Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 17161 - 17180 Napsat příspěvek
741234
[url=https://deadline.com/2020/01/knives-out-box-office-daniel-craig-rian-johnson-1202820693/]https://deadline.com/2020/01/knives-out-box-office-daniel-craig-rian-johnson-1202820693/[/url]
1 -1
reagovat

Good Boys (2019)

Tak toto mi sedlo. Velmi vydařená komedie, taková dětská verze Superbad.
Dětští herci výborní, plno skvělých hlášek a nespočet vtipných situací :+
Dokonce dojde i na nějaké to poučení a závěrečné dojetí :)
Bean Bag Boys for life 8)
p.s. oblíbená postava : policista po třech směnách v obchodě :D
8,5/10
741231
Tak toto mi sedlo. Velmi vydařená komedie, taková dětská verze Superbad. Dětští herci výborní, plno skvělých hlášek a nespočet vtipných situací *:+* Dokonce dojde i na nějaké to poučení a závěrečné dojetí *:)* Bean Bag Boys for life *8)* p.s. oblíbená postava : policista po třech směnách v obchodě *:D* 8,5/10
Good Boys (2019)
2 -2
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Hodně super sestřih. link
741227
Hodně super sestřih. [url=https://www.youtube.com/watch?v=AdAl9-9TUyY]https://www.youtube.com/watch?v=AdAl9-9TUyY[/url]
1 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Moje chyba. Já si říkal, že tam chybí Captain Marvel. :D
741225
Moje chyba. Já si říkal, že tam chybí Captain Marvel. *:D*
741224
2 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
Zlaté glóby. Nominace na Oscary vyjdou 13. ledna ;)
741224
Zlaté glóby. Nominace na Oscary vyjdou 13. ledna *;)*
741219
2 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Cinefil
Nominace budou venku 13. ledna. 
741223
Nominace budou venku 13. ledna. 
741219
2 0
reagovat
Nominace na Oscary jsou venku, přátelé.
741219
[url=https://www.instagram.com/p/B65yLxxFyya/?igshid=aomap8pe98e1]Nominace na Oscary[/url] jsou venku, přátelé.
0 -1
reagují: do_Od, connor
reagovat

The Nightingale

Drsný a hodně nepříjemný film. V tomto filmu se dějí ošklivé věci, dětem, mužům(většinou jiné barvy pleti) a hlavně ženám. Nekouká se na to moc pěkně, ale má to svůj účel. Není to jen na okrasu nebo aby se šokovalo či pobuřovalo. Je to prostě jen zachycení ošklivých věcí co si navzájem děláme a ke všemu si je dokážeme ve své mysli ospravedlnit. Režisérka Jennifer Kent(The Babadook) se s ničím nepáře. Film dobré tempo, dobré hlavní hrdiny a silné momenty. U poslední čtvrt hodinky jsem skoro nedýchal. Není to film pro všechny a taky není pozitivní, ale je to zas něco trochu jiného. 7,5-8/10
741217
Drsný a hodně nepříjemný film. V tomto filmu se dějí ošklivé věci, dětem, mužům(většinou jiné barvy pleti) a hlavně ženám. Nekouká se na to moc pěkně, ale má to svůj účel. Není to jen na okrasu nebo aby se šokovalo či pobuřovalo. Je to prostě jen zachycení ošklivých věcí co si navzájem děláme a ke všemu si je dokážeme ve své mysli ospravedlnit. Režisérka Jennifer Kent(The Babadook) se s ničím nepáře. Film dobré tempo, dobré hlavní hrdiny a silné momenty. U poslední čtvrt hodinky jsem skoro nedýchal. Není to film pro všechny a taky není pozitivní, ale je to zas něco trochu jiného. 7,5-8/10
The Nightingale
2 0
reagovat
(a hoj :D:D:D)
741153
[spoiler](a hoj *:D**:D**:D*)[/spoiler]
1 -1
reagovat
reaguje na: SHUTTER
Bolo to dobré ale dekel mi to neodstrelilo je podľa mňa presná definícia čistej sedmičky :D
741151
Bolo to dobré ale dekel mi to neodstrelilo je podľa mňa presná definícia čistej sedmičky *:D*
741149
1 -1
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Ja by som dal o bedík asi viac. Bolo to dobré, ale dekel mi to neodstrelilo.
741149
Ja by som dal o bedík asi viac. Bolo to dobré, ale dekel mi to neodstrelilo.
741138
0 -1
reagují: SteKi
reagovat
741142
[url=https://4.bp.blogspot.com/-JyLOeVh2Nk0/WTu6nR_1Y-I/AAAAAAAAoKc/7BQYS3jyzyslUR1jqNrSVtMJyd-Yx516QCLcB/s1600/The%2BCranes%2Bare%2BFlying.gif]the cranes bare flying[/url]
0 0
reagovat

Jojo rabbit

7/10
Prilis dospele pre decka, prilis decke pre dospelych. Az na par dobrych scen siel humor mimo mna. Za super zaverecnu polhodinu +1bod. Kino nie
741138
7/10 Prilis dospele pre decka, prilis decke pre dospelych. Az na par dobrych scen siel humor mimo mna. Za super zaverecnu polhodinu +1bod. Kino nie
Jojo rabbit
3 0
reagují: SHUTTER
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ja som v kine skoro na tom umrel:D:D:D
741099
Ja som v kine skoro na tom umrel*:D**:D**:D*
741077
3 0
reagovat
the lighthouse (2019)
100% - jako clovek kterej ma milion prezdivek a jedna z nich je hentai tak nemuzu mit k tomuhle filmu pripominek :))
741098
the lighthouse (2019) 100% - jako clovek kterej ma milion prezdivek a jedna z nich je hentai tak nemuzu mit k tomuhle filmu pripominek *:))*
4 -1
reagovat

Jexi

Jestli hledáte fajn romcom a uplně vás nesere Adam Devine, tak tohle je správná volba :+
Dějově je to odlehčená verze Her nebo vtipná epizoda Black Mirror, ale rozhodně to nějak neubírám nějaké AI a sociální katarzi, která mi tu přijde dokonce lepší jak u Her. Strašně sexy to namluvila Rose Byrne. 
A neuvěřitelná kočka je Alexandra Shipp, což asi uškodí mé rasistické image, kterou mi tu mnozí tak pečlivě budují. :)) 7/10
741077
Jestli hledáte fajn romcom a uplně vás nesere Adam Devine, tak tohle je správná volba *:+* Dějově je to odlehčená verze Her nebo vtipná epizoda Black Mirror, ale rozhodně to nějak neubírám nějaké AI a sociální katarzi, která mi tu přijde dokonce lepší jak u Her. Strašně sexy to namluvila Rose Byrne.  A neuvěřitelná kočka je Alexandra Shipp, což asi uškodí mé rasistické image, kterou mi tu mnozí tak pečlivě budují. *:))* 7/10
Jexi
1 -6
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Sigi
Tak snad VSETCI v to dufame, nie?;)
Originalny material mu zjavne ide.
741052
Tak snad VSETCI v to dufame, nie?*;)* Originalny material mu zjavne ide.
741050
4 -7
reagovat
reaguje na: Gorecki
Přeci bude mít vlastní trilogii nee? ;)
741050
Přeci bude mít vlastní trilogii nee? *;)*
741033
1 -2
reagují: Gorecki
reagovat

V sedmnácti (2016)

Dali jsme si s přítelem tuhle nádhernou romanci a za sebe můžu říct, že sledovat tenhle film společně je snad ještě lepší, než když jsem to kdysi viděl sám a na plátně. Jsme zkrátka romantické duše. :)
741049
Dali jsme si s přítelem tuhle nádhernou romanci a za sebe můžu říct, že sledovat tenhle film společně je snad ještě lepší, než když jsem to kdysi viděl sám a na plátně. Jsme zkrátka romantické duše. *:)*
V sedmnácti (2016)
3 -6
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Co se skadliva, to se rado miva?;)
741044
Co se skadliva, to se rado miva?*;)*
741034
3 -8
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se