Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 16961 - 16980 Napsat příspěvek

Doctor Sleep DC

Jsem si říkal, že tohle byl jeden z nejdelších hororů, které jsem si v kině užil a teď koukám, že DC má rovnou 3 hodiny :)
743426
Jsem si říkal, že tohle byl jeden z nejdelších hororů, které jsem si v kině užil a teď koukám, že DC má rovnou 3 hodiny *:)*
Doctor Sleep DC
5 -1
reagují: Adasin
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Ne, to sem cekal...
743339
Ne, to sem cekal...
743336
0 -1
reagovat

Lost Girls

Netflix projekt dle knižní předlohy ve stylu Mindhuntera, trailer pak nevypadá vůbec špatně link :+
743338
Netflix projekt dle knižní předlohy ve stylu Mindhuntera, trailer pak nevypadá vůbec špatně https://www.youtube.com/watch?v=UJzGE00wncU&feature=emb_title *:+*
Lost Girls
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
za song roku povazuju bad dance
743336
za [url=https://66.media.tumblr.com/080c0524df0a119b270d82b11562436e/tumblr_pz8wj0dD6a1rzpyc0o1_400.gifv]song roku[/url] povazuju [url=https://youtu.be/gpOw0GdlBmo]bad dance[/url]. 
743314
0 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Vzdycky kdyz si myslim, ze uz me nemuzes prekvapit, tak me stejne prekvapis :D:+
743314
Vzdycky kdyz si myslim, ze uz me nemuzes prekvapit, tak me stejne prekvapis *:D**:+*
743313
21 -1
reagují: GuidoA.
reagovat
se nemuzu dockat do imaxu na birds of prey :)) trailer 1 sem videl uz tisickrat.
743313
se nemuzu dockat do imaxu na birds of prey *:))* trailer 1 sem videl uz tisickrat.
1 -7
reagují: TedGeorge
reagovat
who can kill a child? (1976)
90% - dalece predcilo me ocekavani. jezisi to je tak genialni. 
743278
who can kill a child? (1976) 90% - dalece predcilo me ocekavani. jezisi to je tak genialni. 
3 -1
reagovat
Bradley Cooper pro Netflix natoci film o Leonardu Bernsteinovi. :+:+
743267
Bradley Cooper pro Netflix natoci film o Leonardu Bernsteinovi. *:+**:+*
4 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Ja si ještě vzpomínám na děsivě digitalně omlazeného Bridgese...
743205
Ja si ještě vzpomínám na děsivě digitalně omlazeného Bridgese...
743163
3 -3
reagovat
Jako připisovat kultovnost druhému dílu za cyberpunkovost prvního dílu? No nevím nevím. :)

Design a OST se mi také líbily, ale....

Budu si to pamatovat pro totálně nijaký příběh a jedno z nejhnusnější digi omlazení.  No a sexy Olivii. IMHO to vůbec neumělo pracovat s osmdesátkama a zábavností jako takovou... Děje tam bylo tak na půlku dílu Black Mirror. 

Já se na ten film podívám rád, protože vypadá fakt interesantně, ale jinak je to šestková záležitost jen to vrzne. A nadávat na velký hnusný Disney, že to zařízlo je těžce mimo, naopak si to měli více pohlídat a krotit Kosinskiho. 

Taky koukám, že executive producent od té doby natočil dokument o pandách a nějaký taneční film pro děti. Smutně jsem v této kolonce na IMDB vyhlížel Kathleen Kennedy, byla by větší sranda :-(
743203
Jako připisovat kultovnost druhému dílu za cyberpunkovost prvního dílu? No nevím nevím. *:)* Design a OST se mi také líbily, ale.... Budu si to pamatovat pro totálně nijaký příběh a jedno z nejhnusnější digi omlazení.  No a sexy Olivii. IMHO to vůbec neumělo pracovat s osmdesátkama a zábavností jako takovou... Děje tam bylo tak na půlku dílu Black Mirror.  Já se na ten film podívám rád, protože vypadá fakt interesantně, ale jinak je to šestková záležitost jen to vrzne. A nadávat na velký hnusný Disney, že to zařízlo je těžce mimo, naopak si to měli více pohlídat a krotit Kosinskiho.  Taky koukám, že executive producent od té doby natočil dokument o pandách a nějaký taneční film pro děti. Smutně jsem v této kolonce na IMDB vyhlížel Kathleen Kennedy, byla by větší sranda :-(
6 -4
reagovat
reaguje na: HAL
Ano je, ovlivnil mě hodně. 
743202
Ano je, ovlivnil mě hodně. 
743180
1 -1
reagovat
Ja som prvý diel do dnešného dna nevidel, za to dvojku si dám približne raz do roka a potom mi do zbláznenia hrá zo slúchadiel ost. Takže tak. 
743197
Ja som prvý diel do dnešného dna nevidel, za to dvojku si dám približne raz do roka a potom mi do zbláznenia hrá zo slúchadiel ost. Takže tak. 
6 -1
reagovat
reaguje na: HAL
Já moc nechápu, proč máš potřebu to tak hrotit, evidentně tě to něčím žere :D. Ten soundtrack běžně napříč internetem (dobře, redditem) potkávám ve smyslu "kéž by daft punk udělali další OST" a celkem pravidelně potkávám obdobné zmínky i o Tronovi jako o filmu. Nenapadá mě jiný OST, který bych takhle běžně potkával jako jmenovaný (snad jen Time ze zmiňovaného Inception). Jakože ani z daleka.

Každopádně, jestli máš pocit, že film podle kterého si lidi dělají PC buildy link , stylizují kdesi cosi (od klávesnic po auta) není kultovní, tak asi nemá smysl pokračovat.
743195
Já moc nechápu, proč máš potřebu to tak hrotit, evidentně tě to něčím žere *:D*. Ten soundtrack běžně napříč internetem (dobře, redditem) potkávám ve smyslu "kéž by daft punk udělali další OST" a celkem pravidelně potkávám obdobné zmínky i o Tronovi jako o filmu. Nenapadá mě jiný OST, který bych takhle běžně potkával jako jmenovaný (snad jen Time ze zmiňovaného Inception). Jakože ani z daleka. Každopádně, jestli máš pocit, že film podle kterého si lidi dělají PC buildy https://www.reddit.com/r/battlestations/search/?q=tron&restrict_sr=1 , stylizují kdesi cosi (od klávesnic po auta) není kultovní, tak asi nemá smysl pokračovat.
743180
10 0
reagovat
Jestli je tohle definice kultovosti... pak v mých očích není kultovního filmu :D?).
Dvojka sice v té škatulce ještě není, ale imo tam směřuje jako máloco z téhle dekády. A to ten film nijak nezbožňuju.
743191
Jestli je tohle definice kultovosti... pak v mých očích není kultovního filmu *:D**?)*. Dvojka sice v té škatulce [b]ještě[/b] není, ale imo tam směřuje jako máloco z téhle dekády. A to ten film nijak nezbožňuju.
7 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
No samozřejmě. Což platí o jedničce, o dvojce imho ne, ta se na tom jen veze (pokud máme "kult" brát v nějakém silnějším významu a ne to vztáhnout tak či onak na většinu filmů) - ale ok, zřejmě to máte jinak. Je to pro vás absolutně milovaný film, jeden z nejlepších všech dob, který vás nějak zásadněji ovlivnil? (aka zdi polepené plakáty a ost sjíždím obden)
743180
No samozřejmě. Což platí o jedničce, o dvojce imho ne, ta se na tom jen veze (pokud máme "kult" brát v nějakém silnějším významu a ne to vztáhnout tak či onak na většinu filmů) - ale ok, zřejmě to máte jinak. Je to pro vás absolutně milovaný film, jeden z nejlepších všech dob, který vás nějak zásadněji ovlivnil? (aka zdi polepené plakáty a ost sjíždím obden)
743176
2 -9
reagují: Adasin, Gonzi
reagovat
reaguje na: HAL
Zrovna na tyto 3 věci vzpomínám furt a těším se na každé opáčko v TV. :)
743177
Zrovna na tyto 3 věci vzpomínám furt a těším se na každé opáčko v TV. *:)*
743163
1 -1
reagovat
reaguje na: HAL

Cult movie

movie that has developed a small, but significant and thoroughly dedicated, fanbase that grows over time.
743176
movie that has developed a small, but significant and thoroughly dedicated, fanbase that grows over time.
Cult movie
743163
13 0
reagují: HAL
reagovat
A navíc z Trona mohli (můžou) udělat miliardovou sérii, pokud by chtěli, koneckonců peněz mají teď přece dost (hlavně za poslední rok)...
743175
A navíc z Trona mohli (můžou) udělat miliardovou sérii, pokud by chtěli, koneckonců peněz mají teď přece dost (hlavně za poslední rok)...
1 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To těžko říct, aby to pak nedopadlo jak Star Wars...
743174
To těžko říct, aby to pak nedopadlo jak Star Wars...
743170
3 -1
reagovat
reaguje na: HAL
No, minimálně jednoho ano. :)
743173
No, minimálně jednoho ano. *:)*
743163
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se