Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 17821 - 17840 Napsat příspěvek
Resite puvodni nebo remake? Hnus je to v obou pripadech. At si tam klidne nekdo rve Pinkmanovi ruku do drticky, ale znasilneni je uplne jinde...
733751
Resite puvodni nebo remake? Hnus je to v obou pripadech. At si tam klidne nekdo rve Pinkmanovi ruku do drticky, ale znasilneni je uplne jinde...
1 0
reagovat
reaguje na: speta.jr

Last House on the left

Mám nakoukáno docela hodně hororů - jak píšeš, filmy o mučení a trýznění taky vůbec nemusím, ale běžně dokoukám bez problémů.

Nevím, čím to tady bylo, ale tady sem měl problém už se zapíchnutím bezbranné holky. Jak to natočili, tak to byl strašnej úder na psychiku a fakt mi z toho bylo špatně. Přitom nijak extrémně brutální to nebylo - prostě bezmoc a smutek, kterej mě sejmul.
733735
Mám nakoukáno docela hodně hororů - jak píšeš, filmy o mučení a trýznění taky vůbec nemusím, ale běžně dokoukám bez problémů. Nevím, čím to tady bylo, ale tady sem měl problém už se zapíchnutím bezbranné holky. Jak to natočili, tak to byl strašnej úder na psychiku a fakt mi z toho bylo špatně. Přitom nijak extrémně brutální to nebylo - prostě bezmoc a smutek, kterej mě sejmul.
Last House on the left
733734
2 0
reagovat
Rocketman 9/10
Srovnání s tím druhým filmem se nabízí hned, ale to už udělali jiní. Je to příjemný mix klišé z BR, trochu hovadství z Dirt protřepáno s... Moulin Rouge? Za mě velká spokojenost a konec chytne za srdíčko. :+ Taron asi nikdy nebude oscarový herec, ale když si vzpomenu jak mu nikdo nevěřil po prvním teaseru na Kingsmeny, tak ušel hodně velký kus cesty.

Last House on the left 6/10
70 minut jsem se docela nudil a očekával jsem, že i zbytek filmu pojede v nastaveném mustru. Ale ono to pak nasadí docela nečekaný obrat a od té chvíle jsem se náramně bavil, což jsem nečekal, protože filmy o trýznění fakt nemám rád.
733734
[b]Rocketman 9/10 [/b]Srovnání s tím druhým filmem se nabízí hned, ale to už udělali jiní. Je to příjemný mix klišé z BR, trochu hovadství z Dirt protřepáno s... Moulin Rouge? Za mě velká spokojenost a konec chytne za srdíčko. *:+* Taron asi nikdy nebude oscarový herec, ale když si vzpomenu jak mu nikdo nevěřil po prvním teaseru na Kingsmeny, tak ušel hodně velký kus cesty. [b]Last House on the left 6/10 [/b]70 minut jsem se docela nudil a očekával jsem, že i zbytek filmu pojede v nastaveném mustru. Ale ono to pak nasadí docela nečekaný obrat a od té chvíle jsem se náramně bavil, což jsem nečekal, protože filmy o trýznění fakt nemám rád.
3 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: vZeč
O hodinu dřív vedle v kecárně. 
Za mě osobně škoda. 
733568
O hodinu dřív vedle v kecárně.  Za mě osobně škoda. 
733566
1 -6
reagovat
D&D opousti Star Wars
733566
D&D opousti Star Wars
8 -1
reagují: verbst
reagovat
sem zvedavej jakej bude the nightingale ;)
733462
sem zvedavej jakej bude [url=https://letterboxd.com/streettrash/film/the-canal/]the nightingale[/url] *;)*
0 0
reagovat
never grow old (2019)
90% - there will be blood (100%). ano, presne tak. vytahuju takovouhle vahu.
733453
never grow old (2019) 90% - there will be blood (100%). ano, presne tak. vytahuju takovouhle vahu.
1 0
reagovat

The Insider (1999)

D*p*č* to bylo dobrý. :o Někde mezi 9,5 a 10 z 10.
733423
D*p*č* to bylo dobrý. *:o* Někde mezi 9,5 a 10 z 10.
The Insider (1999)
3 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Zatím o pár tisíc. BOM.
733381
Zatím o pár tisíc. [url=https://www.boxofficemojo.com/release/rl252151297/?ref_=bo_hm_rd]BOM[/url].
733377
1 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
O kolik to dalo Deadpoola? 
733377
O kolik to dalo Deadpoola? 
733365
1 0
reagují: Cinefil
reagovat
Joker se právě stal nejvýdělečnějším eRkem v celkových tržbách. Šlo mu to rychle. Už chybí jen ta miliarda. Tady to však bez ťongů nepůjde.
733365
[b]Joker[/b] se právě stal [b]nejvýdělečnějším eRkem[/b] v celkových tržbách. Šlo mu to rychle. Už chybí jen ta miliarda. Tady to však bez ťongů nepůjde.
3 -3
reagují: verbst
reagovat

Zombieland

Dal jsem si opáčko jedničky, než půjdu na dvojku. A je to pořád dost fajn. Jasně, po deseti letech mě některé věci přijdou trochu slabší, a chybí moment překvapení. Nicméně pořád je to dobrá komedie s parádními herci. A Bill Murray má skvělé cameo. 7,5-8/10
733297
Dal jsem si opáčko jedničky, než půjdu na dvojku. A je to pořád dost fajn. Jasně, po deseti letech mě některé věci přijdou trochu slabší, a chybí moment překvapení. Nicméně pořád je to dobrá komedie s parádními herci. A Bill Murray má skvělé cameo. 7,5-8/10
Zombieland
2 -1
reagovat

El Camino

Dovětek k výbornému seriálu, který bych ve výsledku asi nepotřeboval, ale nemění to nic na tom, že je to dost kvalitní, a pro fandy seriálu povinnost. Aaron Paul si krade jednu scénu za druhou, Jesse Plemons je správně slizký a i zbytek herců je velmi přesný. Gilligan natočil velmi dobrý epilog a rozhodně z toho nemám pocit, že jde o ždímaní známe značky, ale o uzavření jednoho příběhu. 8/10
733294
Dovětek k výbornému seriálu, který bych ve výsledku asi nepotřeboval, ale nemění to nic na tom, že je to dost kvalitní, a pro fandy seriálu povinnost. Aaron Paul si krade jednu scénu za druhou, Jesse Plemons je správně slizký a i zbytek herců je velmi přesný. Gilligan natočil velmi dobrý epilog a rozhodně z toho nemám pocit, že jde o ždímaní známe značky, ale o uzavření jednoho příběhu. 8/10
El Camino
1 0
reagovat

Terminátor 2: Den zúčtování (1991/1993)

Bylo k tomu napsáno mnohé. Prostě legendární Cameronův snímek, který se nikdy neokouká. Ovšem líbí se mi, jak Cameron tehdy používal počítačové efekty jenom v tom okamžiku, kdy to opravdu bylo nutné; jinak klasické loutky, miniatury a praktické efekty. Právě tahle kombinace činí druhého Terminátora nestárnoucím. Blu-ray tomu jenom přidává. :+
733276
Bylo k tomu napsáno mnohé. Prostě legendární Cameronův snímek, který se nikdy neokouká. Ovšem líbí se mi, jak Cameron tehdy používal počítačové efekty jenom v tom okamžiku, kdy to opravdu bylo nutné; jinak klasické loutky, miniatury a praktické efekty. Právě tahle kombinace činí druhého Terminátora nestárnoucím. Blu-ray tomu jenom přidává. *:+*
Terminátor 2: Den zúčtování (1991/1993)
6 -1
reagovat
733264
[url=https://www.cnn.com/2019/10/24/entertainment/once-upon-time-trnd/index.html]'Once Upon a Time in Hollywood' heads back to theaters with 10 additional minutes[/url]
1 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Oba ty filmy mi místy přijdou jako skoro až nedoceněnej klenot kinematografie. Geniální na všech frontách. 
733181
Oba ty filmy mi místy přijdou jako skoro až nedoceněnej klenot kinematografie. Geniální na všech frontách. 
733167
0 -1
reagovat

Terminátor (1984)

Marná sláva, Cameronův první Terminátor je po 35 letech stále velká pecka, která až na pár detailů nijak nezestárla. Všechny scény z budoucnosti jsou děsivější než jakýkoli sci-fi film natočený v dnešní době. Přitom Terminátor se točil doslova na kolenou.
733167
Marná sláva, Cameronův první Terminátor je po 35 letech stále velká pecka, která až na pár detailů nijak nezestárla. Všechny scény z budoucnosti jsou děsivější než jakýkoli sci-fi film natočený v dnešní době. Přitom Terminátor se točil doslova na kolenou.
Terminátor (1984)
8 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: TrDLo
Dostat korunu pokaždý kdy to Jonnasovi někdo napíše tak už mám možná kilo...
733092
Dostat korunu pokaždý kdy to Jonnasovi někdo napíše tak už mám možná kilo...
733067
14 -2
reagovat
reaguje na: jonnas
Myslím, že tyhle příspěvky bohatě stačí v diskuzi přímo k filmu a není důvod je duplikovat ještě sem. Koho tenhle typ informací zajímá, ten si je tam najde ...
733067
Myslím, že tyhle příspěvky bohatě stačí v diskuzi přímo k filmu a není důvod je duplikovat ještě sem. Koho tenhle typ informací zajímá, ten si je tam najde ...
733062
18 -3
reagují: Axis
reagovat
Hmm... Someone is so fired:D 
Starý dobrý Palpy po vysátí Síly z Rey a Bena a zabití posledního Skywalkera se uvelebil na svém trůnu v císařových nových šatech a dopřává trochu toho Force-EMP prašivému Odporu.
733062
Hmm... [url=https://m.imgur.com/a/RuuwTb6]Someone is so fired[/url]. *:D*  [spoiler]Starý dobrý Palpy po vysátí Síly z Rey a Bena a zabití posledního Skywalkera se uvelebil na svém trůnu v císařových nových šatech a dopřává trochu toho Force-EMP prašivému Odporu.[/spoiler]
1 -7
reagují: TrDLo
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se