Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 17681 - 17700 Napsat příspěvek
dalsi kousek do me kolekce ruzovych bot #ot
735286
dalsi kousek do me kolekce [url=https://sneakerbardetroit.com/wp-content/uploads/2019/09/Nike-Air-Max-Alpha-Savage-Foam-Powder-AT3378-601-Release-Date-1.jpg]ruzovych[/url] bot #ot
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
to zni bozsky. diky kleopatro. :+
735278
to zni [url=https://www.csfd.cz/film/507663-dva-nestaci/komentare/?comment=11288998]bozsky[/url]. diky kleopatro. *:+*
0 0
reagují: (=LIFTY=), pepo
reagovat
my expectations just went through the roof of the lighthouse! :D
735267
my [url=https://letterboxd.com/superpulse/film/frozen-ii/]expectations[/url] just went through the roof of the lighthouse! *:D*
0 0
reagovat

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Právě doháním nějaké ty blockbusterové resty a řada přišla na Spider-mana.
Homecoming jsem ve své době viděl a přišlo mi to fajn. No a musim říct, že dvojka je o stupeň horší.
Počínaje záporákem, který od začátku působí divně a Jake Gyllenhaal se imo do komiksu vůbec nehodí (ač ho mám rád). 
Trikaři se opravdu vyřádili, elementálové byly ze začátku super, ale pak už to byl(y).. ne, neřeknu to slovo.. jen trikové orgie, které trvaly moc dlouho. 
Co mě naopak bavilo, byly neustálé vtípky, které se většinou trefily do černého.
Paradoxně mi přišly zajímavější Peterovy dialogy se spolužáky nebo romance s MJ, než samotná akce. Tom Holland a Zedaya:+:+
5/10 a případnou trojku s díky vynechám.
 
735252
Právě doháním nějaké ty blockbusterové resty a řada přišla na Spider-mana. Homecoming jsem ve své době viděl a přišlo mi to fajn. No a musim říct, že dvojka je o stupeň horší. Počínaje záporákem, který od začátku působí divně a Jake Gyllenhaal se imo do komiksu vůbec nehodí (ač ho mám rád).  Trikaři se opravdu vyřádili, elementálové byly ze začátku super, ale pak už to byl(y).. ne, neřeknu to slovo.. jen trikové orgie, které trvaly moc dlouho.  Co mě naopak bavilo, byly neustálé vtípky, které se většinou trefily do černého. Paradoxně mi přišly zajímavější Peterovy dialogy se spolužáky nebo romance s MJ, než samotná akce. Tom Holland a Zedaya*:+**:+* 5/10 a případnou trojku s díky vynechám.  
Spider-Man: Daleko od domova (2019)
7 -5
reagovat

Formule 1 (1978)

Kdysi jsem viděl tento filmový dokument jako dítě a i když jsem v té době koukal už na jiné bohy Formule 1 hodně mě "poznamenal" a dnes jsem si ho před odchodem do kina na Le Mans 66" připomněl. On to totiž není jen dokument o Formuli 1, ale o celém kolotoči závodů, ať rally, Le Mans nebo Indy. Řada pilotů také prošla různými odnožemi závodění na čtyřech kolech a docela otevřeně o nich mluví. K tomu je zde velká část obrazových materiálů takřka z první ruky, které jsou svou syrovostí takřka depresivní. Je krásné, když se v průběhu ptají Stirlinga Mosse jak hodnotí Formuli té doby s dobou jeho závodění a on odpovídá, že se z Formule vytratila správná šťáva a zábava, skoro jako bych slyšel dnešní hodnocení ;) (a to se opakuje a opakuje :D)

Společně se Sennou asi nejlepší dokument o závodech a povinnost pro každého vysokooktanového fanouška. 9/10

PS: Při sledování na mě dýchlo mé mládí a na boje s rodiči o probuzení kolem půlnoci, kdy se ČT rozhodla dávat záznamy ze závodů Formule 1 a já mohl sledovat své oblíbené Ferrari a McLaren, v té době měly nejkrásnější vozy. 
735248
Kdysi jsem viděl tento filmový dokument jako dítě a i když jsem v té době koukal už na jiné bohy Formule 1 hodně mě "poznamenal" a dnes jsem si ho před odchodem do kina na Le Mans 66" připomněl. On to totiž není jen dokument o Formuli 1, ale o celém kolotoči závodů, ať rally, Le Mans nebo Indy. Řada pilotů také prošla různými odnožemi závodění na čtyřech kolech a docela otevřeně o nich mluví. K tomu je zde velká část obrazových materiálů takřka z první ruky, které jsou svou syrovostí takřka depresivní. Je krásné, když se v průběhu ptají Stirlinga Mosse jak hodnotí Formuli té doby s dobou jeho závodění a on odpovídá, že se z Formule vytratila správná šťáva a zábava, skoro jako bych slyšel dnešní hodnocení *;)* (a to se opakuje a opakuje *:D*) Společně se Sennou asi nejlepší dokument o závodech a povinnost pro každého vysokooktanového fanouška. 9/10 PS: Při sledování na mě dýchlo mé mládí a na boje s rodiči o probuzení kolem půlnoci, kdy se ČT rozhodla dávat záznamy ze závodů Formule 1 a já mohl sledovat své oblíbené Ferrari a McLaren, v té době měly nejkrásnější vozy. 
Formule 1 (1978)
1 -1
reagovat
Taylor Swift si ide pre Oscara? :+
link
735164
Taylor Swift si ide pre Oscara? *:+* https://youtu.be/fNk8hqrPQsA
1 -4
reagovat
reaguje na: Cinefil
Ja se normalne na toho Policajta tesim... 
735161
Ja se normalne na toho Policajta tesim... 
735139
1 -1
reagovat

News

Black Adam 22.12.2021. 
Beverly Hills Cop 4 on Netflix by 2022.
Frozen 2 86% on Tomatometer.
Mark Wahlberg joins Uncharted.

Nějak moc se toho vyrojilo. 8)
735139
Black Adam 22.12.2021.  Beverly Hills Cop 4 on Netflix by 2022. Frozen 2 86% on Tomatometer. Mark Wahlberg joins Uncharted. Nějak moc se toho vyrojilo. *8)*
News
1 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Batman

Takže Serkis jako Alfred? Hm, Okey. Co na to v Sony?
735127
Takže Serkis jako Alfred? Hm, Okey. Co na to v Sony?
Batman
1 -3
reagovat
Tak Adam se stal vítězem letošních Mezipater. Mám z toho radost. Ten film je nejen vážně dobrý, ale po projekci navíc rozpoutal skvělou (a více než hodinovou) debatu s režisérem Rhysem Ernstem. Na Mezipatrech bylo více skvělých filmů (gruzínský Dokud se tančí ve své vlasti dokonce vyvolal násilnosti při premiéře) a jsem rád, že jsem u toho mohl opět být. Jo a Dolanovi Matthias a Maxime samozřejmě nezklamali. Xavier Dolan zraje jako víno. :+
735092
Tak Adam se stal vítězem letošních Mezipater. Mám z toho radost. Ten film je nejen vážně dobrý, ale po projekci navíc rozpoutal skvělou (a více než hodinovou) debatu s režisérem Rhysem Ernstem. Na Mezipatrech bylo více skvělých filmů (gruzínský Dokud se tančí ve své vlasti dokonce vyvolal násilnosti při premiéře) a jsem rád, že jsem u toho mohl opět být. Jo a Dolanovi Matthias a Maxime samozřejmě nezklamali. Xavier Dolan zraje jako víno. *:+*
1 -3
reagovat
reaguje na: GuidoA.

Laundromat

Diky za pripomenuti, uplne jsem to na Netflixu prehlidla. S depresi souhlasim, a proto budu mene prisna, i kdyz mi ta forma taky uplne nesedla. Herci a hlavne Meryl to tahaji nahoru. 70%
735057
Diky za pripomenuti, uplne jsem to na Netflixu prehlidla. S depresi souhlasim, a proto budu mene prisna, i kdyz mi ta forma taky uplne nesedla. Herci a hlavne Meryl to tahaji nahoru. 70%
Laundromat
734681
4 0
reagovat

Adam (2019)

Skvělá coming-of-age komedie se silnými momenty. Sedmnáctiletý Adam přijede do New Yorku na prázdniny ke své starší sestře a proti své vůli se nakonec zaplétá do lží, protože se zamiloval do dívky svých snů. Milé, sympatické a hodně dobře zahrané. Nicholas Alexander byl v roli Adama výborný. :+
735027
Skvělá coming-of-age komedie se silnými momenty. Sedmnáctiletý Adam přijede do New Yorku na prázdniny ke své starší sestře a proti své vůli se nakonec zaplétá do lží, protože se zamiloval do dívky svých snů. Milé, sympatické a hodně dobře zahrané. Nicholas Alexander byl v roli Adama výborný. *:+*
Adam (2019)
1 -2
reagovat
prosim at uz daisy ridley v nicem nehraje. to se neda. i klacek by lip zahral ofelii.
735001
prosim at uz daisy ridley v nicem nehraje. to se neda. i klacek by lip zahral ofelii.
3 -9
reagovat
reaguje na: Gorecki
:D

se spis tesim s cim ta challenge prijde zitra. mam se na co tesit.
734988
*:D* se spis tesim s cim ta challenge prijde zitra. mam se na co tesit.
734987
0 0
reagovat
reaguje na: GuidoA.
S poslednou vetou nesuhlasim.
734987
S poslednou vetou nesuhlasim.
734983
1 0
reagují: GuidoA.
reagovat
734983
[url=https://letterboxd.com/clayton_dillard/film/titanic-1997/]titanic[/url]
0 -1
reagují: Gorecki
reagovat

Port Authority (2019)

Martin Scorsese si k produkování filmů nevybírá jednoduchá témata a ani Port Authority není výjimkou. Příběh z Brooklynu o vztahu mladého kluka na první pohled k "normální" holce patří k velmi výrazným snímkům letošního roku. Herecké výkonů obou představitelů jsou krásně civilní bez jakýchkoli manýr. K tomu opět skvělý soundtrack a brilantní režie. Ne, nejde o žádný tvůrčí experiment, ale o silné sociální drama s jasným poselstvím. Výborně!
734956
Martin Scorsese si k produkování filmů nevybírá jednoduchá témata a ani Port Authority není výjimkou. Příběh z Brooklynu o vztahu mladého kluka na první pohled k "normální" holce patří k velmi výrazným snímkům letošního roku. Herecké výkonů obou představitelů jsou krásně civilní bez jakýchkoli manýr. K tomu opět skvělý soundtrack a brilantní režie. Ne, nejde o žádný tvůrčí experiment, ale o silné sociální drama s jasným poselstvím. Výborně!
Port Authority (2019)
1 0
reagovat
reaguje na: Carlito
Neco podobnyho jsem taky tusim napsal u recenze nebo traileru, kdyz jsem to videl pred par mesicema :+
734915
Neco podobnyho jsem taky tusim napsal u recenze nebo traileru, kdyz jsem to videl pred par mesicema *:+*
734909
2 0
reagovat

Anna (2019)

Příjemné překvapení. Nádherná Sasha Luss to odehrála, odkopala a odstřílela se ctí. Trio Mirren, Evans a Murphy by člověk v takovém filmu nečekal, ale řekl bych, že si to do jednoho užívali, hlavně kulhající KGB šéfka Helen Mirren.:)
Má to jen dvě akční scény a jednu honičku, ale především akce v restauraci stojí více než za to. To, o čem se v souvislosti s tímto filmem hodně mluvilo, jsou neustálé časové skoky, pro někoho možná rušivé nebo až úsměvné. Když si ale na ně člověk po chvíli zvykne zjistí, že mají hlavu a patu, dávají perfektní smysl ( někdo si s tím pěkně vyhrál ) a díky tomu se dočkáme nejednoho zvratu.
Pochvalu zaslouží na režisérské sesli Luc Besson, který se vrátil ke svému osvědčenému tématu hrdinek-vražedkyň a zase jednou natočil dobrý film.
Dobře natočené a nečekaně zábavné. 8/10:+
734909
Příjemné překvapení. Nádherná Sasha Luss to odehrála, odkopala a odstřílela se ctí. Trio Mirren, Evans a Murphy by člověk v takovém filmu nečekal, ale řekl bych, že si to do jednoho užívali, hlavně kulhající KGB šéfka Helen Mirren.*:)* Má to jen dvě akční scény a jednu honičku, ale především akce v restauraci stojí více než za to. To, o čem se v souvislosti s tímto filmem hodně mluvilo, jsou neustálé časové skoky, pro někoho možná rušivé nebo až úsměvné. Když si ale na ně člověk po chvíli zvykne zjistí, že mají hlavu a patu, dávají perfektní smysl ( někdo si s tím pěkně vyhrál ) a díky tomu se dočkáme nejednoho zvratu. Pochvalu zaslouží na režisérské sesli Luc Besson, který se vrátil ke svému osvědčenému tématu hrdinek-vražedkyň a zase jednou natočil dobrý film. Dobře natočené a nečekaně zábavné. 8/10*:+*
Anna (2019)
9 -1
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: speta.jr
Hudba je tam nečekaně dobrá. :+
734891
Hudba je tam nečekaně dobrá. *:+*
734861
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se