Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 17141 - 17160 Napsat příspěvek

Bílá nemoc (1937)

Maršál: Já svůj národ nesmím připravit o jeho vítězství.
Doktor Galén: Ani o jeho padlé.

Filmová verze Čapkovy Bílé nemoci pod taktovkou Huga Haase je neuvěřitelně nadčasové dílo, jehož domácí projekcí jsem si po včerejším Člověku proti zkáze připomněl 130. narození jednoho malého velkého člověka. Je ale překvapivé, jak s postupem dnešní doby mi v hlavě víc než postavy Maršála a doktora Galéna utkví František Smolík v roli otce, který má radost z vlády pevné ruky a pevných hodnot, dokud... Však Bílou nemoc přeci znáte.
741930
Maršál: Já svůj národ nesmím připravit o jeho vítězství. Doktor Galén: Ani o jeho padlé. Filmová verze Čapkovy Bílé nemoci pod taktovkou Huga Haase je neuvěřitelně nadčasové dílo, jehož domácí projekcí jsem si po včerejším Člověku proti zkáze připomněl 130. narození jednoho malého velkého člověka. Je ale překvapivé, jak s postupem dnešní doby mi v hlavě víc než postavy Maršála a doktora Galéna utkví František Smolík v roli otce, který má radost z vlády pevné ruky a pevných hodnot, dokud... Však Bílou nemoc přeci znáte.
Bílá nemoc (1937)
7 -3
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Těším se do kina. :+
741927
Těším se do kina. *:+*
741922
1 -1
reagovat

1917

8/10
Fantasticke zabery, niekolko epic scen. Spinave a krvave aj ked realita bola este horsia. 
741922
8/10 Fantasticke zabery, niekolko epic scen. Spinave a krvave aj ked realita bola este horsia. 
1917
3 -1
reagují: JAGODA
reagovat

Black and Blue

Pohodová akční naháněčka zkorumpovaných policistů s černými gangy a jednou naivní holkou. Díru do světa to neudělá, ale ani ničím neurazí. Obzvlášť herci jsou přesní, Frank Grillo evidentně už nikdy v životě nic jiného hrát nebude, a Naomie Harris je přesně tak sympatická, aby se jí i takhle dušínovský charakter dal sežrat. Hlavně když ji chtějí zabít fakt úplně všichni, a střílí se okolo v množství mnohem větším, než by člověk od kriminálky čekal.

Jen v té druhé polovině je potřeba fakt hodně usilovně nepřemýšlet nad tím, proč ten gordický uzel intenzivně vyhrocené situace nerozetnou prostě tak, že někomu zatelefonují. Holt v sedmdesátkách to měl tenhle typ filmů jednodušší, nikde žádný mobil který by scénárostovi mohl nabourat zápletku, nikde internet a přímé přenosy, a navíc ty vztahy černých gangů a policie byly taky ještě o level ostřejší. 7/10
741921
Pohodová akční naháněčka zkorumpovaných policistů s černými gangy a jednou naivní holkou. Díru do světa to neudělá, ale ani ničím neurazí. Obzvlášť herci jsou přesní, Frank Grillo evidentně už nikdy v životě nic jiného hrát nebude, a Naomie Harris je přesně tak sympatická, aby se jí i takhle dušínovský charakter dal sežrat. Hlavně když ji chtějí zabít fakt úplně všichni, a střílí se okolo v množství mnohem větším, než by člověk od kriminálky čekal. Jen v té druhé polovině je potřeba fakt hodně usilovně nepřemýšlet nad tím, proč ten gordický uzel intenzivně vyhrocené situace nerozetnou prostě tak, že někomu zatelefonují. Holt v sedmdesátkách to měl tenhle typ filmů jednodušší, nikde žádný mobil který by scénárostovi mohl nabourat zápletku, nikde internet a přímé přenosy, a navíc ty vztahy černých gangů a policie byly taky ještě o level ostřejší. 7/10
Black and Blue
1 0
reagovat

Jay and Silent bob reboot

boží! opět se to povedlo. Popkulturní odkazy parádní. Camea výborný ! Druhá půlka filmu se trochu vleče. Finále over the top. Ale je to fakt paráda vidět tuhle partu znovu.
A fakt už chci Clerks 3 !!!!
741905
boží! opět se to povedlo. Popkulturní odkazy parádní. Camea výborný ! Druhá půlka filmu se trochu vleče. Finále over the top. Ale je to fakt paráda vidět tuhle partu znovu. A fakt už chci Clerks 3 !!!!
Jay and Silent bob reboot
1 -2
reagovat

M:I:7

McQuarrie si může koupit všechny:+
741771
McQuarrie si může koupit [url=https://www.instagram.com/p/B7G5_Y5gaLD/?igshid=nzgt5ltntrge]všechny[/url]. *:+*
M:I:7
4 -1
reagovat

Uncut Gems

Jeden z top filmů s Adamem Sandlerem. Ty vážný role mu sedí snad líp než ty komediální. Úplně nejvíc parádní film, kterej má skvělý tempo a nepřestane ani na moment nudit. Fakt jsem nevěděl jestli hlavní postavu litovat, smát se ,  bát se. Protože tak vychcanou, sebelítostivou a někdy až komickou postavu jsem snad ve filmu ještě neviděl :D:D:D:D:+ 
Hodně povedenej film 8+/10
741737
Jeden z top filmů s Adamem Sandlerem. Ty vážný role mu sedí snad líp než ty komediální. Úplně nejvíc parádní film, kterej má skvělý tempo a nepřestane ani na moment nudit. Fakt jsem nevěděl jestli hlavní postavu litovat, smát se ,  bát se. Protože tak vychcanou, sebelítostivou a někdy až komickou postavu jsem snad ve filmu ještě neviděl *:D**:D**:D**:D**:+*  Hodně povedenej film 8+/10
Uncut Gems
5 0
reagovat
cil :)
741734
[url=https://letterboxd.com/taradorje/film/daisies/]cil[/url] *:)*
0 0
reagovat

Black and Blue (2019)

Překvapivě docela solidní podívaná. Má to dobré tempo, řemeslně to je slušně zvládnuté, jen ta hudba je poněkud přepálená ;)
Herecky není celkem co vytknout: Naomie Harris coby odhodlaný policejní nováček, zajímavý Tyrese Gibson jako muž z lidu :D a nezbytný záporák Frank Grillo. Pokud máte chuť na akční krimi drama, kde se stále něco děje, mohu jen doporučit. 7/10
741590
Překvapivě docela solidní podívaná. Má to dobré tempo, řemeslně to je slušně zvládnuté, jen ta hudba je poněkud přepálená *;)* Herecky není celkem co vytknout: Naomie Harris coby odhodlaný policejní nováček, zajímavý Tyrese Gibson jako muž z lidu *:D* a nezbytný záporák Frank Grillo. Pokud máte chuť na akční krimi drama, kde se stále něco děje, mohu jen doporučit. 7/10
Black and Blue (2019)
0 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
A Robert Downey Jr. zase utře hubu po porážce s Jokerem (pokud byl nominovaný za Endgame). :D
741552
A Robert Downey Jr. zase utře hubu po porážce s Jokerem (pokud byl nominovaný za Endgame). *:D*
741508
2 0
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Chtěls říct další krok správným směrem (žádný ústup se s Le Mans nekonal - viz hodnocení). Mangold poslední roky fakt válí.
741543
Chtěls říct další krok správným směrem (žádný ústup se s Le Mans nekonal - viz hodnocení). Mangold poslední roky fakt válí.
741541
3 -1
reagovat
Timothée Chalamet jako Bob Dylan? To mi zní hodně dobře, navíc je to pro režírujícího Jamese Mangolda po ústupu s Le Mans opět krok správným směrem link :+:+
741541
Timothée Chalamet jako Bob Dylan? To mi zní hodně dobře, navíc je to pro režírujícího Jamese Mangolda po ústupu s Le Mans opět krok správným směrem http://cinepur.cz/article.php?article=4802 *:+**:+*
4 -12
reagují: connor
reagovat
reaguje na: KARLOS
Myslím, že jen jedna jediná postava se tím zatím může chlubit: Don Corleone. Ten zajistil sošku Brandovi i De Nirovi.
741521
Myslím, že jen jedna jediná postava se tím zatím může chlubit: Don Corleone. Ten zajistil sošku Brandovi i De Nirovi.
741508
3 0
reagovat

bafta nominácie

link
najviac nominácií joker
741517
http://www.bafta.org/film/awards/ee-british-academy-film-awards-nominees-winners-2020 najviac nominácií joker
bafta nominácie
1 0
reagovat
Sem si to uvědomil až teď - jestli Phoenix vyhraje Plešouna za Jokera, bude to už podruhé za danou postavu... a bude to čtvrtý představitel téhle postavy s touhle soškou. :+
741508
Sem si to uvědomil až teď - jestli Phoenix vyhraje Plešouna za Jokera, bude to už podruhé za danou postavu... a bude to čtvrtý představitel téhle postavy s touhle soškou. *:+*
8 0
reagují: Cinefil, Joker_George
reagovat
reaguje na: hroubek
Já bych věděl, kdo tu hypoval, je to fakt sexy pecka :+
741495
Já bych věděl, kdo tu hypoval, je to fakt sexy pecka *:+*
741384
0 -1
reagovat

Oh, Ramona

Už je to pár měsíců, co to tady někdo lehce hypoval. Pustil jsem si trailer a řekl jsem si, že by to mohla být sranda. A fakt je to dobrá komedie plná nadhledu, ironických hlášek a dobrých vtipu. Úvodních čtyřicet minut je super a hlavně sexy. Pak to trochu zvolní a ke konci se to zas rozjede. Vůbec by nevadilo, kdyby měl film tak o 15-20 minut méně. Nicméně jestli pořád nevít proč se na to kouknout, tak tady jsou dva důvody, Aggy K. Adams a Holly Horne . 7-7,5/10
741384
Už je to pár měsíců, co to tady někdo lehce hypoval. Pustil jsem si trailer a řekl jsem si, že by to mohla být sranda. A fakt je to dobrá komedie plná nadhledu, ironických hlášek a dobrých vtipu. Úvodních čtyřicet minut je super a hlavně sexy. Pak to trochu zvolní a ke konci se to zas rozjede. Vůbec by nevadilo, kdyby měl film tak o 15-20 minut méně. Nicméně jestli pořád nevít proč se na to kouknout, tak tady jsou dva důvody, [url=https://nypdecider.files.wordpress.com/2019/06/oh-ramona.jpg?quality=80&strip=all&w=680&h=450&crop=1]Aggy K. Adams[/url] a [url=http://es.web.img3.acsta.net/pictures/19/05/23/14/34/5226873.jpg]Holly Horne[/url] . 7-7,5/10
Oh, Ramona
2 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

Zootropolis

Chtěl jsem udělat přítelkyni radost a slíbil ji, že se s ní podívám na nějaký animák .. protože to tak prostě rozhodla. Nakonec jsem si vzpomněl, že to tady bylo docela chválené, tak jsem její hrozivý výběr usměrnil na Zootropolis a čekal, že se dvě hodiny budu ošívat nudou. Po dvaceti minutách jsem byl vysmátý od ucha k uchu, pak přišla scéna s "Kmotrem", to už jsem byl nadšenej .. no a definitivní ránu na solar mi dal odkaz na Breaking Bad .. to už jsem chrochtal blahem a říkal si, pro koho ty animáky vlastně dělají ...:D:D Konec výkřiku do tmy. 9,5/10 
741280
Chtěl jsem udělat přítelkyni radost a slíbil ji, že se s ní podívám na nějaký animák .. protože to tak prostě rozhodla. Nakonec jsem si vzpomněl, že to tady bylo docela chválené, tak jsem její hrozivý výběr usměrnil na Zootropolis a čekal, že se dvě hodiny budu ošívat nudou. Po dvaceti minutách jsem byl vysmátý od ucha k uchu, pak přišla scéna s "Kmotrem", to už jsem byl nadšenej .. no a definitivní ránu na solar mi dal odkaz na Breaking Bad .. to už jsem chrochtal blahem a říkal si, pro koho ty animáky vlastně dělají ...*:D**:D* Konec výkřiku do tmy. 9,5/10 
Zootropolis
19 0
reagovat

Grimsby Brothers

Bože to je taková kktina, až je to úplně skvělý. :D
741279
Bože to je taková kktina, až je to úplně skvělý. *:D*
Grimsby Brothers
10 -1
reagovat
reaguje na: Carlito
Policista je nejlepsi scena, to jsem brečel smichy, jak se to kupilo na sebe:D
741238
Policista je nejlepsi scena, to jsem brečel smichy, jak se to kupilo na sebe*:D*
741231
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se