Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 16741 - 16760 Napsat příspěvek

No Time To Die

Billie Eilish je geniální originál, nicméně tohle na mě dneska vyskočilo jako první a nebýt jejího perfektního intimního zpěvu, tak je to další z řady zaměnitelných bondovských hudebních klišé..
745768
Billie Eilish je geniální originál, nicméně tohle na mě dneska vyskočilo jako první a nebýt jejího perfektního intimního zpěvu, tak je to další z řady zaměnitelných bondovských hudebních klišé..
No Time To Die
1 -11
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Cinefil
Hudba je výborná (Bondovské trademarky super), ale zpěvově je to slabota, jak píšou ostatní.
745766
Hudba je výborná (Bondovské trademarky super), ale zpěvově je to slabota, jak píšou ostatní.
745751
5 -4
reagovat

No Time To Die

Není to zlé. Po minutě začnou tradiční bondovské instrumenty (smičce, el. kytara...) a má to takový depresivnější nádech Skyfallu říznutý, tím trochu dobrým, z Writing on the Wall. Těžko si ale představit jak do toho napasují klasickou opening montáž.

PS: Tohle si IMHO hodí k Bondovi víc. :)
745751
Není to zlé. Po minutě začnou tradiční bondovské instrumenty (smičce, el. kytara...) a má to takový depresivnější nádech Skyfallu říznutý, tím trochu dobrým, z Writing on the Wall. Těžko si ale představit jak do toho napasují klasickou opening montáž. [i]PS: [/i][i][url=https://www.youtube.com/watch?v=xAdDHY2_6Os]Tohle si IMHO hodí k Bondovi víc.[/url] *:)*[/i]
No Time To Die
0 -1
reagují: speedy.mail
reagovat
Ten song není vůbec špatný, ale k bondovce mě úplně nesedí. Ale třeba v kině to bude fungovat mnohem lépe.
745748
Ten song není vůbec špatný, ale k bondovce mě úplně nesedí. Ale třeba v kině to bude fungovat mnohem lépe.
4 -2
reagovat

1917

Uz len ta scena v zbombardovanom meste so svetlicami a hudbou bola jednym z najsilnejsich filmovych zazitkov za strasne strasne dlhu dobu.

IMAX v Boroch. Urcite si dam este opacko a vezmem otca.
745745
Uz len ta scena v zbombardovanom meste so svetlicami a [b]hudbou[/b] bola jednym z najsilnejsich filmovych zazitkov za strasne strasne dlhu dobu. IMAX v Boroch. Urcite si dam este opacko a vezmem otca.
1917
5 -2
reagovat
reaguje na: verbst
Jo vyresite hudbu. Ja ten gangbang :))
745734
Jo vyresite hudbu. Ja ten gangbang *:))*
745733
3 -1
reagovat
reaguje na: vZeč
No co je. Má pravdu, no :D
Nebejt tam ta hudba, tak to taky vypnu :D
745733
No co je. Má pravdu, no *:D* Nebejt tam ta hudba, tak to taky vypnu *:D*
745730
2 -3
reagují: vZeč
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
:D:D:D achjo
745730
*:D**:D**:D* achjo
745724
4 -1
reagují: verbst
reagovat
Je to rozhodně nejlepší písnička Billie Eilish. :+

Ale pořád bych si radši zajel na gangbang do Wuhanu, než abych to doposlouchal. 

Opravdu se tohle podle někoho hodí na bondovku jo? To je fakt na 50 odstínů šedi, tam bych si to dokázal představit, to ano. :+
745724
Je to rozhodně nejlepší písnička Billie Eilish. *:+* Ale pořád bych si radši zajel na gangbang do Wuhanu, než abych to doposlouchal.  Opravdu se tohle podle někoho hodí na bondovku jo? To je fakt na 50 odstínů šedi, tam bych si to dokázal představit, to ano. *:+*
7 -10
reagují: vZeč
reagovat
reaguje na: remy
Jj, dobrý je to :+. Na Bondovku mírnej pokrok v mezích zákona. B.E. jinak vůbec neposlouchám.
745722
Jj, dobrý je to *:+*. Na Bondovku mírnej pokrok v mezích zákona. B.E. jinak vůbec neposlouchám.
745685
0 -1
reagovat

1917

Je to dobry, ale hlavu mi to bohuzel neutrhlo. Rekl bych ze trailery trochu klamaly telem a lakaly na intenzivni napinak typu Dunkirk, ale ve finale je to spis takovej valecnej survival ala Revenant.
Nejsilnejsi je to ve chvilich kdy muze naplno pusobit atmosfera, zakopy podle me jeste nikdy nebyly ztvarneny takhle dobre. V nekolika akcnejsich pasazich mi prislo ze se trochu moc prehanelo a jak to pusobi trochu videoherne, tak mi treba konkretne v tunelu chybelo na obrazovce uz jenom “press X to jump”, to se mi zdalo trochu zbytecny. V cca posledni tretine pak bylo takovejch momentu vic a to me tolik nebavilo + obecne v cely ty nocni casti podle ne trochu pokulhaval obsah, at to vypadalo jakkoliv dobre.
Kazdopadne samotna forma filmu spickova, kamera a “strih” neni potreba komentovat, melo to i nekolik zajimavejch myslenek a postavy davaly smysl.
745721
Je to dobry, ale hlavu mi to bohuzel neutrhlo. Rekl bych ze trailery trochu klamaly telem a lakaly na intenzivni napinak typu Dunkirk, ale ve finale je to spis takovej valecnej survival ala Revenant. Nejsilnejsi je to ve chvilich kdy muze naplno pusobit atmosfera, zakopy podle me jeste nikdy nebyly ztvarneny takhle dobre. V nekolika akcnejsich pasazich mi prislo ze se trochu moc prehanelo a jak to pusobi trochu videoherne, tak mi treba konkretne v tunelu chybelo na obrazovce uz jenom “press X to jump”, to se mi zdalo trochu zbytecny. V cca posledni tretine pak bylo takovejch momentu vic a to me tolik nebavilo + obecne v cely ty nocni casti podle ne trochu pokulhaval obsah, at to vypadalo jakkoliv dobre. Kazdopadne samotna forma filmu spickova, kamera a “strih” neni potreba komentovat, melo to i nekolik zajimavejch myslenek a postavy davaly smysl.
1917
0 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Lepší, než posledně stopro. Ale žádná hitparáda teda. Ta hudba to strašně zvedá a zachraňuje. 
745700
Lepší, než posledně stopro. Ale žádná hitparáda teda. Ta hudba to strašně zvedá a zachraňuje. 
745696
2 -1
reagovat
reaguje na: remy
Je to lepsi nez jsem cekal, zachranuje to vycholici hudba, protoze hlasove tam nic nevrcholi.
745696
Je to lepsi nez jsem cekal, zachranuje to vycholici hudba, protoze hlasove tam nic nevrcholi.
745685
3 -2
reagují: verbst
reagovat
No Time to Die Theme hrozně super :+
745685
No Time to Die Theme hrozně super *:+*
8 -5
reagují: Kostěj, speta.jr
reagovat

1917

Opravdu povedený film, na který se vyplatí počkat až bude v kině, jelikož pro kina byl stvořený. Film vypadá po technické a vizuální stránce fantasticky. Mendes, Deakins a Thomas Newman dokáží vykouzli neskutečně působivé scény. Jeden svou režií, druhý bezchybnou kamerou plnou nápadu, a třetí skvěle padnoucím soundtrackem, jenž umocňuje to co vidíme. Po herecké stránce to šlape bez problémů a camea jsou perfektně využitá. Ve filmu je spoustu luxusních momentů, které dost rázně ukazují hrůzy války. Mendes nikdy netlačí na pilu a prostě vypraví svůj příběh. Jsem hodně spokojený. 8-8,5/10
745657
Opravdu povedený film, na který se vyplatí počkat až bude v kině, jelikož pro kina byl stvořený. Film vypadá po technické a vizuální stránce fantasticky. Mendes, Deakins a Thomas Newman dokáží vykouzli neskutečně působivé scény. Jeden svou režií, druhý bezchybnou kamerou plnou nápadu, a třetí skvěle padnoucím soundtrackem, jenž umocňuje to co vidíme. Po herecké stránce to šlape bez problémů a camea jsou perfektně využitá. Ve filmu je spoustu luxusních momentů, které dost rázně ukazují hrůzy války. Mendes nikdy netlačí na pilu a prostě vypraví svůj příběh. Jsem hodně spokojený. 8-8,5/10
1917
3 -1
reagovat

Orel Eddie (2016)

Poplakal jsem si dojetím.
745562
Poplakal jsem si dojetím.
Orel Eddie (2016)
3 -5
reagovat
Rick Moranis se vrací :+:+:+

Rick Moranis is back! The beloved actor will return in Disney's upcoming reboot of Honey, I Shrunk the Kids. The film will be titled 'Shrunk' and will star Josh Gad.
745548
Rick Moranis se vrací *:+**:+**:+* Rick Moranis is back! The beloved actor will return in Disney's upcoming reboot of Honey, I Shrunk the Kids. The film will be titled 'Shrunk' and will star Josh Gad.
4 -1
reagovat
reaguje na: Kostěj
Ono jako kdyby to nazvali Overlook a ne Osvícení, tak bych to ještě bral... 
745508
Ono jako kdyby to nazvali Overlook a ne Osvícení, tak bych to ještě bral... 
745497
2 0
reagovat

Shining

Já zas nikdy nechápal, co je tak skvělého na adaptacích věrných předloze. Vždyť když chci něco věrného předloze, přečtu si předlohu, když chci něco, co odpovídá mým představám, pustím si... svoje představy. Od filmu naopak očekávám předlohou nějak inspirovaný, naprosto nečekaný, překvapivý pohled. Pak má ten piece nějakej samostatnej smysl. Ale to je asi v dnešní derivativní kultuře naprostá hereze...

Shining je jeden z nejlepších filmů ever. Horor to moc není, poslední část ani není strašidelná. Není to žánr, je to jediný film svého druhu. 100% filmařina.  Nemá-li člověk nějakou obecnou průpravu, nebo cit od pánaboha není asi dobrej nápad koukat na to bez nějakýho "návodu k použití", naštěstí i když odhlédneme od bizarních konspirací, internet je plnej více či méně pronikavejch analýz toho, proč je ten film tak geniální. Tak si to dejte, zažijete něco jedinečnýho, a intenzivního, něco co u Avengers fakt nezažijete, v tom měl ten Scorsese pravdu.
745504
Já zas nikdy nechápal, co je tak skvělého na adaptacích věrných předloze. Vždyť když chci něco věrného předloze, přečtu si předlohu, když chci něco, co odpovídá mým představám, pustím si... svoje představy. Od filmu naopak očekávám předlohou nějak inspirovaný, naprosto nečekaný, překvapivý pohled. Pak má ten piece nějakej samostatnej smysl. Ale to je asi v dnešní derivativní kultuře naprostá hereze... Shining je jeden z nejlepších filmů ever. Horor to moc není, poslední část ani není strašidelná. Není to žánr, je to jediný film svého druhu. 100% filmařina.  Nemá-li člověk nějakou obecnou průpravu, nebo cit od pánaboha není asi dobrej nápad koukat na to bez nějakýho "návodu k použití", naštěstí i když odhlédneme od bizarních konspirací, internet je plnej více či méně pronikavejch analýz toho, proč je ten film tak geniální. Tak si to dejte, zažijete něco jedinečnýho, a intenzivního, něco co u Avengers fakt nezažijete, v tom měl ten Scorsese pravdu.
Shining
20 -2
reagovat
Mirka se vytasila a dala filmu Chlap na střídačku 0% :)
745498
Mirka se vytasila a dala filmu Chlap na střídačku 0% :)
8 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se