Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 17601 - 17620 Napsat příspěvek
reaguje na: GuidoA.
ps: falling snow je lepsi jak fille en feu. i cover je lepsi jak poster
736050
ps: [url=https://youtu.be/VWIJTOvb0II]falling snow[/url] je lepsi jak fille en feu. i cover je lepsi jak [url=https://external-preview.redd.it/JbIpbbc3So8ZdQKmEMKszFkU_lyhXMedvsIL-MKAf6I.jpg?auto=webp&s=179a45b98d5716061b59409cf5956042fd64e256]poster[/url]. 
736014
1 0
reagovat

Peanut Butter Falcon

Absolútne ničím nevyčnievajúca a klišovitá feel-goodovka s mixom drámy, humoru a lásky, až na jednu vec. Postavu s Downovým syndrómom hrá herec, ktorý tým tiež trpí. Ten herec si to dáva a so Shia-om si ten film kradnú. Či vám ale tak málo stačí za zabitie hodiny a pol je na vás.  7/10
736018
Absolútne ničím nevyčnievajúca a klišovitá feel-goodovka s mixom drámy, humoru a lásky, až na jednu vec. Postavu s Downovým syndrómom hrá herec, ktorý tým tiež trpí. Ten herec si to dáva a so Shia-om si ten film kradnú. Či vám ale tak málo stačí za zabitie hodiny a pol je na vás.  7/10
Peanut Butter Falcon
0 0
reagovat
portrait of a lady on fire (2019)
15% - vsichni v tom hledaj novy vertigo a ja sem spis na strane cahiers du cinema. pritom sem byl nalomenej. prvni tahy se mi libily. mam rad tichy filmy kde je slyset jen praskani dreva. takze docela zklamani ze z toho vylezla takova mazanice. nakonec je to stejne tak subtle jako orfeus od colea. 
736014
portrait of a lady on fire (2019) 15% - vsichni v tom hledaj novy vertigo a ja sem spis na strane cahiers du cinema. pritom sem byl nalomenej. prvni tahy se mi libily. mam rad tichy filmy kde je slyset jen praskani dreva. takze docela zklamani ze z toho vylezla takova mazanice. nakonec je to stejne tak subtle jako orfeus od colea. 
2 0
reagují: GuidoA.
reagovat

Gemini Man (2019)

Naprosto pohodová oldschool akční jízda. Hned od začátku to nabere parádní tempo a šlape to někam do poloviny. Tehdy se vyložej karty na stůl ( docela dost pozdě na to co bylo ukázáno v trailerech ), malinko se zvolní, ale závěr opět nabere spád.
Co se týká samotného omlazení Willa Smithe, tak to nemá chybu a jenom smekám, co dnešní technologie dovedou. Pravda, Smith vypadá tak nějak furt stejně,o to to bylo jednodušší, ale i tak. Každopádně je to hozená rukavice Scorseesemu, na to jsem hodně zvědavý.
Co nebylo úplně trikově zvládnuté, je konec honičky na motorkách ( pověstný "hod" motorkou z traileru atd.), jinak ale není po akční stránce co vytknout, parádní byly sekvence na jeden záběr.
Trefou do černého bylo obsazení Mary Elizabeth Winstead, neskutečná sympaťačka a tyhle polo-akční role jí prostě sedí. 9/10
735975
Naprosto pohodová oldschool akční jízda. Hned od začátku to nabere parádní tempo a šlape to někam do poloviny. Tehdy se vyložej karty na stůl ( docela dost pozdě na to co bylo ukázáno v trailerech ), malinko se zvolní, ale závěr opět nabere spád. Co se týká samotného omlazení Willa Smithe, tak to nemá chybu a jenom smekám, co dnešní technologie dovedou. Pravda, Smith vypadá tak nějak furt stejně,o to to bylo jednodušší, ale i tak. Každopádně je to hozená rukavice Scorseesemu, na to jsem hodně zvědavý. Co nebylo úplně trikově zvládnuté, je konec honičky na motorkách ( pověstný "hod" motorkou z traileru atd.), jinak ale není po akční stránce co vytknout, parádní byly sekvence na jeden záběr. Trefou do černého bylo obsazení Mary Elizabeth Winstead, neskutečná sympaťačka a tyhle polo-akční role jí prostě sedí. 9/10
Gemini Man (2019)
2 -2
reagovat

Good Boys

Velmi příjemná komedie, která je vtipná, šlape, a místy připomene Superbad. Hlavní hrdinové jsou sympaťáci, kterým lze v pohodě fandit, a dobře se baví u jejich příhod. Má to dobré tempo, humor a je to hodně fajn. 7,5-8/10

PS: Facku by si zasloužil distributor, protože tohle mělo být v českých kinech.
735959
Velmi příjemná komedie, která je vtipná, šlape, a místy připomene Superbad. Hlavní hrdinové jsou sympaťáci, kterým lze v pohodě fandit, a dobře se baví u jejich příhod. Má to dobré tempo, humor a je to hodně fajn. 7,5-8/10 PS: Facku by si zasloužil distributor, protože tohle mělo být v českých kinech.
Good Boys
5 -1
reagovat

Ledové království 2

Zklamání. Mám Ledové království dost rád, ale druhý díl mě nesedl, a já vím proč. První důvod je neatraktivní příběh. Mohlo se jít tolika směry, a tvůrci se rozhodli jít tímto a ke všemu to udělali, tak jak to udělali. Nefunguje gradace, skáče se z místa na místo, a samotné finále je na pěst. Druhý důvod jsou písničky. Jejich zde dost, ale jen pár obstojí(a moc tomu nepomáhá ani český dabing). Vizuálně je to nádherné, má to velmi sympatické momenty, ale fakt jsem čekal, že to bude odvážnější, zajímavější a lepší. 6/10
735880
Zklamání. Mám Ledové království dost rád, ale druhý díl mě nesedl, a já vím proč. První důvod je neatraktivní příběh. Mohlo se jít tolika směry, a tvůrci se rozhodli jít tímto a ke všemu to udělali, tak jak to udělali. Nefunguje gradace, skáče se z místa na místo, a samotné finále je na pěst. Druhý důvod jsou písničky. Jejich zde dost, ale jen pár obstojí(a moc tomu nepomáhá ani český dabing). Vizuálně je to nádherné, má to velmi sympatické momenty, ale fakt jsem čekal, že to bude odvážnější, zajímavější a lepší. 6/10
Ledové království 2
1 -1
reagovat

It Chapter 2 (2019)

Mě se to líbilo. Přišlo mi to jako důstojné završení prvního dílu. Co to z pochopitelných důvodů postrádalo, byla ta retro atmosféra ala Stranger Things, která prvnímu dílu nahnala tolik plusových bodů.  Jinak ale dobrá práce, některé záběry byly opravdu okulahodící a hudba byla taky velmi povedená.
Jediná drobná výtka směřuje k obsazení dospělých herců, které ne vždy úplně zafungovalo, tak padesát na padesát, ale tady to bylo paradoxně těžké dostát skvělým dětským hercům v jedničce. A úplně na konci jsem si říkal, že těch triků je přeci jen až moc. Jinak skvělá podívaná. 8,5/10
735878
Mě se to líbilo. Přišlo mi to jako důstojné završení prvního dílu. Co to z pochopitelných důvodů postrádalo, byla ta retro atmosféra ala Stranger Things, která prvnímu dílu nahnala tolik plusových bodů.  Jinak ale dobrá práce, některé záběry byly opravdu okulahodící a hudba byla taky velmi povedená. Jediná drobná výtka směřuje k obsazení dospělých herců, které ne vždy úplně zafungovalo, tak padesát na padesát, ale tady to bylo paradoxně těžké dostát skvělým dětským hercům v jedničce. A úplně na konci jsem si říkal, že těch triků je přeci jen až moc. Jinak skvělá podívaná. 8,5/10
It Chapter 2 (2019)
0 -2
reagovat
reaguje na: GuidoA.
ps: btw go fuck yourself :D
735861
ps: btw go fuck yourself *:D*
735856
1 0
reagovat
posledni dobou sem na tom hodne bidne ale celisti aspon trochu zlepsili naladu. zase se prokazalo ze mam radsi vita schmarce nez alese stuchlyho. ten je hrozna lama 8)
735856
posledni dobou sem na tom hodne bidne ale celisti aspon trochu zlepsili naladu. zase se prokazalo ze mam radsi vita schmarce nez alese stuchlyho. ten je hrozna [url=https://twitter.com/TheRoverMovie/status/479004309594849281/photo/1]lama[/url] *8)*
1 0
reagují: GuidoA.
reagovat
z celého traileru me nejvic zaujalo jmeno "Ondrej Kalamár", protoze jsem na to narazil pri sledovani Watchmen s01e05.... nahoda? Nemyslim si!!! :D8)
735845
z celého traileru me nejvic zaujalo jmeno "Ondrej Kalamár", protoze jsem na to narazil pri sledovani Watchmen s01e05.... nahoda? Nemyslim si!!! *:D**8)*
4 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Necham ako do toho navrtali rotha
735814
Necham ako do toho navrtali rotha
735807
0 0
reagovat
Tomáš Magnusek odešel na Slovensko a natočil tam film o Jozefu Urbanovi, textaři písně Voda, čo ma drží nad vodou. Trailer je nová kategorie bizáru, hlavně svým závěrem.
735807
Tomáš Magnusek odešel na Slovensko a natočil tam film o Jozefu Urbanovi, textaři písně Voda, čo ma drží nad vodou. [url=https://www.youtube.com/watch?v=SKlcwMIwmWQ]Trailer je nová kategorie bizáru, hlavně svým závěrem.[/url]
2 -1
reagují: pepo
reagovat

Doktor Spánek od Stephena Kinga

Poctivá a kvalitní filmařina. Tento film mě hodně sedl a to z několika důvodů. Tím největším a nejdůležitějším důvodem je režisér Mike Flanagan, který mě znovu dokázal, že je to skvělý režisér a taky vypravěč. Flanagan moc dobře ví jak vyprávět horory. O nějaké obyčejné lekačky mu nejde. Jde mu o postavy, vystavění příběhu a vnitřní logiku daného světa. A nevadí mu do toho investovat čas a stopáž filmu. Je to hodně důležitý přístup, který se mi líbí, oceňuji ho a baví mě. To, že to divácky není vděčné, vymyká se to běžné hororové stavbě je věc jiná. Přesto já jsem za to velmi vděčný a díky tomu jsou Flanagan, Ari Aster a Robert Eggers nejzajímavější hororoví tvůrci současnosti, kteří dokáží své projekty dostat i k mainstreamovým divákům. U Doktora Spánka funguje atmosféra, mytologie, zajímavý a uvěřitelný záporáci, herci, odkazy na Osvícení atd. Jsem z filmu dost nadšený. Osobně bych trochu krátil, finále mohlo být komornější, nicméně jsem dost spokojený, a pro mě jedno z nejpříjemnějších překvapení roku. Hodně silných 8/10.
735786
Poctivá a kvalitní filmařina. Tento film mě hodně sedl a to z několika důvodů. Tím největším a nejdůležitějším důvodem je režisér Mike Flanagan, který mě znovu dokázal, že je to skvělý režisér a taky vypravěč. Flanagan moc dobře ví jak vyprávět horory. O nějaké obyčejné lekačky mu nejde. Jde mu o postavy, vystavění příběhu a vnitřní logiku daného světa. A nevadí mu do toho investovat čas a stopáž filmu. Je to hodně důležitý přístup, který se mi líbí, oceňuji ho a baví mě. To, že to divácky není vděčné, vymyká se to běžné hororové stavbě je věc jiná. Přesto já jsem za to velmi vděčný a díky tomu jsou Flanagan, Ari Aster a Robert Eggers nejzajímavější hororoví tvůrci současnosti, kteří dokáží své projekty dostat i k mainstreamovým divákům. U Doktora Spánka funguje atmosféra, mytologie, zajímavý a uvěřitelný záporáci, herci, odkazy na Osvícení atd. Jsem z filmu dost nadšený. Osobně bych trochu krátil, finále mohlo být komornější, nicméně jsem dost spokojený, a pro mě jedno z nejpříjemnějších překvapení roku. Hodně silných 8/10.
Doktor Spánek od Stephena Kinga
4 -1
reagovat
reaguje na: jonnas
Taky se beru jako velký fanoušek SW (filmů, knih a her). Ne nadarmo mám přes celé lýtko velké tetování s tématikou SW, v polovině prosince jdu pokračovat na holeni a celé to spojím dohromady :)
S TLJ souhlasím, taky se mi dost líbil. Nepatřím mezi ty, kteří po E8 zahazují celý svět Star Wars do koše. To v žádném případě. Na poslední epizodu se velmi těším, stejně tak na informace o možných nových trilogiích.
Ještě k tomu, co píšeš o různých detailech apod. Mě právě baví vidět film a během toho si všímat těchto detailů. Poté až mám film za sebou, tak se dívám na různé videa na YT, kde právě tyto spojitosti a maličkosti probírají. Tož tak :)
735751
Taky se beru jako velký fanoušek SW (filmů, knih a her). Ne nadarmo mám přes celé lýtko velké tetování s tématikou SW, v polovině prosince jdu pokračovat na holeni a celé to spojím dohromady :) S TLJ souhlasím, taky se mi dost líbil. Nepatřím mezi ty, kteří po E8 zahazují celý svět Star Wars do koše. To v žádném případě. Na poslední epizodu se velmi těším, stejně tak na informace o možných nových trilogiích. Ještě k tomu, co píšeš o různých detailech apod. Mě právě baví vidět film a během toho si všímat těchto detailů. Poté až mám film za sebou, tak se dívám na různé videa na YT, kde právě tyto spojitosti a maličkosti probírají. Tož tak :)
735747
4 -3
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
Už se to tu omílalo x-krát, ale spoilery nemusí nutně zážitek zničit, naopak ho můžou umocnit. Já, například, ten svět znám a mám rád už hodně dlouho - nehledě na to, jestli jde o filmy, seriály, hry, knížky, komiksy... už tak nějak akademicky - vždycky si to užiju, nehledě na objektivní (ne)kvalitu (TLJ stále považuju za druhý nejlepší díl po TESB 8)) A čím dál tím víc oceňuju ten samotný tvůrčí proces např. při vzniku filmu - to nejsou jen dějové spoilery, ale jak se formoval samotný vývoj a s tím jde ruku v ruce i spousta malých detailů, ale třeba i námětů, co se nakonec nevyužijí (a takové jsou i 40 let staré)… ;)
P. S.: Zní to už jako klišé, ale dnešní děcka si ani neuvědomují, za co všechno vděčí SW, co se týče kinematografie, ale i pop-kultuře obecně.  
735747
Už se to tu omílalo x-krát, ale spoilery nemusí nutně zážitek zničit, naopak ho můžou umocnit. Já, například, ten svět znám a mám rád už hodně dlouho - nehledě na to, jestli jde o filmy, seriály, hry, knížky, komiksy... už tak nějak akademicky - vždycky si to užiju, nehledě na objektivní (ne)kvalitu (TLJ stále považuju za druhý nejlepší díl po TESB *8)*) A čím dál tím víc oceňuju ten samotný tvůrčí proces např. při vzniku filmu - to nejsou jen dějové spoilery, ale jak se formoval samotný vývoj a s tím jde ruku v ruce i spousta malých detailů, ale třeba i námětů, co se nakonec nevyužijí (a takové jsou i 40 let staré)… *;)* P. S.: Zní to už jako klišé, ale dnešní děcka si ani neuvědomují, za co všechno vděčí SW, co se týče kinematografie, ale i pop-kultuře obecně.  
735743
5 -5
reagují: l-e-t-o
reagovat

SW E9

Co z toho máte, když si zjišťujete milion informací ze všech možných serverů a dáváte je dohromady ohledně filmu, který přijde za měsíc do kina? To nestačí trailery a pak až návštěva kina? Děkuji aspoň za to, že vše dáváte do spoilerů.
735743
Co z toho máte, když si zjišťujete milion informací ze všech možných serverů a dáváte je dohromady ohledně filmu, který přijde za měsíc do kina? To nestačí trailery a pak až návštěva kina? Děkuji aspoň za to, že vše dáváte do spoilerů.
SW E9
9 -5
reagují: jonnas
reagovat

Osvícení(SE)

Před tím, než dnes půjdu na Doktora Spánka, jsem si dal opáčko Osvícení, a tentokrát v prodloužené verzi. Osvícení je stále neskutečná pecka, která má hutnou atmosféru, výborné napětí, skvělé herce, boží hudbu a hlavně vynikající kameru. Kubrick a jeho perfekcionismus dělají z filmu skvělý zážitek. Trošku mě vadí, že Jack už od prvních scén působí dojmem menšího šílence, tady Kubrick tlačí lehce na pilu(nebo to tak bylo v knize, kterou jsem nečetl). Nicméně i po letech, parodii od Simpsonů, a ztráty momentu překvapení, je Osvícení velká pecka. 9/10
735720
Před tím, než dnes půjdu na Doktora Spánka, jsem si dal opáčko Osvícení, a tentokrát v prodloužené verzi. Osvícení je stále neskutečná pecka, která má hutnou atmosféru, výborné napětí, skvělé herce, boží hudbu a hlavně vynikající kameru. Kubrick a jeho perfekcionismus dělají z filmu skvělý zážitek. Trošku mě vadí, že Jack už od prvních scén působí dojmem menšího šílence, tady Kubrick tlačí lehce na pilu(nebo to tak bylo v knize, kterou jsem nečetl). Nicméně i po letech, parodii od Simpsonů, a ztráty momentu překvapení, je Osvícení velká pecka. 9/10
Osvícení(SE)
7 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
Já plášť vidím, jestli myslíš souboj na troskách Hvězdy smrt. A Force Bond =! Force Ghost. Na Kef Biru jsou oba fyzicky přítomní. Oproti tomu na Kijimi je Kylo a na destruktoru nad planetou Rey - a díky spojení spolu můžou interagovat i bojovat.
735711
Já plášť vidím, jestli myslíš souboj na troskách Hvězdy smrt. A Force Bond =! Force Ghost. [spoiler]Na Kef Biru jsou oba fyzicky přítomní. Oproti tomu na Kijimi je Kylo a na destruktoru nad planetou Rey - a díky spojení spolu můžou interagovat i bojovat.[/spoiler]
735699
0 -1
reagovat
reaguje na: Snipsley
Raději se v tom už nebudu motat. Tyto potenciální spoilery dávají až moc smysl. ;):D:D
735709
Raději se v tom už nebudu motat. Tyto potenciální spoilery dávají až moc smysl. *;)**:D**:D*
735706
1 -2
reagovat
reaguje na: Cinefil
Ta pointa je prave ze vzhledem k poutu mezi Rey a Kylem je to silnejsi nez co delal Luke v ep VIII
735706
[spoiler]Ta pointa je prave ze vzhledem k poutu mezi Rey a Kylem je to silnejsi nez co delal Luke v ep VIII[/spoiler]
735699
3 -1
reagují: Cinefil
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se