Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 17341 - 17360 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
Mě to celkem bavilo ale fascinující geniální pecka? Myslím, že ne, Time... 
738309
Mě to celkem bavilo ale fascinující geniální pecka? Myslím, že ne, Time... 
738308
4 -1
reagovat

John Carter (2012)

Ten film je pořád fantastický. Nepřestává mě fascinovat a hlavně asi nikdy nepochopím, jak tahle geniální pecka mohla tenkrát v kinech propadnout.
738308
Ten film je pořád fantastický. Nepřestává mě fascinovat a hlavně asi nikdy nepochopím, jak tahle geniální pecka mohla tenkrát v kinech propadnout.
John Carter (2012)
5 -6
reagují: Muf
reagovat

6 underground

:D co to kurva bolo?!? Bayovi uz uplne jeblo v hlave a vratil sa mentalne 35 rokov dozadu? Keby to bolo o 85% menej detinske tak by to bol fajn akcno spinozny film. Ale toto uz je naozaj moc. Akoze nechapte ma zle, ja mam tento druh oplasenych filmov rad, ale tu som si pripadal, ako keby to tocilo 15 rocne decko na drogach. 
738303
*:D* co to kurva bolo?!? Bayovi uz uplne jeblo v hlave a vratil sa mentalne 35 rokov dozadu? Keby to bolo o 85% menej detinske tak by to bol fajn akcno spinozny film. Ale toto uz je naozaj moc. Akoze nechapte ma zle, ja mam tento druh oplasenych filmov rad, ale tu som si pripadal, ako keby to tocilo 15 rocne decko na drogach. 
6 underground
10 0
reagovat
reaguje na: Sigi
Já bych věděl, koho se zeptat. 
738299
Já bych věděl, koho se zeptat. 
738296
5 -1
reagovat
No dá se těm novinářským reakcím ještě vůbec věřit? :D
738298
No dá se těm novinářským reakcím ještě vůbec věřit? *:D*
4 0
reagovat
reaguje na: Sigi
Novinářská v úterý, embargo ve středu ráno.
738297
Novinářská v úterý, embargo ve středu ráno.
738296
3 0
reagovat

SW

Ví se, kdy budou první novinářské projekce resp. reakce či recenze? Přece jen už je to za rohem :)
738296
Ví se, kdy budou první novinářské projekce resp. reakce či recenze? Přece jen už je to za rohem *:)*
SW
2 -1
reagují: AndyKaufman, do_Od
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
jonnas vzkazuje: "Já nikdy neodstoupím!"
738285
jonnas vzkazuje: [i]"Já nikdy neodstoupím!"[/i]
738284
4 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
Z vlastní zkušenosti musím podotknout, že ho to za chvíli přestane bavit. 
738284
Z vlastní zkušenosti musím podotknout, že ho to za chvíli přestane bavit. 
738283
11 -1
reagují: Cinefil
reagovat
Stejně je zase zpět. Nebo jste už eliminovali i jeho další klon? :D
738283
Stejně je zase zpět. Nebo jste už eliminovali i jeho další klon? *:D*
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Já především nechápu tu potřebu vysloveně to všem cpát. Chápu, že tím žije a že si s tím dává velikou práci.
Jenže mě osobně nepříjde korektní ani to vzájemné linkování na vlastní příspěvek ve vedlejší dikuzi. Pokud někoho SW zajímá, bude chodit do této diskuze. Pokud se bude řešit něco jiného a příspěvek rychle zapadne z výpisu komentářů, jen těžko docílí něčeho pozitivnějšího, když to postne i do main diskuze.
Protože nedocílí. Diskuze se sice jmenuje filmy, ale i v ní ty komentáře zapadnou velmi rychle a celkově koncept Kecárny/Filmů není stavěný na nějakou dlouhodobou, respektive analyzující diskuzi. Myslím, že se to tu ustálilo v celkem přijatelném konceptu, kdy se tu připomínaj starší kousky, nebo věci, co můžou oslovit lidi v danou chvíli. Takže když tu Disk dává dojmy z opětovného maratonu SW, příjde mi to OK. Ovšem pokud tu dává Jonnas tak je jenom snaha, aby si to přečetlo co nejvíc lidí, bez ohledu na to, zda to chcou číst, nebo ne. A přeskakování příspevků, zvlášť u těchdle dlouhých, je prostě otrava, to určitě znáte i ode mě ;).
Mnohokrát mu bylo napsáno, kde to může psát, byť za cenu, že to nebude hned na ráně a že na něj nebude reagovat milion lidí jako tady. Bylo mu to říkáno i velmi slušně, ale na každou tento podmět reagoval značně útočně a dotčeně, byť ano, pořád bez vulgarit. Především ale ignoroval adminy. CO jiného jako čekal, než ban? Není na svém webu a navíc je na webu moderovaném...
738272
Já především nechápu tu potřebu vysloveně to všem cpát. Chápu, že tím žije a že si s tím dává velikou práci. Jenže mě osobně nepříjde korektní ani to vzájemné linkování na vlastní příspěvek ve vedlejší dikuzi. Pokud někoho SW zajímá, bude chodit do této diskuze. Pokud se bude řešit něco jiného a příspěvek rychle zapadne z výpisu komentářů, jen těžko docílí něčeho pozitivnějšího, když to postne i do main diskuze. Protože nedocílí. Diskuze se sice jmenuje filmy, ale i v ní ty komentáře zapadnou velmi rychle a celkově koncept Kecárny/Filmů není stavěný na nějakou dlouhodobou, respektive analyzující diskuzi. Myslím, že se to tu ustálilo v celkem přijatelném konceptu, kdy se tu připomínaj starší kousky, nebo věci, co můžou oslovit lidi v danou chvíli. Takže když tu Disk dává dojmy z opětovného maratonu SW, příjde mi to OK. Ovšem pokud tu dává Jonnas tak je jenom snaha, aby si to přečetlo co nejvíc lidí, bez ohledu na to, zda to chcou číst, nebo ne. A přeskakování příspevků, zvlášť u těchdle dlouhých, je prostě otrava, to určitě znáte i ode mě ;). Mnohokrát mu bylo napsáno, kde to může psát, byť za cenu, že to nebude hned na ráně a že na něj nebude reagovat milion lidí jako tady. Bylo mu to říkáno i velmi slušně, ale na každou tento podmět reagoval značně útočně a dotčeně, byť ano, pořád bez vulgarit. Především ale ignoroval adminy. CO jiného jako čekal, než ban? Není na svém webu a navíc je na webu moderovaném...
10 -1
reagovat
reaguje na: pytlik
tak ako sa v kecarne obcas riesia apple produkty, politika a ine sprostosti, v serialoch watchmeni, mando a ine v desiatkach prispevkov, tak isto sa mozu tu riesit SW. No problemo.

Problem bol, ze ked tu jonnas uz aspon 2 krat hodil slohy v spoilery o SW9, vsetci sme chceli, aby s tym prestal, siel to spamovat pod diskusiu k filmu. Nikomu nevadi, ak tu bude adorovat/hejtovat Johnsona za SW8, pisat o SW4 ze je priemer (zdravim Disk) a podobne. Tomu hovorim debata.

Jonnas bohuzial bud nerozumie pisanemu slovu alebo ma na haku nazor 95% tohto fora a v klude si tu spamuje tie svoje spoilery dalej. Nie raz, ale asi dalsie tri razy tu postoval dalsie a dalsie mutacie pravdepodobneho deja SW9. Az na par jedincov na to naozaj nikto nebol zvedavy a ked si clovek neda povedat, tak to vyriesi banan. Simple as that. Nikomu sa tu nesiaha na jeho prava, jednoducho sa nasiel kompromis, ktory akceptuje vacsina...
738271
tak ako sa v kecarne obcas riesia apple produkty, politika a ine sprostosti, v serialoch watchmeni, mando a ine v desiatkach prispevkov, tak isto sa mozu tu riesit SW. No problemo. Problem bol, ze ked tu jonnas uz aspon 2 krat hodil slohy v spoilery o SW9, vsetci sme chceli, aby s tym prestal, siel to spamovat pod diskusiu k filmu. Nikomu nevadi, ak tu bude adorovat/hejtovat Johnsona za SW8, pisat o SW4 ze je priemer (zdravim Disk) a podobne. Tomu hovorim debata. Jonnas bohuzial bud nerozumie pisanemu slovu alebo ma na haku nazor 95% tohto fora a v klude si tu spamuje tie svoje spoilery dalej. Nie raz, ale asi dalsie tri razy tu postoval dalsie a dalsie mutacie pravdepodobneho deja SW9. Az na par jedincov na to naozaj nikto nebol zvedavy a ked si clovek neda povedat, tak to vyriesi banan. Simple as that. Nikomu sa tu nesiaha na jeho prava, jednoducho sa nasiel kompromis, ktory akceptuje vacsina...
738263
11 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Ale jo na tomhle se asi shodnem. Já se snažil být tolerantní ale je pravda, že kdyby byl tolerantní i jonnas tak se přistoupí k nějakému kompromisu a nemusí se to takhle řešit :+
738263
Ale jo na tomhle se asi shodnem. Já se snažil být tolerantní ale je pravda, že kdyby byl tolerantní i jonnas tak se přistoupí k nějakému kompromisu a nemusí se to takhle řešit *:+*
738254
9 -1
reagují: studo
reagovat
reaguje na: pytlik
Hele vím jak to myslíš, ale u něj to prostě neplatí. X krát se mu řeklo, že tím tady nemá tapetovat. Je to velmi specifický obsah. Když to dává pod film, tak to stačí a sem může třeba dát odkaz, když už má tu potřebu.
738254
Hele vím jak to myslíš, ale u něj to prostě neplatí. X krát se mu řeklo, že tím tady nemá tapetovat. Je to velmi specifický obsah. Když to dává pod film, tak to stačí a sem může třeba dát odkaz, když už má tu potřebu.
738243
14 -1
reagují: pytlik
reagovat
reaguje na: Exactly
Další co to nechápe, jsou normální příspěcky o filmu a asi 100 příspěvků od Jonnas kterej to tady několik týdnů bombarduje spoilerama který vykecají 99,9% filmu. Já jsem staromodní a nechci mít vykecanej celej film, než na něj půjdu i když Jonnas tvrdí jak je to super. Ať si to dává jen k diskuzi ke SW když to musí být. 
738252
Další co to nechápe, jsou normální příspěcky o filmu a asi 100 příspěvků od Jonnas kterej to tady několik týdnů bombarduje spoilerama který vykecají 99,9% filmu. Já jsem staromodní a nechci mít vykecanej celej film, než na něj půjdu i když Jonnas tvrdí jak je to super. Ať si to dává jen k diskuzi ke SW když to musí být. 
738247
9 -1
reagovat
reaguje na: Exactly
Tak asi jde spíš o to, že to tady spamuje už měsíce na několika místech naráz.
I přes to, že mu redakce i uživatelé už několikrát psali, ať s tím přestane. Prostě troll.
Jestli sis toho všiml teď, že tu něco psával, tak pak chápu, že tě to nevzrušuje. 8)
738249
Tak asi jde spíš o to, že to tady spamuje už měsíce na několika místech naráz. I přes to, že mu redakce i uživatelé už několikrát psali, ať s tím přestane. Prostě troll. Jestli sis toho všiml teď, že tu něco psával, tak pak chápu, že tě to nevzrušuje. *8)*
738247
4 -1
reagovat
reaguje na: pytlik
Že jsou SW fans ti nejhorší je sice pravda, ale trochu jiná diskuze.
Mě baví, jak tady na MZ jsou všichni strašně offended kvůli úplným kravinám, jako příspěvky o SW na fóru o filmech:D:D:D

Típneme jonnase a pojdmě flameovat o něčem smysluplným, třeba Apple produkty?)
738247
Že jsou SW fans ti nejhorší je sice pravda, ale trochu jiná diskuze. Mě baví, jak tady na MZ jsou všichni strašně offended kvůli úplným kravinám, jako příspěvky o SW na fóru o filmech*:D**:D**:D* Típneme jonnase a pojdmě flameovat o něčem smysluplným, třeba Apple produkty*?)*
738243
5 -4
reagují: Muf, speedy.mail
reagovat
Ten hate na jonnase tedy upřímně nechápu :- Kde jinde než v diskuzi pod záložkou Filmy by se o tom měl bavit? Kor v tomhle případě když to dělá slušně a řádně vše označuje jako spoilery? A argument, že na mobilní verzi webu na to může někdo omylem kliknout je prostě blbost. V tom případě začněte mazat pro sichr všechny spoilery protože v čem jsou SW lepší než jiný filmy? :D Jeho příspěvky stejně jako všechny ostatní co mě nezajímají nečtu a hotovo. Jen se dokazuje jak je ta SW fans základna ubrečená 8) Howgh.
738243
Ten hate na jonnase tedy upřímně nechápu *:-* Kde jinde než v diskuzi pod záložkou Filmy by se o tom měl bavit? Kor v tomhle případě když to dělá slušně a řádně vše označuje jako spoilery? A argument, že na mobilní verzi webu na to může někdo omylem kliknout je prostě blbost. V tom případě začněte mazat pro sichr všechny spoilery protože v čem jsou SW lepší než jiný filmy? *:D* Jeho příspěvky stejně jako všechny ostatní co mě nezajímají nečtu a hotovo. Jen se dokazuje jak je ta SW fans základna ubrečená *8)* Howgh.
8 -15
reagují: Gonzi, Exactly
reagovat
reaguje na: Disketa1
A o tom ty bys měl něco vědět. 
738238
A o tom ty bys měl něco vědět. 
738236
10 -1
reagovat

Watchmen (2009) - Director's Cut

90 %

Pořád hrozná pecka.
738237
90 % Pořád hrozná pecka.
Watchmen (2009) - Director's Cut
7 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se