Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 17041 - 17060 Napsat příspěvek
reaguje na: GuidoA.
ps: burning (100%) bych asi taky mel na prvnim ale docela nedavno sem si ho dal podruhy a ten popel (60%) bych tam uz horko tezko vtesnal ?)
742870
ps: burning (100%) bych asi taky mel na prvnim ale docela nedavno sem si ho dal podruhy a ten popel (60%) bych tam uz horko tezko vtesnal *?)*
742868
1 -1
reagovat
welmi krehke wztahy:

1. upstream color
2. phantom thread
3. under the skin
4. inception
5. margaret
6. before midnight
7. inside out
8. it's such a beautiful day
9. toni erdmann
10. shame

nejoblibenejsi: anomalisa
742868
[url=https://ca-times.brightspotcdn.com/dims4/default/b7913de/2147483647/strip/true/crop/2048x1470+0+0/resize/840x603!/quality/90/?url=https%3A%2F%2Fcalifornia-times-brightspot.s3.amazonaws.com%2Fd8%2F10%2Fd6aac9434f3d58912059b1c32147%2Fla-xpm-photo-2014-jan-13-la-et-mn-martin-scorsese-talks-the-grandmaster-with-wong-kar-wai-20140113]welmi krehke wztahy[/url]: 1. upstream color 2. phantom thread 3. under the skin 4. inception 5. margaret 6. before midnight 7. inside out 8. it's such a beautiful day 9. toni erdmann 10. shame nejoblibenejsi: anomalisa
5 -3
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: connor
Beru na vědomí. Nechtělo se mi googlit...:D
742866
Beru na vědomí. Nechtělo se mi googlit...*:D*
742863
1 -2
reagovat
reaguje na: Cinefil
*Holt - zkrátka, prostě
Hold - pocta (např. vzdát někomu hold - poctu). ;)
742863
*Holt - zkrátka, prostě Hold - pocta (např. vzdát někomu hold - poctu). *;)*
742862
10 0
reagují: Cinefil
reagovat

Dolemite

Bohužel jsem neměl moc na výběr. Snažil jsem se celou dobu si to překládat do angličtiny, ale jak hlas dabéra tak i veršování vše sráželo k zemi. Přitom samotné rýmy v CZ nebyly tak hrozné. Hold "F*cking booty ass" je někde jinde než "Šoustám velkou prdelku".

PS: Uncut je další v pořadí. ;)
742862
Bohužel jsem neměl moc na výběr. Snažil jsem se celou dobu si to překládat do angličtiny, ale jak hlas dabéra tak i veršování vše sráželo k zemi. Přitom samotné rýmy v CZ nebyly tak hrozné. Hold "F*cking booty ass" je někde jinde než "Šoustám velkou prdelku". PS: Uncut je další v pořadí. *;)*
Dolemite
0 -2
reagují: connor
reagovat
Viděl jsem se to 2x, i v dabingu a není to stoprocentní, ale hodně se snažili :+
742855
Viděl jsem se to 2x, i v dabingu a není to stoprocentní, ale hodně se snažili *:+*
2 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
Dabing to musí úplně zabít, půlka Dolemita je v tom jeho epickém veršování. Ale české titulky co jsou k nalezení k jeho filmům, vytvořené tuším pro uvedení na festivalech, ty velmi doporučuji, tam si někdo dal MOCNĚ záležet a ty filmy tím ještě vylepšil.

Za mě je My name is Dolemite výborný kousek, klidně i na tu nominaci na oscara, a to nejen proto že mám ty jeho staré blaxploitationy nakoukané (btw český Kouř ve své nejslavnější scéně imho dost silně vykrádá Disko kmotra), ale protože je to úžasný film o lásce k filmu, o touze tvořit film bez ohledu na talent a prostředky. Komediálnější verze Eda Wooda.
742847
Dabing to musí úplně zabít, půlka Dolemita je v tom jeho epickém veršování. Ale české titulky co jsou k nalezení k jeho filmům, vytvořené tuším pro uvedení na festivalech, ty velmi doporučuji, tam si někdo dal MOCNĚ záležet a ty filmy tím ještě vylepšil. Za mě je My name is Dolemite výborný kousek, klidně i na tu nominaci na oscara, a to nejen proto že mám ty jeho staré blaxploitationy nakoukané (btw český Kouř ve své nejslavnější scéně imho dost silně vykrádá Disko kmotra), ale protože je to úžasný film o lásce k filmu, o touze tvořit film bez ohledu na talent a prostředky. Komediálnější verze Eda Wooda.
742814
4 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
Umím si představit, že dabing tomu dva body ubere.

Pro mě je Dolemite víc než solidní feel good pohodovka, na kterou se bez problémů podívám někdy znova. Ale ty oscary jsem tam taky úplně neviděl.

Takoví Uncut Gems je větší pecka. A ačkoliv je tam Sandler stejně otravnej jako všude jinde v poslední době, na jeho roli to pasuje bezchybně, a přes všechny průsery mu přejete dobrej konec. O to silnější pak závěr je. Samotnej film je adrenalin od začátku do konce. V podstatě šílená historka podaná naprosto civilně a realisticky, že jsem musel zkontrolovat, jestli to není podle skutečných událostí. Safdie brothers můžou směle "povýšit" na marvelovky. :)
742846
Umím si představit, že dabing tomu dva body ubere. Pro mě je Dolemite víc než solidní feel good pohodovka, na kterou se bez problémů podívám někdy znova. Ale ty oscary jsem tam taky úplně neviděl. Takoví Uncut Gems je větší pecka. A ačkoliv je tam Sandler stejně otravnej jako všude jinde v poslední době, na jeho roli to pasuje bezchybně, a přes všechny průsery mu přejete dobrej konec. [spoiler]O to silnější pak závěr je.[/spoiler] Samotnej film je adrenalin od začátku do konce. V podstatě šílená historka podaná naprosto civilně a realisticky, že jsem musel zkontrolovat, jestli to není podle skutečných událostí. Safdie brothers můžou směle "povýšit" na marvelovky. *:)*
742814
4 0
reagovat

Dolemite is my name

Nic extra to nebylo na to, že to Rotteni zařadili do přehlížených pecek na Oscarech. Marphyho humor mi obvykle nevadí. Tady to mělo moc malý říz a kadenci. Jo bohužel jsem viděl dabovanou verzi. Co film podrželo je dobová černošská atmosféra a prostředí natáčení filmu. Trochu jako Diseaster Artist. 
6/10
742814
Nic extra to nebylo na to, že to Rotteni zařadili do přehlížených pecek na Oscarech. Marphyho humor mi obvykle nevadí. Tady to mělo moc malý říz a kadenci. Jo bohužel jsem viděl dabovanou verzi. Co film podrželo je dobová černošská atmosféra a prostředí natáčení filmu. Trochu jako Diseaster Artist.  [b]6/10[/b]
Dolemite is my name
3 -1
reagují: HAL, Memphis
reagovat

Tenkrat v Hollywoodu 3/10

Jedna zabavna scena (a tim myslim vsechno od prijezdu z hospody do konce) nedela dobry film. Navic pokud by se vystrihla a dala jako kratky film, tak k ni nemusi byt 2h intro a funguje stejne. Dalsi dobrou veci je chemie Pitt a Caprio, ale je zoufale nevyuzita. Troufam si rict. ze maj spolu spolecnych tak 5-10 minut, zbytek jedou solo. Zbytek totalni prazdnota a jeho feet fetish tady dostava novy rozmer. Citil jsem se, jak kdyby me nekdo nedobrovolne prevychovaval. Navic, pokud nekdo nezna realie, tak mu vlastne nedojde hlavni myslenka/ky filmu.
742795
Jedna zabavna scena (a tim myslim vsechno od prijezdu z hospody do konce) nedela dobry film. Navic pokud by se vystrihla a dala jako kratky film, tak k ni nemusi byt 2h intro a funguje stejne. Dalsi dobrou veci je chemie Pitt a Caprio, ale je zoufale nevyuzita. Troufam si rict. ze maj spolu spolecnych tak 5-10 minut, zbytek jedou solo. Zbytek totalni prazdnota a jeho feet fetish tady dostava novy rozmer. Citil jsem se, jak kdyby me nekdo nedobrovolne prevychovaval. Navic, pokud nekdo nezna realie, tak mu vlastne nedojde hlavni myslenka/ky filmu.
Tenkrat v Hollywoodu 3/10
7 -19
reagovat
reaguje na: Joker_George
Zatracene originalni nazvy...
742772
Zatracene originalni nazvy...
742739
1 0
reagovat
From the visionary mind of Ang Lee
742766
From the visionary mind of Ang Lee
3 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Jo, to s dlouhým odkládáním odpovídá - tohle je něco o čem jistě snil když mu bylo patnáct. 
742763
Jo, to s dlouhým odkládáním odpovídá - tohle je něco o čem jistě snil když mu bylo patnáct. 
742762
3 0
reagovat
reaguje na: kyller
A to si este zabudol, ze to natocil Ang Lee, pre ktoreho to vraj bol vysneny a dlho odkladany projekt. :D
742762
A to si este zabudol, ze to natocil Ang Lee, pre ktoreho to vraj bol vysneny a dlho odkladany projekt. *:D*
742746
1 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: kyller
Taky to nechapu
742747
Taky to nechapu
742746
0 0
reagovat

Gemini Man 4K 60fps

Nádherný obraz a farby skoro ako na videách z dovolenky. Stabilných 60fps o akých sníva každý hráč. Scenár ako z nejakého céčkového direct-to-dvd shitu. Neuveriteľné, že na takú obludnosť bol niekto schopný dať 140 mega. Toto je snáď ešte väčší mindfuck ako 100 mega na Cats.
742746
Nádherný obraz a farby skoro ako na videách z dovolenky. Stabilných 60fps o akých sníva každý hráč. Scenár ako z nejakého céčkového direct-to-dvd shitu. Neuveriteľné, že na takú obludnosť bol niekto schopný dať 140 mega. Toto je snáď ešte väčší mindfuck ako 100 mega na Cats.
Gemini Man 4K 60fps
4 -2
reagují: Gorecki, TedGeorge
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Však to psal HAL.
742739
Však to psal HAL.
742737
0 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
BTW, Raid nikdo?:D 
742737
BTW, Raid nikdo?*:D* 
0 -2
reagují: Joker_George
reagovat
reaguje na: HAL
Za tech deset let je to spolu s Mad Maxem to jedine, co si pravidelne poustim, protoze to je pro me dokonala filmova laska...
742736
Za tech deset let je to spolu s Mad Maxem to jedine, co si pravidelne poustim, protoze to je pro me dokonala filmova laska...
742731
2 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
Shame je imho furt nejlepší McQueenův film, už jen za tu dokonalou atmosféru odcizenýho New Yorku. Navíc mi přijde, že furt roste na relevantnosti, podobně jako třeba Social Network, zvlášť tváří v tvář společenskýmu vývoji, kdy online seznamky úplně pohltily moderní navazování vztahů. Je to vlastně film o Tinderu před Tinderem. Pár let jsem to neviděl, ale když jsem ten žebříček skládal, tak mě vůbec nenapadlo, že bych to postavil mimo Top 10.
742735
Shame je imho furt nejlepší McQueenův film, už jen za tu dokonalou atmosféru odcizenýho New Yorku. Navíc mi přijde, že furt roste na relevantnosti, podobně jako třeba Social Network, zvlášť tváří v tvář společenskýmu vývoji, kdy online seznamky úplně pohltily moderní navazování vztahů. Je to vlastně film o Tinderu před Tinderem. Pár let jsem to neviděl, ale když jsem ten žebříček skládal, tak mě vůbec nenapadlo, že bych to postavil mimo Top 10.
742728
5 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se