Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 17521 - 17540 Napsat příspěvek
Ukazka na Bonda je venku, kluci to sem urcite brzo nahodi, tak jen pro nedockavce: Zde
Jo a vypada to neprekvapive dobre:+
737143
Ukazka na Bonda je venku, kluci to sem urcite brzo nahodi, tak jen pro nedockavce: [url=https://m.youtube.com/watch?v=Og2vYP7VzUs]Zde[/url] Jo a vypada to neprekvapive dobre*:+*
1 -1
reagovat
reaguje na: pytlik
Dekuji, skvele:+
737125
Dekuji, skvele*:+*
737094
0 0
reagovat

The Rise of Skywalker.

Richard E. Grant reaguje na první promítání filmu. Jasně, sám v tom hraje, ale jeho radost je nakažlivá. :+
737109
Richard E. Grant [url=https://twitter.com/RichardEGrant/status/1202114990209032192?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1202114990209032192&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.redditmedia.com%2Fmediaembed%2Fe5vbr8%3Fresponsive%3Dtrue%26is_nightmode%3Dfalse]reaguje[/url] na první promítání filmu. Jasně, sám v tom hraje, ale jeho radost je nakažlivá. *:+*
The Rise of Skywalker.
2 -11
reagovat
Tohle by si ale měl určit každý sám. Já chci někde vědět všechno, jinde minimum. Díky jonnasovi vím dost pravděpodobně o čem to bude a to jsem scrolloval jenom okolo jeho příspěvků, fakt dík. 
737105
Tohle by si ale měl určit každý sám. Já chci někde vědět všechno, jinde minimum. Díky jonnasovi vím dost pravděpodobně o čem to bude a to jsem scrolloval jenom okolo jeho příspěvků, fakt dík. 
4 -1
reagovat
Naspamoval bych to ještě pod všechny trailery a do každýho výplachu, kde je zmínka o star wars 8). Co kdyby to někdo přehlídl i tady? Třeba takovej cival sem nechodí a určitě ho to zajímá 
737100
Naspamoval bych to ještě pod všechny trailery a do každýho výplachu, kde je zmínka o star wars *8)*. Co kdyby to někdo přehlídl i tady? Třeba takovej cival sem nechodí a určitě ho to zajímá 
2 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
U extrémně očekávaného bijáku ti to může zase dát ten rok neustálých spekulací a nimrání se v každé fotce.
A fakt by mi nepřišlo, že bych si třeba A:IW (naprosto holý spoilerů) užil víc, jak A:E (viděl sem ty leaky, navíc dost těsně před premiérou, takže se to nestačilo vykouřit z hlavy).
Neříkám, že to pro někoho nemůže znamenat ochuzení prvého prožitku, ale za mě to naopak může být plus v tom ohledu, že se můžu víc zaměřit na jiné aspekty filmu.
Když to vememe kolem a kolem - hardcore fans, kteří danou věcí žijou, by ten benefit z překvapení u prvé projekce měli imo menší, protože by se ochudili o to kolem a prvá (a imo ne poslední) projekce by stejně nebyla tou úplně nejlepší.
737098
U extrémně očekávaného bijáku ti to může zase dát ten rok neustálých spekulací a nimrání se v každé fotce. A fakt by mi nepřišlo, že bych si třeba A:IW (naprosto holý spoilerů) užil víc, jak A:E (viděl sem ty leaky, navíc dost těsně před premiérou, takže se to nestačilo vykouřit z hlavy). Neříkám, že to pro někoho nemůže znamenat ochuzení prvého prožitku, ale za mě to naopak může být plus v tom ohledu, že se můžu víc zaměřit na jiné aspekty filmu. Když to vememe kolem a kolem - hardcore fans, kteří danou věcí žijou, by ten benefit z překvapení u prvé projekce měli imo menší, protože by se ochudili o to kolem a prvá (a imo ne poslední) projekce by stejně nebyla tou úplně nejlepší.
737087
3 -2
reagovat
reaguje na: do_Od
Paradoxně ten zážitek může být i lepší, když se člověk psychicky připraví na nějakej, řekněme, kontroverzní zvrat.

Taková ta představa, že závěrečná pointa může zážitek z filmu ještě povýšit, platí podle mě celkem zřídka. Šestých smyslů nebo Obvyklích podezřelích zase tolik není.
737097
Paradoxně ten zážitek může být i lepší, když se člověk psychicky připraví na nějakej, řekněme, kontroverzní zvrat. Taková ta představa, že závěrečná pointa může zážitek z filmu ještě povýšit, platí podle mě celkem zřídka. Šestých smyslů nebo Obvyklích podezřelích zase tolik není.
737087
3 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Vražda na večeři :)
737094
Vražda na večeři *:)*
737090
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Prosim, nemuzu najit ten film, jak se Poirot a jini detektivove sejdou v jednom dome a vysetruji pripad. Rocnik kolem 80-90, poradite? Bez spoileru prosím:D
737090
Prosim, nemuzu najit ten film, jak se Poirot a jini detektivove sejdou v jednom dome a vysetruji pripad. Rocnik kolem 80-90, poradite? Bez spoileru prosím*:D*
0 -1
reagují: pytlik
reagovat

jonnas

Sere mě to dlouhodobě a víckrát to tu fakt být nemusí. Ať to máš kdyžtak kompletní, kdyby se ti zdálo, že vzorek otrávených uživatelů je moc malý na nějaké závěry. Ty statuse quo. ;)

Když už jsme u toho, stejně nikdy nepochopím ty "fanoušky", co si vyspoilerují celý film půl roku před premiérou. K čemu? Jaký z toho pak může být požitek? Chápu jednu dvě věci, nebo třeba dohnání předlohy, ale vědět doslova všechno... 
737087
Sere mě to dlouhodobě a víckrát to tu fakt být nemusí. Ať to máš kdyžtak kompletní, kdyby se ti zdálo, že vzorek otrávených uživatelů je moc malý na nějaké závěry. Ty statuse quo. *;)* Když už jsme u toho, stejně nikdy nepochopím ty "fanoušky", co si vyspoilerují celý film půl roku před premiérou. K čemu? Jaký z toho pak může být požitek? Chápu jednu dvě věci, nebo třeba dohnání předlohy, ale vědět doslova všechno... 
jonnas
12 -2
reagují: KARLOS, Memphis
reagovat

jonnas

Já si to sem tam rád přečtu, v diskuzi bych to asi často přehlíd. Ale je fakt, že samotnej odkaz např. na blog by byla elegantnější varianta.
737086
Já si to sem tam rád přečtu, v diskuzi bych to asi často přehlíd. Ale je fakt, že samotnej odkaz např. na blog by byla elegantnější varianta.
jonnas
4 -2
reagovat
reaguje na: jonnas
Je problém si založit blog a házet sem odkazy? Podle všeho si s tím dáváš docela práci, tak mi to přijde škoda tu s tím jenom provokovat, když to třeba někdo ocení. 

Je to nebezpečné a otravné, já už kvůli tobě neotvírám žádnou SW diskuzi, mám přestat chodit i do filmů, jo? 

Když ti to říká někdo jako já, měl by ses nad sebou opravdu hodně zamyslet :D
737070
Je problém si založit blog a házet sem odkazy? Podle všeho si s tím dáváš docela práci, tak mi to přijde škoda tu s tím jenom provokovat, když to třeba někdo ocení.  Je to nebezpečné a otravné, já už kvůli tobě neotvírám žádnou SW diskuzi, mám přestat chodit i do filmů, jo?  Když ti to říká někdo jako já, měl by ses nad sebou opravdu hodně zamyslet *:D*
737048
11 -1
reagovat
reaguje na: gaboo
Top Films (in alphabetical order)
Dolemite is My Name

Oh god ten žebříček je krásný :D
737062
Top Films (in alphabetical order) Dolemite is My Name Oh god ten žebříček je krásný *:D*
737052
0 -1
reagovat
reaguje na: gaboo
Tak kdyby Phoenixe na Oscarech porazil Sandler tak tady spadnou vsechny diskuze :D
737061
Tak kdyby Phoenixe na Oscarech porazil Sandler tak tady spadnou vsechny diskuze *:D*
737052
8 -1
reagovat
reaguje na: jonnas
Moc lidí se tu netváří, že jim je to jedno. Vadí jim, že spamuješ vícero diskuzí, čímž zvyšuješ šanci, že si někdo nějaký spoiler přečte. A to, co děláš, spam je. A to říkám jako někdo, kdo si Tvoje slohovky do určité doby před premiérou čte a do značné míry souhlasí s Tvým postojem ke spoilerů. Ale vidět ty samé příspěvky ve vícero příspěvcích je otravné. Dávej je pouze do příslušné Star Wars diskuze a bude nám lépe.
737053
Moc lidí se tu netváří, že jim je to jedno. Vadí jim, že spamuješ vícero diskuzí, čímž zvyšuješ šanci, že si někdo nějaký spoiler přečte. A to, co děláš, spam je. A to říkám jako někdo, kdo si Tvoje slohovky do určité doby před premiérou čte a do značné míry souhlasí s Tvým postojem ke spoilerů. Ale vidět ty samé příspěvky ve vícero příspěvcích je otravné. Dávej je pouze do příslušné Star Wars diskuze a bude nám lépe.
737048
12 -2
reagovat
National Board of Review vyhral Irishman
link
737052
National Board of Review vyhral [b]Irishman[/b] http://www.awardsdaily.com/2019/12/03/national-board-of-review-announces-winners/
3 0
reagují: HAL, MeaCulpa
reagovat
Na to, že se všichni tváří, jak je jim to jedno, tak do komentářů investují překvapivě mnoho úsilí... :D Přitom by stačilo pouhé ignorování. Takže zachováme status quo.
737048
Na to, že se všichni tváří, jak je jim to jedno, tak do komentářů investují překvapivě mnoho úsilí... *:D* Přitom by stačilo pouhé ignorování. Takže zachováme status quo.
3 -20
reagovat
Shrnul bych to takhle. Uživatel pod nickem jonnas je natvrdlý a nedá si zkrátka říct. Taková kombinace 2v1, kterou nechceš.
737042
Shrnul bych to takhle. Uživatel pod nickem jonnas je natvrdlý a nedá si zkrátka říct. Taková kombinace 2v1, kterou nechceš.
11 -3
reagovat
reaguje na: jonnas
Myslim, ze viackrat tu uz padol navrh, aby si to pisal LEN do prislusnej diskusie a ak chces, aby si to tam ti co chcu nasli, daj tu maximalne link na tu diskusiu s kratkou poznamkou "nove spoilery" alebo take nieco.
Naozaj to nemusis duplikovat a ti co nechcu nahodou uvidiet nejaky spoiler sa tomu elegantne vyhnu.
737024
Myslim, ze viackrat tu uz padol navrh, aby si to pisal LEN do prislusnej diskusie a ak chces, aby si to tam ti co chcu nasli, daj tu maximalne link na tu diskusiu s kratkou poznamkou "nove spoilery" alebo take nieco. Naozaj to nemusis duplikovat a ti co nechcu nahodou uvidiet nejaky spoiler sa tomu elegantne vyhnu.
737016
7 -4
reagovat
reaguje na: jonnas
"To, kdo co kolikrát kam napíše, je asi jen jeho věc"

Nope. Psát něco zbytečně víckrát jen aby jsi získal pozornost, když to zajímá jen minimum lidí (a všichni chodí právě do té SW diskuze), je prostě spam.
737022
"To, kdo co kolikrát kam napíše, je asi jen jeho věc" Nope. Psát něco zbytečně víckrát jen aby jsi získal pozornost, když to zajímá jen minimum lidí (a všichni chodí právě do té SW diskuze), je prostě spam.
737016
10 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se