10
730573
To je nejvtipnější píčovina, kterou jsem za poslední rok viděl *:D* 10/10
Between two ferns: The movie
2 -3
reagovat
reaguje na: Godlike
Kostěj mi to vysvětlil ve vzkazníku, heč. A jinak samá voda :D
730571
Kostěj mi to vysvětlil ve vzkazníku, heč. A jinak samá voda *:D*
730567
3 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: vZeč
Možná že to tak hrozně propadlo? 
730567
Možná že to tak hrozně propadlo? 
730540
0 -1
reagují: vZeč
reagovat
reaguje na: Kostěj
Ach jo? Nechapu
730540
Ach jo? Nechapu
730521
1 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Kostěj
Strašně se mi to líbilo, fakt strašně!
730532
Strašně se mi to líbilo, fakt strašně!
730521
2 -1
reagovat
reaguje na: Kostěj
Zrovna to načínám! :D:+
730524
Zrovna to načínám! *:D**:+*
730521
2 -1
reagovat

Only the Brave

Skvělý obsazení (Brolin je úplně boží, po kolikátý už?) a Kosinski fakt umí. Ach jo :(
[8/10]
730521
Skvělý obsazení (Brolin je úplně boží, po kolikátý už?) a Kosinski fakt umí. Ach jo *:(* [b][8/10][/b]
Only the Brave
9 -2
reagují: vZeč, Godlike, verbst
reagovat
BLÍŽENEC v HFR 3D i u nás :+:+:+!
730413
BLÍŽENEC v HFR 3D i u [url=http://www.cinemart.cz/wp-content/uploads/2019/09/DL-Blizenec.pdf]nás[/url] *:+**:+**:+*!
4 0
reagovat

Star Wars Episode IX

730386
[url=https://film.moviezone.cz/star-wars-vzestup-skywalkera/diskuze]The Rise of Skywalker - rozšířený a detailnější popis děje (aktualizováno o druhý akt).[/url] *;)*
Star Wars Episode IX
4 -6
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Já na ten film uplně zapomněl. Nemyslím si, že bl o tolik horší, než kniha, která byla hrubě přeceňovaná a ocení jí akorát lidi, co za A) neznají historii B) jsou hrozně překvapení, že se tehdy taky vyšetřovalo. 
730265
Já na ten film uplně zapomněl. Nemyslím si, že bl o tolik horší, než kniha, která byla hrubě přeceňovaná a ocení jí akorát lidi, co za A) neznají historii B) jsou hrozně překvapení, že se tehdy taky vyšetřovalo. 
730257
0 0
reagovat
child 44 (2015)
65% - kdyby ti serialozrouti misto prumernyho mindhuntera radsi zasedli k televizi na tohle. je videt ze to produkoval ridley scott. jen on si tu misantropii zaslouzi. je videt ze ji ma autentickou a odzitou a ze to neni jen naka detinska zahorklost :D the counselor rulz 8)
730257
child 44 (2015) 65% - kdyby ti serialozrouti misto prumernyho mindhuntera radsi zasedli k televizi na tohle. je videt ze to produkoval ridley scott. jen on si tu misantropii zaslouzi. je videt ze ji ma autentickou a odzitou a ze to neni jen naka detinska zahorklost *:D* the counselor rulz *8)*
0 -7
reagují: AndyKaufman
reagovat
libi se mi ze dowd ma k tomu filmu takovou uctu ze udelil pouze srdicko, misto komentovani citoval a nechal bez hvezdickoveho hodnoceni. 
730233
libi se mi ze [url=https://letterboxd.com/aadowd/film/ad-astra-2019/]dowd[/url] ma k tomu filmu takovou uctu ze udelil pouze srdicko, misto komentovani citoval a nechal bez hvezdickoveho hodnoceni. 
2 -2
reagovat
ad astra (200%) > first man (70%) > apollo 11 (65%)
730227
[url=https://www.newyorker.com/culture/the-front-row/ad-astra-reviewed-james-grays-masterwork-of-personal-film-in-an-alien-setting?irclickid=UH23HbQInxyJUGuwUx0Mo3E2Ukn0ZGU9GTj0Ts0&irgwc=1&source=affiliate_impactpmx_12f6tote_desktop_Viglink%20Primary&utm_source=impact-affiliate&utm_medium=27795&utm_campaign=impact&utm_content=Online%20Tracking%20Link&utm_brand=tny]ad astra[/url] (200%) > first man (70%) > [url=https://twitter.com/tnyfrontrow/status/1105667851300597760]apollo 11[/url] (65%)
4 -6
reagovat
730225
[url=https://youtu.be/std013XVxSk]john waters[/url] je [url=https://www.indiewire.com/2017/11/john-waters-favorite-movies-top-ten-2017-1201902534/]buh[/url] 
0 -3
reagovat

Šibenice (2015)

Sračka 3/10
730158
Sračka 3/10
Šibenice (2015)
5 0
reagovat
reaguje na: GuidoA.
omg tihle inteleguáni.... :o
730108
omg tihle inteleguáni.... *:o*
730059
3 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se